Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μανούλες Μαίου 2020!!!


Recommended Posts

Ευχαριστω πολυ @kate89 μακαρι να ειναι καλα η μικρη μας!!!

@Antouanetta οσο περναει ο καιρος οι φωτο θα ειναι καλυτερες τοσο πιο κοντα στο τελικο αποτελεσμα!!!! @HaveFaith που εισαι παιδι μου σε χασαμε!!!?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.2k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις On 20/12/2019 at 10:31 ΜΜ, ο/η Mamounitsa είπε:

Ευχαριστω πολυ @kate89 μακαρι να ειναι καλα η μικρη μας!!!

@Antouanetta οσο περναει ο καιρος οι φωτο θα ειναι καλυτερες τοσο πιο κοντα στο τελικο αποτελεσμα!!!! @HaveFaith που εισαι παιδι μου σε χασαμε!!!?

Εδω ειμαι ρε κορίτσια σας διαβάζω αλλα εχω πήξει στην δουλεια και όταν γυρναω σπιτι δεν θέλω να κανω τιποτα!!! Και σημερα δούλευα μπας και καταφέρω να τελειώσω και σταματήσω την Τρίτη για γιορτές! Κι εγω νιώθω το μπεμπακι μου να κλωτσάει δυνατά κάτω απο τον αφαλό. Σιγά σιγά φαντάζομαι θα ανεβαίνει όσο μεγαλώνει ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η HaveFaith είπε:

Εδω ειμαι ρε κορίτσια σας διαβάζω αλλα εχω πήξει στην δουλεια και όταν γυρναω σπιτι δεν θέλω να κανω τιποτα!!! Και σημερα δούλευα μπας και καταφέρω να τελειώσω και σταματήσω την Τρίτη για γιορτές! Κι εγω νιώθω το μπεμπακι μου να κλωτσάει δυνατά κάτω απο τον αφαλό. Σιγά σιγά φαντάζομαι θα ανεβαίνει όσο μεγαλώνει ???

Κ εγώ χαμηλά την νιώθω να κουνιέται χάχα φοβερό είναι ? 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χειμωνιατικες χριστουγεννιατικες καλημερες!!! Χαχαα!!! Τα ειοα ολα ρι μιυ κανετε!?? Εγω σημερα εχω ραντεβου με τον ερωτα νουμερο2 χχαχαχα!! Δεν την ςχω νιωσει ακομα τη μικρουλα μου ελπιζω να ειναι καλα!!!!!! Οσα κοριτσια εργαζεσται υπομονη μια ημερα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Mamounitsa είπε:

Χειμωνιατικες χριστουγεννιατικες καλημερες!!! Χαχαα!!! Τα ειοα ολα ρι μιυ κανετε!?? Εγω σημερα εχω ραντεβου με τον ερωτα νουμερο2 χχαχαχα!! Δεν την ςχω νιωσει ακομα τη μικρουλα μου ελπιζω να ειναι καλα!!!!!! Οσα κοριτσια εργαζεσται υπομονη μια ημερα!!!

Πηγές ;;;καλή επιτυχία κορίτσια μου να δεις τη μπουμπούκα σου να χαρείς!!! 

Καλησπέρα και σε όλες βεβαίως βεβαίως! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Kate89? είπε:

Πηγές ;;;καλή επιτυχία κορίτσια μου να δεις τη μπουμπούκα σου να χαρείς!!! 

Καλησπέρα και σε όλες βεβαίως βεβαίως! 

Καλησπεραααααα τετοια ωρα θα μου πεις ε ναι χαχα μολις πριν λιγο γυρισαμε απο το γιατρο!! Ολα καλα η μικρη μας μπεμπιτσα!! Β επιπεδου 13/1 να μαστε καλα πρωτα ο Θεος!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 ώρες, ο/η Iroyla είπε:

Καλημέρα κορίτσια!!!

Χρόνια πολλά σε όλες με υγεία και ευτυχία!!!Με το καλό τα νινάκια μας!!!

Καλημέρα, χρόνια πολλά με υγεία και χαρές! Καλή χρονιά που θα φέρει τα μπέμπακια μας! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσαρες μου!! Χρονια πολλα καλη χρονια με υγεια!!! Με το καλο τα νινακια μας καο με ενα πονο!!!!! Να χαιρεσται τις οικογενειες σας!!! Πως μου ειστε εχει ξεκινησει καμια τη β επιπεδου!? Εγω ακομα τη μπεμπα δεν την εχω νιωσει και παω να σκασω!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρόνια πολλά,υγεία, ευτυχία και με το καλό τα μωράκια μας!

εγω τον νιώθω σαν γαργαλητό! Κάποιες φορές βέβαια με μπερδευει💁
την β επιπέδου την έχω κλείσει για τις 15!!!

ελπιζω να είναι και να πάνε όλα καλά για όλες μας!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρόνια πολλά κορίτσια!! Καλή χρονια μ αγάπη και υγεία και με τ καλό ν έρθουν τ μωρακια μας ❤️❤️🙏🏼 εγώ την καταλαβαίνω κάθε μέρα κ πιο πολύ.. Κ άμα χαϊδεύω την κοιλιά μ κουνιέται 🥰, αύριο τ πρωί έχω τυπική εξέταση γν κλείσουμε β επιπεδου! 21 κ 1 σήμερα! Τον επόμενό μήνα λέω Ν ξεκινήσω τ ψώνια λίγα λίγα ν παίρνω! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Με το καλο λοιπων και εγω εκει κοντα ειμαι ! Κλεισαμε για β επιπεδου 13 του μηνα!!! Ψωνια εγω θα περιμενω λιγο ακομη καο λεω να κανω μετα το φεβρουαριο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γυρίσαμε από γιατρό μ έκανε ενδελεχή εξέταση και καρδούλα κ πνεύμονες κτλ όλα τέλεια 22 τ μηνα β επιπέδου κ μ είπε ότι πάμε πάρα πλ καλά! Επίσης πήγα 56.500 κιλά χααχχα απίστευτο μ φαίνεται 😅😁😋 περιμένω κ δικά σας νέα!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 3/1/2020 at 1:30 ΜΜ, ο/η Antouanetta είπε:

Γυρίσαμε από γιατρό μ έκανε ενδελεχή εξέταση και καρδούλα κ πνεύμονες κτλ όλα τέλεια 22 τ μηνα β επιπέδου κ μ είπε ότι πάμε πάρα πλ καλά! Επίσης πήγα 56.500 κιλά χααχχα απίστευτο μ φαίνεται 😅😁😋 περιμένω κ δικά σας νέα!! 

Καλημέρα και καλή χρονιά! Προχθές, έκανα τη Β επιπεδου,όλες οι μετρήσεις φυσιολογικές. Προχωράμε δυνατά μέχρι το τέλος. Εύχομαι σε όλες ευχάριστα νέα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια!! Έχετε κάνει καμπύλη ζαχάρου? Νμζω θ κάνω σ 2 εβδομάδες 😣 3 φορές αίμα.. Μα τόσα χρόνια άλλη τεχνική δν έχουν βρει? 😂 Πάλι γ λιποθυμία πάω 😂😂😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσι μανούλες τι κάνετε? Μετά τα Χριστούγεννα και τον χειμώνα άνοιξε λίγο ο καιρός και νομίζω το χρειαζόμαστε γιατί τα πρόθυρα τις κατάληψης πολύ κοντά χ αχχα! @Antouanetta έκανες κμπυλη? Αν όχι να πας προαιτημασμενη γέμισε μια τσάντα με χυμό και φαΐ και αν δε φας μη ξεκινήσεις να φύγεις χαχα! Εμείς τη Δευτέρα β επιπέδου περιμένω πως και πως το μεγάλο θέμα τα κιλά γιατί ο γιατρός ήταν λίγο κάπως!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια μου!!!

Καλή χρονιά σε όλες με πολλή υγεία!!! Με το καλό τα μικρά μας νινάκια!!!

Εγω την άλλη εβδομάδα, πρώτα ο Θεός, ηγαίνω για β επιπέδου!!!

Έχει κάνει καμία;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Mamounitsa είπε:

Καλημέρα κορίτσι μανούλες τι κάνετε? Μετά τα Χριστούγεννα και τον χειμώνα άνοιξε λίγο ο καιρός και νομίζω το χρειαζόμαστε γιατί τα πρόθυρα τις κατάληψης πολύ κοντά χ αχχα! @Antouanetta έκανες κμπυλη? Αν όχι να πας προαιτημασμενη γέμισε μια τσάντα με χυμό και φαΐ και αν δε φας μη ξεκινήσεις να φύγεις χαχα! Εμείς τη Δευτέρα β επιπέδου περιμένω πως και πως το μεγάλο θέμα τα κιλά γιατί ο γιατρός ήταν λίγο κάπως!!! 

Καλησπέρα!!!

Όλοι οι γιατροι έχουν θέμα με τα κιλά, αλλά μπαίνουν ρε κορίτσια και ειλικρινα και οχι με πολύ φαί.

Εσύ πόσα έχεις πάρει;

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Iroyla είπε:

Καλησπέρα!!!

Όλοι οι γιατροι έχουν θέμα με τα κιλά, αλλά μπαίνουν ρε κορίτσια και ειλικρινα και οχι με πολύ φαί.

Εσύ πόσα έχεις πάρει;

 

Καλησπέρα με το καλό κ εσύ ή β επιπέδου είδα έχεις την άλλη εβδομάδα μαζί πάμε χαχα!! Σύνολο έχω πάρει 6 και. Κάτι αλλά τον τελευταίου μήνα πείρα τρία και εκεί άρχισε να τσιναει χαχα! Kαι ναι όντος χωρίς φαΐ!! Εσύ έχεις πάρει? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Mamounitsa είπε:

Καλησπέρα με το καλό κ εσύ ή β επιπέδου είδα έχεις την άλλη εβδομάδα μαζί πάμε χαχα!! Σύνολο έχω πάρει 6 και. Κάτι αλλά τον τελευταίου μήνα πείρα τρία και εκεί άρχισε να τσιναει χαχα! Kαι ναι όντος χωρίς φαΐ!! Εσύ έχεις πάρει? 

Ακριβώς!!! Κι εσύ με το καλό!!!

Εγώ είχα αρκετά χαμηλό βάρος και από τον τρίτο  μήνα είχα παρει ήδη 7 κιλά. Δεν έχει καθόλου εμετούς και έτρωγα μόνο μακαρόνια και ρυζι...οτιδήποτε άλλο δεν υπήρχε για μενα.

Τώρα στον 6ο πια έχω φτασει τα 11, αλλά ο γιατρός μου δεν δείχνει να έχει κανένα θέμα, του φαίνεται φυσιολογικό. Δεν ξέρω, δηλαδή αν ήμουν κάθε βράδυ με ένα κουτί πίτσα πόσα θα έβαζα????χαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Iroyla είπε:

Ακριβώς!!! Κι εσύ με το καλό!!!

Εγώ είχα αρκετά χαμηλό βάρος και από τον τρίτο  μήνα είχα παρει ήδη 7 κιλά. Δεν έχει καθόλου εμετούς και έτρωγα μόνο μακαρόνια και ρυζι...οτιδήποτε άλλο δεν υπήρχε για μενα.

Τώρα στον 6ο πια έχω φτασει τα 11, αλλά ο γιατρός μου δεν δείχνει να έχει κανένα θέμα, του φαίνεται φυσιολογικό. Δεν ξέρω, δηλαδή αν ήμουν κάθε βράδυ με ένα κουτί πίτσα πόσα θα έβαζα????χαχαχα

Ίσως για αυτό αν ξεκίνησες με λίγα κα γι αυτό δε λέει τίποτα εγώ είχα από πριν πολλά!! Και η αλήθεια είναι πως τον τελευταίο μήνα περνεις κιλά με τον αέρα και μόνο χαχα!!  Στην πρώτη εγκυμοσύνη είχα πάρει 20 σύνολο και στον? Μέσα σε δύο εβδομάδες πείρα 7 κιλά!!! Και φοβάμαι πια να ανέβω στη ζυγαρια κύριος στου γιατρού χααχα α! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 ώρες, ο/η Mamounitsa είπε:

Ίσως για αυτό αν ξεκίνησες με λίγα κα γι αυτό δε λέει τίποτα εγώ είχα από πριν πολλά!! Και η αλήθεια είναι πως τον τελευταίο μήνα περνεις κιλά με τον αέρα και μόνο χαχα!!  Στην πρώτη εγκυμοσύνη είχα πάρει 20 σύνολο και στον? Μέσα σε δύο εβδομάδες πείρα 7 κιλά!!! Και φοβάμαι πια να ανέβω στη ζυγαρια κύριος στου γιατρού χααχα α! 

Xaxaxax θα γεννήσουμε και θα τα χάσουμε!!!

Καλημέρα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Iroyla είπε:

Xaxaxax θα γεννήσουμε και θα τα χάσουμε!!!

Καλημέρα!!!!

Χαχα καλημέρα δεν το συζητώ!!!!!!!! Λίγο μας έμεινε ακόμα!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 8/1/2020 at 12:37 ΜΜ, ο/η Mamounitsa είπε:

Καλημέρα κορίτσι μανούλες τι κάνετε? Μετά τα Χριστούγεννα και τον χειμώνα άνοιξε λίγο ο καιρός και νομίζω το χρειαζόμαστε γιατί τα πρόθυρα τις κατάληψης πολύ κοντά χ αχχα! @Antouanetta έκανες κμπυλη? Αν όχι να πας προαιτημασμενη γέμισε μια τσάντα με χυμό και φαΐ και αν δε φας μη ξεκινήσεις να φύγεις χαχα! Εμείς τη Δευτέρα β επιπέδου περιμένω πως και πως το μεγάλο θέμα τα κιλά γιατί ο γιατρός ήταν λίγο κάπως!!! 

Καλησπέρα!!! Όχι 22 τ μηνα έχω ραντεβού γ β επιπέδου κ ν μ γράψει καμπύλη.. Για πείτε συμβουλές.., Δευτέρα έχω γενική αίματος κ ούρων εντάξει θ τ καταφέρω μ αυτό.. Αλλά η καμπύλη... Φφφ 😕

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η Iroyla είπε:

Xaxaxax θα γεννήσουμε και θα τα χάσουμε!!!

Καλημέρα!!!!

Εγώ έχω πάρει 10.. Αλλά δν μ έχει πει τπτ κ εγώ ξεκίνησα με 46 κιλά.. Όταν βγήκε η Β χοριακη κ τωρα π ζυγιστηκα πριν 5 μέρες ημουν 56,500 τι ν πεις 😅 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...