Μετάβαση σε περιεχόμενο

Του Νοέμβρη το χουχουλι θα το φέρει το φασούλι!!


Frogel

Recommended Posts

????νταξει το τερματίσατε κορίτσια!!!!! Όσο για τις σαλάτες έξω, οντως θέλει μεγάλη προσοχή! Η γιατρός μου, μου το κ απαγόρευε και αυτό, μόνο στο σπίτι μου και πολύ καλο πλύσιμο με νερό και ξύδι. Είναι επίφοβο για τοξόπλασμα. Γενικά το φαγητό έξω να το αποφεύγετε στην εγκυμοσυνη, με τη βρωμια που υπάρχει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Lisaki 80 είπε:

Κορίτσια συγγνώμη που επεμβαίνω.. Αλλά μπήκα στο mammyland και όχι σε σεξ φορουμ.. Και φυσικά το μπεμπέ γίνεται μέσω του σεξ, αλλά λίγο όριο δεν βλάπτει.. Σας διαβάζει η μισή Ελλάδα περίπου.. Αν πατήσει καποιος στο google κάτι για εγκυμοσύνη ή μητρότητα πάνω πάνω πρωτο βγαίνει το μαμμυλαντ και αυτή τη στιγμή η πρώτη συζήτηση που εμφανίζεται είναι η δίκη σας.. Αν εσάς δεν σας πειράζει οκ, αλλά give us a break!! Ευχάριστω 

Ευχαριστούμε για την παρατήρηση θα γίνει δεκτή!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 34 λεπτά, ο/η Αννια27 είπε:

Χαχαχαχα δεν μπορώ χτυπιεμαι μόνη μου !!!!!!!!! Με βλέπει ο άντρας μου κ μου λέει τι γελάς παιδάκι μου;;; Τίποτα του λέω διαβάζω κάτι ανέκδοτα χαχα!!! Κοριτσάκι μου σέξι δεν νομίζω σε αυτό να έχεις κάποιο θέμα πάντως!!! Εγώ να σου πω την αλήθεια με πιάνει εμετος με αυτό δεν ξέρω δεν μπορώ να το κάνω εύκολα :-(

Πω! πω! Την ίδια ερώτηση ακριβώς μου έκανε κι ο δικός μου. Με βλέπει ο καημένος να γελάω μόνη μου κι απορεί. Κι εγώ μια από τα ίδια δεν μπορώ! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Σαμανη είπε:

Και το προτείνω σε ολες σας αν θελετσι να κανεται λιγο και την πλακα σας ή αν  καποιος καποτε σας κανει ενα αρνητικο σχολιο σας κρίνει αδιακρίτως γυριστε το υπερ σας ... Εμενα καποτε καποια στο λυκειο μ ειπε "ναι οκ εσυ εισαι ξεπεταγμενη ... Σε κοιταει ο γιαννης γιατι εχεις μεγαλα βιζι@" και εγω τις απαντισα "οντως εχω μα δεν ειναι ΜΟΝΟ για τα ματια τ γιαννη" .. Αυτοσαρκασμος ... Και αμινα και διασκεδαση !!! ( ποιος ηταν ο γιαννης ποτε δεν εμαθα )

Καλά κάνεις κορίτσι μου εγώ σε χαίρομαι :-) ποτε πας για χοριακη αγάπη;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Lisaki 80 είπε:

Κορίτσια συγγνώμη που επεμβαίνω.. Αλλά μπήκα στο mammyland και όχι σε σεξ φορουμ.. Και φυσικά το μπεμπέ γίνεται μέσω του σεξ, αλλά λίγο όριο δεν βλάπτει.. Σας διαβάζει η μισή Ελλάδα περίπου.. Αν πατήσει καποιος στο google κάτι για εγκυμοσύνη ή μητρότητα πάνω πάνω πρωτο βγαίνει το μαμμυλαντ και αυτή τη στιγμή η πρώτη συζήτηση που εμφανίζεται είναι η δίκη σας.. Αν εσάς δεν σας πειράζει οκ, αλλά give us a break!! Ευχάριστω 

Συγνωμη αλλα συμφωνω κι εγω απολυτα με το @Lisaki 80 

Το φορουμ εχει αλλο νοημα... Οι διαχειριστες απορω πως ακομα δεν εχουν κλεισει τη συζητηση.

Λιγο προσοχη στο τι γραφετε δε βλαπτει! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η MariaG1215 είπε:

????νταξει το τερματίσατε κορίτσια!!!!! Όσο για τις σαλάτες έξω, οντως θέλει μεγάλη προσοχή! Η γιατρός μου, μου το κ απαγόρευε και αυτό, μόνο στο σπίτι μου και πολύ καλο πλύσιμο με νερό και ξύδι. Είναι επίφοβο για τοξόπλασμα. Γενικά το φαγητό έξω να το αποφεύγετε στην εγκυμοσυνη, με τη βρωμια που υπάρχει!

Και μην δοκιμάζεται πράγματα που δεν έχετε ξανά φάει .. Δεν ξερεται που μπορει να κριβεται καποια αλλεργία που δέν εχεται ανακαλύψει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Πω! πω! Την ίδια ερώτηση ακριβώς μου έκανε κι ο δικός μου. Με βλέπει ο καημένος να γελάω μόνη μου κι απορεί. Κι εγώ μια από τα ίδια δεν μπορώ! 

Επειδή ενοχλήθηκαν κάποιες κοπέλες δεν θα συνεχίσω άλλο το κουβέντα !!! Έλενα μου δεν σε έχω ρωτήσει καθόλου τι κάνει το μικρουλι σου;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Αννια27 είπε:

Καλά κάνεις κορίτσι μου εγώ σε χαίρομαι :-) ποτε πας για χοριακη αγάπη;

Σαββατο πρωι πρωι ... !! Πρωτα ο θεος

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η MariaG1215 είπε:

????νταξει το τερματίσατε κορίτσια!!!!! Όσο για τις σαλάτες έξω, οντως θέλει μεγάλη προσοχή! Η γιατρός μου, μου το κ απαγόρευε και αυτό, μόνο στο σπίτι μου και πολύ καλο πλύσιμο με νερό και ξύδι. Είναι επίφοβο για τοξόπλασμα. Γενικά το φαγητό έξω να το αποφεύγετε στην εγκυμοσυνη, με τη βρωμια που υπάρχει!

Εγω πρόσεχα τις σαλάτες. Μαρούλι  μόνο στο σπίτι πλύσιμο με ξυδι ολα τα λαχανικά. Κρέατα καλο ψημένα. Σολωμός ξιφιας και τόνος μου τα είχε απαγόρευσει γιατί έχουν υψηλή συγκέντρωση υδράργυρου αν θυμάμαι καλά. 

Επίσης και τα μύδια που τρελαίνομαι δεν με άφηναν να φαω... 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Σαμανη είπε:

Σαββατο πρωι πρωι ... !! Πρωτα ο θεος

Μακάρι να πάνε όλα καλά αγαπακι εάν και είμαι σίγουρη γι'αυτό ? απλά πρόσεχε λίγο με την κούραση της δουλειάς μόνο αυτό με απασχολεί!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Αννια27 είπε:

Μακάρι να πάνε όλα καλά αγαπακι εάν και είμαι σίγουρη γι'αυτό ? απλά πρόσεχε λίγο με την κούραση της δουλειάς μόνο αυτό με απασχολεί!!

Το κακο ειναι πως δεν μπορώ να ενημερωσω κανεναν για την κατάσταση μου ... Εχω μια συνάδελφό που ειμαστς πολυ κοντα και θα μπορουσε λιγο βα με ελαφρύνει κ ν κανω κανενα μικρο διαλυματακι στην δουλεια αλλα δεν θελω να πω τιποτα σε κανεναν μεχρι να το εχουμε δεμενο το μωρακι .. Κ ετσι συμφωνισαμε με τον αντρουλι μου πως δεν θα τ πουμε σε κανεναν μεχρι την επομενη χρονια κ εφόσον εχουν παει ολα καλα .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Kostef είπε:

Εγω πρόσεχα τις σαλάτες. Μαρούλι  μόνο στο σπίτι πλύσιμο με ξυδι ολα τα λαχανικά. Κρέατα καλο ψημένα. Σολωμός ξιφιας και τόνος μου τα είχε απαγόρευσει γιατί συγξεντρωνουν υδράργυρο αν θυμάμαι καλά. 

Επίσης και τα μύδια που τρελαίνομαι δεν με άφηναν να φαω... 

 

Ναι, πολύ σωστά! Υγιεινή διατροφή κατά την εγκυμοσυνη με φουλ βιταμίνες και θηλασμός μετά , ότι πρέπει για υγιή μωράκια. Τα προστατεύουμε από μικρόβια και ιώσεις.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Σαμανη είπε:

Το κακο ειναι πως δεν μπορώ να ενημερωσω κανεναν για την κατάσταση μου ... Εχω μια συνάδελφό που ειμαστς πολυ κοντα και θα μπορουσε λιγο βα με ελαφρύνει κ ν κανω κανενα μικρο διαλυματακι στην δουλεια αλλα δεν θελω να πω τιποτα σε κανεναν μεχρι να το εχουμε δεμενο το μωρακι .. Κ ετσι συμφωνισαμε με τον αντρουλι μου πως δεν θα τ πουμε σε κανεναν μεχρι την επομενη χρονια κ εφόσον εχουν παει ολα καλα .

Έχετε δίκιο ούτε εγώ θα το έλεγα!!! Απλά πρόσεχε τον εαυτό σου και να παραμείνει ς πάντα τόσο χαρούμενη και χαμογελαστή :-):-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Kostef είπε:

Εγω πρόσεχα τις σαλάτες. Μαρούλι  μόνο στο σπίτι πλύσιμο με ξυδι ολα τα λαχανικά. Κρέατα καλο ψημένα. Σολωμός ξιφιας και τόνος μου τα είχε απαγόρευσει γιατί συγξεντρωνουν υδράργυρο αν θυμάμαι καλά. 

Επίσης και τα μύδια που τρελαίνομαι δεν με άφηναν να φαω... 

 

Ακριβώς! Κι εγώ τα ίδια πρόσεχα. Τα μύδια γενικά θέλουν λίγο προσοχή. Κι εγώ τρελαίνομαι. Μου αρέσουν πάρα πολύ!

Εμένα μου είχε πει να προσέχω και το πολύ ζεστό νερό όταν κάνω μπάνιο. Αυτό μπορώ να πω ότι μου έλειψε υπερβολικά. Αφού όταν βγαίνω από το μπάνιο μοιάζω περισσότερο με ντομάτα παρά με άνθρωπο?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η MariaG1215 είπε:

?ο κάθε γιατρός έχει την άποψη του πάνω στο θέμα σεξ. Η δικη μου γιατρός μου απαγόρευε τις επαφές το πρώτο 3μηνο! Αλλά δεν είχα κ γω διάθεση, ειδικά στη πρώτη εγκυμοσύνη με τους εμετούς που είχα.

Δλδ 3 μηνες τιιποτα??? Ουτε ενα τρυφεροο γλυκο σεξακι????? Πως αντεχουμε εμεις με τις ορμονες κ αυτοι με τις ορμες?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αληθεια οι κοπελες που έχετε ήδη παιδάκια ή αυτες που περιμένουν ... Στους ποσους μήνες το ειπατε η σκοπεύεται να το πείτε στην κοντινη οικογενεια . ? Σε συγγενείς ?? Στον εργοδότη σας ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Ακριβώς! Κι εγώ τα ίδια πρόσεχα. Τα μύδια γενικά θέλουν λίγο προσοχή. Κι εγώ τρελαίνομαι. Μου αρέσουν πάρα πολύ!

Εμένα μου είχε πει να προσέχω και το πολύ ζεστό νερό όταν κάνω μπάνιο. Αυτό μπορώ να πω ότι μου έλειψε υπερβολικά. Αφού όταν βγαίνω από το μπάνιο μοιάζω περισσότερο με ντομάτα παρά με άνθρωπο?

Και εγωωω ... Οταν βγενω απο το μπανιο μ λεει ο άντρας μ εσυ δεν κανεις μπανιο σάουνα κανεις ... Δεν το ηξερα καθόλου ... Ευτυχώς που μου το ειπες ...  Αλλα γιατι όντως ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Evie2 είπε:

Δλδ 3 μηνες τιιποτα??? Ουτε ενα τρυφεροο γλυκο σεξακι????? Πως αντεχουμε εμεις με τις ορμονες κ αυτοι με τις ορμες?????

Λογικα βοηθανε τα κρυα μπανια που κανουν οι έγκυες ... Μόλις με ενημέρωσε η @Ευάγγελοςτ για αυτο ! Αχχχαχχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Ακριβώς! Κι εγώ τα ίδια πρόσεχα. Τα μύδια γενικά θέλουν λίγο προσοχή. Κι εγώ τρελαίνομαι. Μου αρέσουν πάρα πολύ!

Εμένα μου είχε πει να προσέχω και το πολύ ζεστό νερό όταν κάνω μπάνιο. Αυτό μπορώ να πω ότι μου έλειψε υπερβολικά. Αφού όταν βγαίνω από το μπάνιο μοιάζω περισσότερο με ντομάτα παρά με άνθρωπο?

Τα μύδια φαντάσου τα έκοψαν κ οι άλλοι γιατί ζήλευα! Νομίζω είναι αυτό που στερήθηκα πιο πολύ στην εγκυμοσυνη! 

Μπανακι έκανα αρκετά ζεστό αλλά όχι να τσουρουφλιστω όπως παλιά... Δεν θυμάμαι γιατί δεν κάνει ούτε το κρύο επισης

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 53 λεπτά, ο/η Σαμανη είπε:

Απο την μια θα σας πω πως καταλαβενω απο την αλλη οχι .. Ας πουμε δεν μπορειτε απο γευση απο συνήθεια απο πνιγμό ?? Εγω ας πουμε δεν ειχα θεμα ποτε με αυτο ... Αλλα εγω δεν παω κ καλα ετσι κ αλλιώς ... Καπου διάβασα ενα άρθρο που έλεγε πως αυτο ειναι διαστροφή ... Τι να πω δεν ξερω

Παιδιαααα σας αγαπωωωωω...  καταποση μεγαλο θεμααα.. αναλογα τι εχουμε φαει παιδια...μια φπρα ειχαμε φαι αρνακι κ μετα θελαμε κ τρελεσ... κ λεω θα τ κάνω... χαλια γευσηηηηηηηη... αλλα αμα δωσετε ανανα στν αντρουλη σας χυμουλη η το φρουτοοο ειναι τελειοοο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Kostef είπε:

Τα μύδια φαντάσου τα έκοψαν κ οι άλλοι γιατί ζήλευα! Νομίζω είναι αυτό που στερήθηκα πιο πολύ στην εγκυμοσυνη! 

Μπανακι έκανα αρκετά ζεστό αλλά όχι να τσουρουφλιστω όπως παλιά... Δεν θυμάμαι γιατί δεν κάνει ούτε το κρύο επισης

Ποπο εγω κανω τσουρουφλιστο ... Απο αυριο χλιαρο χλιαρο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 53 λεπτά, ο/η Frogel είπε:

Φιλενάδα για μένα είναι πρόβλημα υφής και τίποτα άλλο σόρρυ γι'αυτό που θα πω αλλά νιώθω λες και καταπίνω τις χλεπες μου...χαχαχαχαχαχχα κατά τα άλλα από διαστροφές μια χαρά πάμε κι εμείς χιιχιχιχιχι

Χαχαχαχχαχαχα εκλαψα στα γελιαααααα... εμενα ειναι θεμα διάθεσης(σπανιας)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Σαμανη είπε:

Αληθεια οι κοπελες που έχετε ήδη παιδάκια ή αυτες που περιμένουν ... Στους ποσους μήνες το ειπατε η σκοπεύεται να το πείτε στην κοντινη οικογενεια . ? Σε συγγενείς ?? Στον εργοδότη σας ?

Καλο ειναι να περιμενεις μεχρι να κανεις την α επιπέδου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η MariaG1215 είπε:

Καλο ειναι να περιμενεις μεχρι να κανεις την α επιπέδου.

Ποτε γινεται η α επιπέδου ? ( συγνωμη μα δεν ξερω τιποτα)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Σαμανη είπε:

Λογικα βοηθανε τα κρυα μπανια που κανουν οι έγκυες ... Μόλις με ενημέρωσε η @Ευάγγελοςτ για αυτο ! Αχχχαχχαχα

Χαχαχαχχαχαχαχ.. αα επισης γλυκουλα γενικα ειμαια ανθρωπος π δεν θεωρω καποια πραγματα διαστροφή απλα πιο ιδιαιτερες προτιμησεις του καθενος

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Μαγική!!! Φυσικά κ υπάρχει κούραση αλλά είναι απόλαυση τα άτιμα!!! Έχουν ο ένας τον άλλον κ παίζουν μεταξύ τους όποτε υπάρχουν κάποιες στιγμές ηρεμίας (αν δεν μαλώνουν για το ίδιο παιχνίδι🤣🤣🤣) Κλαίμε από τα γέλια με τις συζητήσεις τους!!!  Όταν αισθανθείς έτοιμη κ ψυχικά κ σωματικά θα βάλεις μπρος. Κ αν δεν θέλεις δε θα το κανεις!! Εσυ να είσαι καλά για να είναι κ το παιδάκι σου καλά!!
    • Άντε ωραία μεγαλώνει το μωρακι σας 😊 Ααα αρα κολπικά στο έβγαλε και μεγαλύτερο μια χαρα ειναι κορίτσι μου μην το σκεφτεσαι καθόλου όλα είναι οκ αφού το λέει και η γιατρό σου  Το παρτυ για το φύλο ποτε σκέφτεσαι να το κανείς ; Μετά την β επιπέδου ;   
    • Ήθελα να αποθηλασω φυσικά... Το έκανα παρά πολύ αργά για να μην τη πατήσω αλλά κουράστηκα πολύ τις τελευταίες μέρες και μείωσα τις αντλήσεις πολύ... Οπότε την πάτησα.... Πονάει πολύ, νιώθω ερείπιο.  Εμένα έχει και πάνω και κάτω δόντια - σωστό κουνέλι δηλ. 🤣 Αλλά η γκρίνια δε φεύγει ποτέ 🤣 αγκαλίτσα και παιχνίδι μαζί αλλιώς γίνεται χαμός! Βρήκατε βρεφονηπιακό;  Εγώ δεν ανυπομονώ να γυρίσω στη δουλειά να είμαι ειλικρινής αλλά ξέρω πως όταν επιστρέψω θα νιώσω καλά... Παράνοια η κατάσταση.
    • Ξέρω ότι πρέπει να το δω σίγουρα απλά δεν μπορω να πάω αυτήν την βδομαδα με το καλο  που θα γυρίσω θα ψαξω να βρω γιατρό γιατί ξέρεις εδώ στο χωριό δεν έχει κιολας όποτε δεν είναι τόσο εύκολο να πω πετάγομαι παω σε έναν ενδοκρινολόγο, πρέπει κάνω ολόκληρο ταξίδι... αν ήμουν στο πρώτο τρίμηνο σίγουρα δεν θα το άφηνα καθόλου.. ευχαριστώ κορίτσι μου 🥰
    • Καλησπέρα, ο γιατρός σε προετοιμάζει για το χειρότερο και καλά κάνει αππ τη μια αλλα εμεις ελπίζουμε για το καλύτερο, οπότε με πίστη προχώρα!! Ο γυναικολόγος μου οταν ξεκίνησα για πρώτη φορά την εξωσωματικη πριν τρια χρόνια μου είπε τη σήμερον ημέρα αν θες να κανεις παιδί θα κανεις! Αυτο συνεπάγεται βέβαια να έχεις και καποια χρήματα θα συμπληρώσω εγω! Εύχομαι οτι καλύτερο μεσα απο την καρδιά μου 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...