Μετάβαση σε περιεχόμενο
  • Απαντήσεις

• @dimseaτην μερα της ετ μετραμε παντα ε2 και prg και αναλογα μας ρυθμιζουν τη δοση των σικλακουρ και των ουτρο που θα πρεπει να παιρνουμε!μετα απο 5 ή και 10 μερες ξαναμετραμε και μετα αν μεινουμε εγκυος καθε βδομαδα στανταρ!την Prg τη θελουν πανω απο 22 και την ε2 τη μερα της ετ πανω απο 120, και μετα στην εγκυμοσυνη την ε2 πανω  απο 500 ,αν δεν ανεβει παιζει καφε αιμα κλπ και θελει υποστηριξη με προγεστερονη ή οιστρογονα.γιατί εμεις δε παμε φυσιμολογικα και δεν εκρινει το σωμα μας ωχρο σωματιο για αυτο χρειαζομαστε τα φαρμακα για να υποστηριχτεί η κυηση! Δε  δινουμε στα τυφλά ,ρυθμιζουμε.. 
    • Ναι ναι. Θα ρωτήσω την Τρίτη και το γιατρό. Ευχαριστώ πολυυυυυυυ κορίτσια για το ενδιαφέρον!!!! Είστε μεγάλο στήριγμα όλες !!!! 💕💕💕
    • Καλησπέρα κορίτσια μου. Χτες πήγαμε στον ενδοκρινολογο που με παρακολουθεί και ειδικεύεται στην υπογονιμοτητα. Και εκείνος όπως και όλοι οι γιατροί που έχω πάει, μου είπε ότι όλα είναι μια χαρά και για μένα και για τον άντρα μου. Γιατι δεν έχει έρθει λοιπόν? Πφφφφφ. Μάλλον έχω μπλοκάρει από το άγχος 
    • Εμένα και η αιματολόγος πάντως μου είπε: όταν βλέπεις αίμα, ακόμα και καφέ, τα κόβεις μέχρι να περάσει τελείως. Το έλεγε και χωρίς εγκυμοσύνη για την περίοδο, πόσο μάλλον όμως στην εγκυμοσύνη. Απλά μην ξεχάσεις να το προσέχεις αυτό, οκ;
    • @annie! κορίτσι μου ολα καλα θα πανε...εχε πιστη.. @Giannouli2013 συγχαρητήρια!! @santaloxilo λυπάμαι Πολύ...μες στην ατυχία σου  κ την πικρα σου νιωσε ποσο τυχερή είσαι!!! Διοτι νιωθω ακριβώς οσα γραφεις,Δυστυχώς τα εχω ζήσει σε υπέρτατο βαθμό αλλά τίποτα δεν γεμίζει την αγκαλιά μου!!! Καλη δύναμη κ συνέχεια στη ζωη σου με υγεία 
  • Νέες συζητήσεις

• Προσθήκη...