Μετάβαση σε περιεχόμενο

Χαμηλή χοριακη


Popaki21

Recommended Posts

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Bebouli είπε:

Μετράμε κανονικά τον κύκλο μας από την πρώτη μέρα περιόδου!!! Και εννοείται πως δεν κοιτάς τον πίνακα από πάνω δεν έχει καμία απολύτως βάση!! Δεν μπορείς ποτέ να ξέρεις πότε έγινε η εμφύτευση ( με την εμφύτευση αρχίζει να ανεβαίνει η χοριακη)

Οπότε το μετράω σωστά? Δεν ξέρω πάντως νομίζω ότι η επόμενη χοριακη θα ξεκαθαρίσει τα πράγματα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Popaki21 είπε:

Οπότε το μετράω σωστά? Δεν ξέρω πάντως νομίζω ότι η επόμενη χοριακη θα ξεκαθαρίσει τα πράγματα..

Ναι σωστά το μετράς!!! Ισχύει αυτή θα δείξει, την Δευτέρα είναι να γίνει? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Popaki21 είπε:

Ναι..

Υπομονή μέχρι αύριο!! Ξέρω πως είναι και πόσο περιμένεις να ξημερώσει αύριο!! Τα ίδια κι εγώ!! Εύχομαι τα καλύτερα!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σας! Η Τιμή σήμερα είναι 2152! Δεν ξέρω τι να πω...δεν ξέρω τι είναι λάθος και τι σωστό πραγματικά...να σας θυμίσω ότι οι τιμές μου είναι

14/10 221

17/10 322

19/10 555

21/10 2152

Έχει τύχει σε καμία αυτό?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η Popaki21 είπε:

Καλημέρα σας! Η Τιμή σήμερα είναι 2152! Δεν ξέρω τι να πω...δεν ξέρω τι είναι λάθος και τι σωστό πραγματικά...να σας θυμίσω ότι οι τιμές μου είναι

14/10 221

17/10 322

19/10 555

21/10 2152

Έχει τύχει σε καμία αυτό?

Ο γιατρός σου τι σου λέει? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η Popaki21 είπε:

Καλημέρα σας! Η Τιμή σήμερα είναι 2152! Δεν ξέρω τι να πω...δεν ξέρω τι είναι λάθος και τι σωστό πραγματικά...να σας θυμίσω ότι οι τιμές μου είναι

14/10 221

17/10 322

19/10 555

21/10 2152

Έχει τύχει σε καμία αυτό?

Σ' εμένα προσωπικά όχι αλλά η κουμπάρα μου ξεκίνησε με 80 μετά από 3 ημέρες είχε 400 και κάτι και μετά από 4 ημέρες είχε 8000. Είδε το σάκο και το μωρό κι όλα πάνε μια χαρά μέχρι τώρα. Ανέβηκε απότομα η χοριακη της. Μπορεί να σου συμβαίνει κάτι ανάλογο. Το πιο σημαντικό τώρα είναι να πας και να δεις το νινακι σου. Με τέτοια χοριακη θα φανεί!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Ο γιατρός σου τι σου λέει? 

Λέει ότι κάποιο από τα αποτελέσματα ίσως ήταν λάθος..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Popaki21 είπε:

Λέει ότι κάποιο από τα αποτελέσματα ίσως ήταν λάθος..

Μήπως έχει γίνει αργότερα η σύλληψη?Οπως και να έχει σημασία έχει ότι σε λίγες μέρες θα δεις στον υπέρηχο το σπορακι σου!εύχομαι να πάνε όλα καλά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Sofia35 είπε:

@Popaki21 μπράβο κοπέλα μου...μια χαρά όλα!!! 

Να σαι καλά κορίτσι μου! Έχω ξεαγχωθει λίγο..Τώρα περιμένω να το δω..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η stasa199 είπε:

Μήπως έχει γίνει αργότερα η σύλληψη?Οπως και να έχει σημασία έχει ότι σε λίγες μέρες θα δεις στον υπέρηχο το σπορακι σου!εύχομαι να πάνε όλα καλά!

Ίσως..πάντως η αλήθεια είναι πως κανεις δεν μου μίλησε για καθυστερημένη σύλληψη..θέλω να ξεφύγω  όμως τώρα από τις χοριακες και να κάνω το υπέρηχο να δω το σπορακι μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Popaki21 είπε:

Ίσως..πάντως η αλήθεια είναι πως κανεις δεν μου μίλησε για καθυστερημένη σύλληψη..θέλω να ξεφύγω  όμως τώρα από τις χοριακες και να κάνω το υπέρηχο να δω το σπορακι μου!

Πότε θα πας στον γιατρό σου? Μήπως είναι δίδυμα? Για καθυστερημένη σύλληψη θα μιλούσαμε αν η χοριακη σου ήταν πολύ χαμηλή όχι στον διπλασιασμό δεν παίζει κανένα ρόλο!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Bebouli είπε:

Πότε θα πας στον γιατρό σου? Μήπως είναι δίδυμα? Για καθυστερημένη σύλληψη θα μιλούσαμε αν η χοριακη σου ήταν πολύ χαμηλή όχι στον διπλασιασμό δεν παίζει κανένα ρόλο!! 

Θα πάω τη Πέμπτη! Αρχικά όταν δεν διπλασιαζοταν..Στις πρώτες 2..υπέθεσε ο γιατρός ότι μπορεί να ήταν δίδυμα και ότι απλά να έπεσε το ένα και γι αυτό να κόλλησε η χοριακη και να μην ανέβαινε σωστά..Έκανα υπέρηχο και το μόνο που είχε δει ήταν όταν απλά κάτι είχε εμφυτευτει στο ενδομήτριο.. σήμερα όμως τετραπλασιαστηκε μέσα σε 2 μέρες...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Popaki21 είπε:

Θα πάω τη Πέμπτη! Αρχικά όταν δεν διπλασιαζοταν..Στις πρώτες 2..υπέθεσε ο γιατρός ότι μπορεί να ήταν δίδυμα και ότι απλά να έπεσε το ένα και γι αυτό να κόλλησε η χοριακη και να μην ανέβαινε σωστά..Έκανα υπέρηχο και το μόνο που είχε δει ήταν όταν απλά κάτι είχε εμφυτευτει στο ενδομήτριο.. σήμερα όμως τετραπλασιαστηκε μέσα σε 2 μέρες...

Θα δείξει την Πέμπτη!! Μπορεί το ένα σακουλάκι να αργησε για αυτό η στάσιμοτητα!! Για να δούμε!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Bebouli είπε:

Πότε θα πας στον γιατρό σου? Μήπως είναι δίδυμα? Για καθυστερημένη σύλληψη θα μιλούσαμε αν η χοριακη σου ήταν πολύ χαμηλή όχι στον διπλασιασμό δεν παίζει κανένα ρόλο!! 

Θα πάω ξανά την Πέμπτη για να κάνουμε το υπέρηχο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοπέλα μου καλημέρα! Εύχομαι όλα να είναι καλά αν και από τις τιμές της χοριακης όλα φαίνονται να πηγαίνουν μια χαρά! Προσπάθησε να είσαι ήρεμη και αισιόδοξη και θα δεις οτι θα έχεις υπέροχα νέα από τον γιατρό..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...