Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μανούλες Μαίου 2020!!!


Recommended Posts

στις πριν 23 λεπτά, ο/η pangipot είπε:

Εγώ που είναι σήμερα 7w ακριβώς παροδικά έχω άλλες φορές πιο έντονα άλλες πιο ήπια! Αλλά είναι αρκετές οι φορές που έχω αγχωθει κ ξαπλώνω αμέσως! Βέβαια επειδή έχω κ ένα θεματακι με τη τουαλέτα δεν είμαι σίγουρη πάντα αν είναι καθαρά κοιλιά η παίζει κ το εντερακι το ρόλο του....

 Δε ξέρω ρε συ παρόλο που η εγκυμοσύνη είναι πολύ φρέσκια δεν θυμάμαι θυμάμαι ότι είχα πονακια και λένε ότι είναι φυσιολογικά γιατί μεγαλώνει η μήτρα αλλά δεν θυμάμαι μέχρι πότε κράτησαν! Πφφ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.2k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 10 ώρες, ο/η Mamounitsa είπε:

Ρε κορίτσια για δώστε τα φώτα σας!! Έχετε κομα πονακια περιόδου!??? Ώρες ώρες με πιάνουν αλλά έντονη ενόχληση σε φάση λέω θα πάω τουαλέτα και φοβάμαι τι θα δω έχετε εσείς καθόλου πονακια!? Σήμερα έβγαλα και σπυράκια στο πρόσωπο το στήθος μου σήμερα τρελάθηκε να πονάει το στομάχι μου χάλια τι γίνετε!? Αλλά κύριος τα πονακια με ανυσηχουν και κάτι υγρά ώρες ώρες κ αυτά!! 

Καλημέρα!! Κ εγω ετσι ακριβώς είμαι! Χθες το βράδυ ήταν αρκετά έντονα και φοβήθηκα λίγο.. Μετά συνειδητοποίησα ότι σαν χθες αλλάζω είχα την τελευταία μου περίοδο, δεν ξέρω αν έχει σχέση αλλά για δες το κ εσύ.. Σπυριά πολλά! Δεν ξέρω τι να κάνω.. Έχω βγάζω κάτι εσωτερικά που είναι σαν αλλεργία αλλά δεν έχω φάει κάτι περίεργο ούτε τίποτα! Να τρελαίνεσαι. Καλού κακού θα ρωτήσω τη γιατρό μου όταν πάω.. Για να δούμε. Ας ηρεμήσουμε, κατά πάσα πιθανότητα είναι νορμάλ. Εσύ δεν είχες τέτοια στην πρώτη εγκυμοσύνη; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η Mamounitsa είπε:

 Δε ξέρω ρε συ παρόλο που η εγκυμοσύνη είναι πολύ φρέσκια δεν θυμάμαι θυμάμαι ότι είχα πονακια και λένε ότι είναι φυσιολογικά γιατί μεγαλώνει η μήτρα αλλά δεν θυμάμαι μέχρι πότε κράτησαν! Πφφ

Κάπου διάβαζα ότι δεν είναι μόνο η μήτρα της οποίας παχαινουν τα τοιχώματα κ μεγαλώνει αλλά κ η ανακατάταξη των εντερων κλπ που γίνεται ώστε να βρει χώρο η μήτρα....αλλά αν σε αγχωνει τόσο πολύ ένα τηλέφωνο στο γιατρό α θα σε ηρεμήσει αρκετά γτ πρεπε να είμαστε κ όσο γίνεται ήρεμες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 36 λεπτά, ο/η Kate89 είπε:

Κοριτσια σας εχει δωσει ο/η γιατρος σας κατι για τις ναυτιες η τουε εμετους?

Εγώ σήμερα θα τον ρωτήσω που έχω ραντεβου! Αλλά έχω ήδη πάρει από χθες το βραχιολακι κατά της ναυτίας κ κάτι κάνει! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η pangipot είπε:

Εγώ σήμερα θα τον ρωτήσω που έχω ραντεβου! Αλλά έχω ήδη πάρει από χθες το βραχιολακι κατά της ναυτίας κ κάτι κάνει! 

Εμενα μου εδωσε 3 διαφορετικα, το ενα ειναι βιταμινη Β6, με την σημειωση οτι ολα ειναι πιστοποιημενα καταλληλα για εγκυους. Τα δυο δεν κανουν τιποτα, το τριτο κατι κανει..Αλλα να σας πω κατι? Παροτι μου ειπε οτι ειναι οκ στην εγκυμοσυνη, εγω νιωθω περιεργα να παιρνω καθε μερα.?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Kate89 είπε:

Εμενα μου εδωσε 3 διαφορετικα, το ενα ειναι βιταμινη Β6, με την σημειωση οτι ολα ειναι πιστοποιημενα καταλληλα για εγκυους. Τα δυο δεν κανουν τιποτα, το τριτο κατι κανει..Αλλα να σας πω κατι? Παροτι μου ειπε οτι ειναι οκ στην εγκυμοσυνη, εγω νιωθω περιεργα να παιρνω καθε μερα.?

Σε νιώθω μέχρι χθες είναι οοοοοολη μα οοοολη μέρα ναυτία με τάση προς εμετό χωρίς εμετό όμως μόνο σάλια να έκανε δύο φορές εμετό συνολικά; Δε μπορώ να φάω δε μπορώ να πιω νερο....ήμουν σε απόγνωση! Κάπου θυμήθηκα μια φίλη που φορούσε αυτό το βραχιολακι. Έψαξα κάποιες τις βοηθάει κάποιες άλλες όχι! Εμένα δε με έκανε περδικι αλλά τουλάχιστον δεν έχω αυτό το συ ερχόμενο ανυπόφορο πράγμα!αλλά θα το πω κ στο γιατρό Μ σήμερα αν ακούσουμε καρδούλα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Kate89 είπε:

Καλημέρα!! Κ εγω ετσι ακριβώς είμαι! Χθες το βράδυ ήταν αρκετά έντονα και φοβήθηκα λίγο.. Μετά συνειδητοποίησα ότι σαν χθες αλλάζω είχα την τελευταία μου περίοδο, δεν ξέρω αν έχει σχέση αλλά για δες το κ εσύ.. Σπυριά πολλά! Δεν ξέρω τι να κάνω.. Έχω βγάζω κάτι εσωτερικά που είναι σαν αλλεργία αλλά δεν έχω φάει κάτι περίεργο ούτε τίποτα! Να τρελαίνεσαι. Καλού κακού θα ρωτήσω τη γιατρό μου όταν πάω.. Για να δούμε. Ας ηρεμήσουμε, κατά πάσα πιθανότητα είναι νορμάλ. Εσύ δεν είχες τέτοια στην πρώτη εγκυμοσύνη; 

Καλημέρα!! Έλα ρε συ έχεις κ εσυυυ οφφ άρα είναι φυσιολογικό νταξη το είχα ρωτήσει στην πρώτη εγκυμοσύνη και μου είχε πει ότι είναι φυσιολογικό γιατί μεγαλώνει η μήτρα αλλά μέχρι πια εβδομάδα αύριο μοενω στην 9η!! Στην πρώτη εγκυμοσύνη ήμουν μια χαρά δεν είχα τίποτα τουλάχιστον άσχημο μόνο νύστα κ πείνα χάχα σκέψου είχα αρχίσει να περνώ κιλά από τον πρώτο κι ολας μήνα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 30 λεπτά, ο/η pangipot είπε:

Εγώ σήμερα θα τον ρωτήσω που έχω ραντεβου! Αλλά έχω ήδη πάρει από χθες το βραχιολακι κατά της ναυτίας κ κάτι κάνει! 

Τι ωραία που έχεις ραντεβού να δεις το μικρό σπορακι! Έχεις ιδιώτη γιατρό κ εσύ ή δημόσιο!? Σε ποιο μαιευτήριο!? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Mamounitsa είπε:

Τι ωραία που έχεις ραντεβού να δεις το μικρό σπορακι! Έχεις ιδιώτη γιατρό κ εσύ ή δημόσιο!? Σε ποιο μαιευτήριο!? 

Όταν είχαμε πάρει απόφαση να κάνουμε παιδάκι έκατσα κ έψαξα τα υπέρ κ τα κατά στο να γεννήσεις σε ιδιωτικό η σε δημόσιο! Κατέληξα ότι Μ ταιριάζει το δημόσιο! Έκανε έρευνα αγοράς κ κατέληξα στο γιατρό που με παρακαλουθει εδώ κ.3μιση χρόνια που προσπαθούσαμε. Ο γιατρός Μ είναι στο Μητέρα κ στο Λητώ αλλά και στο Αρεταίειο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η pangipot είπε:

Όταν είχαμε πάρει απόφαση να κάνουμε παιδάκι έκατσα κ έψαξα τα υπέρ κ τα κατά στο να γεννήσεις σε ιδιωτικό η σε δημόσιο! Κατέληξα ότι Μ ταιριάζει το δημόσιο! Έκανε έρευνα αγοράς κ κατέληξα στο γιατρό που με παρακαλουθει εδώ κ.3μιση χρόνια που προσπαθούσαμε. Ο γιατρός Μ είναι στο Μητέρα κ στο Λητώ αλλά και στο Αρεταίειο...

Τι ωρα εχεις ραντεβου? Αντε θα περιμενουμε να μας πεις!!! @Mamounitsa δεν ξερω μεχρι ποιο σημειο ειναι νορμαλ..Το στηθος σας ειναι κ εσας μπομπα και ποναει???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 26 λεπτά, ο/η pangipot είπε:

Όταν είχαμε πάρει απόφαση να κάνουμε παιδάκι έκατσα κ έψαξα τα υπέρ κ τα κατά στο να γεννήσεις σε ιδιωτικό η σε δημόσιο! Κατέληξα ότι Μ ταιριάζει το δημόσιο! Έκανε έρευνα αγοράς κ κατέληξα στο γιατρό που με παρακαλουθει εδώ κ.3μιση χρόνια που προσπαθούσαμε. Ο γιατρός Μ είναι στο Μητέρα κ στο Λητώ αλλά και στο Αρεταίειο...

Την καλύτερη απόφαση πείρες τώρα σε ποιο από αυτά θα γεννήσεις είναι δική σου επιλογή και αν ναι σε πιο θες να πας!? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η Kate89 είπε:

Τι ωρα εχεις ραντεβου? Αντε θα περιμενουμε να μας πεις!!! @Mamounitsa δεν ξερω μεχρι ποιο σημειο ειναι νορμαλ..Το στηθος σας ειναι κ εσας μπομπα και ποναει???

Και εμένα μπόμπα είναι πονάει λίγο έχει γεμίσει φλέβες και σε λίγο θα μαυρίσει να περιμένεις χάχα!! Θα γίνουν οι θήκες τέρμα καφέ σκουρόχρωμα!!!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Mamounitsa είπε:

Και εμένα μπόμπα είναι πονάει λίγο έχει γεμίσει φλέβες και σε λίγο θα μαυρίσει να περιμένεις χάχα!! Θα γίνουν οι θήκες τέρμα καφέ σκουρόχρωμα!!!!!! 

Τιιιιιι??? Σε ποια εβδομαδα?? Ετσι οπως τα λες ειναι σαν να μετατρεπομαστε σε alien σιγα σιγα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Kate89 είπε:

Τιιιιιι??? Σε ποια εβδομαδα?? Ετσι οπως τα λες ειναι σαν να μετατρεπομαστε σε alien σιγα σιγα!!

Χάχα α ε σιγά σιγά θα γίνει κ αυτό! Χάχα δεν θυμάμαι ακριβός νομίζω 15η έχουν γίνει!!! Μετά θα φουσκώσει η κοιλίτσα χαχα όλα καλά αν δεν έχουμε έντονα συμπτώματα εμετούς κ τέτοια μια χαρά είναι!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ας πανε ολα καλα κ ας γινουν οι θηλες και πορτοκαλι! θα την βρουμε την ακρη..η πρωτη σου γεννα ηταν με φυσιολογικο τοκετο? Πως σου φανηκε που ησουν και πρωταρα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Mamounitsa είπε:

Την καλύτερη απόφαση πείρες τώρα σε ποιο από αυτά θα γεννήσεις είναι δική σου επιλογή και αν ναι σε πιο θες να πας!? 

Γενικά θέλω πολύ στο δημόσιο δλδ Αρεταίειο. Όμως θέλω να μάθω κ για το τοκετό στο νερό τι έχει να Μ πει ο γιατρός μου κ φυσικά κόστος!

 

Όσο για το στήθος εγώ φοράω αθλητικό μπουστακι 24/24ωρο και το μπρούμυτα θέλει προσοχή γτ πονάει καμιά φορά!

 

Τα ραντεβού έχω 17:15 και μετά δουλευω οπότε όταν γυρίσω σπίτι θα σας στείλω το επεγινε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η pangipot είπε:

Γενικά θέλω πολύ στο δημόσιο δλδ Αρεταίειο. Όμως θέλω να μάθω κ για το τοκετό στο νερό τι έχει να Μ πει ο γιατρός μου κ φυσικά κόστος!

 

Όσο για το στήθος εγώ φοράω αθλητικό μπουστακι 24/24ωρο και το μπρούμυτα θέλει προσοχή γτ πονάει καμιά φορά!

 

Τα ραντεβού έχω 17:15 και μετά δουλευω οπότε όταν γυρίσω σπίτι θα σας στείλω το επεγινε!

Μπραβο τελεια...Να πανε ολα καλα! Καλη επιτυχια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 38 λεπτά, ο/η pangipot είπε:

Γενικά θέλω πολύ στο δημόσιο δλδ Αρεταίειο. Όμως θέλω να μάθω κ για το τοκετό στο νερό τι έχει να Μ πει ο γιατρός μου κ φυσικά κόστος!

 

Όσο για το στήθος εγώ φοράω αθλητικό μπουστακι 24/24ωρο και το μπρούμυτα θέλει προσοχή γτ πονάει καμιά φορά!

 

Τα ραντεβού έχω 17:15 και μετά δουλευω οπότε όταν γυρίσω σπίτι θα σας στείλω το επεγινε!

ΜΚαρι να είχα βρει ένα καλό γιατρό εξαρχής θα είχα πάει αλλά το νοσοκομείο τις πόλης μου είναι λίγο σφαγείο να το πω χασάπικο να το πω δε ξέρω πως να το πω! Χαχαχα! Αν έχεις καλό γιατρό όλα καλά θα πάνε! Για τον τοκετό στο νερό δεν έχω ιδέα μιας και ουτος η άλλος είμαι η πρώτη γέννα με καισαρική! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 λεπτά, ο/η Mamounitsa είπε:

ΜΚαρι να είχα βρει ένα καλό γιατρό εξαρχής θα είχα πάει αλλά το νοσοκομείο τις πόλης μου είναι λίγο σφαγείο να το πω χασάπικο να το πω δε ξέρω πως να το πω! Χαχαχα! Αν έχεις καλό γιατρό όλα καλά θα πάνε! Για τον τοκετό στο νερό δεν έχω ιδέα μιας και ουτος η άλλος είμαι η πρώτη γέννα με καισαρική! 

Στον δικό μ έρχονται έγκυες κ από επαρχία! Ήταν ο μόνος που Μ τον είχαν συστήσει στους άλλους είχα πάει από σχόλια σε φόρουμ! Με.εκανε να νιώθω άνετα σχεδόν αμέσως! Αυτός με χειρουργησε πριν με κοιμησουν ήρθε στο χειρουργικο κρεβάτι κ Μ είπε πως είσαι λέω ε αγχώνομαι Μ λέει δεν είναι τπτ να μην αγχώνεσαι! Η ομάδα του με ρωτούσε αν κρυώνω Μ βάλανε ζεστό αέρα κάτω από το σεντόνι μέχρι να με ναρκωσουν! Κ όλα αυτά στο δημόσιο νοσοκομείο! Είναι θέμα γιατρού τα πάντα κ η ομάδα κ όλα! Αν έχεις αδιάφορο γιατρό γτ η ομαδα του να είναι αλλιώς;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα! 03/05/20 και εγω τα εχω ολα απο συμπτώματα! Μονο εμετούς ευτυχώς δεν κανω! Και τα ειχα και απο πολυ νωρίς, μια βδομάδα μετα την σύλληψη...!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 29 λεπτά, ο/η pangipot είπε:

Στον δικό μ έρχονται έγκυες κ από επαρχία! Ήταν ο μόνος που Μ τον είχαν συστήσει στους άλλους είχα πάει από σχόλια σε φόρουμ! Με.εκανε να νιώθω άνετα σχεδόν αμέσως! Αυτός με χειρουργησε πριν με κοιμησουν ήρθε στο χειρουργικο κρεβάτι κ Μ είπε πως είσαι λέω ε αγχώνομαι Μ λέει δεν είναι τπτ να μην αγχώνεσαι! Η ομάδα του με ρωτούσε αν κρυώνω Μ βάλανε ζεστό αέρα κάτω από το σεντόνι μέχρι να με ναρκωσουν! Κ όλα αυτά στο δημόσιο νοσοκομείο! Είναι θέμα γιατρού τα πάντα κ η ομάδα κ όλα! Αν έχεις αδιάφορο γιατρό γτ η ομαδα του να είναι αλλιώς;

Aν θες πες μας το όνομα του μπορεί να χρειαστεί ποτέ δε ξέρεις!! Και σε ποιους άλλους είχες πάει κ δεν είχες μείνει ευχαριστημένη!? Εγώ από το γιατρό μου δεν έχω παράπονο αλλά είναι σε ιδιωτικό και τα χρήματα είναι πολλά και όχι μόνο είναι πολλά για τις παροχές που έχει δεν τα αξίζει! Ο γιατρός μια χαρά είναι μακάρι να ήταν σε δημόσιο!! Αλλά και να έρχομαι Αθήνα σε κάθε επίσκεψη κάθε μήνα η δύο φορές το μήνα δεν είναι εύκολο και εγώ είχα επισκευθει κάποιους από τον έναν που ήταν σε δημόσιο είχα μείνει ευχαριστημένη αλλά πολύ κόσμο και πολύ αναμονή σε ένα ραντεβού περίμενα πέντε ολόκληρες ώρες και δεν με είχαν φωνάξει!! Και είχα και το δρόμο να γυρίσω πίσω έτσι διάλεξα αυτόν κατ ανάγκη δηλαδή!! Αυτό που λες ισχιει άμα ειναι καλός ο γιατρός έτσι θα είναι κ η ομάδα του λογικό! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Mamounitsa είπε:

Aν θες πες μας το όνομα του μπορεί να χρειαστεί ποτέ δε ξέρεις!! Και σε ποιους άλλους είχες πάει κ δεν είχες μείνει ευχαριστημένη!? Εγώ από το γιατρό μου δεν έχω παράπονο αλλά είναι σε ιδιωτικό και τα χρήματα είναι πολλά και όχι μόνο είναι πολλά για τις παροχές που έχει δεν τα αξίζει! Ο γιατρός μια χαρά είναι μακάρι να ήταν σε δημόσιο!! Αλλά και να έρχομαι Αθήνα σε κάθε επίσκεψη κάθε μήνα η δύο φορές το μήνα δεν είναι εύκολο και εγώ είχα επισκευθει κάποιους από τον έναν που ήταν σε δημόσιο είχα μείνει ευχαριστημένη αλλά πολύ κόσμο και πολύ αναμονή σε ένα ραντεβού περίμενα πέντε ολόκληρες ώρες και δεν με είχαν φωνάξει!! Και είχα και το δρόμο να γυρίσω πίσω έτσι διάλεξα αυτόν κατ ανάγκη δηλαδή!! Αυτό που λες ισχιει άμα ειναι καλός ο γιατρός έτσι θα είναι κ η ομάδα του λογικό! 

Ονοματα μετά από τόσα χρόνια φυσικά κ δε θυμάμαι αλλά ήταν ένας από κάθε δημόσιο μαιευτήριο εδώ στην Αθήνα!ένας από Αττικό ένας από Αλεξάνδρα ένας από Έλενα κ ένας από Αρεταίειο! Έχει ιδιωτικό ιατρείο οπότε έχει μια αναμονή γτ έχει πολύ δουλειά αλλά όχι κ 5 ώρες!αν θες να σ πω του δικού ευχαρίστως να σ πω αλλά σε προσωπικό μήνυμα γιατί δε Μ αρέσει να λέω δημόσια τα στοιχεία ανθρώπων χωρίς τη συγκατάθεση τους!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αυτο με τα νοσοκομεια κατι κλινικες, εχει να κανει με πολλα. Στη Θεσσαλονικη εχει νοσοκομειο που ειναι σαν κλινικη και κλινικη που ειναι σαν το νοσοκομειο. Οποτε νομιζω γιατρο πρεπει να ψαχνουμε κ οχι μερος. Εδω, η γιατρος μου δεν κανει γεννες πλεον, μου το ειπε απο την αρχη και επισης μου ειπε οτι μολις κανουμε την αυχενικη εαν το θελω μπορω να παω σε ενα γιατρο στο νοσοκομειο. Δεν ξερω τι να κανω..μου αρεσει αυτη πολυ αλλα αν παλι πρεπει να εχεις ενα γιατρο την ωρα της γεννας που θα ξερει την περπτωση σου????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η pangipot είπε:

Ονοματα μετά από τόσα χρόνια φυσικά κ δε θυμάμαι αλλά ήταν ένας από κάθε δημόσιο μαιευτήριο εδώ στην Αθήνα!ένας από Αττικό ένας από Αλεξάνδρα ένας από Έλενα κ ένας από Αρεταίειο! Έχει ιδιωτικό ιατρείο οπότε έχει μια αναμονή γτ έχει πολύ δουλειά αλλά όχι κ 5 ώρες!αν θες να σ πω του δικού ευχαρίστως να σ πω αλλά σε προσωπικό μήνυμα γιατί δε Μ αρέσει να λέω δημόσια τα στοιχεία ανθρώπων χωρίς τη συγκατάθεση τους!

Ωραία οκ σε ευχαριστώ! Ουτος η άλλος αν πεις καλό θα κάνεις σε κάποιες! Χάχα ξερεις πόσες κοπέλες ψάχνουν ένα καλό γιατρό Κι στο λέω εγώ που κ εγώ πέρασα από ένα σωρό για να βρω!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Μπράβο ρε κορίτσια!! Όλες μοντέλα μάλλον εγώ κάνω κάτι πολύ λάθος έχω πάρει 5 κιλά 😬
    • Θα έρθει κορίτσι μου σε όλες μας το μωράκι ♥️🥰 θα τα καταφέρουμε!!!!!
    • Σε ευχαριστώ Elk μου! Μόλις έγραψα το θέμα, η μικρή γέμισε δύο πάνες φουυυυυλ στα κακα, ευτυχώς με σύσταση πάστας χωρίς κλάματα!! Γουρλιδικο το φόρουμ 😂 Δοκίμασα σήμερα να της βάλω το αχλάδι μέσα σε αυτήν την πιπίλα την μεγάλη με τις τρύπες και της άρεσε πάρα πολύ. Το κρατούσε με το χεράκι της και ρουφούσε με μανία 🥰 Μετά της το έλιωσα με το πιρούνι και έφαγε λίγο. Νομίζω ο τελείως πουρές της κακοφαινεται. Θα δείξει πως θα πάει, αρχή είναι ακόμα, νομίζω πρέπει να δειξω περισσότερη υπομονή! 
    • Κλείσε κορίτσι μου ραντεβού με οδοντίατρο και μίλησε με τον γυναικολόγο σου ότι θα πας σε περίπτωση που χρειαστεί να μιλήσουν κ μεταξύ τους! Μπορούν να γίνουν κ ενέργειες και στην εγκυμοσύνη μη το αφήσεις γτ είναι χειρότερο! Περαστικά εύχομαι!
    • Πολύ συγκινητική η ιστορία του άντρα σου Αντωνια μου...!Και καταπληκτικό ότι τα κατάφερε τόσο καλά ένα αδύναμο εμβρυακι. 💖 Και αυξήθηκε  το αποθεμα σας!! Δεν μπορειτε βεβαια να επιλεξετε εσεις ποια-ες θα βαλετε. 😄 Το ξερεις, φανταζομαι. Οι γιατροί ξεκινουν συνηθως τις ετ από τα πιο δυνατά έμβρυα, ώστε να έχετε περισσότερες πιθανότητες.  Επίσης, η ποιότητα της βλαστοκυστης στην πραξη φαίνεται. Μακαρι να πετυχεις με την πρωτη, ολες αυτο ευχομαστε! Αλλα το σημαντικο ειναι να ειναι υγιεις αυτες που θα βαλεις, οχι μονο αριστες σύμφωνα με τους χαρακτηρισμους των εμβρυολογων. Το έχουμε δει πολλές φορές. Από αγάπη κ ενδιαφέρον στο λέω. Επειδή είναι η πρώτη σου προσπαθεια και καλό είναι να έχεις ολες τις πληροφορίες.😉  Προς το παρον ολα καλα πανε, μακαρι να συνεχίσουν ετσι!!🥰🙏
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...