Μετάβαση σε περιεχόμενο

πόνοι μετα την περιοδο


Guest

Recommended Posts

Καλημέρα σας κορίτσια πως είστε  έχω ξεκινήσει χαλαρες προσπάθειες με τον συντροφό μου όχι και τοσο στοχευμένες μόνο τον σεπτέμβριο ήταν πιο στοχευμένες αλλα η περίοδος μου ήρθε κανονικα εχω σταθερό κύκλο περίπου 29 μερες.

Το θέμα μου ειναι το εξής μου τελέίωσε η περίοδος 29/9 αλλα παρολα αυτα με ποναει η μέση μου ακόμη και καποιες φορες καποιοι πονοι χαμηλα στην κοιλιά .είναι κάτι φυσιολογικό αυτό ?Να ανησυχήσω?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσι,

και εγώ τα ίδια έχω. Μου τελείωσε η περίοδος 27 Σεπτεμβρίου και νιώθω κούραση και κάπου κάπου σαν κράμπες στην περιοχή της κοιλιάς.'Οπως όταν περιμένουμε περίοδο...... 

 

Πραγματικά δεν ξέρω γιατί... σκέφτηκα μήπως είναι ωορρηξία, όμως γίνεται να έχουμε ωορρηξία τόσο νωρίς? έχω αυτούς τους πόνους περίπου 3 μέρες... 

Μια ερώτηση, έχεις υγρά όπως όταν ωορρηξία? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η JohannaMak είπε:

Καλημέρα κορίτσι,

και εγώ τα ίδια έχω. Μου τελείωσε η περίοδος 27 Σεπτεμβρίου και νιώθω κούραση και κάπου κάπου σαν κράμπες στην περιοχή της κοιλιάς.'Οπως όταν περιμένουμε περίοδο...... 

 

Πραγματικά δεν ξέρω γιατί... σκέφτηκα μήπως είναι ωορρηξία, όμως γίνεται να έχουμε ωορρηξία τόσο νωρίς? έχω αυτούς τους πόνους περίπου 3 μέρες... 

Μια ερώτηση, έχεις υγρά όπως όταν ωορρηξία? 

καλημέρα! σημερα είμαι καλύτερα δεν εχω πόνους προς το παρόν,και εγώ αυτό σκέφτηκα μηπως θα μπορούσε να ήταν ωορηξια αν και λένε οτι ωορηξια έχουμε 12-14 μέρες πριν την περιοδο αναλογα και τον κύκλο.

τι να πω αν δω ότι με ξαναπιάνει ο πόνος θα πάω στον γιατρό.

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...