Μετάβαση σε περιεχόμενο

Του Νοέμβρη το χουχουλι θα το φέρει το φασούλι!!


Frogel

Recommended Posts

στις πριν 1 ώρα, ο/η kamia είπε:

Δεν με στεναχωρεις εσυ Αννια μου, ειμαι ηδη στεναχωρημενη...43 ειμαι, μεγαλουτσικη μαλλον για να γινω μαμα, μικρουτσικη ομως για να μπω στην εμμηνοπαυση απο τωρα...Δυστυχως αυτα συμβαινουν γιαυτο εσεις οι μικρουλες καντε παιδακια οσο προλαβαινετε!!!!!! 

Καλημέρα κορίτσι μου και καλό μήνα!! Μην το βάζεις κάτω φαντάζομαι με εξωσωματική μπορεί να γίνει κάτι σωστά;;;φαντάσου εγώ μπορεί να είμαι πιο μικρή αλλά έχω ξεκινήσει διαδικασίες εξωσωματικής μην το βάζεις κάτω να έχεις πίστη!! Και στην τελική να σου πω κάτι;;;δεν είναι κακό να σκεφτόμαστε και την υιοθεσία κάνουμε ένα παιδάκι ευτυχισμένο και γινόμαστε κ εμείς μέσα από αυτό!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Με εξωσωματικη προσπαθω αλλα ακομη κι ετσι ειναι μαλλον αδυνατον, τουλαχιστον για να προχωρησω με δικα μου ωαρια...με δωρεα προφανως και γινεται και το δουλευω μεσα μου....οσον αφορα την υιοθεσια σιγουρα ειναι μια θεαρεστη πραξη αλλα οπως καταλαβαινεις η καθε μια απο εμας σιγουρα θα ηθελε και ενα δικο της παιδι, περα απο ολες τις αλλες εναλλακτικες που η μια δεν αναιρει φυσικα την αλλη... Το γεγονος οτι εισαι μικρουλα ειναι πολυ θετικο και δεν πειραζει που ισως χρειαστει να καταφυγεις σε εξωσωματικη, το αποτελεσμα μετραει και οχι ο τροπος! Μακαρι να μην χρειαστει να προχωρησεις ετσι για να μην ταλαιπωρηθεις και να σε προλαβουν τα ..γεγονοτα!!!!?[smilie=binkybaby.g:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η kamia είπε:

Με εξωσωματικη προσπαθω αλλα ακομη κι ετσι ειναι μαλλον αδυνατον, τουλαχιστον για να προχωρησω με δικα μου ωαρια...με δωρεα προφανως και γινεται και το δουλευω μεσα μου....οσον αφορα την υιοθεσια σιγουρα ειναι μια θεαρεστη πραξη αλλα οπως καταλαβαινεις η καθε μια απο εμας σιγουρα θα ηθελε και ενα δικο της παιδι, περα απο ολες τις αλλες εναλλακτικες που η μια δεν αναιρει φυσικα την αλλη... Το γεγονος οτι εισαι μικρουλα ειναι πολυ θετικο και δεν πειραζει που ισως χρειαστει να καταφυγεις σε εξωσωματικη, το αποτελεσμα μετραει και οχι ο τροπος! Μακαρι να μην χρειαστει να προχωρησεις ετσι για να μην ταλαιπωρηθεις και να σε προλαβουν τα ..γεγονοτα!!!!?[smilie=binkybaby.g:

Ευχαριστώ τόσο πολύ γλυκάκι!!! Και εσύ να κάνεις ότι χρειαστεί για να κάνεις το όνειρο σου πραγματικότητα όσο αντέχεις παλεύεις και όσο αντέχεις με θετική σκέψη !! Εμείς είμαστε εδώ για ότι χρειαστείς έστω για να σε ακούμε [smilie=love5.gif] εύχομαι τα καλύτερα από καρδιάς ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...