Μετάβαση σε περιεχόμενο

Παιδο-οφθαλμίατρος


Recommended Posts

Καλησπέρα κορίτσια! Θέλω να ρωτήσω αν γνωρίζετε κάποιον παιδο-οφθαλμίατρο καλό και υπομονετικό..επισκεφθήκαμε με τον μικρό μου οφθαλμίατρο αλλά δε συνεργάστηκε καθόλου..είναι και δύσκολο παιδί δεν μιλάει σε άτομα που δεν γνωρίζει. Έχει καμιά από εσάς αυτό το πρόβλημα; Έχετε να μου προτείνετε κάποιον; Εγώ μένω Περιστέρι αλλά δεν έχω θέμα σε όποια περιοχή και να είναι. Ευχαριστώ ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θέλω κι εγώ καποιον η μικρούλα μου κοντεύει τα 2 όμως μάλλον θα πάω στο Παίδων για αξιολόγηση. Θέλεις οπωσδήποτε ιδιωτικό;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η Joannaero είπε:

Θέλω κι εγώ καποιον η μικρούλα μου κοντεύει τα 2 όμως μάλλον θα πάω στο Παίδων για αξιολόγηση. Θέλεις οπωσδήποτε ιδιωτικό;

Καλημέρα! Είχα πάει σε δημόσιο για άλλο θέμα και δεν έμεινα ευχαριστημένη..στο θέμα ότι δεν έχουν την υπομονή..κοιτάνε να σε ξεπετάξουν και δεν δίνουν τον  χρόνο που χρειάζεται το παιδί. Κι εμένα στο Παίδων μου είπε να πάω η οφθαλμίατρος που πήγαμε. Έχει τύχει να ξανά πας εκεί ή κάποια άλλη μανούλα; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα! Εμείς πριν από εναμιση μήνα που είχαμε θέμα (μόλυνση λόγω φραγμένου ρινοδακρϋικού πόρου), επισκεφθήκαμε τον κύριο Χόντο στην Αγία Παρασκευή. Ήταν πολύ γλυκός με τον μπεμπουλίνο και ακολουθωντας τις οδηγίες του πέρασε η μόλυνση, άνοιξε και ο πόρος! Το μόνο αρνητικό θα έλεγα είναι πως ένιωσα ότι μας «ξεπέταξε» λιγάκι αλλά ίσως έχει δει πολλές φορές παρόμοια περιστατικά και ήξερε αμέσως τι πρέπει να γίνει. Γενικά παντως μου άφησε πολύ καλή εντύπωση! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Narcissa είπε:

Καλημέρα! Εμείς πριν από εναμιση μήνα που είχαμε θέμα (μόλυνση λόγω φραγμένου ρινοδακρϋικού πόρου), επισκεφθήκαμε τον κύριο Χόντο στην Αγία Παρασκευή. Ήταν πολύ γλυκός με τον μπεμπουλίνο και ακολουθωντας τις οδηγίες του πέρασε η μόλυνση, άνοιξε και ο πόρος! Το μόνο αρνητικό θα έλεγα είναι πως ένιωσα ότι μας «ξεπέταξε» λιγάκι αλλά ίσως έχει δει πολλές φορές παρόμοια περιστατικά και ήξερε αμέσως τι πρέπει να γίνει. Γενικά παντως μου άφησε πολύ καλή εντύπωση! 

Κι εγώ αυτό λέω δεν θα ασχολήθηκε παραπάνω γιατί κατάλαβε αμέσως τι είχε ο μικρούλης. Ο συγκεκριμένος γιατρός είναι παιδοοφθαλμίατρος;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 ώρες, ο/η Narcissa είπε:

@Despina_89 ναι είναι, απλά απ’οτι κατάλαβα δεν το προβάλλει πολύ επειδή έχει κι αλλες ειδικότητες. 

Ωραία σ' ευχαριστώ πολύ ♥️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...