Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μανούλες Μαίου 2020!!!


Recommended Posts

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Mamounitsa είπε:

Καλησπέρα κοριτσαρες η μέρα με τα νέα σήμερα @HaveFaith τώρα λογικά θα είσαι καθ οδόν για να δεις το σπορακι σου!! Τι τυχερή να το απολαύσεις κ να έρθεις να μας πεις τι γίνεται τελικά αυτό το νινί θα μας πει τι είναι!???

@Kate89 κάτι πρέπει να κάνεις με το λουλούδικο σου δε σε βρίσκω πάλι αχα!! Γερό θα είναι το μπεμπακι σου θα έχεις άγχος μέχρι την τελευταία στιγμή βέβαια αλλά υπομονή τι να κάνουμε να σκεφτόμαστε θετικά!!! Δε ξέρω γιατί όσο κοντεβει ο καιρός ίσως ξεροντας τη με περιμένει έχω εαρχισει να το σκέφτομαι έντονα χάχα!! Μου φαίνεται μέχρι στιγμής πέρασε πολύ γρήγορα ο καιρός και σύντομα θα κρατάμε αγκαλίτσα τα μικράκια μας και θα συζητάμε για ξενύχτια μετά 

Τωρα κατεβαίνω ναι. Βέβαια εκανα κάποιες αιματολογικές εχθες και σημερα στα αποτελέσματα έδειξε πως εχω υψηλές τιμές στις τρανσαμινασες. Η γιατρός μου λεει να μην αγχώνομαι Μπορει να ειναι επειδή δεν χωνεύω εύκολα και σε εξαιρετική περίπτωση πρώιμο στάδιο προεκλαμψιας αλλα θα το δούμε. Ότι και να ειναι αντιμετωπίζεται λεει. Θα παω τωρα στον άντρα της Που εχει ιατρείο απο κάτω απο το δικό της να μου κανει και υπέρηχο χολή ήπαρ και τα σχετικά. Αγχος ξαφνικά...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.2k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Ολα καλα με το μωράκι μας. Και παλι δεν μας ειπε με βεβαιότητα τι ειναι όποτε για κορίτσι το βλέπω! Γερό να ειναι και δεν με νοιαζει το φύλο πραγματικά! Εκανα και εγω υπέρηχο νεφρά συκωτι πάγκρεας στομάχι χολή τα πάντα ολα καλα. Αναμένω αυριο κάποιες συμπληρωματικές αιματολογικές για να δούμε που οφείλονται αυτές οι τιμές... λιγο χαλάρωσα για την ώρα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η HaveFaith είπε:

Ολα καλα με το μωράκι μας. Και παλι δεν μας ειπε με βεβαιότητα τι ειναι όποτε για κορίτσι το βλέπω! Γερό να ειναι και δεν με νοιαζει το φύλο πραγματικά! Εκανα και εγω υπέρηχο νεφρά συκωτι πάγκρεας στομάχι χολή τα πάντα ολα καλα. Αναμένω αυριο κάποιες συμπληρωματικές αιματολογικές για να δούμε που οφείλονται αυτές οι τιμές... λιγο χαλάρωσα για την ώρα...

Μπραβο μπράβο!! Όλα καλά να πάνε και από δω και περα μέχρι το τέλος. Ναι μάλλον κοριτσάκι αλλιώς κάτι θα ξεχώριζε σε αυτή την εβδομάδα!! Με το καλό το μπουμπούκι σου. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η HaveFaith είπε:

Ολα καλα με το μωράκι μας. Και παλι δεν μας ειπε με βεβαιότητα τι ειναι όποτε για κορίτσι το βλέπω! Γερό να ειναι και δεν με νοιαζει το φύλο πραγματικά! Εκανα και εγω υπέρηχο νεφρά συκωτι πάγκρεας στομάχι χολή τα πάντα ολα καλα. Αναμένω αυριο κάποιες συμπληρωματικές αιματολογικές για να δούμε που οφείλονται αυτές οι τιμές... λιγο χαλάρωσα για την ώρα...

Μπράβο κορίτσι μου μια χαρά όλα θα πάνε!!! Για να μας πεδευει τόσο πολύ μάλλον κορίτσι είναι αχχα  τα κοριτσάκια τα κάνουν αυτά!!! Γερά να είναι κ δεν έχει καμία σημασία το κάθε παιδί και φύλλο είναι διαφορετικό κ ξεχωριστό!! Η προεκλαμψια παντός δεν είναι κάτι που αν το ξέρεις εξ αρχής δεν αντιμετοπιζεται οπωτε να μην αγχώνεσαι φυσικά και εύχομαι να μην είναι τίποτα βέβαια!!! Η @Antouanettaπου είσαι βρε πηγές για τις εξετάσεις που έλεγες!?

@Rouri!??? Oλα καλά? Επόμενο ραντεβού εσύ!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Mamounitsa είπε:

Μπράβο κορίτσι μου μια χαρά όλα θα πάνε!!! Για να μας πεδευει τόσο πολύ μάλλον κορίτσι είναι αχχα  τα κοριτσάκια τα κάνουν αυτά!!! Γερά να είναι κ δεν έχει καμία σημασία το κάθε παιδί και φύλλο είναι διαφορετικό κ ξεχωριστό!! Η προεκλαμψια παντός δεν είναι κάτι που αν το ξέρεις εξ αρχής δεν αντιμετοπιζεται οπωτε να μην αγχώνεσαι φυσικά και εύχομαι να μην είναι τίποτα βέβαια!!! Η @Antouanettaπου είσαι βρε πηγές για τις εξετάσεις που έλεγες!?

@Rouri!??? Oλα καλά? Επόμενο ραντεβού εσύ!!! 

Εδώ είμαι σας διαβάζω αλλά σχεδόν όλη μέρα δν είχα διάθεση κ ήμουν ξαπλωμένη.., Αύριο 1 η ώρα έχω αμνιο. ❤️??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κόρες!! Επιτέλους χθες αργά το βράδυ στολισαμαι κ σήμερα όλη μέρα ο μικρός βγάζει τις μπάλες κ εγώ τις ξανά βάζω χάχα!! Καλές γιορτές να χαίρεστε τις οικογένειες σας και με το καλό τα μικράκια μας!!! 

@Antouanetta με το καλό κ αυτή η εξέταση όλα να πάνε καλά!! 

IMG_20191204_120420.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Mamounitsa είπε:

Καλημέρα κόρες!! Επιτέλους χθες αργά το βράδυ στολισαμαι κ σήμερα όλη μέρα ο μικρός βγάζει τις μπάλες κ εγώ τις ξανά βάζω χάχα!! Καλές γιορτές να χαίρεστε τις οικογένειες σας και με το καλό τα μικράκια μας!!! 

@Antouanetta με το καλό κ αυτή η εξέταση όλα να πάνε καλά!! 

IMG_20191204_120420.jpg

Τι όμορφα! Και του χρόνου! Μόλις με πήραν ότι θ μεταφερθεί αύριο γιατί του έτυχε γέννα ξαφνικά.. Αντε άλλη μια μέρα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Antouanetta είπε:

Τι όμορφα! Και του χρόνου! Μόλις με πήραν ότι θ μεταφερθεί αύριο γιατί του έτυχε γέννα ξαφνικά.. Αντε άλλη μια μέρα 

@Antouanetta Υπομονή λίγο ακόμη, ξεκουρασου όσο μπορείς.

@mamounitsa Τέλειο. Καλές γιορτες και του χρόνου με τα μπέμπακια μας. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 ώρες, ο/η Mamounitsa είπε:

Μπράβο κορίτσι μου μια χαρά όλα θα πάνε!!! Για να μας πεδευει τόσο πολύ μάλλον κορίτσι είναι αχχα  τα κοριτσάκια τα κάνουν αυτά!!! Γερά να είναι κ δεν έχει καμία σημασία το κάθε παιδί και φύλλο είναι διαφορετικό κ ξεχωριστό!! Η προεκλαμψια παντός δεν είναι κάτι που αν το ξέρεις εξ αρχής δεν αντιμετοπιζεται οπωτε να μην αγχώνεσαι φυσικά και εύχομαι να μην είναι τίποτα βέβαια!!! Η @Antouanettaπου είσαι βρε πηγές για τις εξετάσεις που έλεγες!?

@Rouri!??? Oλα καλά? Επόμενο ραντεβού εσύ!!! 

Καλά είμαι και γω..Παρασκευη απόγευμα έχω ραντεβού. Ανυπομονώ και ελπίζω όλα να είναι καλά για το μικρο μου. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Rouri είπε:

@Antouanetta Υπομονή λίγο ακόμη, ξεκουρασου όσο μπορείς.

@mamounitsa Τέλειο. Καλές γιορτες και του χρόνου με τα μπέμπακια μας. 

Και είχα προετοιμαστει ψυχολογικά χάχα ☺️ από ξεκούραση άλλο τίποτα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Antouanetta αμάν μωρέ θα τελειώνεις να σου έφευγε το άγχος αντε πάλι αναμονή!! @Rouriόλα καλά θα είναι θα δεις το σπορακι θα έχει μεγαλώσει!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Mamounitsa είπε:

@Antouanetta αμάν μωρέ θα τελειώνεις να σου έφευγε το άγχος αντε πάλι αναμονή!! @Rouriόλα καλά θα είναι θα δεις το σπορακι θα έχει μεγαλώσει!!! 

Αυτό ναι! 

Εν τω μεταξύ κάτι άσχετο π έχω προσέξει τουλάχιστον γ μένα.. Πιο πολύ συζητάω μαζί σας πάρα με τις φίλες μ γ αυτά τ θέματα.., ίσως επειδή είμαστε όλες έγκυες ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Antouanetta είπε:

Αυτό ναι! 

Εν τω μεταξύ κάτι άσχετο π έχω προσέξει τουλάχιστον γ μένα.. Πιο πολύ συζητάω μαζί σας πάρα με τις φίλες μ γ αυτά τ θέματα.., ίσως επειδή είμαστε όλες έγκυες ???

Λογικο ρε συ είναι που είμαστε όλες εγκυουλες να δεις μετά στα ξενύχτια κάνεις δε σε καταλαβαίνει χάχα!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Mamounitsa είπε:

Λογικο ρε συ είναι που είμαστε όλες εγκυουλες να δεις μετά στα ξενύχτια κάνεις δε σε καταλαβαίνει χάχα!!!! 

Χαχααχαχ ναι ισχύει ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Antouanetta είπε:

Αυτό ναι! 

Εν τω μεταξύ κάτι άσχετο π έχω προσέξει τουλάχιστον γ μένα.. Πιο πολύ συζητάω μαζί σας πάρα με τις φίλες μ γ αυτά τ θέματα.., ίσως επειδή είμαστε όλες έγκυες ???

Αυτό είναι αλήθεια. Εγκύουλες στις ίδιες μέρες κιόλας. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα και απο εμένα! Ολα καλα με τις εξετάσεις μου! Μαλλον ειναι κάποια παρενέργεια του οργανισμού όποτε δεν ανησυχούμε γιατι δεν εχω και ιστορικό περίεργο. Θα ξανακάνω σε 10 μέρες εξέταση για τρανσαμινασες αλλα δεν υπαρχει λόγος ανησυχίας μου ειπε! Ξανα ραντεβού εμεις κλασικά σε δυο βδομαδες! Και Β επιπέδου μετα τις γιορτές αναγκαστικα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια μου μόλις γύρισα από την αμνιο.. 

Ευτυχώς π έχω αυτόν τον γιατρό κ τα διαχειρίζεται όλα τέλεια. Δν μπορώ ν πω πως δν πόνεσε.. Κ ακόμα πονάω περίεργα αλλά υποφερτα.. Ζαλισμένη είμαι.., μ έγραψε αντιβίωση γ 4 μέρες αυτά.. Αναμένω τ αποτελέσματα. Φιλιά σ όλες κ τ μπέμπακια σας ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Antouanetta είπε:

Καλησπέρα κορίτσια μου μόλις γύρισα από την αμνιο.. 

Ευτυχώς π έχω αυτόν τον γιατρό κ τα διαχειρίζεται όλα τέλεια. Δν μπορώ ν πω πως δν πόνεσε.. Κ ακόμα πονάω περίεργα αλλά υποφερτα.. Ζαλισμένη είμαι.., μ έγραψε αντιβίωση γ 4 μέρες αυτά.. Αναμένω τ αποτελέσματα. Φιλιά σ όλες κ τ μπέμπακια σας ❤️

Καλησπέρα κορίτσι μου.. Πότε βγαίνουν τα αποτελέσματα;; σου εύχομαι να πάνε όλα καλά, που θα πάνε δηλαδή! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Antouanetta είπε:

Καλησπέρα κορίτσια μου μόλις γύρισα από την αμνιο.. 

Ευτυχώς π έχω αυτόν τον γιατρό κ τα διαχειρίζεται όλα τέλεια. Δν μπορώ ν πω πως δν πόνεσε.. Κ ακόμα πονάω περίεργα αλλά υποφερτα.. Ζαλισμένη είμαι.., μ έγραψε αντιβίωση γ 4 μέρες αυτά.. Αναμένω τ αποτελέσματα. Φιλιά σ όλες κ τ μπέμπακια σας ❤️

Ολα καλα θα πανε κορίτσι μας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Kate89? είπε:

Καλησπέρα κορίτσι μου.. Πότε βγαίνουν τα αποτελέσματα;; σου εύχομαι να πάνε όλα καλά, που θα πάνε δηλαδή! 

Και εγώ αυτό πιστεύω ??❤️ σε 3 μέρες βγαίνουν οι πρώτες τρισωμιες μετά από 5 βγαίνουν κτ αλλά κ μετά από 10 όλες χάχα πριν τ Χριστούγεννα έχει ο θεός δλδ ? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 ώρες, ο/η Antouanetta είπε:

Και εγώ αυτό πιστεύω ??❤️ σε 3 μέρες βγαίνουν οι πρώτες τρισωμιες μετά από 5 βγαίνουν κτ αλλά κ μετά από 10 όλες χάχα πριν τ Χριστούγεννα έχει ο θεός δλδ ? 

Έλα κοπέλα μου. Πως είσαι τώρα; Αντε θα βγουν και θα ηρεμήσεις. Να κάνεις Χριστούγεννα χαρούμενη! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Rouri είπε:

Έλα κοπέλα μου. Πως είσαι τώρα; Αντε θα βγουν και θα ηρεμήσεις. Να κάνεις Χριστούγεννα χαρούμενη! 

Αυτό θέλουμε κ εμείς ως τώρα δεν τηνε χω ευχαριστηθεί την εγκυμοσύνη μ.., πονάω η αλήθεια αλλά. Υποφερτα.. Απλώς 2 μέρες είμαι από καναπέ σ κρεβάτι ? κ αντιβίωση γ 4 μέρες.., δν ξέρω αν τ έχει κάνει καμία σας την αμνιο αλλά ο γιατρός παίζει πολύ μεγάλο ρόλο πραγματικά.. Περιμένουμε ν δούμε όταν έχω νεότερα θα σας γράψω! 

Εσείς πως είστε?? Έβαλε κρύο κ στην Ρόδο επιτέλους! Χάχα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 6/12/2019 at 1:07 ΜΜ, ο/η Antouanetta είπε:

Αυτό θέλουμε κ εμείς ως τώρα δεν τηνε χω ευχαριστηθεί την εγκυμοσύνη μ.., πονάω η αλήθεια αλλά. Υποφερτα.. Απλώς 2 μέρες είμαι από καναπέ σ κρεβάτι ? κ αντιβίωση γ 4 μέρες.., δν ξέρω αν τ έχει κάνει καμία σας την αμνιο αλλά ο γιατρός παίζει πολύ μεγάλο ρόλο πραγματικά.. Περιμένουμε ν δούμε όταν έχω νεότερα θα σας γράψω! 

Εσείς πως είστε?? Έβαλε κρύο κ στην Ρόδο επιτέλους! Χάχα 

Όλα καλά με την επίσκεψη στη γιατρό. Ουφφ. Στις αιματολογικες μου ανέβηκε ο θυρεοειδής αλλά ρυθμίζεται. Καλό Σαββατοκύριακο κορίτσια! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Rouri είπε:

Όλα καλά με την επίσκεψη στη γιατρό. Ουφφ. Στις αιματολογικες μου ανέβηκε ο θυρεοειδής αλλά ρυθμίζεται. Καλό Σαββατοκύριακο κορίτσια! 

Μπράβο κορίτσι!! Ναι δεν είναι κάτι αυτό ☺️ καλό σκ!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...