Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μανούλες Μαίου 2020!!!


Recommended Posts

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Mamounitsa είπε:

Καλημέρα κοριτσαρες!! 10+4 σήμερα κ νομίζω είμαι λίγο καλύτερα!! Έχω το στομάχι μου αλλά κάποιες ώρες τη μέρα πια όχι όλη τη μέρα!! @pangipotμην ανυσυχεις μήπως κουραραστικες λίγο πάρα πάνω κ σε έπιασε η κοιλιά σου!!! Έχω ακόμα λίγες μερουλες 2+σημερα χάχα 3 δηλαδή θέλω να πάω κ να δω ότι είναι καλά ο θέλω πάρα πολύ!!! @ΑγγελικήΓΖκαλός ήρθες κ με το καλό κ εσένα το νινακια σου!! Εύχομαι να πάνε ολας καλά μέχρι τέλος!! Εσύ σε ποιο μαιευτήριο γεννας!?, @Kate89 πως είσαι εσύ!??? 

Όχι απλά δε κοιμήθηκα καλά το βράδυ μάλλον έχω δυσπεψία κ το βράδυ κάπως το στομάχι με βαραίνει! Κ ξύπνησα χαράματα για τουαλέτα κ μετά με.πονουσε λες.κ.θα Μ ερχόταν περίοδος κ από τοτε με διαλείμματα έχω ενοχλήσεις!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.2k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 27 λεπτά, ο/η pangipot είπε:

Όχι απλά δε κοιμήθηκα καλά το βράδυ μάλλον έχω δυσπεψία κ το βράδυ κάπως το στομάχι με βαραίνει! Κ ξύπνησα χαράματα για τουαλέτα κ μετά με.πονουσε λες.κ.θα Μ ερχόταν περίοδος κ από τοτε με διαλείμματα έχω ενοχλήσεις!

Γι αυτό λέω ίσως κουράστηκες αυτά τα πονακια τύπου περιόδου θα τα νιώθεις οπωτε κουράζεσαι!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κορίτσια. Δεν θέλω να σας απογοητεύσω αλλα δύσκολος και ο τέταρτος μήνας. Χθες 1:30 τη νύχτα ξύπνησα απο αναγούλα και μετα ειχα και ζαλάδα πολυ έντονη. Σημερα απο το πρωι αναγούλα χαλια. Και επίσης εχει προστεθεί και ο πονοκέφαλος! Άντε να δούμε ποτε θα πέρασουν ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλήμερα κορίτσια μου.. Εγώ είχα ζόρικη μέρα χθες. Είχα πόνους περιοδου συνεχόμενους για σχεδόν 24 ώρες οπότε καταλαβαίνετε ότι φρίκαρα! Για ακόμη μια φορά πήγα νοσοκομείο και ευτυχώς ήταν όλα καλά. Η γιατρός μου είπε ότι κάθε σώμα είναι διαφορετικό κ ότι προφανώς για μένα είναι οκ να έχω συνεχόμενους πόνους. Μου έδωσε μαγνήσιο και σήμερα είμαι πολύ καλύτερα. 6 μέρες έμειναν για την αυχενικη μου. @ΑγγελικήΓΖκαλώς ήρθες, με το καλό το μωρακι σου! @HaveFaithλυπάμαι που ακούω ότι δεν είσαι ακόμη καλά, είναι πολύ ζόρικο. Εγώ πάντως νιώθω καλύτερα και κλείνω τον τρίτο την Παρασκευή. Αγωνιστικούς χαιρετισμούς σε όλες!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Kate89 είπε:

Καλήμερα κορίτσια μου.. Εγώ είχα ζόρικη μέρα χθες. Είχα πόνους περιοδου συνεχόμενους για σχεδόν 24 ώρες οπότε καταλαβαίνετε ότι φρίκαρα! Για ακόμη μια φορά πήγα νοσοκομείο και ευτυχώς ήταν όλα καλά. Η γιατρός μου είπε ότι κάθε σώμα είναι διαφορετικό κ ότι προφανώς για μένα είναι οκ να έχω συνεχόμενους πόνους. Μου έδωσε μαγνήσιο και σήμερα είμαι πολύ καλύτερα. 6 μέρες έμειναν για την αυχενικη μου. @ΑγγελικήΓΖκαλώς ήρθες, με το καλό το μωρακι σου! @HaveFaithλυπάμαι που ακούω ότι δεν είσαι ακόμη καλά, είναι πολύ ζόρικο. Εγώ πάντως νιώθω καλύτερα και κλείνω τον τρίτο την Παρασκευή. Αγωνιστικούς χαιρετισμούς σε όλες!! 

Καλησπέρα σε όλες! Πήγα στον γιατρό σημερα και κάναμε υπέρηχο από πάνω! ? Όλα τέλεια μ είπε ο γιατρός! Είδα χεράκια κ ποδαράκια χάχα Είδαμε πως είμαι 10 εβδ και 5 ημέρες τελικά.. και σε 10 μέρες θ πάω για αυχενική! Ευτυχώς με τ συμπτώματα έχω χάλαρωσει τ βράδυ ισωσ μ πιάσει αναγούλα αλλά σε μικρό βαθμό. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 44 λεπτά, ο/η Kate89 είπε:

Καλήμερα κορίτσια μου.. Εγώ είχα ζόρικη μέρα χθες. Είχα πόνους περιοδου συνεχόμενους για σχεδόν 24 ώρες οπότε καταλαβαίνετε ότι φρίκαρα! Για ακόμη μια φορά πήγα νοσοκομείο και ευτυχώς ήταν όλα καλά. Η γιατρός μου είπε ότι κάθε σώμα είναι διαφορετικό κ ότι προφανώς για μένα είναι οκ να έχω συνεχόμενους πόνους. Μου έδωσε μαγνήσιο και σήμερα είμαι πολύ καλύτερα. 6 μέρες έμειναν για την αυχενικη μου. @ΑγγελικήΓΖκαλώς ήρθες, με το καλό το μωρακι σου! @HaveFaithλυπάμαι που ακούω ότι δεν είσαι ακόμη καλά, είναι πολύ ζόρικο. Εγώ πάντως νιώθω καλύτερα και κλείνω τον τρίτο την Παρασκευή. Αγωνιστικούς χαιρετισμούς σε όλες!! 

Νωρις σε ξεκίνησε μαγνήσιο αν όμως νιώθεις καλύτερα πάλι καλά! Αντε κοντεβει η αυχενική σου! Την οποία θα την κάνεις σρο νοσοκομείο η θα στην κάνει η γιατρός σου!? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Mamounitsa είπε:

Νωρις σε ξεκίνησε μαγνήσιο αν όμως νιώθεις καλύτερα πάλι καλά! Αντε κοντεβει η αυχενική σου! Την οποία θα την κάνεις σρο νοσοκομείο η θα στην κάνει η γιατρός σου!? 

Στη γιατρο μου ευτυχως!! Εχω ανοιξει ποδια σε 4 διαφορετικους γιατρους!!!??. Χθες πρωτη φορα υπερηχο απο κοιλιτσα..πολυ ωραια ηταν! Εσυ πως εισαι? Ετοιμη για γιατρο? Ο μικρος σου?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η HaveFaith είπε:

Καλημερα κορίτσια. Δεν θέλω να σας απογοητεύσω αλλα δύσκολος και ο τέταρτος μήνας. Χθες 1:30 τη νύχτα ξύπνησα απο αναγούλα και μετα ειχα και ζαλάδα πολυ έντονη. Σημερα απο το πρωι αναγούλα χαλια. Και επίσης εχει προστεθεί και ο πονοκέφαλος! Άντε να δούμε ποτε θα πέρασουν ?

Ααααα έχω από τώρα πονοκεφάλους εγώ! Πάω να φουνταρω από τώρα καλύτερα!!! Χαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η pangipot είπε:

Ααααα έχω από τώρα πονοκεφάλους εγώ! Πάω να φουνταρω από τώρα καλύτερα!!! Χαχαχαχα

Ωραια θα περασουμε δεν θελω να μου ανησυχεις!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Kate89 είπε:

Στη γιατρο μου ευτυχως!! Εχω ανοιξει ποδια σε 4 διαφορετικους γιατρους!!!??. Χθες πρωτη φορα υπερηχο απο κοιλιτσα..πολυ ωραια ηταν! Εσυ πως εισαι? Ετοιμη για γιατρο? Ο μικρος σου?

Χάχα άσε και έχεις να τα ανοίξεις ακόμα εγώ από τοτε που έμεινα έγκυος μου το έχουν δει τουλάχιστον 10 διαφορετικοί! Χάχα 

Ο μικρός καλά μια χαρά εμβολιακι σήμερα εγώ πάλι άρρωστη λαιμό χάλια και ίσως λίγο πυρετό τώρα όλα μαζί να το διασκεδάζω!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 58 λεπτά, ο/η Mamounitsa είπε:

Χάχα άσε και έχεις να τα ανοίξεις ακόμα εγώ από τοτε που έμεινα έγκυος μου το έχουν δει τουλάχιστον 10 διαφορετικοί! Χάχα 

Ο μικρός καλά μια χαρά εμβολιακι σήμερα εγώ πάλι άρρωστη λαιμό χάλια και ίσως λίγο πυρετό τώρα όλα μαζί να το διασκεδάζω!! 

Αρρώστησες;;; χαμός πάλι εκεί από γριπες;;ε πρέπει να προσέχεις τώρα. Αυτή την εβδομάδα πρέπει να έχεις γιατρό ε;;; όλα να πάνε τέλεια!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Kate89 είπε:

Αρρώστησες;;; χαμός πάλι εκεί από γριπες;;ε πρέπει να προσέχεις τώρα. Αυτή την εβδομάδα πρέπει να έχεις γιατρό ε;;; όλα να πάνε τέλεια!!! 

Ναι άστα να πάνε αυτό λέγαμε σήμερα και με την παιδίατρο χαμός από ιώσεις! Είχαμε το πάρτυ του μικρού το Σάββατο κ ένα παιδάκι εβυχε νομίζω με κόλλησε! Χοχο τώρα μίλησα με το γιατρό και μου έδωσε κάνα δυο συμβουλές μπας και μου περάσει! Παρασκευή ραντεβουδακι δεν αντέχω άλλο λέμε θέλω να πάω κ τώρα αν γίνεται αχχα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια! Μολις τελείωσα αυχενική! 1,8 έδειξε. Πολυ καλα μου ειπε η γιατρός μου. Εκανα και κατι ορμονικές που θα βγουνε αυριο... ουφ! Ολα καλα μεχρι τωρα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 45 λεπτά, ο/η HaveFaith είπε:

Κορίτσια! Μολις τελείωσα αυχενική! 1,8 έδειξε. Πολυ καλα μου ειπε η γιατρός μου. Εκανα και κατι ορμονικές που θα βγουνε αυριο... ουφ! Ολα καλα μεχρι τωρα!

Μπράβο κοπέλα μου! Εύχομαι τα καλύτερα! Εγώ από Δευτέρα μετράω αντίστροφα για το ραντεβού Μ με το γιατρό μου να δούμε το φασολακι που θα έχει γίνει ένα μικρό ανθρωπακι ελπίζω!

@Mamounitsa περιμένουμε τα νέα σου αύριο! Έφτασε η μέρα! Εύχομαι τα καλύτερα!

Τα υπόλοιπα κορίτσια καλα είστε;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 47 λεπτά, ο/η HaveFaith είπε:

Κορίτσια! Μολις τελείωσα αυχενική! 1,8 έδειξε. Πολυ καλα μου ειπε η γιατρός μου. Εκανα και κατι ορμονικές που θα βγουνε αυριο... ουφ! Ολα καλα μεχρι τωρα!

μπραβο κοριτσακι μου συγχαρητηρια! εφυγε το μεγαλο αγχος η ενα απο τα μεγαλα! τωρα αγχος ξανα στη β επιπεδου μεχρι τοτε χαλαρονουμε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Mamounitsa είπε:

μπραβο κοριτσακι μου συγχαρητηρια! εφυγε το μεγαλο αγχος η ενα απο τα μεγαλα! τωρα αγχος ξανα στη β επιπεδου μεχρι τοτε χαλαρονουμε!

Καλα λιγο αγχος το εχω και μεχρι αυριο να βγουν οι ορμονικές!  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η pangipot είπε:

Μπράβο κοπέλα μου! Εύχομαι τα καλύτερα! Εγώ από Δευτέρα μετράω αντίστροφα για το ραντεβού Μ με το γιατρό μου να δούμε το φασολακι που θα έχει γίνει ένα μικρό ανθρωπακι ελπίζω!

@Mamounitsa περιμένουμε τα νέα σου αύριο! Έφτασε η μέρα! Εύχομαι τα καλύτερα!

Τα υπόλοιπα κορίτσια καλα είστε;

αχ σε ευχαριστω μακαρι εχω πολυ αγχος!!!! μου αλλαξαν και το ραντεβου για απογευμα απο πρωι και ετσι η αγονια λιγο παρατεινεται! λογικα θα μας πει κ εμας αυριο ποτε να κανουμε την αυχενικη! εσυ ποτε εχεις ραντεβου ? σε ποσες μερες?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η HaveFaith είπε:

Καλα λιγο αγχος το εχω και μεχρι αυριο να βγουν οι ορμονικές!  

να μην εχεις αγχος ειναι μολη χαμιλη η μετριση λες δεν σου εβγαλε το αιμα? δεν εχει πολυ σημασια συν ψηφιζονται αλλα εχεις τοσο μικρο νουμερο που ολα ειναι οκ στο λεω εγω μπορεις να χαρεις ελευθερα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Mamounitsa είπε:

να μην εχεις αγχος ειναι μολη χαμιλη η μετριση λες δεν σου εβγαλε το αιμα? δεν εχει πολυ σημασια συν ψηφιζονται αλλα εχεις τοσο μικρο νουμερο που ολα ειναι οκ στο λεω εγω μπορεις να χαρεις ελευθερα!

Λες Ε; Εχεις και εμπειρία όποτε κατι ξες παραπάνω! Απλά καταλαβαίνεις πρώτο παιδί μετα απο ταλαιπωρια απο λαθος γιατρού όποτε και μεγάλο το αγχος! Αιματολογικές αυριο το μεσημερι θα βγουν... και κατι αλλα είδε που ειναι ενδειξεις καλής κύησης αλλα δεν τα θυμαμαι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Mamounitsa είπε:

αχ σε ευχαριστω μακαρι εχω πολυ αγχος!!!! μου αλλαξαν και το ραντεβου για απογευμα απο πρωι και ετσι η αγονια λιγο παρατεινεται! λογικα θα μας πει κ εμας αυριο ποτε να κανουμε την αυχενικη! εσυ ποτε εχεις ραντεβου ? σε ποσες μερες?

Την επόμενη Δευτέρα 4/11! Οπότε από Δευτέρα μέτρα 7 μέρες κ σήμερα! Χαχαχαχαχα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η HaveFaith είπε:

Λες Ε; Εχεις και εμπειρία όποτε κατι ξες παραπάνω! Απλά καταλαβαίνεις πρώτο παιδί μετα απο ταλαιπωρια απο λαθος γιατρού όποτε και μεγάλο το αγχος! Αιματολογικές αυριο το μεσημερι θα βγουν... και κατι αλλα είδε που ειναι ενδειξεις καλής κύησης αλλα δεν τα θυμαμαι...

μπραβο ολα καλα θα ειναι! με το καλο το ζουζουνελι θα σου ειπε κ  για τραχιλο λογικα κλπ αλλα αφου ολα καλα δεν μας νιαζει τιποτα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η pangipot είπε:

Την επόμενη Δευτέρα 4/11! Οπότε από Δευτέρα μέτρα 7 μέρες κ σήμερα! Χαχαχαχαχα!

αχααχαχα! μετρα ειναι καλυτερα  αχαχαχα περνουν πιο γρηγορα εγω ξεκινησα απο τις 20 και σημερα χαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 27 λεπτά, ο/η Mamounitsa είπε:

μπραβο ολα καλα θα ειναι! με το καλο το ζουζουνελι θα σου ειπε κ  για τραχιλο λογικα κλπ αλλα αφου ολα καλα δεν μας νιαζει τιποτα!

Α ναι σωστά! Τράχηλος πολυ καλός και κατι για 3 αγγεία που αν ηταν δυο δεν θα ηταν καλο και τα όργανα του ολα και ο εγκέφαλος μεχρι και δάχτυλα μετρούσε! Μου δίνεις κουράγιο η αλήθεια ειναι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η HaveFaith είπε:

Α ναι σωστά! Τράχηλος πολυ καλός και κατι για 3 αγγεία που αν ηταν δυο δεν θα ηταν καλο και τα όργανα του ολα και ο εγκέφαλος μεχρι και δάχτυλα μετρούσε! Μου δίνεις κουράγιο η αλήθεια ειναι!!!

το καταλαβαινω το αγχος σου αλλα πραγματικα ειναι η ποιο κρισιμη εξεταση στην εγκυμοσηνη ενα σκαλοπατι πολυ συμανντικο και το ανεβηκες!! φυλο δε σου ειπε ε? καποιοι λενε αν και πολυ νωρις και καποιοι πεφτουν και εντελος εξω

εσενα σου ειπε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Mamounitsa είπε:

το καταλαβαινω το αγχος σου αλλα πραγματικα ειναι η ποιο κρισιμη εξεταση στην εγκυμοσηνη ενα σκαλοπατι πολυ συμανντικο και το ανεβηκες!! φυλο δε σου ειπε ε? καποιοι λενε αν και πολυ νωρις και καποιοι πεφτουν και εντελος εξω

εσενα σου ειπε?

Δεν μου ειπε οχι γιατι καθόταν πισω απο τον πλακούντα λεει. Σε 2 βδομαδες με ειπε Αμα θέλω να ξαναπάω να με πει... Καλημερα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...