Μετάβαση σε περιεχόμενο

Θετικο ή αρνητικό?


Popaki21

Recommended Posts

στις πριν 14 ώρες, ο/η Popaki21 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια! Δεν ξέρω αν πρέπει να χαρώ ή όχι..θέλω τις γνώμες σας! Κανονικά περίμενα να μου έρθει περίοδος χθες..Δεν ήρθε! Έχω πόνους περιοδου αν διαστήματα αυτές τις μέρες και εκεί που νομίζω ότι κατεβαίνει τελικά μου περνάει...Τώρα το βράδυ αποφάσισα να κάνω ένα τεστ από περιέργεια..Και μου έδειξε αυτό το αποτέλεσμα...Είναι θετικό ή αρνητικό? Τι λέτε ?

20191013_195613.jpg

Συγχαρητήρια κοπέλα μου!!!!!! Μόλις ξεκινάει ένα υπέροχο ταξίδι!!!! ❤❤??????  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η liza_pan93 είπε:

Συγχαρητήρια κοπέλα μου!!!!!! Μόλις ξεκινάει ένα υπέροχο ταξίδι!!!! ❤❤??????  

Σε ευχαριστώ πολύ! Μακάρι να πάνε όλα καλά! ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ με το καλό κορίτσι μου!!!! Συγχαρητήρια!!!!!είναι θετικότατο!!!!?σου εύχομαι να πάνε όλα καλά και χωρίς πολλα ασχημα συμπτώματα!!!εγώ είχα μόνο υπνηλία!!!????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η lydaki είπε:

Αχ με το καλό κορίτσι μου!!!! Συγχαρητήρια!!!!!είναι θετικότατο!!!!?σου εύχομαι να πάνε όλα καλά και χωρίς πολλα ασχημα συμπτώματα!!!εγώ είχα μόνο υπνηλία!!!????

Σε ευχαριστώ κοπέλα μου! Περιμένω τη χοριακη να βγει να δω που βρίσκομαι! ❤?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια! Βγήκε η χοριακη..Η τιμή της είναι 225,2! Με είδε ο γιατρός και θα κάνω ξανά  χοριακη την Πέμπτη! Είπε ότι είναι ικανοποιητική η τιμή για 1 μέρα καθυστέρησης..αν όλα πάνε καλά την Τρίτη θα πάμε για υπέρηχο!??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Popaki21 είπε:

Κορίτσια! Βγήκε η χοριακη..Η τιμή της είναι 225,2! Με είδε ο γιατρός και θα κάνω ξανά  χοριακη την Πέμπτη! Είπε ότι είναι ικανοποιητική η τιμή για 1 μέρα καθυστέρησης..αν όλα πάνε καλά την Τρίτη θα πάμε για υπέρηχο!??

Είναι τέλεια η χοριακη σου όχι απλά ικανοποιητική!!! ♥️♥️ Όλα καλά θα πάνε!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Popaki21 είπε:

Κορίτσια! Βγήκε η χοριακη..Η τιμή της είναι 225,2! Με είδε ο γιατρός και θα κάνω ξανά  χοριακη την Πέμπτη! Είπε ότι είναι ικανοποιητική η τιμή για 1 μέρα καθυστέρησης..αν όλα πάνε καλά την Τρίτη θα πάμε για υπέρηχο!??

Με το καλο κοριτσι, να εχεις μια υπεροχη εγκυμοσυνη!! ???????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 57 λεπτά, ο/η Popaki21 είπε:

Κορίτσια! Βγήκε η χοριακη..Η τιμή της είναι 225,2! Με είδε ο γιατρός και θα κάνω ξανά  χοριακη την Πέμπτη! Είπε ότι είναι ικανοποιητική η τιμή για 1 μέρα καθυστέρησης..αν όλα πάνε καλά την Τρίτη θα πάμε για υπέρηχο!??

Τι ωραία!!! Να εχεις μια υγιή και τελειομηνη εγκυμοσύνη!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Popaki21 είπε:

Κορίτσια! Βγήκε η χοριακη..Η τιμή της είναι 225,2! Με είδε ο γιατρός και θα κάνω ξανά  χοριακη την Πέμπτη! Είπε ότι είναι ικανοποιητική η τιμή για 1 μέρα καθυστέρησης..αν όλα πάνε καλά την Τρίτη θα πάμε για υπέρηχο!??

Είναι τέλεια!! Είδες που στα λεγα; Απόλαυσε το και να έχεις μία υπεροχη εγκυμοσύνη!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 36 λεπτά, ο/η Taggeris είπε:

Είναι τέλεια!! Είδες που στα λεγα; Απόλαυσε το και να έχεις μία υπεροχη εγκυμοσύνη!!!

Ειχες δικιο! Σ ευχαριστώ πολύ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Sofia35 είπε:

Συγχαρητήρια!!!!!!όλα καλά εύχομαι κοπέλα μου!!!!!!

Σ ευχαριστώ! Άλλ δυστυχώς δεν φαίνεται να πηγαίνουν τόσο καλά τα πράγματα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Sofia35 είπε:

@popaki  

@Popaki21 γιατί κορίτσι μου;;;η χοριακη σου είναι τέλεια!!!!

Γιατί τη Δευτέρα που έκανα χοριακη βγήκε 222 και τη Πέμπτη που κανονικά θα έπρεπε να είχε διπλασιαστεί ήταν 321...Ο γιατρός δεν ήταν αισιόδοξος πάντως..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατάλαβα κορίτσι μου.... παρόλα αυτά δεν πέφτει αλλά αργεί να ανέβει.. πότε θα επαναλάβεις για να δεις τι ακριβώς γίνεται;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Sofia35 είπε:

Κατάλαβα κορίτσι μου.... παρόλα αυτά δεν πέφτει αλλά αργεί να ανέβει.. πότε θα επαναλάβεις για να δεις τι ακριβώς γίνεται;

Αύριο πάλι..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Popaki21i21 εύχομαι να πάρει τα πάνω της και να πάνε όλα κατευχην... προσπάθησε να είσαι όσο πιο ήρεμη γίνεται....όλα καλά να πάνε!!!!! Περιμένουμε νέα σου.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 ώρες, ο/η Sofia35 είπε:

@Popaki21i21 εύχομαι να πάρει τα πάνω της και να πάνε όλα κατευχην... προσπάθησε να είσαι όσο πιο ήρεμη γίνεται....όλα καλά να πάνε!!!!! Περιμένουμε νέα σου.....

Πήρα το αποτελεσμα το σημερινο και ειμαι 555...Ο γιατρός είπε ότι εντάξει είναι καλό αλλά θέλει προσοχή και παρακολούθηση..εσείς τι λέτε? Ανεβαίνει αργα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 58 λεπτά, ο/η Popaki21 είπε:

Πήρα το αποτελεσμα το σημερινο και ειμαι 555...Ο γιατρός είπε ότι εντάξει είναι καλό αλλά θέλει προσοχή και παρακολούθηση..εσείς τι λέτε? Ανεβαίνει αργα

Υπομονη κοπέλα μου!Εφόσον ανεβαινει ειναι θετικο.Να εισαι ηρεμη και να προσεχεις!Ολα να πανε περιφημα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...