Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μανούλες Μαίου 2020!!!


Recommended Posts

στις πριν 10 λεπτά, ο/η pangipot είπε:

@Mamounitsa εγώ είμαι πιο μετά κ από σένα! Έχω σπάσει τα κοντερ χαχαχαχαχαχα 4/11! 

Έχω κάτι περιστασιακές ναυτίες κ τάσεις για εμετό που Μ δίνουν κουράγιο δε λεω!

Ρ ανία αλλά εσύ είχες πάει αν θυμάμαι καλά 4/10 ου εγώ έχω να πάω από 22/9 ου χάχα! Και εγώ έχω αραιά κιυ που κάτι ανακατωσουρες ελπίζω όλα να κυλούν ομαλά!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.2k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Mamounitsa είπε:

Ρ ανία αλλά εσύ είχες πάει αν θυμάμαι καλά 4/10 ου εγώ έχω να πάω από 22/9 ου χάχα! Και εγώ έχω αραιά κιυ που κάτι ανακατωσουρες ελπίζω όλα να κυλούν ομαλά!!!! 

Ολα καλα θα πανε μπουμπουκες..τα λεει η νυφη να τα ακουει η πεθερα ειμαι!! ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Mamounitsa είπε:

Ρ ανία αλλά εσύ είχες πάει αν θυμάμαι καλά 4/10 ου εγώ έχω να πάω από 22/9 ου χάχα! Και εγώ έχω αραιά κιυ που κάτι ανακατωσουρες ελπίζω όλα να κυλούν ομαλά!!!! 

Α κ σένα 4 εβδομαδες στη μπριζα σε έβαλε ε; Κάθε φυσιολογικός άνθρωπος θα έλεγε ότι για να θέλει να μας δεί μετά από 4 βδομάδες όλα καλά είναι δεν υπάρχει κάτι ανησυχητικό! Οι τρελομελλοντικες μάνες στη μπριζα! Χαχαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Kate89 είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου.. @Mamounitsaέχω ραντεβού αργά το μεσημέρι! Ελπίζω να πάνε όλα καλά. @Antouanettaκαλως ήρθες!! Με το καλό το μωρακι σου. Πόσο είσαι; @pangipotόλες το περνάμε αυτό με τις μερες ύφεσης και έχεις δίκιο, είναι τρομακτικό. ? @Mom2Beπολύ λυπάμαι που έχεις περάσει κάτι τέτοιο, εγώ έχασα ένα στην 8η εβδομάδα. Είμαι σίγουρη ότι θα πάνε όλα καλά για σένα αυτή τη φορά!! Εγώ είμαι 10+3 για όσες ήρθατε μόλις!! 

Καλημέρα σ όλες! Είχα σχολιάσει από πάνω αλλά δεν έχει εγκριθεί ακόμα το μήνυμα μου. Είμαι καινούρια σ αυτό πρ τη εγκυμοσύνη είμαι 8 εβδομάδων και 7 ημερες! Πήγαινα κάθε 2 εβδομάδες γιατρό την τελευταία φορά μ έκλεισε λίγο πιο μετά για να κάνουμε την αυχενική μ είπε! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Kate89 είπε:

Ολα καλα θα πανε μπουμπουκες..τα λεει η νυφη να τα ακουει η πεθερα ειμαι!! ?

Χαχαχα τα λικε μου μέσα δε μ αφήνει!!!! Πεθερά αααα δεν αντέχω όλο άγχος ειμαι!! Φοβάμαι για τα πάντα τώρα αυτό το διάστημα φοβάμαι μη πάθω κάνα τόξοπλασμα!! Καταλαβενει τι περνάω χάχα!! Πόσο καλά που έφτασε η μέρα του ραντεβού σας σήμερα!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η pangipot είπε:

Α κ σένα 4 εβδομαδες στη μπριζα σε έβαλε ε; Κάθε φυσιολογικός άνθρωπος θα έλεγε ότι για να θέλει να μας δεί μετά από 4 βδομάδες όλα καλά είναι δεν υπάρχει κάτι ανησυχητικό! Οι τρελομελλοντικες μάνες στη μπριζα! Χαχαχαχαχα

Χάχα ναι βέβαια όλα σχετικά είναι! Αν είσαι μια μαυρίλα όπως εγώ θα σου βγάλω ένα σορό ότι μπορεί να έχουν συμβεί! Χάχα αν είσαι θετικός άνθρωπος σκέφτεσαι όλα καλά είναι!! Χχααχα! Έτσι κ αλλιώς δε μπορούμε να κάνουμε τίποτα εκτός από υπομονή!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Mamounitsa είπε:

Χάχα ναι βέβαια όλα σχετικά είναι! Αν είσαι μια μαυρίλα όπως εγώ θα σου βγάλω ένα σορό ότι μπορεί να έχουν συμβεί! Χάχα αν είσαι θετικός άνθρωπος σκέφτεσαι όλα καλά είναι!! Χχααχα! Έτσι κ αλλιώς δε μπορούμε να κάνουμε τίποτα εκτός από υπομονή!!! 

Από.χθες έχω κ περιστασιακούς πονοκεφάλους οι οποίοι δε ξέρω αν είναι νορμάλ η αν έχω αρρωστήσει 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η pangipot είπε:

Από.χθες έχω κ περιστασιακούς πονοκεφάλους οι οποίοι δε ξέρω αν είναι νορμάλ η αν έχω αρρωστήσει 

Μπα νορμάλ θα είναι γιατί αν είχες αρρώστισει θα είχες και κάτι άλλο όχι μόνο πονοκεφαλο!! Εγώ τώρα πριν φάω μου ήρθε μια αιδια γενικά έχω άσχημη γεύση ρε γαμωτο!! Τώρα έφαγα βαριά και υοια ένα ποτήρι Cola και είμαι κάπως καλύτερα αλλά η αιδια αιδια!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Mamounitsa είπε:

Μπα νορμάλ θα είναι γιατί αν είχες αρρώστισει θα είχες και κάτι άλλο όχι μόνο πονοκεφαλο!! Εγώ τώρα πριν φάω μου ήρθε μια αιδια γενικά έχω άσχημη γεύση ρε γαμωτο!! Τώρα έφαγα βαριά και υοια ένα ποτήρι Cola και είμαι κάπως καλύτερα αλλά η αιδια αιδια!!! 

Αχ σε ζηλεύω! Εγώ έφαγα το μισό το βγαλα! Κ γενικά έχω όρεξη να τρώω όλο Τζάνι φουντ που αποφεύγω....αλλά για πόσο; Χαχαχαχαχα @Kate89 περιμένουμε νέα σου με ανυπομονησία!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η pangipot είπε:

Αχ σε ζηλεύω! Εγώ έφαγα το μισό το βγαλα! Κ γενικά έχω όρεξη να τρώω όλο Τζάνι φουντ που αποφεύγω....αλλά για πόσο; Χαχαχαχαχα @Kate89 περιμένουμε νέα σου με ανυπομονησία!

Χάχα και εγώ όλο μαλακιτσες θέλω να τρώω αλλά πιο πολύ νόμιζα γλυκά!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσιαααααα πήγα και όλα είναι καλά!!!! Είδα ένα ανθρωπάκι να κουνιέται! Κουλο;; Είμαστε καλά και σε μέγεθος και αναμένουμε την αυχενικη!! Και στα δικά σαςςςςςςς!!! ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια . Ημερολογιακά είμαι 7w 1d αλλά ο υπέρηχος δείχνει 6 εβδομάδων . Καρδιά είδαμε να χτυπάει αλλά δεν την ακούμε ακόμα κ έχω τρομοκρατηθεί αρκετά . 

Εμενα ΠΗΤ μου έδωσε 30/5 με βάση το ημερολόγιο βέβαια.

Σημερα μου πήρε αίμα ουρά και καλλιέργεια και για να μου φύγει το άγχος του είπα να μου κάνει κ χοριακη η οποία θα βγει αύριο το πρωί , πολύ άγχος μέχρι τότε . Ελπίζω να βγειν πάνω από 20.000 

Ειχε καμία κάτι αντίστοιχο με καθυστέρηση εμφύτευσης ή με καρδιά ?

ειναι λογικό που δεν ακούγεται ακόμα ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Σουβλιτσα είπε:

Καλησπέρα κορίτσια . Ημερολογιακά είμαι 7w 1d αλλά ο υπέρηχος δείχνει 6 εβδομάδων . Καρδιά είδαμε να χτυπάει αλλά δεν την ακούμε ακόμα κ έχω τρομοκρατηθεί αρκετά . 

Εμενα ΠΗΤ μου έδωσε 30/5 με βάση το ημερολόγιο βέβαια.

Σημερα μου πήρε αίμα ουρά και καλλιέργεια και για να μου φύγει το άγχος του είπα να μου κάνει κ χοριακη η οποία θα βγει αύριο το πρωί , πολύ άγχος μέχρι τότε . Ελπίζω να βγειν πάνω από 20.000 

Ειχε καμία κάτι αντίστοιχο με καθυστέρηση εμφύτευσης ή με καρδιά ?

ειναι λογικό που δεν ακούγεται ακόμα ?

Καλησπέρα. Γιατί λες για καθυστερημένη σύλληψη; ξέρεις πότε έκανες ωορρηξία με σιγουριά; με τεστ η υπέρηχο; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Είχα ωορρηξία 9/9 και επαφή είχαμε στις 8 . Μετά δεν είχε ξαναγίνει επαφή διότι υπήρξε ένα οικογενειακό μου θέμα που με άφησε εκτός όρεξης για επαφή . Ο γιατρός λοιπόν μου είπε ότι φαίνεται μικρότερο λόγω καθυστέρησης εμφύτευσης στη μήτρα και όχι σύλληψης . 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Σουβλιτσα είπε:

Είχα ωορρηξία 9/9 και επαφή είχαμε στις 8 . Μετά δεν είχε ξαναγίνει επαφή διότι υπήρξε ένα οικογενειακό μου θέμα που με άφησε εκτός όρεξης για επαφή . Ο γιατρός λοιπόν μου είπε ότι φαίνεται μικρότερο λόγω καθυστέρησης εμφύτευσης στη μήτρα και όχι σύλληψης . 

Η αληθεία είναι ότι επειδή δεν το έχω ξανακούσει, δεν μπορώ να έχω και άποψη. Βέβαια για να το στο λέει ο γιατρός σου, υπάρχει λόγος φαντάζομαι. Δεν ξέρω αν κάποιο άλλο κορίτσι έχει ή έχει ακούσει ανάλογη εμπειρία. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 52 λεπτά, ο/η Kate89 είπε:

Κορίτσιαααααα πήγα και όλα είναι καλά!!!! Είδα ένα ανθρωπάκι να κουνιέται! Κουλο;; Είμαστε καλά και σε μέγεθος και αναμένουμε την αυχενικη!! Και στα δικά σαςςςςςςς!!! ??

Μπράβο κοριτσάκι μου ολαααα καλααα!!! Αχ πόσο θέλω να έρθει κ η σειρά μου είναι σαν να Πήγα εγώ νιώθω!!! Πότε με το καλό είναι η αυχενική!? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Kate89 είπε:

Η αληθεία είναι ότι επειδή δεν το έχω ξανακούσει, δεν μπορώ να έχω και άποψη. Βέβαια για να το στο λέει ο γιατρός σου, υπάρχει λόγος φαντάζομαι. Δεν ξέρω αν κάποιο άλλο κορίτσι έχει ή έχει ακούσει ανάλογη εμπειρία. 

Ναι μου είπε συμβαίνει Πολλές φορές να μη συμπίπτει η ημερολογιακή με τον υπέρηχο. Απλά αυτό που με απασχολεί εμένα είναι το αν όντως είμαι έξι εβδομάδων είναι λογικό να μην ακούγεται ακόμα η καρδούλα του;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 27 λεπτά, ο/η Kate89 είπε:

Καλησπέρα. Γιατί λες για καθυστερημένη σύλληψη; ξέρεις πότε έκανες ωορρηξία με σιγουριά; με τεστ η υπέρηχο; 

 

στις πριν 19 λεπτά, ο/η Σουβλιτσα είπε:

Είχα ωορρηξία 9/9 και επαφή είχαμε στις 8 . Μετά δεν είχε ξαναγίνει επαφή διότι υπήρξε ένα οικογενειακό μου θέμα που με άφησε εκτός όρεξης για επαφή . Ο γιατρός λοιπόν μου είπε ότι φαίνεται μικρότερο λόγω καθυστέρησης εμφύτευσης στη μήτρα και όχι σύλληψης . 

Με το καλό το μωρακι σου!!! Έχω ακούσει για την καθυστερημένη σύλληψη αλλά γενικά νομίζω δεν ειναι ανυσηχιτικο χωρική επίσης δεν νομίζω ότι χρειάζεται στη φάση που είσαι γιατί σε έβαλε Ν ξανά κάνεις!? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Mamounitsa είπε:

Μπράβο κοριτσάκι μου ολαααα καλααα!!! Αχ πόσο θέλω να έρθει κ η σειρά μου είναι σαν να Πήγα εγώ νιώθω!!! Πότε με το καλό είναι η αυχενική!? 

Σε 2 εβδομάδες ακριβώς!! Να πάνε και για σένα τέλεια κορίτσι μου! Όσο είναι σκ@@α τα στομάχια σας μη φοβάστε.! Εσύ έχεις τέλος του μήνα έτσι δεν είναι;; 22;πόσο θα είσαι.; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Σουβλιτσα είπε:

Ναι μου είπε συμβαίνει Πολλές φορές να μη συμπίπτει η ημερολογιακή με τον υπέρηχο. Απλά αυτό που με απασχολεί εμένα είναι το αν όντως είμαι έξι εβδομάδων είναι λογικό να μην ακούγεται ακόμα η καρδούλα του;

Στις 6 εβδομάδες είναι λογικό να μην ακούς καρδιά...αλλες ακούν από τη μέση της 6ης εβδομάδας και μετά. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Kate89 είπε:

Σε 2 εβδομάδες ακριβώς!! Να πάνε και για σένα τέλεια κορίτσι μου! Όσο είναι σκ@@α τα στομάχια σας μη φοβάστε.! Εσύ έχεις τέλος του μήνα έτσι δεν είναι;; 22;πόσο θα είσαι.; 

25 γαμωτο!!!! Άσε έχω μέλλον!!!! Αντε με το καλό και η αυχενική όλα καλά ααα!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Mamounitsa είπε:

 

Με το καλό το μωρακι σου!!! Έχω ακούσει για την καθυστερημένη σύλληψη αλλά γενικά νομίζω δεν ειναι ανυσηχιτικο χωρική επίσης δεν νομίζω ότι χρειάζεται στη φάση που είσαι γιατί σε έβαλε Ν ξανά κάνεις!? 

Γιατί με είδε χάλια κ μου είπε Εφόσον θα μου κάνει τις άλλες εξετάσεις αίματος να μου βάλει και την χοριακή μέσα για να μου φύγει εμένα το άγχος. :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Σουβλιτσα είπε:

Ναι μου είπε συμβαίνει Πολλές φορές να μη συμπίπτει η ημερολογιακή με τον υπέρηχο. Απλά αυτό που με απασχολεί εμένα είναι το αν όντως είμαι έξι εβδομάδων είναι λογικό να μην ακούγεται ακόμα η καρδούλα του;

Τις περισσότερες φορά ημερολογιακό και υπερηχογραφικα  δεν είναι ίδια η ημερομηνία ούτε εμένα είναι βγενει λίγο ποιο μικρό!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Kate89 είπε:

Στις 6 εβδομάδες είναι λογικό να μην ακούς καρδιά...αλλες ακούν από τη μέση της 6ης εβδομάδας και μετά. 

Απλά εγώ δεν έχω και καθόλου συμπτώματα , που και που με πιάνει καμιά ναυτία η οποία κρατάει το πολύ 10 δευτερόλεπτα. Και όλο αυτό με έχει αγχώσει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Kate89 είπε:

Σε 2 εβδομάδες ακριβώς!! Να πάνε και για σένα τέλεια κορίτσι μου! Όσο είναι σκ@@α τα στομάχια σας μη φοβάστε.! Εσύ έχεις τέλος του μήνα έτσι δεν είναι;; 22;πόσο θα είσαι.; 

Εμένα που μ είπε στισ 22 τ μηνα για αυχενική θα είμαι 10 εβδομάδων! Για να δούμε! ? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...