Μετάβαση σε περιεχόμενο

Επαφή 4η μέρα περιόδου και πιθανότητα εγκυμοσύνης


lydaki

Recommended Posts

Καλημέρα κορίτσια!!!!?

Έχω γεννήσει ένα χρόνο τρ ένα υπέροχο κοριτσάκι και η περίοδος μου δεν είναι σταθερή ακόμη.Αλλες φορές μου έρχεται νωρίτερα και άλλες αργότερα στη μια βδομάδα διάφορα πάνω κάτω.Το θέμα μου είναι το εξής και ζητώ συγνώμη για το κατεβατο:

Αυτή τη φορά αδιαθετησα με τρείς μέρες καθυστέρηση ενώ την προηγούμενη 4 μέρες νωρίτερα.Την 4η μέρα υπήρξε επαφή και εκσπερμάτωση εντός του κόλπου.Θα ήθελα να ρωτήσω εάν υπάρχει πιθανότητα να γίνει σύλληψη και αν έχει κάποια μανούλα από εσάς να έχει μείνει έγκυος έτσι!!!!επίσης πότε μπορώ να κάνω τεστ εγκυμοσύνης για να το γνωρίζω πιο γρήγορα γιατί όπως καταλαβαίνετε πρέπει να περιμένω ένα μήνα τουλάχιστον?!!!να σημειώσω ότι ο κύκλος μου κυμαίνεται από 26 μέρες μέχρι 34...Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων... ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν έχει σημασία η προηγούμενη περίοδος! Ναι μπορείς να μεινεις μάλλον σε κοριτσάκι. Μικρές πιθανότητες ομως.μπορείς να κάνεις το τεστ των " 5 μέρες πριν την περίοδο ".

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 ώρες, ο/η Joannaero είπε:

Δεν έχει σημασία η προηγούμενη περίοδος! Ναι μπορείς να μεινεις μάλλον σε κοριτσάκι. Μικρές πιθανότητες ομως.μπορείς να κάνεις το τεστ των " 5 μέρες πριν την περίοδο ".

Καλημέρα .... Εννοείται πως θα το κάνω ? μπορεί και πιο νωρίς!!!!θα σε ενημερώσω πάντως ???σ ευχαριστώ πολύ ?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...