Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μανούλες Μαίου 2020!!!


Recommended Posts

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Antouanetta είπε:

Έτσι όπως κάθομαι κάποιες φορές μ ενοχλεί πιο πλ.. Η αν φάω πολύ χάχα άμα σηκωθώ κ έχω ίσιο τ σώμα μου μ περνάει.. Ίσως ν φταίει κ η στάση σώματος αλλά μ είπαν ότι ανοίγει τ σώμα σιγά σιγά γ αυτό μ πονάνε τ πλευρά μ.. 

Για τα πλευρά ναι ισχιει έτσι κάποιες κοπέλες. Μετά πονάνε και χαμηλά γιατί άνοιγε η λεκάνη!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.2k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Mamounitsa είπε:

Για τα πλευρά ναι ισχιει έτσι κάποιες κοπέλες. Μετά πονάνε και χαμηλά γιατί άνοιγε η λεκάνη!! 

Σούπερ 😂😂 έχουμε ακόμα ν ζήσουμε ουυυυ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η Antouanetta είπε:

Σούπερ 😂😂 έχουμε ακόμα ν ζήσουμε ουυυυ 

Ότι και αν ζήσουμε ακόμα. Τρις μήνες έμειναν 😍😍😍😍😍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 41 λεπτά, ο/η Mamounitsa είπε:

Ότι και αν ζήσουμε ακόμα. Τρις μήνες έμειναν 😍😍😍😍😍

Ισχύει ποπό ποτέ πέρασε ο καιρός ποτέ λέγαμε... Ειμαι τις 8 εβδομάδες δν ξέρω 😅😍 

Ασχετο βρήκα  καρότσι 😆👏🏻

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 33 λεπτά, ο/η Antouanetta είπε:

Ισχύει ποπό ποτέ πέρασε ο καιρός ποτέ λέγαμε... Ειμαι τις 8 εβδομάδες δν ξέρω 😅😍 

Ασχετο βρήκα  καρότσι 😆👏🏻

Χαχα πραγματικά πέρασε πολύ γρήγορα!! Τι καρότσι 3σε1?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η Mamounitsa είπε:

Χαχα πραγματικά πέρασε πολύ γρήγορα!! Τι καρότσι 3σε1?

Ναι 3 σ 1 θέλω έχω δει κ από κοντά σχεδόν τ πάντα 😅 απλά έχει 3 χρώματα διαθέσιμα στην Ελλάδα αυτό π βρήκα κ εμένα μ άρεσε πιο πλ ένα άλλο απ τ ίντερνετ από σαιτ εξωτερικού.. 

Εσείς έχετε βρει τπτ..? Να ανταλλάξουμε ιδέες.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Antouanetta είπε:

Ναι 3 σ 1 θέλω έχω δει κ από κοντά σχεδόν τ πάντα 😅 απλά έχει 3 χρώματα διαθέσιμα στην Ελλάδα αυτό π βρήκα κ εμένα μ άρεσε πιο πλ ένα άλλο απ τ ίντερνετ από σαιτ εξωτερικού.. 

Εσείς έχετε βρει τπτ..? Να ανταλλάξουμε ιδέες.. 

Δεν έχω κοιτάξει να σου πω εγώ γιατί έχω και έχω και δύο χαχα αλλά δεν είναι 3σε1  έχω ένα loreli νομίζω λέγετε μου το έφεραν δώρο και ένα για πιο εύχρηστο είχα πάρει από το τζαμπο μπαστούνι!! Εγώ αυτό που μόνο θα σας πω είναι να είναι μικρό και ελαφρύ πολύ συμαντικο να χωράει σε αυτοκίνητο ασανσέρ!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Mamounitsa είπε:

Δεν έχω κοιτάξει να σου πω εγώ γιατί έχω και έχω και δύο χαχα αλλά δεν είναι 3σε1  έχω ένα loreli νομίζω λέγετε μου το έφεραν δώρο και ένα για πιο εύχρηστο είχα πάρει από το τζαμπο μπαστούνι!! Εγώ αυτό που μόνο θα σας πω είναι να είναι μικρό και ελαφρύ πολύ συμαντικο να χωράει σε αυτοκίνητο ασανσέρ!! 

Εεε εσυ είσαι κ έμπειρη μ αυτά χεχε 

Ναι τ έχω τρεκαρει όλα της Adamex θα πάρω..  Κ από άτομα π τ έχουν κ εγώ π τ είδα νμζω δνε εχω βρει καλύτερο, γτ καλά τ ψέματα σ πολλά άλλα πληρωνεις την εταιρεία.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 58 λεπτά, ο/η Antouanetta είπε:

Εεε εσυ είσαι κ έμπειρη μ αυτά χεχε 

Ναι τ έχω τρεκαρει όλα της Adamex θα πάρω..  Κ από άτομα π τ έχουν κ εγώ π τ είδα νμζω δνε εχω βρει καλύτερο, γτ καλά τ ψέματα σ πολλά άλλα πληρωνεις την εταιρεία.. 

Εγω πάντως βρήκα ενα egg πολυ καλό όχι 3σε1 αλλά ειναι από 0 και το έχει και προσφορά τώρα... να ρωτησω την έμπειρη @Mamounitsa ψάχνω καρεκλάκι αυτοκινήτου. Έχω βρει ενα καλό που γυρίζει κιόλας 360 μοίρες και λέει από 0. Ποτε ξεκινάς να βάζεις το παιδί στο καρεκλάκι? Άντε όταν φύγεις από το μαιευτήριο το εχεις στο πορτ μπεμπέ και μετά όταν σαραντίσει μπαίνει στο καρεκλάκι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η HaveFaith είπε:

Εγω πάντως βρήκα ενα egg πολυ καλό όχι 3σε1 αλλά ειναι από 0 και το έχει και προσφορά τώρα... να ρωτησω την έμπειρη @Mamounitsa ψάχνω καρεκλάκι αυτοκινήτου. Έχω βρει ενα καλό που γυρίζει κιόλας 360 μοίρες και λέει από 0. Ποτε ξεκινάς να βάζεις το παιδί στο καρεκλάκι? Άντε όταν φύγεις από το μαιευτήριο το εχεις στο πορτ μπεμπέ και μετά όταν σαραντίσει μπαίνει στο καρεκλάκι?

Δεν σ συμφέρει καλύτερα ν ειναι 3 σ 1 τ καρότσι απ τ ν πάρεις έξτρα τ καρεκλάκι αυτοκίνητου..? Υποθέτω δν ξέρω γ αυτό Ρωταω 😅😊 γτ κ οι τιμές τους δν είναι χαμηλές κ ένα καλό ασφαλές καθισματακι.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 27 λεπτά, ο/η Antouanetta είπε:

Δεν σ συμφέρει καλύτερα ν ειναι 3 σ 1 τ καρότσι απ τ ν πάρεις έξτρα τ καρεκλάκι αυτοκίνητου..? Υποθέτω δν ξέρω γ αυτό Ρωταω 😅😊 γτ κ οι τιμές τους δν είναι χαμηλές κ ένα καλό ασφαλές καθισματακι.. 

Το καθισματάκι που το έψαξε πολυ ο άντρας μου ειναι από 0 έως 36 κιλά και από 250€ το έχουν 188€. Το καρότσι το απλό που βρήκα ειναι από 0 έως 5 ετών και έως 25 κιλά και έχει 680€ από 850€. Αυτό που δίνουν ως καρεκλάκι αυτοκινήτου θα χρειαστεί αλλαγή κάποια στιγμή γιατί δεν έχει τέτοια ευελιξία όσο αυτό που βρήκα. Νομίζω με συμφέρει περισσότερο. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Antouanetta είπε:

Εεε εσυ είσαι κ έμπειρη μ αυτά χεχε 

Ναι τ έχω τρεκαρει όλα της Adamex θα πάρω..  Κ από άτομα π τ έχουν κ εγώ π τ είδα νμζω δνε εχω βρει καλύτερο, γτ καλά τ ψέματα σ πολλά άλλα πληρωνεις την εταιρεία.. 

Ναι και ξέρω και εγώ περιπτώσεις έχουν δώσει ένα σκασμό. Λεφτά και βρίζουν το καρότσι κάθε μέρα χ;χ;! Μεγια λοιπών εύχομαι τις καλύτερες βόλτες σας φέτος το καλοκαίρι!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η HaveFaith είπε:

Εγω πάντως βρήκα ενα egg πολυ καλό όχι 3σε1 αλλά ειναι από 0 και το έχει και προσφορά τώρα... να ρωτησω την έμπειρη @Mamounitsa ψάχνω καρεκλάκι αυτοκινήτου. Έχω βρει ενα καλό που γυρίζει κιόλας 360 μοίρες και λέει από 0. Ποτε ξεκινάς να βάζεις το παιδί στο καρεκλάκι? Άντε όταν φύγεις από το μαιευτήριο το εχεις στο πορτ μπεμπέ και μετά όταν σαραντίσει μπαίνει στο καρεκλάκι?

Ναι εγώ από τις πόρτες μας και ολας βόλτες στο καρέκλα κι το πορτ μπεμπε το χρισημοποιησα μόνο όταν φύγαμε από το μαιευτήριο χαχα!! Μετά στο καρέκλακι! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 26 λεπτά, ο/η Mamounitsa είπε:

Ναι εγώ από τις πόρτες μας και ολας βόλτες στο καρέκλα κι το πορτ μπεμπε το χρισημοποιησα μόνο όταν φύγαμε από το μαιευτήριο χαχα!! Μετά στο καρέκλακι! 

Α τελεια!!! 🤗 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η HaveFaith είπε:

Το καθισματάκι που το έψαξε πολυ ο άντρας μου ειναι από 0 έως 36 κιλά και από 250€ το έχουν 188€. Το καρότσι το απλό που βρήκα ειναι από 0 έως 5 ετών και έως 25 κιλά και έχει 680€ από 850€. Αυτό που δίνουν ως καρεκλάκι αυτοκινήτου θα χρειαστεί αλλαγή κάποια στιγμή γιατί δεν έχει τέτοια ευελιξία όσο αυτό που βρήκα. Νομίζω με συμφέρει περισσότερο. 

Μπερδεύτηκα λίγο.. Δλδ εσύ θες ένα καρεκλάκι που Ν Τ χρησιμοποιείς μετά την ηλικία των 5? 🤔 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Antouanetta είπε:

Μπερδεύτηκα λίγο.. Δλδ εσύ θες ένα καρεκλάκι που Ν Τ χρησιμοποιείς μετά την ηλικία των 5? 🤔 

 

Ενα καθισματάκι που να μπορεις να το χρησιμοποιήσεις και μετα. Η βαφτισιμια μου που ειναι 5 κάθεται ακομη σε καρεκλάκι. Αυτο ειναι και το σωστό αλλιως ειναι απαραίτητο μαξιλαράκι για να μην τους τραυματίσει η ζώνη σε κακή στιγμή. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η HaveFaith είπε:

Ενα καθισματάκι που να μπορεις να το χρησιμοποιήσεις και μετα. Η βαφτισιμια μου που ειναι 5 κάθεται ακομη σε καρεκλάκι. Αυτο ειναι και το σωστό αλλιως ειναι απαραίτητο μαξιλαράκι για να μην τους τραυματίσει η ζώνη σε κακή στιγμή. 

Μμ δν ήξερα ότι μπορείς ν τ έχεις κ σ μεγαλύτερη ηλικία πάνω σ καθισματάκι.. Αλλά ότι είναι καλύτερο γ την ασφάλεια τ παιδιού καλό είναι ν τ κάνουμε..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 27 λεπτά, ο/η Antouanetta είπε:

Μμ δν ήξερα ότι μπορείς ν τ έχεις κ σ μεγαλύτερη ηλικία πάνω σ καθισματάκι.. Αλλά ότι είναι καλύτερο γ την ασφάλεια τ παιδιού καλό είναι ν τ κάνουμε..

Κοιτά ούτε εγω ξερω αλλα αποτι διάβασα και μου είπαν φίλοι και συγγενείς με παιδια αυτο ισχύει. Μονο η ζώνη μπορει να το τραυματίσει γιατι δεν το πιάνει στα σωστά σημεία όταν ειναι μικρό. Όποτε για μένα καλύτερα να εχω προνοήσει απο πριν παρά να πρέπει να αλλάζω μετα και να αγοράζω παλι καρεκλάκι. Γιατι αν δεις και στην αγορά εχει πολλα που ειναι για ηλικίες 3+ όποτε ενα καρεκλάκι απο καρότσι 3σε1 δεν σε καλύπτει αποτι ειδα όταν έψαχνα καρότσι. Αμα κάποια ξέρει κατι παραπάνω ας μας πει!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 ώρες, ο/η Mamounitsa είπε:

Καλημέρα!!! Ανντε καλέ που είναι πιο μεγάλος μια χαρά είναι!!! Πότε έχεις πητ? 

Καλημέρα, πήρα ΠΗΤ 17/05!!!

Ετσι μου πανε και οι δύο γιατροι, δεν ξερω μωρε! Ελπίζω να μην υπάρξει ανάγκη καισαρικής.

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η Iroyla είπε:

Καλημέρα, πήρα ΠΗΤ 17/05!!!

Ετσι μου πανε και οι δύο γιατροι, δεν ξερω μωρε! Ελπίζω να μην υπάρξει ανάγκη καισαρικής.

 

Καλημέρα γιατί να υπάρχει ανάγκη καισαρικής σου είπαν κάτι? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Mamounitsa είπε:

Καλημέρα γιατί να υπάρχει ανάγκη καισαρικής σου είπαν κάτι? 

Ε συνηθίζεται οταν ειναι μεγαλα να τα ΄παίρνουν΄ ετσι και οχι φυσιολογικά! θα δείξει, είναι πολύ νωρίς ακόμη!!!Ελπίζω όλα να πάνε καλά για όλες μας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Iroyla είπε:

Ε συνηθίζεται οταν ειναι μεγαλα να τα ΄παίρνουν΄ ετσι και οχι φυσιολογικά! θα δείξει, είναι πολύ νωρίς ακόμη!!!Ελπίζω όλα να πάνε καλά για όλες μας!!!

Αντε βρε ακόμα είναι πάρα πολύ νωρίς για να ξέρουν αν θα γεννηθεί μεγάλο μωρό!!! Αν και καισαρική να είναι δε πειράζει. Σημασία έχει να είναι γερό!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Mamounitsa είπε:

Αντε βρε ακόμα είναι πάρα πολύ νωρίς για να ξέρουν αν θα γεννηθεί μεγάλο μωρό!!! Αν και καισαρική να είναι δε πειράζει. Σημασία έχει να είναι γερό!! 

Ακριβώς το μόνο σίγουρο!!!

εσύ πώς πας? Όλα καλα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η Iroyla είπε:

Ακριβώς το μόνο σίγουρο!!!

εσύ πώς πας? Όλα καλα?

Ναι όλα καλά αν και λίγο κρυομενη πήγα εχθές έκανα εξετάσεις αίμα ουρά κλπ και περιμένω με αγονια το επόμενο ραντεβού με τη μπεμπα στις 23 του μήνα!!! Β επιπέδου είπες έχεις κάνει εσύ!?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Mamounitsa είπε:

Ναι όλα καλά αν και λίγο κρυομενη πήγα εχθές έκανα εξετάσεις αίμα ουρά κλπ και περιμένω με αγονια το επόμενο ραντεβού με τη μπεμπα στις 23 του μήνα!!! Β επιπέδου είπες έχεις κάνει εσύ!?

Ναι έκανα προχθές!!! Εκεί μου ειπαν οτι ειναι μεγαλουτσικος ο μπεμπης!

Όλα καλα θα πανε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...