Μετάβαση σε περιεχόμενο

Του Νοέμβρη το χουχουλι θα το φέρει το φασούλι!!


Frogel

Recommended Posts

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Σαμανη είπε:

Λογικα βοηθανε τα κρυα μπανια που κανουν οι έγκυες ... Μόλις με ενημέρωσε η @Ευάγγελοςτ για αυτο ! Αχχχαχχαχα

Όχι κρύα μπάνια κορίτσια στην εγκυμοσυνη, προκαλούν συσπάσεις, αλλά ούτε κ να καίγεται το δέρμα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Σαμανη είπε:

Αληθεια οι κοπελες που έχετε ήδη παιδάκια ή αυτες που περιμένουν ... Στους ποσους μήνες το ειπατε η σκοπεύεται να το πείτε στην κοντινη οικογενεια . ? Σε συγγενείς ?? Στον εργοδότη σας ?

Λόγω της πρώτης μου ατυχίας το είπα αρκετά αργά. Οι δικοί μου φυσικά το έμαθαν αμέσως. Δεν είχα μεγάλη κοιλιά και οι περισσότεροι άρχισαν να το καταλαβαίνουν μετά τον πέμπτο μήνα. Εκτός από τον εργοδότη μου!Μόλις είχα μάθει ότι ήμουν έγκυος και με το που μπήκα στο γραφείο μου λέει' Δεν πας να τελειώσεις μια διακοπή' Έπρεπε να κουβαλήσω δύο μεγάλες τσάντες με βιβλία επιχείρησης? Κάποιος μου κάνει πλάκα λέω! Τόσα χρόνια στην δουλειά πότε δεν έτυχε να πάρω μαζί μου τόσο βαριά πράγματα! Ε! δεν μπορούσα να μην του το πω. Φυσικά μετά με βοήθησε αυτός!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η MariaG1215 είπε:

Στον τρίτο μήνα περίπου 

Ααα οκ ... !! Εχει καθολου φουσκώσει η κοιλιτσα μιας εγκυου στον 3ο μηνα ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Σαμανη είπε:

Ποπο εγω κανω τσουρουφλιστο ... Απο αυριο χλιαρο χλιαρο

Ίσως κ να είναι νωρίς για να σε επηρεάσει το μπάνιο 

 Νομίζω αυτά τα λένε για τις συσπάσεις που μπορεί να προκληθουν μπορεί κ οχι

Εγω θα σου έλεγα γράψε σε ένα χαρτί τις απορίες σου όπως διατροφή μπάνιο τακούνια κλπ κ να ρωτήσεις το γιατρό για ολα

Καλού κακού ωστοσω κάνε μπάνιο απλά ζεστό κ όχι καυτό μέχρι να σου το επιβαιβαιωσει κ ο γιατρός σου!! 

Εγω σε στενούς φίλους το είπα αμέσως. Στη μάνα μου το είπα αφού είχα ακούσει καρδιά 2 φορές κ σε όλους τους υπόλοιπους μετά την αυχενική! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Λόγω της πρώτης μου ατυχίας το είπα αρκετά αργά. Οι δικοί μου φυσικά το έμαθαν αμέσως. Δεν είχα μεγάλη κοιλιά και οι περισσότεροι άρχισαν να το καταλαβαίνουν μετά τον πέμπτο μήνα. Εκτός από τον εργοδότη μου!Μόλις είχα μάθει ότι ήμουν έγκυος και με το που μπήκα στο γραφείο μου λέει' Δεν πας να τελειώσεις μια διακοπή' Έπρεπε να κουβαλήσω δύο μεγάλες τσάντες με βιβλία επιχείρησης? Κάποιος μου κάνει πλάκα λέω! Τόσα χρόνια στην δουλειά πότε δεν έτυχε να πάρω μαζί μου τόσο βαριά πράγματα! Ε! δεν μπορούσα να μην του το πω. Φυσικά μετά με βοήθησε αυτός!

Μπράβο του τι καλος !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Kostef είπε:

Ίσως κ να είναι νωρίς για να σε επηρεάσει το μπάνιο 

 Νομίζω αυτά τα λένε για τις συσπάσεις που μπορεί να προκληθουν μπορεί κ οχι

Εγω θα σου έλεγα γράψε σε ένα χαρτί τις απορίες σου όπως διατροφή μπάνιο τακούνια κλπ κ να ρωτήσεις το γιατρό για ολα

Καλού κακού ωστοσω κάνε μπάνιο απλά ζεστό κ όχι καυτό μέχρι να σου το επιβαιβαιωσει κ ο γιατρός σου!! 

Εγω σε στενούς φίλους το είπα αμέσως. Στη μάνα μου το είπα αφού είχα ακούσει καρδιά 2 φορές κ σε όλους τους υπόλοιπους μετά την αυχενική! 

Καλα λες θα τα γραψω καπου γιατι ειναι πολλα και θα τα ξεχάσω ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η Σαμανη είπε:

Ααα οκ ... !! Εχει καθολου φουσκώσει η κοιλιτσα μιας εγκυου στον 3ο μηνα ?

Σαν πρήξιμο φαίνεται στον τρίτο μήνα. Η κανονική κοιλιτσα σε μένα φαινόταν από τον 4ο μήνα και μετά. Είναι όμως καθαρά στο σώμα που έχει η κάθε γυναίκα, παίζουν ρόλο οι αναλογίες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 λεπτά, ο/η Σαμανη είπε:

Ααα οκ ... !! Εχει καθολου φουσκώσει η κοιλιτσα μιας εγκυου στον 3ο μηνα ?

Αναλόγως. Έχει σημασία ο σωματότυπος...τα κιλά... Επίσης κάθε οργανισμός είναι διαφορετικός. Σ' εμένα δεν φαινόταν καθόλου. Στην φίλη μου που τώρα είναι στον τρίτο κάνει μπαμ ότι είναι έγκυος.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Αναλόγως. Έχει σημασία ο σωματότυπος...τα κιλά... Επίσης κάθε οργανισμός είναι διαφορετικός. Σ' εμένα δεν φαινόταν καθόλου. Στην φίλη μου που τώρα είναι στον τρίτο κάνει μπαμ ότι είναι έγκυος.

Νομίζω και σε εμένα φαινόταν! Είχα στην Α επιπέδου μια ωραία κοιλίτσα!!! 

Αχ θέλω κιαλλο! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Σαμανη είπε:

Μακαρι παναγια μου να ειναι ενδεικτικές ... Γιατι μ ειπαν πως δεν υπολογίζεται ακομα ακριβώς η κυηση αλλα ειμαι στο οριο και πρεπει να προσεχω πολυ κ να το παρακολουθώ να πολλαπλασιαζεταθ σταθερά και να εχω φτασει στην 6με 8 η βδομάδα με ισορροπημένες τιμες για να ξεκινησω τους υπέροχους για τον σακο την θεση και την καρδια κ ολα αυτα ... Ο γυναικολογος μ ειπε να παω για τις χοριακες μ και γυρο στις 10/12 θα με δει πρωτα ο θεος να εχουν ανεβει οι τιμές μου !  Ρε κοριτσια ... Σεξ κανουμε ?? ( ντρέπομαι για την ερώτηση)

Καθόλου να μην ντρέπεσαι αλλά πρέπει να ρωτήσεις τον γιατρό σου γιατί σε άλλες περιπτώσεις επιτρέπεται και σε άλλες όχι... Άσε κι εγώ αυτό σκέφτομαι ότι λόγω πρόσφατης καισαρική λογικά θα μου το απαγόρευση το πρώτο τρίμηνο αλλά τι να κάνουμε χρειάζονται και κάποιες θυσίες... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Σαμανη είπε:

Το σκέφτομαι γιατι απο ολα τα συμπτώματα δεν νιωθω τιοοτα εκτος απο τα κολπικα υγρα ... Να μην τα εκμεταλευτωωωωωω κριμα ειναι ... ?

 

στις πριν 2 ώρες, ο/η lactaki είπε:

είσαι εγγυος καλέ γιατί να τα εκμεταλλευτείς χαχαχααααα βρε τι παθαμε βραδυάτικα!!!!!νομίζω απαγορεύεται χωρίς να είμαι σίγουρη το πρώτο τρίμηνο...

 

στις πριν 2 ώρες, ο/η Αννια27 είπε:

Χαχαχαχα είσαι θεά κορίτσι μουυυυ!!!!! Καλά σου λέω εγώ είσαι η σέξι γουμαν του γκρουπ μας!!!! 

Συγνώμη βρε κορίτσια αλλά έχει δίκιο η Σαμανη... Εμένα ένα μήνα μου το απαγόρευσε και μου γύρισε το μάτι... Πως περνάνε 3 μήνες αν δεν είσαι από της τυχερές που δεν έχουν όρεξη;;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Lacostaki είπε:

Καθόλου να μην ντρέπεσαι αλλά πρέπει να ρωτήσεις τον γιατρό σου γιατί σε άλλες περιπτώσεις επιτρέπεται και σε άλλες όχι... Άσε κι εγώ αυτό σκέφτομαι ότι λόγω πρόσφατης καισαρική λογικά θα μου το απαγόρευση το πρώτο τρίμηνο αλλά τι να κάνουμε χρειάζονται και κάποιες θυσίες... 

Κοιταξε εγω δεν θα κανω 1ον γιατι δεν μπορει να υπολογιστεί ακριβως η ηλικια της κυησης  2ον εβγαλα πολυ χαμηλή χοριακη και πρεπει να ελενξω ποσο γοργα ανεβαίνει και αν ανεβαίνει 3ον μου ειπαν πως ειναι επιφοβη η κατάσταση μου αυτη τι στιγμή γιατι ειναι μια αργοπορημένη εμφύτευση και 3oν καλύτερα να μου το σιγουρέψει ο γιατρος . θα κρατιθω !!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Frogel είπε:

Χαααχχαχαχαχαχαχα γράφεις σήμερα λεμεεεε έχει ρεντα το κορίτσι μας σήμερα..δεν είναι κάπως μαρη..μια χαρά είναι και άμα σου φαίνεται κάπως φτυστα χαχαχαχαχαχ..έγινε σοκιν η συζητήσει να βάλουμε ένα Χ και να πούμε κατάλληλη για άνω τον 18 χαχαχαχαχχααχα

Οχι Κοριτσάκια μου αν είναι να την κάνουμε την θυσία θα την κάνουμε μαζί όχι αυτοί να ευχαριστιουνται κι εμείς να βράζουμε στο ζουμί μας... αδικία μεγαλη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 32 λεπτά, ο/η Kostef είπε:

Νομίζω και σε εμένα φαινόταν! Είχα στην Α επιπέδου μια ωραία κοιλίτσα!!! 

Αχ θέλω κιαλλο! 

Κι εγώ!!! Το θέμα είναι όμως ότι το θέλω μόνο εγώ!!! Για σενα είναι πολύ πιθανό έως και σίγουρο...για μένα τίποτα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η MariaG1215 είπε:

Κι εγώ!!! Το θέμα είναι όμως ότι το θέλω μόνο εγώ!!! Για σενα είναι πολύ πιθανό έως και σίγουρο...για μένα τίποτα...

Κοίτα μπορεί να αλλάξει γνώμη ποτέ μη λες ποτέ. Ειδικά έτσι κ είσαι και βρεθεί προ τετελεσμενου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Σαμανη είπε:

Το σκέφτομαι γιατι απο ολα τα συμπτώματα δεν νιωθω τιοοτα εκτος απο τα κολπικα υγρα ... Να μην τα εκμεταλευτωωωωωω κριμα ειναι ... ?

Μια που είπες για συμπτώματα να σε ρωτήσω κάτι που έχω απορία γενικά, πρησμένο στήθος έχεις; Και αν ναι πότε πρήστηκε; ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Princess28 είπε:

Μια που είπες για συμπτώματα να σε ρωτήσω κάτι που έχω απορία γενικά, πρησμένο στήθος έχεις; Και αν ναι πότε πρήστηκε; ?

Δεν εχω μα δεν ειχα και ποτέ ... Απο μικρη ηλικια δεν πρηζοταν ποτε ουτε πριν τις περιοδους ουτε τωρα ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 25 λεπτά, ο/η Σαμανη είπε:

Δεν εχω μα δεν ειχα και ποτέ ... Απο μικρη ηλικια δεν πρηζοταν ποτε ουτε πριν τις περιοδους ουτε τωρα ...

Τέλεια μου δίνεις ελπίδες τώρα...γιατί σχεδόν όλες λένε ότι το στήθος τους πρήζεται οπότε είναι το πρώτο που κοιτάω κάθε φορά και αν δε πρήζεται απογοητεύομαι... Και υγρά που λες είχες πάρα πολλά από την αρχή, ή απλά είχες παραπάνω από άλλες φορές;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Princess28 είπε:

Τέλεια μου δίνεις ελπίδες τώρα...γιατί σχεδόν όλες λένε ότι το στήθος τους πρήζεται οπότε είναι το πρώτο που κοιτάω κάθε φορά και αν δε πρήζεται απογοητεύομαι... Και υγρά που λες είχες πάρα πολλά από την αρχή, ή απλά είχες παραπάνω από άλλες φορές;

Οχι δςν ειχα οοτε πολλα νετα την ωορρηξια ιδικα 3 μερε; πριτ την περιοδο καθολου ... Μα αυτην την φορα ειχα συνέχεια και εχω ακομα καποια αλλα την πρωτη μερα της καθυστέρησης ηταν λες και μου φεύγαν ... Αφου ελεγα συνέχεια παει αδιαθετισα ... Τοσο πολυ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Σαμανη είπε:

Οχι δςν ειχα οοτε πολλα νετα την ωορρηξια ιδικα 3 μερε; πριτ την περιοδο καθολου ... Μα αυτην την φορα ειχα συνέχεια και εχω ακομα καποια αλλα την πρωτη μερα της καθυστέρησης ηταν λες και μου φεύγαν ... Αφου ελεγα συνέχεια παει αδιαθετισα ... Τοσο πολυ

Είχες συνέχεια από την ωορρηξία και μετά δηλαδή εννοείς δε ξεραινόταν ο κόλπος, ή είχες πάρα πολλά κι όλας; (δε ξέρω πώς αλλιώς να το πω σορρυ?)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Princess28 είπε:

Είχες συνέχεια από την ωορρηξία και μετά δηλαδή εννοείς δε ξεραινόταν ο κόλπος, ή είχες πάρα πολλά κι όλας; (δε ξέρω πώς αλλιώς να το πω σορρυ?)

Ειχα παρα πολλα απο την ωορρηξια και μετα και ειδικότερα οταν υποτίθεται θα μου ερχοταν περίοδος .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια και καλή εβδομάδα! Συντομα να γεμισουμε το πινακακι και με αλλα θετικα! 

@Ελενακι12 καλη επιτυχια στο γιατρο και να μας στειλεις νεα σου! 

@Αννια27 κοριτσι μου για μενα βαλε στο πινακακι  Δεκεμβριος 2020 και θα σου δωσω ημερομηνια οταν τελειωσω τις ενεσεις

Κοριτσια αν εχει κανει καμμια σας ή εχει ακουσει απο καμμια γνωστη της, εγω οπως σας ειπα κανω ενεσεις για διεγερση οωθηκων. Εχω απιστευτους πονοκεφαλους. Ξερετε αν δημιουργουνται απο τις ενεσεις? Εχω αρχισει κ νοιωθω ψιλοτραβηγματα δεξια κ αριστερα , πολυ ελαφρια ομως. Εχω κανει ηδη τεσσερις μερες και εχω αλλες δυο μερες και Τεταρτη παω γιατρο να δω τι καναμε. 

Εχω πολυ αγωνια να δω πως ανταποκριθηκα. Να πως την αληθεια πηγαιναμε για προγραμματισμενες επαφες αλλά φλερταρω με την ιδεα μιας και εκανα τις ενεσεις να του προτεινω να μου κανει σπερματεγχυση.  Το ειπα και στο γιατρο ,του τηλεφωνησα. Το σκεφτομουν το ΣΚ. Οσο να πεις επεξεργαζεται και το σπερμα αν και ειναι καλο στην περιπτωση μας, παει και κατευθειαν στη μητρα. Δεν ξερω! Θα το συζητησουμε την Τεταρτη να δπυμε και πως πηγα με τις ενεσεις!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...