Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μανούλες Μαίου 2020!!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1.2k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις On 1/10/2019 at 11:41 ΠΜ, ο/η pangipot είπε:

Καλημέρα κοριτσια! Κ εγώ στις μανουλες του μαϊου αν πάνε όλα καλά! Είμαι 6w και 6d. ΠΗΤ 20/5

Maxi eimaste k he 20/5

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 1/10/2019 at 11:41 ΠΜ, ο/η pangipot είπε:

Καλημέρα κοριτσια! Κ εγώ στις μανουλες του μαϊου αν πάνε όλα καλά! Είμαι 6w και 6d. ΠΗΤ 20/5

Συγνώμη δεν ήξερα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Sofi_94 είπε:

Συγνώμη δεν ήξερα 

Δε πειράζει....το διαχειρίζομαι καλύτερα...βρήκαμε ότι έχω κ θρομβοφιλια οπότε όταν ξαναμεινω έγκυος θα ξεκινήσω αντιπηκτικες κ ελπίζουμε να πάει καλά...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η pangipot είπε:

Δε πειράζει....το διαχειρίζομαι καλύτερα...βρήκαμε ότι έχω κ θρομβοφιλια οπότε όταν ξαναμεινω έγκυος θα ξεκινήσω αντιπηκτικες κ ελπίζουμε να πάει καλά...

Τέλεια αφού βρήκες τι και πως πλέον όλα θα πάνε καλά στο εύχομαι😊 κι εγώ λίγο πολύ να σου πω κι εγώ πριν 5  χρόνια είχα μια εξωμήτρια κύηση έπειτα 2 βιοχημικές και εκεί που είπα τέλος εάν είναι να έρθει θα έρθει τσουπ ήρθε και όλη την εγκυμοσύνη τώρα με τι άγχος και πανικό το πέρασα αφού να φανταστείς μέχρι την β επιπέδου δεν ήθελα να δείξω συναισθηματικά και το σπέρμα ψυχρά το θέμα για να μην απογοητευτω τώρα αρχίζω και περνώ λίγο αέρα και χαίρομαι και κάνω όνειρα ..πάντως να σου πω κι αυτό το ότι πριν μείνω τώρα άρχιζα να διαβάζω βιβλία για την δύναμη του μυαλού και την επίδραση αυτού στον οργανισμοί εμένα προσωπικά με βοήθησε πολύ να σου πω μια βασική αρχή αυτού που κατάλαβα είναι ότι ότι επιβάλει το μυαλό στο σώμα γίνεται κιόλας κάπως έτσι είναι και πολύ ενδιαφέρον .και να σου πω ότι ο άντρας μου είναι φυλακή και στην χώρα που είναι Γεωργία επιτρέπεται 2 φορές το 6 μηνο επισκεπτήριο 24 Ώρο και με μια επαφή στον μήνα έμεινα έγγυος τζάκποτ εν ολίγης...είμαι σίγουρη ότι όλα θα πάνε καλά σου εύχομαι τα καλύτερα  !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 ώρες, ο/η Sofi_94 είπε:

Τέλεια αφού βρήκες τι και πως πλέον όλα θα πάνε καλά στο εύχομαι😊 κι εγώ λίγο πολύ να σου πω κι εγώ πριν 5  χρόνια είχα μια εξωμήτρια κύηση έπειτα 2 βιοχημικές και εκεί που είπα τέλος εάν είναι να έρθει θα έρθει τσουπ ήρθε και όλη την εγκυμοσύνη τώρα με τι άγχος και πανικό το πέρασα αφού να φανταστείς μέχρι την β επιπέδου δεν ήθελα να δείξω συναισθηματικά και το σπέρμα ψυχρά το θέμα για να μην απογοητευτω τώρα αρχίζω και περνώ λίγο αέρα και χαίρομαι και κάνω όνειρα ..πάντως να σου πω κι αυτό το ότι πριν μείνω τώρα άρχιζα να διαβάζω βιβλία για την δύναμη του μυαλού και την επίδραση αυτού στον οργανισμοί εμένα προσωπικά με βοήθησε πολύ να σου πω μια βασική αρχή αυτού που κατάλαβα είναι ότι ότι επιβάλει το μυαλό στο σώμα γίνεται κιόλας κάπως έτσι είναι και πολύ ενδιαφέρον .και να σου πω ότι ο άντρας μου είναι φυλακή και στην χώρα που είναι Γεωργία επιτρέπεται 2 φορές το 6 μηνο επισκεπτήριο 24 Ώρο και με μια επαφή στον μήνα έμεινα έγγυος τζάκποτ εν ολίγης...είμαι σίγουρη ότι όλα θα πάνε καλά σου εύχομαι τα καλύτερα  !!!

Εντάξει πάω σε ψυχολόγο για να το διαχειριστώ; Δε Μ είναι εύκολο όπως καταλαβαίνεις...πάλευα 3μιση χρόνια με ανεξήγητη υπογονιμότητα κάνω υστεροσκοπηση για άσχετο λόγο και βρίσκει ο γιατρό κ διάφραγμα που δεν είχε φανεί σε καμία απεικονιστική...εγώ είχα εξαντληθεί πλέον ψυχολογικά κ δεν ήθελα να απροσπαθησουμε άλλο ήθελα διάλειμμα...ουσιαστικά έμεινα έγκυος τυχαία (με μια επαφή) πάνω που άρχισα να το συνειδητοποιώ το έχασα....(12η εβδομάδα) τώρα γενικά ψευτοπροσπαθουμε αλλά δεν έχει έρθει ακόμα....υπάρχουν φάσεις απελπισίας αλλά προσπαθώ όσο γίνεται να τις ελέγχω ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καμιά δεν είναι εδώ βρε ..λοιπόν τώρα είμαι 28 εβδ (μου φαίνεται μόνη μου μιλάω )δεν πειράζει και αυτό καλό είναι 🤪 27 εβδ ηταν 1040 γρ ο μπέμπης καλά είναι τι λέτε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Sofi_94 είπε:

Καμιά δεν είναι εδώ βρε ..λοιπόν τώρα είμαι 28 εβδ (μου φαίνεται μόνη μου μιλάω )δεν πειράζει και αυτό καλό είναι 🤪 27 εβδ ηταν 1040 γρ ο μπέμπης καλά είναι τι λέτε?

Καλησπέρα!! Με το καλο το μωρό σου!! Εμένα είναι μικρούλα η δική μ στις 28 εβδ ηταν ένα κιλό χεχε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Mia xara einai Kai koritsi g auto Alla Mia xaraa emena 26 htane 820 gr Kai se Mia vdomada 1040 Alla enw me evgaze 2 meres megaluteros uperhxografika twra ton evgalan 4 meres megaluteros Kai sthn v epipedou moi eixe pei h emvruologos oti tha einai pshloos lete go auto h apoklish? Epeidh einai megaluteros see upsos Kai varos?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Sofi_94 είπε:

Mia xara einai Kai koritsi g auto Alla Mia xaraa emena 26 htane 820 gr Kai se Mia vdomada 1040 Alla enw me evgaze 2 meres megaluteros uperhxografika twra ton evgalan 4 meres megaluteros Kai sthn v epipedou moi eixe pei h emvruologos oti tha einai pshloos lete go auto h apoklish? Epeidh einai megaluteros see upsos Kai varos?

Ναι παίζει κ αυτό.. Εμάς είναι πιο μικρούλα χεχε, υγιής να ναι κ ας είναι λίγα κιλακια πάνω ή κάτω χάχα, πότε έχεις πητ? Εγώ 13 Μαΐου 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν το πιστεύω ότι φτάνει σιγά σιγά η ωρα να τον αγκαλιάσω 🥰😋🥰🥰🥰🥰😅🥰 ανυπομονησία με έχει πιάσει όλο γκρινιάζω εσύ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 1 month later...
  • 3 weeks later...
στις On 1/4/2020 at 2:52 ΜΜ, ο/η Sofi_94 είπε:

Πλησιάζουμε κορίτσια ποια ετοίμασε ήδη βαλίτσα μαιευτηρίου να μας κατατοπίσει κι εμάς λιγο

Σε δήμοσιο η ιδιωτικό  θα γεννήσεις?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Sofi_94 είπε:

Σε δημόσιο έκανα τον πρώτο καρδιοτοκογραφο σήμερα εσύ?

Κι εγώ σε δημόσιο!! Αλλά ειμαι μανούλα Ιούνιου εγωω!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βαλίτσα μαιευτήριου

2-3 νύχτικα η πιτζάμες με κουμπιά στο στήθος

Ρόμπα

Σουτιέν θηλασμου

Παντόφλες

Πετσέτες

Λαστιχακια για τα μαλλιά

Οδοντόκρεμα-οδοντοβουρτσα

Σαπούνι προσώπου κ κρέμα αν βάζεις

Σαμπουάν και αφρολουτρο

Επιθέματα στήθους

Σερβιετες λοχειας και κανονικές νυχτος

Εσώρουχα 

Ρούχα εξόδου 

Διάφορα προσωπικά είδη: λιποζαν , φορτιστή κινητού, μπατονετες και ότι άλλο θέλεις εσύ π.χ πιστολάκι μαλλιών κλπ 

Υγρά αντισηπτικα μαντηλακια

Χαρτομάντηλα 

Τοπικό καθαριστικό ευαίσθητης περιοχής

Κάλυμματα λεκάνης μιας χρήσης

Σακούλα για τα άπλυτα

Και τα έγγραφα που χρειάζεστε

 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πράγματα μωρού στη βαλίτσα 

5-6 φορμακια 

2-3 ζεύγη καλτσουλες

4-7 πανακια ρεψιματος 

Πανες αγκαλιας 

2 Κουβερτουλες 

Πανες- μωρομαντηλα

Κρέμα συγκαματος

Σαμπουάν-αφρολουτρο

Οινόπνευμα καθαρό

Γαζουλες αποστειρωμενες 

Φυσιολογικο όρο 

Μπιμπερο για ώρα ανάγκης 

2 πετσέτες σωματος 

3-4 σελτεδακια 

 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Είμαι στην 32η!! 💖

Τα έχω πάρει όλα εκτός από τα νυχτικά που δεν πρόλαβα και περιμένω πως κ πως να ανοίξουν τα μαγαζιά! Δεν τα έχω βάλει στη βαλίτσα ακόμα ,τα έχω όλα μαζί σε μια ντουλάπα και σιγά σιγά θα την φτιάξω κι αυτή καλού κακού! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...