Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μανούλες Μαίου 2020!!!


Recommended Posts

στις πριν 12 ώρες, ο/η Mamounitsa είπε:

Κορίτσια μου τι καλά νέα όλες μια χαρά!! @Antouanetta oντος μέχρι δύο του μήνα αργεί!! Η κύστηκη μια χαρά θα είναι μην αγχώνεσαι!!!! @HaveFaith τι καλά που είδατε το μικρό σας νινί και ας μη σας έδειξε τι είναι δε πειράζει έτσι υπερκινιτικο είναι κ εμενα γι αυτό λέω θα είναι κορίτσι χχαχα μεχρι στιγμής έχουμε ένα αγόρι ένα κορίτσι μα δούμε θα νικήσει κάποιο φύλλο η θα είμαστε ισοπαλία χάχα!

@Kate89?επιτέλους σε βρικα με το λουλουδικο σου χάχα!! Έφτασε η μέρα και για εσένα να δεις το μικρούλι μια μέρα υπομονή!! Τι καλά που θα έρθετε ένταξη δεν έχετε να έρθετε πολύ καιρό!! Να περάσετε υπέροχα να πάρετε δυνάμεις γιατί το μωρακι θα θέλει μια ντουρασελ μαμά χαχαχ!!

Και εγώ περιμένω πως και πως το ραντεβού μας να μας πει τι μωρουδακι είναι!!! 

Καλημέρα!! Πότε πας γιατρό;; αν θυμάμαι καλά κ εσένα μάλλον αγόρι δεν σου είπε; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.2k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 3 ώρες, ο/η Kate89? είπε:

Καλημέρα!! Πότε πας γιατρό;; αν θυμάμαι καλά κ εσένα μάλλον αγόρι δεν σου είπε; 

Κ εγώ έχω θετική σκέψη γιατί απ. Ότι κατάλαβα κάθε φορά με τις εξετάσεις π κάνουμε αν μ κυριεύει τ άγχος τ έχασα ?? 

Παράγγειλα και μαξιλάρι γ τον ύπνο περιμενω ν μ έρθει ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Kate89? είπε:

Καλημέρα!! Πότε πας γιατρό;; αν θυμάμαι καλά κ εσένα μάλλον αγόρι δεν σου είπε; 

Εγώ πάω γιτρο σε5 κ σήμερα χάχα την Τρίτη έχω πολύ αγονια έχω ψιλό αγχωθεί γιατί εχθές έκανα κάτι αποτομο και με έπιασε έντονος πόνος στην Κοιλιά ελπίζω όλα Ν είναι καλά αν και τώρα είναι καλά θα ξεαγχωθω γενικά νομίζω!! Μας άφησε ο σμβριολογος μια υποψία για αγόρι αλλά εγώ πιστεύω έχω κοριτσι η απορία νομίζω θα μας λυθεί την Τρίτη πρωτα ο Θεός 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια! Βγήκαν και οι ορμονικές του Άλφα Τεστ που έκανα όλα σούπερ! Με το καλό κι εσείς! Επόμενο σκαλοπάτι η β επιπέδου! Καλά λένε όλοι να μην αγχωνόμαστε αλλά στην πράξη δεν ειναι και τόσο εύκολο!!! Αποτι βλεπω όλες θα μάθετε τι ειναι το παιδάκι σας και μόνο εγω θα έχω άγνοια! Αρχές Δεκέμβρη ξανά ραντεβού και ευελπιστώ να μάθω θα με σκάσει! Όχι ότι θα έχει σημασία, έτσι και αλλιώς έχω σκοπό τα περισσότερα ουδέτερα χρώματα  να τα πάρω αλλά έτσι για να ξέρουμε! Να έχουμε μια όμορφη προ Παρασκευή όλες!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η HaveFaith είπε:

Καλημέρα κορίτσια! Βγήκαν και οι ορμονικές του Άλφα Τεστ που έκανα όλα σούπερ! Με το καλό κι εσείς! Επόμενο σκαλοπάτι η β επιπέδου! Καλά λένε όλοι να μην αγχωνόμαστε αλλά στην πράξη δεν ειναι και τόσο εύκολο!!! Αποτι βλεπω όλες θα μάθετε τι ειναι το παιδάκι σας και μόνο εγω θα έχω άγνοια! Αρχές Δεκέμβρη ξανά ραντεβού και ευελπιστώ να μάθω θα με σκάσει! Όχι ότι θα έχει σημασία, έτσι και αλλιώς έχω σκοπό τα περισσότερα ουδέτερα χρώματα  να τα πάρω αλλά έτσι για να ξέρουμε! Να έχουμε μια όμορφη προ Παρασκευή όλες!!! 

Καλημέρα μπράβο ρε κοριτσι όλα καλά!!! Θα μάθεις κ εσύ!! Μη νομίζεις και εγώ δε περνώ όρκο ότι θα μου πει ελπίζω!! Βέβαια δεν ξέρω γιατί μάλλον επειδή έχω καιρό να δω το έχω φόβο μεγάλο μήπως δεν είναι καλά!! Δε ξέρω τι να κάνω να περάσουν οι μέρες και οι ώρες!! Χάχα!! Καλημέρα μανούλες και μωράκια!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Mamounitsa είπε:

Καλημέρα μπράβο ρε κοριτσι όλα καλά!!! Θα μάθεις κ εσύ!! Μη νομίζεις και εγώ δε περνώ όρκο ότι θα μου πει ελπίζω!! Βέβαια δεν ξέρω γιατί μάλλον επειδή έχω καιρό να δω το έχω φόβο μεγάλο μήπως δεν είναι καλά!! Δε ξέρω τι να κάνω να περάσουν οι μέρες και οι ώρες!! Χάχα!! Καλημέρα μανούλες και μωράκια!!!! 

Ολα καλα θα ειναι βρε! Άντε να αρχίσουμε να τα νιώθουμε σιγά σιγά να μην ανησυχούμε! Εγω πάντως γιατρό παω καθε 2 βδομαδες σχεδόν οχι μια φορά το μήνα που πάτε οι περισσότερες... δεν θελει να το αφήνει τόσο πολυ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Mamounitsa είπε:

Καλημέρα μπράβο ρε κοριτσι όλα καλά!!! Θα μάθεις κ εσύ!! Μη νομίζεις και εγώ δε περνώ όρκο ότι θα μου πει ελπίζω!! Βέβαια δεν ξέρω γιατί μάλλον επειδή έχω καιρό να δω το έχω φόβο μεγάλο μήπως δεν είναι καλά!! Δε ξέρω τι να κάνω να περάσουν οι μέρες και οι ώρες!! Χάχα!! Καλημέρα μανούλες και μωράκια!!!! 

Καλημέρα κορίτσια! Τ ίδιο κ εγώ έχω καιρό ν τ δω... Σε καταλαβαίνω απόλυτα τα ίδια κ εγώ! 

Εμένα π μ έχουν πει κοριτσάκι κ οι δύο γιατροί κ πάλι ουδετερα μ αρέσουν ?? 

Τ άγχος τ έχουμε όλες μας τελικά.. Τ μην αγχώνεσαι είναι εύκολο ν στο λένε! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η HaveFaith είπε:

Ολα καλα θα ειναι βρε! Άντε να αρχίσουμε να τα νιώθουμε σιγά σιγά να μην ανησυχούμε! Εγω πάντως γιατρό παω καθε 2 βδομαδες σχεδόν οχι μια φορά το μήνα που πάτε οι περισσότερες... δεν θελει να το αφήνει τόσο πολυ...

Καλησπέρα καλά εσύ μιλάμε είσαι πάρα πολύ τυχερή!!!! Κάθε δύο εβδομάδες δεν θα είχα καθόλου άγχος αλήθεια επίσκεψη σου περνάει γαθ χρήματα έχετε μιλήσει!??? Μακάρι να είναι ολαααα καλααα!! Αντε να φάμε καμία κλωτσιά να σιγουρευτουμε αχχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Antouanetta είπε:

Καλημέρα κορίτσια! Τ ίδιο κ εγώ έχω καιρό ν τ δω... Σε καταλαβαίνω απόλυτα τα ίδια κ εγώ! 

Εμένα π μ έχουν πει κοριτσάκι κ οι δύο γιατροί κ πάλι ουδετερα μ αρέσουν ?? 

Τ άγχος τ έχουμε όλες μας τελικά.. Τ μην αγχώνεσαι είναι εύκολο ν στο λένε! 

Καλησπέρα κορίτσι!!! Πολύ αγονια οποίος και να λέει μην αγχώνεσαι δεν είναι δυνατόν!!! Κάθε μέρα θα ήθελα να πηγενω γιατρό αν γινωταν χάχα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Mamounitsa είπε:

Καλησπέρα κορίτσι!!! Πολύ αγονια οποίος και να λέει μην αγχώνεσαι δεν είναι δυνατόν!!! Κάθε μέρα θα ήθελα να πηγενω γιατρό αν γινωταν χάχα! 

Χαχαχα έχω δει κ αυτά που αγοράζουν γ τ σπίτι και ακούν την καρδιά του μωρού ?? 

Αβα δύο εβδομάδες πήγαινα κανονικά είναι η πρώτη φορά μετά την αυχενική που μ έκλεισε σχεδόν μετά απ ένα μήνα τ επόμενο ραντεβού.. 

Αν αρχίσουμε κ τ καταλαβαίνουμε νομίζω μας φεύγει ένα άγχος γτ τώρα μονάχα στον γιατρό.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Antouanetta είπε:

Χαχαχα έχω δει κ αυτά που αγοράζουν γ τ σπίτι και ακούν την καρδιά του μωρού ?? 

Αβα δύο εβδομάδες πήγαινα κανονικά είναι η πρώτη φορά μετά την αυχενική που μ έκλεισε σχεδόν μετά απ ένα μήνα τ επόμενο ραντεβού.. 

Αν αρχίσουμε κ τ καταλαβαίνουμε νομίζω μας φεύγει ένα άγχος γτ τώρα μονάχα στον γιατρό.. 

Ναι τα έχω ακούσει αυτά τα μηχανιματακια αλλά νομίζω μόνο άγχος προκαλούν!!! Αα και εσύ είσαι από τις τυχερές εγώ μια φορς το μηνα το πολύ μου είναι χάχα!! 

Επίσης και όταν κλωτσάνε πάλι έχουμε άγχος αν καμιά μέρα την έχουν ζαψει για ύπνο και δεν κουνιουνται εκεί να δεις αγονια χααχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Mamounitsa είπε:

Ναι τα έχω ακούσει αυτά τα μηχανιματακια αλλά νομίζω μόνο άγχος προκαλούν!!! Αα και εσύ είσαι από τις τυχερές εγώ μια φορς το μηνα το πολύ μου είναι χάχα!! 

Επίσης και όταν κλωτσάνε πάλι έχουμε άγχος αν καμιά μέρα την έχουν ζαψει για ύπνο και δεν κουνιουνται εκεί να δεις αγονια χααχαχα

?? Ποπό μόνο κ μόνο π τ σκέφτηκα αγχώθηκα  χάχα ωραία καλά πάμε! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Antouanetta είπε:

?? Ποπό μόνο κ μόνο π τ σκέφτηκα αγχώθηκα  χάχα ωραία καλά πάμε! 

Χάχα άστα να πάνε γι αυτό σου λέω έχουμε ακόμα να αγχωθουμε χάχα βασικά νομίζω πως από έσω και πέρα και για πάντα!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Mamounitsa είπε:

Χάχα άστα να πάνε γι αυτό σου λέω έχουμε ακόμα να αγχωθουμε χάχα βασικά νομίζω πως από έσω και πέρα και για πάντα!!!! 

Χαχαχ σωστά τα λες! Αλλά ειναι γλυκό άγχος ? κ αν τ μετατρέψουμε σ δημιουργικό άγχος όλα μια χαρά ❤️

Να σημειωθεί ακόμα δν στόλισα περιμένω με ρθει αυτό τ δέντρο ??? εντάξει προλαβαίνω τα Χριστούγεννα ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Antouanetta είπε:

Χαχαχ σωστά τα λες! Αλλά ειναι γλυκό άγχος ? κ αν τ μετατρέψουμε σ δημιουργικό άγχος όλα μια χαρά ❤️

Να σημειωθεί ακόμα δν στόλισα περιμένω με ρθει αυτό τ δέντρο ??? εντάξει προλαβαίνω τα Χριστούγεννα ??

Χάχα ναι προλαβαίνεις μη φοβάσαι κ εγώ δεν έχω στολίσει αν και σήμερα πήγαμε μια επίσκεψη σε ένα σπίτι με στολισμένο δέντρο και ο μικρός μου δεν ντράπηκε άρχισε να το ξεπουπουλιαζει χάχα!! Δε θέλω να φανταστώ τι θα γίνει σπίτι μας 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Kate89? είπε:

Γειά σας!!!!! Πως είστε;; 

Καλησπέρα μαναρακι!!! Εσύ τι κάνεις είχες γιατρό σήμερα έτσι δεν είναι!?????? Πες μας τα νέα του μπεμπακου σου!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Mamounitsa είπε:

Χάχα ναι προλαβαίνεις μη φοβάσαι κ εγώ δεν έχω στολίσει αν και σήμερα πήγαμε μια επίσκεψη σε ένα σπίτι με στολισμένο δέντρο και ο μικρός μου δεν ντράπηκε άρχισε να το ξεπουπουλιαζει χάχα!! Δε θέλω να φανταστώ τι θα γίνει σπίτι μας 

Αχαχχααχ ααα φαντάζομαι εσύ θ στολίζεις κ εκείνος θ ξεστολιζει?? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 32 λεπτά, ο/η Antouanetta είπε:

Αχαχχααχ ααα φαντάζομαι εσύ θ στολίζεις κ εκείνος θ ξεστολιζει?? 

Χαχαχα ναι κάτι τέτοιο θα έχει φέτος αλλά χαλάλι του ??????? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Mamounitsa είπε:

Χαχαχα ναι κάτι τέτοιο θα έχει φέτος αλλά χαλάλι του ??????? 

Ναι ?? κ εσύ ξύπνια ε? Δν κοιμάμαι πολύ νωρίς γτ κοιμάμαι κ μεσημέρι ? μ πιάνει υπνηλία μεγάλη 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!! Ναι πήγα.. Όλα καλά τον βρήκε άψογο. Πάει κ αυτός ο μήνας. Ο επόμενος παρακαλώ.. Εσείς πως είστε; πότε πάτε γιατρό; Να σας πω, πότε είναι η Β επιπέδου; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 29 λεπτά, ο/η Kate89? είπε:

Καλημέρα!! Ναι πήγα.. Όλα καλά τον βρήκε άψογο. Πάει κ αυτός ο μήνας. Ο επόμενος παρακαλώ.. Εσείς πως είστε; πότε πάτε γιατρό; Να σας πω, πότε είναι η Β επιπέδου; 

Καλημέρα! Τέλεια νέα! Εγώ θα πάω στις 5.12. για εξέταση, ένα μήνα μετά την αυχενικη μου πε. Έχω και γω άγχος όλα να είναι καλά, τώρα ειδικά που δεν είμαστε σίγουρες αν τα νιώθουμε. Τα μηχανήματα αυτά που μετράς τους παλμούς τα χω δει κ γω και συμφωνώ ότι τα βρίσκω αγχωτικα. Η β επιπέδου είχα διαβάσει ότι είναι γύρω στην 22 εβδομάδα. Πως είστε με συμπτώματα; Εγώ πολύ καλύτερα με αναγούλες κλπ και η διάθεση μου καλύτερη. Λένε ότι το β τρίμηνο είναι το καλύτερο! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 ώρες, ο/η Mamounitsa είπε:

Καλησπέρα καλά εσύ μιλάμε είσαι πάρα πολύ τυχερή!!!! Κάθε δύο εβδομάδες δεν θα είχα καθόλου άγχος αλήθεια επίσκεψη σου περνάει γαθ χρήματα έχετε μιλήσει!??? Μακάρι να είναι ολαααα καλααα!! Αντε να φάμε καμία κλωτσιά να σιγουρευτουμε αχχαχα

Πληρωνω επίσκεψη καθε φορά. Για χρηματα ακομη δεν εχουμε πει κατι. Ειναι πολυ νωρίς νομιζω. Αλλα ειναι και φίλη εκτός απο γιατρός όποτε στην κλινική μου κόβει σχεδόν τα μισά απο το δωμάτιο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Rouri είπε:

Καλημέρα! Τέλεια νέα! Εγώ θα πάω στις 5.12. για εξέταση, ένα μήνα μετά την αυχενικη μου πε. Έχω και γω άγχος όλα να είναι καλά, τώρα ειδικά που δεν είμαστε σίγουρες αν τα νιώθουμε. Τα μηχανήματα αυτά που μετράς τους παλμούς τα χω δει κ γω και συμφωνώ ότι τα βρίσκω αγχωτικα. Η β επιπέδου είχα διαβάσει ότι είναι γύρω στην 22 εβδομάδα. Πως είστε με συμπτώματα; Εγώ πολύ καλύτερα με αναγούλες κλπ και η διάθεση μου καλύτερη. Λένε ότι το β τρίμηνο είναι το καλύτερο! 

Καλημερα! Εμένα Β επιπέδου μου ειπε 22 βδομαδες και κατι άρα μέσα στις γιορτές πέφτει. Συμπτώματα μονο κατι άκυρες ζαλάδες αλλα μεχρι εκει. Τα υπόλοιπα εφυγαν. Ε μπήκα και στον 5ο πια φτάνει! Στο 3ο λενε εχεις Φουλ ενέργεια. Γιατι εγω ακομη εχω απίστευτη υπνηλία...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια μου!!! @Kate89  μπράβο τι καλά που το μωρακι σου είναι μια χαρά και φυσικά το είδες κι ολας!! @HaveFaith καλό αυτό!!! Γιατί στα ιδιωτικά είναι πολλά τα λεφτά ρε γαμωτο!!! @Antouanettaκαι εγώ νυχταζω τα μεσιμερι αλλά και τα βράδια επειδή σηκώνομαι πολλές φορές για κατουριμα με πιάνει υπερένταση και μπορεί να μη με περνάει ο ύπνος!!! Η β επιπέδου νομίζω είναι τέλος του 5 μήνα 21-22 εβδομάδων εκεί την κάνουμε!! Μετά από τη Β επιπέδου όλα μένουν στην τελική ευθεία για να τα καλό δεχτούμε!!! @Rouriεσύ τι μωρακι έχεις σου έχει πει ο γιατρος!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...