Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μανούλες Μαίου 2020!!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1.2k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 8 ώρες, ο/η Mamounitsa είπε:

Καλησπέρα γυρίσαμε όλα καλά!!!!! 510 η μικρούλα μου!!!!! 

Συγχαρητήρια 🤗🤗🤗 άντε μια μια να τελειώνουν οι Β επιπέδου να μπούμε όλες στην τελική ευθεία! Εσυ τι βδομάδα εισαι; Γιατι εμένα ο μπέμπης ηταν 680γρ. Χοντρός;! 24+1 αυτος 23+3 ήμουν εγω όποτε τόσα παμε με το δικό του μέγεθος γιαυτο αλλάξαμε και ΠΗΤ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου!!!! Έχω τόση μα τόση χαρά άλλο πράγμα!!!! Mπορει ακόμα να μη τη νιώθω να κλωτσαει καλά αλλά στον υπέρηχο ήταν δραδτηριοτατη!! @HaveFaith μια χαρά είναι εσένα εμένα μου φάνηκαν λίγα τα 500 και ρώτησα το γιατρό γενικά λένε πως τα κορίτσια γεννιούνται λίγο πιο αδύνατα εχθές ήμουν 22+4 σχεδον μια βδομάδα διαφορά σήμερα όμως θα ψάξω να βρω πόσο ήταν ο μικρός μου στη β επιπέδου να συγκρίνω και θα σου πω!!!! Επίσης καλύτερα να είναι λίγο χοντρουτσικο!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ κορίτσια μου, τι ωραία που έχουμε καλά νέα. Κ γω είμαι πολύ χαρούμενη με τον μικρούλη μου. Τον νιώθω κ πιο έντονα στη μέρα, εκεί που είσαι απορροφημενη.... Τσουπ σ λέει εδώ ειμαι μαμά! Εμένα 440 ήταν στη Β επιπέδου, 22 κ 3 ήμουν. Είναι φυσιολογικά μ παν. Θα δούμε τώρα στον υπέρηχο τον επόμενο πόσο θα είναι. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Το πιο χοντρό παιδί θα εχω 😱😱😱 πως θα βγει να δω!!! Τουλάχιστον ειναι υγιέστατα τα μπεμπακια μας αγοράκια κοριτσάκια! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η HaveFaith είπε:

Το πιο χοντρό παιδί θα εχω 😱😱😱 πως θα βγει να δω!!! Τουλάχιστον ειναι υγιέστατα τα μπεμπακια μας αγοράκια κοριτσάκια! 

Αυτό έχουν υγεία όλα τα άλλα σιγά λίγο μικρουτσικα λίγο πιο. Μεγάλα για εμένα καλύτερα πιο παχοθλα τα πιάνεις άνετα χαχα!! Ο μικρός μου γεννήθηκε 4300 παρακαλώ όχι φυσιολογικα βέβαια αλλά δεν έχει καμία σημασία!!!! Θέλετε να φτιάξει οποία μπορεί ένα πινακακι με τις πητ?????? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Mamounitsa είπε:

Αυτό έχουν υγεία όλα τα άλλα σιγά λίγο μικρουτσικα λίγο πιο. Μεγάλα για εμένα καλύτερα πιο παχοθλα τα πιάνεις άνετα χαχα!! Ο μικρός μου γεννήθηκε 4300 παρακαλώ όχι φυσιολογικα βέβαια αλλά δεν έχει καμία σημασία!!!! Θέλετε να φτιάξει οποία μπορεί ένα πινακακι με τις πητ?????? 

Αχ κι εμένα μου είπε πως τον βλέπει να γίνεται πάνω από 4 κιλά και δεν θα γλιτώσουμε την καισαρική... ήταν έτσι παχουλουλης από την αρχή ή προς το τέλος τα πήρε? Οποία κάνει το πινακακι να υπενθυμίσω εγω έχω ΠΗΤ 29/03! Δεν ανήκω στο γκρουπ πια μάλλον 😂😂😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η HaveFaith είπε:

Αχ κι εμένα μου είπε πως τον βλέπει να γίνεται πάνω από 4 κιλά και δεν θα γλιτώσουμε την καισαρική... ήταν έτσι παχουλουλης από την αρχή ή προς το τέλος τα πήρε? Οποία κάνει το πινακακι να υπενθυμίσω εγω έχω ΠΗΤ 29/03! Δεν ανήκω στο γκρουπ πια μάλλον 😂😂😂

Πηγές Μάρτη βρε θηρίο; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@HaveFaith  δε νομίζω να ισχιει να πας για Μάρτη αλλά κανείς δε ξέρει εγώ το έχω πει ότι θα μας κάνεις ποδαρικό χα! Βέβαια λόγο κασαρικης ίσως είμαστε πολύ κοντά εμείς!!!  Ήταν γενικά μεγάλο μωρό ο γιατρός ιδικά στο τέλος μου έλεγε μα τι κοιλιά είναι αυτή που έχει χαχαχ! Επίσης να ξέρεις πως τα κιλά του μωρού δεν είναι λόγο για καισαρική πάντα εγώ πχ αν δεν είχα πίεση το πι πιθανό είναι να είχα γεννήσει φυσιολογικά!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 38 λεπτά, ο/η Mamounitsa είπε:

@HaveFaith  δε νομίζω να ισχιει να πας για Μάρτη αλλά κανείς δε ξέρει εγώ το έχω πει ότι θα μας κάνεις ποδαρικό χα! Βέβαια λόγο κασαρικης ίσως είμαστε πολύ κοντά εμείς!!!  Ήταν γενικά μεγάλο μωρό ο γιατρός ιδικά στο τέλος μου έλεγε μα τι κοιλιά είναι αυτή που έχει χαχαχ! Επίσης να ξέρεις πως τα κιλά του μωρού δεν είναι λόγο για καισαρική πάντα εγώ πχ αν δεν είχα πίεση το πι πιθανό είναι να είχα γεννήσει φυσιολογικά!! 

Ο γιατρός που μου έκανε την Β επιπέδου μου ειπε πως επειδή το μωρό ειναι μια βδομάδα μεγαλύτερο παμε πλεον με το δικό του προγραμμα και οχι το δικό μου Και συμφώνησε και η γιατρός μου που ηταν παρούσα. Δηλαδη ειμαι 24+6 πλεον. Όσο για την καισαρική θα παίξει ρόλο το βάρος του το μέγεθος του καθώς και το ποσο ελαστική θα ειμαι κάτω. Μου ειπε όταν θα πλησιάζει η ώρα θα με εξετάζει πολυ τακτικά για να βλέπει πως παμε... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η HaveFaith είπε:

Ο γιατρός που μου έκανε την Β επιπέδου μου ειπε πως επειδή το μωρό ειναι μια βδομάδα μεγαλύτερο παμε πλεον με το δικό του προγραμμα και οχι το δικό μου Και συμφώνησε και η γιατρός μου που ηταν παρούσα. Δηλαδη ειμαι 24+6 πλεον. Όσο για την καισαρική θα παίξει ρόλο το βάρος του το μέγεθος του καθώς και το ποσο ελαστική θα ειμαι κάτω. Μου ειπε όταν θα πλησιάζει η ώρα θα με εξετάζει πολυ τακτικά για να βλέπει πως παμε... 

Μπορεί να ξεκινάει να μετράει η ημερομηνία που τώρα σου είπε απλά σαν πρωτοτοκη γενικά δύσκολο να γεννήσεις τόσο γρήγορα!!! Επίσης γεννιούνται και φυσιολογικά 5000 και μόνο αν παίζει κάποιο πρόβλημα αλλιώς δεν ισχιει το μεγάλο παιδί πάμε για καισαρική!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Mamounitsa είπε:

29/3/2020 @HaveFaith αγοράκι

14/4/2020 @Mamounitsa κοριτσακι

13/5/2020 κοριτσάκι 

*αν δεν αλλάξει κάτι στην Β επιπέδου με την ημερομηνία! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

29/4/2020 @HaveFaith αγοράκι!

13/5/2020 @Antouanetta κοριτσάκι!

14/5/2020 @Mamounitsaκοριτσάκι! 

17/5/2020 @Iroyla

Επεξεργάστηκε από Mamounitsa
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 56 λεπτά, ο/η Mamounitsa είπε:

29/4/2020 @HaveFaith αγοράκι!

13/5/2020 @Antouanetta κοριτσάκι!

14/5/2020 @Mamounitsaκοριτσάκι! 

 

στις On 14/1/2020 at 5:56 ΜΜ, ο/η Rouri είπε:

Πηγές Μάρτη βρε θηρίο; 

29/04 εννοούσα χαχαχα σορρυ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 14/1/2020 at 10:15 ΜΜ, ο/η Mamounitsa είπε:

Μπορεί να ξεκινάει να μετράει η ημερομηνία που τώρα σου είπε απλά σαν πρωτοτοκη γενικά δύσκολο να γεννήσεις τόσο γρήγορα!!! Επίσης γεννιούνται και φυσιολογικά 5000 και μόνο αν παίζει κάποιο πρόβλημα αλλιώς δεν ισχιει το μεγάλο παιδί πάμε για καισαρική!!! 

Καλε ναι 29/04 εννοούσα όχι Μάρτιο! Γράψε λάθος! 🤯🤗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η HaveFaith είπε:

Καλε ναι 29/04 εννοούσα όχι Μάρτιο! Γράψε λάθος! 🤯🤗

Χαχα δεν είδες με παρεσειρες εσύ είπες τρίτο εγώ είπα 4 και είπε η αντουανετα 5 και λέω τι έγινε ρε χαχα έτσι κατάλαβα ότι το λάθος ξεκίνησε από τον 3 χαχα α!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Mamounitsa είπε:

29/4/2020 @HaveFaith αγοράκι!

13/5/2020 @Antouanetta κοριτσάκι!

14/5/2020 @Mamounitsaκοριτσάκι! 

10/5/2020 @Rouri αγοράκι! 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου, καλημερα!!!!

Τι κάνετε? Πήγα εχθές για την Β Επιπέδου!

Ο μπέμπης δεν γυρνούσε με τίποτα, εφαγα προφιτερόλ και πάλι εκεί!!!ΧΑΧΑΧ

Με τα πολλά τον γυρίσαμε! Όλα καλά, απλώς είναι 580 γραμμαρια, παραπάνω δηλαδή βάρος από αυτό που θα 'επρεπε, οπότε θα κάνω την καμπύλη νωρίτερα!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Iroyla είπε:

Κορίτσια μου, καλημερα!!!!

Τι κάνετε? Πήγα εχθές για την Β Επιπέδου!

Ο μπέμπης δεν γυρνούσε με τίποτα, εφαγα προφιτερόλ και πάλι εκεί!!!ΧΑΧΑΧ

Με τα πολλά τον γυρίσαμε! Όλα καλά, απλώς είναι 580 γραμμαρια, παραπάνω δηλαδή βάρος από αυτό που θα 'επρεπε, οπότε θα κάνω την καμπύλη νωρίτερα!

 

Καλημέρα!!! Ανντε καλέ που είναι πιο μεγάλος μια χαρά είναι!!! Πότε έχεις πητ? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 36 λεπτά, ο/η Mamounitsa είπε:

Καλημέρα!!! Ανντε καλέ που είναι πιο μεγάλος μια χαρά είναι!!! Πότε έχεις πητ? 

 

στις πριν 13 ώρες, ο/η Mamounitsa είπε:

Χαχα δεν είδες με παρεσειρες εσύ είπες τρίτο εγώ είπα 4 και είπε η αντουανετα 5 και λέω τι έγινε ρε χαχα έτσι κατάλαβα ότι το λάθος ξεκίνησε από τον 3 χαχα α!!

Χαχααχαχ μα λέω κ εγω σε λάθος γκρουπ μπήκα 😂😂❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμένα κορίτσια έχουν αρχίσει. Κ πονάνε τ πλευρά μ και στο στερνο μπροστά... Ειδικά τ απόγευμα άμα φάω.. 

Πονάει έτσι καμία σας? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 28 λεπτά, ο/η Antouanetta είπε:

Εμένα κορίτσια έχουν αρχίσει. Κ πονάνε τ πλευρά μ και στο στερνο μπροστά... Ειδικά τ απόγευμα άμα φάω.. 

Πονάει έτσι καμία σας? 

Καμία φορά στο στερνο αν κάνω κάτι απότομο!!! Εσένα σε πονάει έτσι στο άκυρο? Εμένα με το ζόρι τώρα. Έχει ελάχιστα αρχίσει να κουνιεται η μικρή!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 46 λεπτά, ο/η Mamounitsa είπε:

Καμία φορά στο στερνο αν κάνω κάτι απότομο!!! Εσένα σε πονάει έτσι στο άκυρο? Εμένα με το ζόρι τώρα. Έχει ελάχιστα αρχίσει να κουνιεται η μικρή!!! 

Έτσι όπως κάθομαι κάποιες φορές μ ενοχλεί πιο πλ.. Η αν φάω πολύ χάχα άμα σηκωθώ κ έχω ίσιο τ σώμα μου μ περνάει.. Ίσως ν φταίει κ η στάση σώματος αλλά μ είπαν ότι ανοίγει τ σώμα σιγά σιγά γ αυτό μ πονάνε τ πλευρά μ.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...