Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μανούλες Μαίου 2020!!!


Recommended Posts

στις On 14/10/2019 at 9:54 ΜΜ, ο/η pangipot είπε:

Όχι θα πάω στο γιατρό μου για υπέρηχο και έλεγχο των αιματολογικων! Λογικά αν όλα καλά θα Μ πει για την αυχενικά μετα! Να ξέρεις σε καταλαβαίνω απόλυτα γτ το περασα! Κ εγώ δεν έχω κάνει καμία εξέταση για να νιώσω ότι όλα καλά απλα προσπαθώ να σκέφτομαι ότι για να ήταν οκ ο γιατρός Μ κ να Μ έκλεισε ραντεβού μετά από 4 εβδομαδες όλα καλά θα είναι!

Καλησπέρα , πήρα τα αποτελέσματα σήμερα της χοριακης κ ήταν 16.500 .Δεν ξέρω αν είναι καλό η κακό γιατί πριν ακριβώς 2 εβδομάδες  ήταν 1092 . 

Μου είπε ότι την υπολογίζουν επι 1,5 ανα  δυο μέρες . Κ το έκανα μ μου βγάζει ότι θα έπρεπε να έχω 18.000 . Τώρα που έχω 1.500 κάτω τι σημαίνει ? Θα κάνω επαναληπτική αύριο πάλι κ πρέπει να δείξει πάνω από 24.000 . 

Υπάρχει περίπτωση λόγω καθυστερημένης εμφύτευσης να αργεί να δείξει κ η χοριακη ? ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.2k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Σουβλιτσα είπε:

Καλησπέρα , πήρα τα αποτελέσματα σήμερα της χοριακης κ ήταν 16.500 .Δεν ξέρω αν είναι καλό η κακό γιατί πριν ακριβώς 2 εβδομάδες  ήταν 1092 . 

Μου είπε ότι την υπολογίζουν επι 1,5 ανα  δυο μέρες . Κ το έκανα μ μου βγάζει ότι θα έπρεπε να έχω 18.000 . Τώρα που έχω 1.500 κάτω τι σημαίνει ? Θα κάνω επαναληπτική αύριο πάλι κ πρέπει να δείξει πάνω από 24.000 . 

Υπάρχει περίπτωση λόγω καθυστερημένης εμφύτευσης να αργεί να δείξει κ η χοριακη ? ?

Μίλησες με το γιατρό σου; Τι σου είπε;

Εγώ τελευταία χοριακη έκανα όταν ήταν στο 1681 από τότε παρακολουθούμε την εξέλιξη με υπέρηχο οπότε δε ξέρω να σ πω σίγουρα! Αλλά είχα διαβάσει ότι από μια τιμή κ πάνω παύει να διπλασιάζεται αν δύο μέρες κ πάει ανά περισσότερες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η pangipot είπε:

Μίλησες με το γιατρό σου; Τι σου είπε;

Εγώ τελευταία χοριακη έκανα όταν ήταν στο 1681 από τότε παρακολουθούμε την εξέλιξη με υπέρηχο οπότε δε ξέρω να σ πω σίγουρα! Αλλά είχα διαβάσει ότι από μια τιμή κ πάνω παύει να διπλασιάζεται αν δύο μέρες κ πάει ανά περισσότερες!

Η αλήθεια είναι ότι ούτε εγώ γνωρίζω μόνο υπέρηχο κάνω πλέον αλλά μην αγχωνεσαι γενικά, και κάθε εγκυμοσύνη είναι διαφορετική! Άσε τον γιατρό σου να σε καθοδηγεί ? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια, εγω χοριακη δεν έκανα ποτε. Μόνο τεστ εγκυμοσύνης ενα απόγευμα στις 6 μέρες καθυστέρησης και ακομη ενα το επόμενο πρωί. Από εκεί και μετά μόνο στην γιατρό και υπερηχογραφικα που βλέπει και μετράει το μπεμπακι. Πήγα στις 7 εβδομάδες και ακούσαμε καρδιά. Στις 8,5 ξανά. Στις 10 και τώρα παλι στις 11,5 απλά για να ησυχάσω εγω και αυχενική την άλλη εβδομάδα. ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου!! Ελπίζω να είστε όλες καλά και τα νινακια σας και χωρίς πολύ στομαχακι χάλια!! Εγώ τώρα είμαι καλά το βράδυ πάρα πολύ χάλια!! Έχω τα γενέθλια του μικρού μου το Σάββατο που γίνεται 1 έτους και νοσταλγώ όταν γέννησα χάχα πάλι καλά εύχομαι κ ελπίζω ότι αν όλα πάνε καλά δεν θα αργήσει ξανά αυτή η στιγμή! 

@Σουβλιτσαηλικρινα δε νρησκω κανένα απόλυτος λόγο που σε βάζει να κάνεις χοριακες σε αυτή την εβδομάδα!! Ότι είναι να δει αν πάει καλά η δεν πάει μπορεί να το δει από τον υπέρηχο! Το νούμερο είναι μεγάλο αλλά δεν ξέρουμε πόσο ήταν πριν δύο μέρες για να δούμε αν διολασιαστικε! Καλύτερα να πας να σε δει!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Mamounitsa είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου!! Ελπίζω να είστε όλες καλά και τα νινακια σας και χωρίς πολύ στομαχακι χάλια!! Εγώ τώρα είμαι καλά το βράδυ πάρα πολύ χάλια!! Έχω τα γενέθλια του μικρού μου το Σάββατο που γίνεται 1 έτους και νοσταλγώ όταν γέννησα χάχα πάλι καλά εύχομαι κ ελπίζω ότι αν όλα πάνε καλά δεν θα αργήσει ξανά αυτή η στιγμή! 

@Σουβλιτσαηλικρινα δε νρησκω κανένα απόλυτος λόγο που σε βάζει να κάνεις χοριακες σε αυτή την εβδομάδα!! Ότι είναι να δει αν πάει καλά η δεν πάει μπορεί να το δει από τον υπέρηχο! Το νούμερο είναι μεγάλο αλλά δεν ξέρουμε πόσο ήταν πριν δύο μέρες για να δούμε αν διολασιαστικε! Καλύτερα να πας να σε δει!! 

Πραγματικά με έχει αγχώσει πολύ αυτός ο άνθρωπος . 

Ειδαμε ότι το έμβρυο μεγάλωσε κ είδαμε κ καρδιακή λειτουργία , δυστυχώς δεν ακούγονταν γιατί ήταν μόλις μισό εκατοστό το έμβρυο και 1,4 εκατοστά ο σάκος . 

Απλα εγώ τρελάθηκα που δεν άκουσα πάλι την καρδιά κ μου είπε «εφόσον θα σου κάνω τις αιματολογικές και των ούρων , να σου βάλω κ μια χοριακη να σου φύγει το άγχος»   Αλλά ποσό να σε βάλει σε υποψίες ένας γιατρός που δεν νιώθει αυτός σίγουρος ?? Είμαι τόσο υπερβολική ρε κορίτσια ?

δεν έχω δει καθόλου αίμα ούτε καφέ ούτε πολλά υγρά έχω . Το στήθος πρησμένο κ αναγούλες που κ που . 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η pangipot είπε:

Μίλησες με το γιατρό σου; Τι σου είπε;

Εγώ τελευταία χοριακη έκανα όταν ήταν στο 1681 από τότε παρακολουθούμε την εξέλιξη με υπέρηχο οπότε δε ξέρω να σ πω σίγουρα! Αλλά είχα διαβάσει ότι από μια τιμή κ πάνω παύει να διπλασιάζεται αν δύο μέρες κ πάει ανά περισσότερες!

Ποσό θέλω να έχεις δίκιο .... ακούω άλλες που έχουν χοριακη 200.000 και εγώ έχω μόλις 16.500 και ψάχνομαι .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Σουβλιτσα είπε:

Πραγματικά με έχει αγχώσει πολύ αυτός ο άνθρωπος . 

Ειδαμε ότι το έμβρυο μεγάλωσε κ είδαμε κ καρδιακή λειτουργία , δυστυχώς δεν ακούγονταν γιατί ήταν μόλις μισό εκατοστό το έμβρυο και 1,4 εκατοστά ο σάκος . 

Απλα εγώ τρελάθηκα που δεν άκουσα πάλι την καρδιά κ μου είπε «εφόσον θα σου κάνω τις αιματολογικές και των ούρων , να σου βάλω κ μια χοριακη να σου φύγει το άγχος»   Αλλά ποσό να σε βάλει σε υποψίες ένας γιατρός που δεν νιώθει αυτός σίγουρος ?? Είμαι τόσο υπερβολική ρε κορίτσια ?

δεν έχω δει καθόλου αίμα ούτε καφέ ούτε πολλά υγρά έχω . Το στήθος πρησμένο κ αναγούλες που κ που . 

Άμα δεν είσαι τόσο σίγουρη άλλαξε γιατρό!! Το θέμα είναι να σε έχει χαλαρή καλά το σκέφτηκε αλλά μια χοριακη στη φάση που είσαι μόνο άγχος θα προκαλέσει!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 39 λεπτά, ο/η Σουβλιτσα είπε:

Ποσό θέλω να έχεις δίκιο .... ακούω άλλες που έχουν χοριακη 200.000 και εγώ έχω μόλις 16.500 και ψάχνομαι .

Η χοριακη έχει πολύ μεγάλο εύρος κ εμείς οι απλοί ανθρώποι μόνο από τονμ εύρος ανά βδομάδα μπορούμε να σ πούμε αν είναι εντός φυσιολογικών οριων! Κ μένα το 1689 όταν το έκανα Μ φαινόταν μικρό όμως ο γιατρός Μ είπε όλα καλά πέμπτη έλα να σε δω από κοντά(την είχα κάνει δεύτερα) πάρε κ μια δεύτερο γνώμη δεν είναι κακό πράγμα κ.αν χρειαστείς για σένα πάρε και τρίτη! Εγώ δε μπορούσα να μείνω έγκυος κ επειδή ομγιατρος Μ ειδικεύεται στην υποβοηθούμενη είχα νιώσει ότι ίσως δε με βοηθάει για να με αναγκάσει σταδιακά σε εξωσωματική παρόλο που είχε πει ότι.ειμαι που μικρή ακόμα κ δε θέλει να με.πειραξει! Πήρα τις.εξετασεις κ.πηγα σε ακόμα δύο.γιατρους έτσι για να τον τσεκαρω αφενως(πρέπει να του έχω εμπιστοσύνη) αλλά κ για μια δεύτερη γνώμη! Τελικά από όλους είχα ακούσει τα ίδια; Δεν υπάρχει πρόβλημα το σπέρμα είναι μέτριο αλλά κανείς παιδιά με αυτό!έκτοτε δεν τον αμφισβήτησα ποτέ ξανά κ ότι έχει πει έτσι έχει γίνει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η Mamounitsa είπε:

Ρε κορίτσια σήμερα σταμάτησε να με. Πονάει και το στηθος μου πάλι ανυσηχω τι να κάνω!?? 

Δε ξέρω αν σε παρηγορεί αλλά συχνά πυκνά νιώθω το στήθος να μη με πονάει πια τραβάω ένα μίνι εγεφαλικουλη το χουφτωνω να δω αν έχει ξεπεραστεί(σιγά που καταλαβαίνω) κ μέχρι το βράδυ η την επόμενη μέρα έχει επανέλθει ο πόνος κ ηρεμω! 

Άσχετο αλλά σήμερα νιώθω τρελή μα τρελή αδυναμία τύπου σηκώνομαι από το κρεβάτι κ περπατάω σιγά σιγά και κρατιεμαι! Το έχει ζήσει κάποια η να φρικαρω σιγά σιγά;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 34 λεπτά, ο/η pangipot είπε:

Δε ξέρω αν σε παρηγορεί αλλά συχνά πυκνά νιώθω το στήθος να μη με πονάει πια τραβάω ένα μίνι εγεφαλικουλη το χουφτωνω να δω αν έχει ξεπεραστεί(σιγά που καταλαβαίνω) κ μέχρι το βράδυ η την επόμενη μέρα έχει επανέλθει ο πόνος κ ηρεμω! 

Άσχετο αλλά σήμερα νιώθω τρελή μα τρελή αδυναμία τύπου σηκώνομαι από το κρεβάτι κ περπατάω σιγά σιγά και κρατιεμαι! Το έχει ζήσει κάποια η να φρικαρω σιγά σιγά;

Με παρηγόρησες λίγο η αλήθεια είναι κ εγώ το ίδιο κάνω όλη μέρα πιάνω τα βυζια μου!! Χ αχαχα! Αυτό που περιγράφεις δεν το έχω νιώσει αλλά γνωστή κιυ είμαστε στην ίδια εβδομάδα και νιώθει τέτοια αδυναμία που δε μπορεί να σηκωθεί από το κρεβάτι 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 47 λεπτά, ο/η Mamounitsa είπε:

Με παρηγόρησες λίγο η αλήθεια είναι κ εγώ το ίδιο κάνω όλη μέρα πιάνω τα βυζια μου!! Χ αχαχα! Αυτό που περιγράφεις δεν το έχω νιώσει αλλά γνωστή κιυ είμαστε στην ίδια εβδομάδα και νιώθει τέτοια αδυναμία που δε μπορεί να σηκωθεί από το κρεβάτι 

Πήγα φαρμακείο να Μ μετρήσουν πίεση! Μ είπε η αδυναμία που νιώθω είναι από τους εμετούς κ το ότι δε μπορώ να φάω επαρκώς! Ευτυχώς η πίεση ήταν οκ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Mamounitsa είπε:

Ρε κορίτσια σήμερα σταμάτησε να με. Πονάει και το στηθος μου πάλι ανυσηχω τι να κάνω!?? 

Κ εγω ετσι νιωθω, βεβαια δεν ξερω αν σε παρηγορει αυτο ?. Η αληθεια ειναι οτι κ εγω ζουλαω τα β@@α ολγη μερα, αλλη δουλεια δεν εχω! Παντως η γιατρος που πηγα την περασμενη εβδομαδα ειπε οτι αυτο μπορει να συμβαινει καθολη τη διαρκεια της εγκυμοσυνης. Πφφφ...δυσκολα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η Kate89 είπε:

Κ εγω ετσι νιωθω, βεβαια δεν ξερω αν σε παρηγορει αυτο ?. Η αληθεια ειναι οτι κ εγω ζουλαω τα β@@α ολγη μερα, αλλη δουλεια δεν εχω! Παντως η γιατρος που πηγα την περασμενη εβδομαδα ειπε οτι αυτο μπορει να συμβαινει καθολη τη διαρκεια της εγκυμοσυνης. Πφφφ...δυσκολα.

Α ωραία καταρχήν χαιρωμαι που δεν είμαι μόνη μου! Αχαχα! 

Από την άλλη καταλαβαίνει πως όλη η εγκυμοσύνη θα είναι ένα άγχος!!! 

Εσύ πηγές και γιατρό τώρα ποιος σε πιάνει χάχα! Εγω8 και σήμερα χαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 43 λεπτά, ο/η pangipot είπε:

Πήγα φαρμακείο να Μ μετρήσουν πίεση! Μ είπε η αδυναμία που νιώθω είναι από τους εμετούς κ το ότι δε μπορώ να φάω επαρκώς! Ευτυχώς η πίεση ήταν οκ 

Δε ξέρω αν βοηθάει κανένας χυμός ίσως!? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Mamounitsa είπε:

Δε ξέρω αν βοηθάει κανένας χυμός ίσως!? 

Μωρέ βοηθάει αλλά δε μπορώ να πιω ειδικά πορτοκαλιού γτ Μ φέρνει αμέσως αναγουλα κ εμετό λόγω ότι είναι όξινο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 27 λεπτά, ο/η Mamounitsa είπε:

Α ωραία καταρχήν χαιρωμαι που δεν είμαι μόνη μου! Αχαχα! 

Από την άλλη καταλαβαίνει πως όλη η εγκυμοσύνη θα είναι ένα άγχος!!! 

Εσύ πηγές και γιατρό τώρα ποιος σε πιάνει χάχα! Εγω8 και σήμερα χαχα

Βγηκε ο φανταρος απο μεσα σου! 8 και σημερα! Χεχεχε! Οχι η μονη δεν εισαι σιγουρα αλλα εσυ κανονικα πρεπει να πας πεις που εχεις περασει κ μια εγκυμοσυνη!! ? Θυμασαι να ειχες τετοια θεματα με το στηθος σου?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 37 λεπτά, ο/η pangipot είπε:

Μωρέ βοηθάει αλλά δε μπορώ να πιω ειδικά πορτοκαλιού γτ Μ φέρνει αμέσως αναγουλα κ εμετό λόγω ότι είναι όξινο!

Ναι γι αυτό είπα ότι βοηθάει όχι μόνο να πιέσεις να νιώσεις καλύτερα το θέμα είναι να μη σου κάνει χάλια το στομάχι! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Kate89 είπε:

Βγηκε ο φανταρος απο μεσα σου! 8 και σημερα! Χεχεχε! Οχι η μονη δεν εισαι σιγουρα αλλα εσυ κανονικα πρεπει να πας πεις που εχεις περασει κ μια εγκυμοσυνη!! ? Θυμασαι να ειχες τετοια θεματα με το στηθος σου?

Αχ άστα Να πάνε ρε δε κρατιέμαι να περάσουν οι. Μέρες!! Στην πρώτη εγκυμοσύνη σταμάτησε να. Πονάει 6η εβδομάδα το στήθος αλλά από εκεί. Και μετά δεν θυμάμαι τι είχα και αν είχα αλλά σε γενικές γραμμές δεν κατάλαβα εγκυμοσύνη καθόλου! Δεν είχα τίποτα μόνο πεινούσα χαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • @Mamounitsa ειχες καλη εγκυμοσυνη δηλαδη! εχω καταλαβει οτι οσες απαντησεις και να παρεις, δεν υπαρχει κανονας. Καθε εγκυμοσυνη ειναι αλλιως...ειναι παραξενο παντως που εχω ολοι γραφουν οτι αν ξεπρηστει το στηθος δεν ειναι και τοσο καλο σημαδι αλλα απειρες εγκυμοσυνες που συνεχιστηκαν παρολα αυτα..αρα με το αγχος θα μεινουμε ολες! ?
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 28 λεπτά, ο/η Kate89 είπε:
  • @Mamounitsa ειχες καλη εγκυμοσυνη δηλαδη! εχω καταλαβει οτι οσες απαντησεις και να παρεις, δεν υπαρχει κανονας. Καθε εγκυμοσυνη ειναι αλλιως...ειναι παραξενο παντως που εχω ολοι γραφουν οτι αν ξεπρηστει το στηθος δεν ειναι και τοσο καλο σημαδι αλλα απειρες εγκυμοσυνες που συνεχιστηκαν παρολα αυτα..αρα με το αγχος θα μεινουμε ολες! ?

Ισχύει αυτό κάθε εγκυμοσύνη είναι διαφορετική! Αυτό για το στήθος και εγώ το έχω ακούσει ότι δεν είναι καλό σημάδι αλλά γενικά αυτά μόνο άγχος προκαλούν!! Στην πρώτη εγκυμοσύνη δεν είχα τίποτα και έτσι ήμουν καλύτερα αχγος και τότε είχα γιατί έλεγα είναι δυνατόν ακούς η άλλη είναι έγκυος και κοντεβει να πεθάνει κ εγώ απλά είχα ωραιξη να φάω μου έλεγαν καλά ούτε έναν εμετό τιοοτα χχαχα κι όμως έβαζα κιλά από τους πρώτους κι ολας μήνες!! Μετά άγχος μεγάλο ήταν όταν κατάλαβα το μωρό! Άργησα πολύ βέβαια 25η εβδομάδα αλλά όχι που λένε σαν φτερουγισμα πεταλούδες κλπ κλωτσιά κανονική χάχα! Μετά είχα άγχος αν μια μέρα δεν το είχα νιώσει αφού τελευταία το διασκέδαζα τόσο πολύ και παράλληλα ήθελα να δω αν είναι καλά που έπινα συνέχεια χυμούς!! Γιατί με τη ζάχαρη ξυπνάει και γίνεται πιο κινητικό!! Χάχα άσε μια περιπέτεια το κάθε στάδιο έχει τις χαρές του και τα άγχη του έτσι κορίτσια θα είναι η ζωες μας από εδώ και πέρα χαχααχ! Και έτσι ο μπέμπης γίνεται ενός έτους και δε το πιστεύω ότι πριν έχω χρόνο κ λίγο πάρα πάνω κλωτσουσε στην κοιλιά!! Μια γνωστή γυρησε και μου είπε τι βιάζεσαι να γεννήσεις θα σου λήψει η κοιλιά και γελούσα έλεγα τι λέει κ όμως!! Γι αυτό κ γρήγορα για το επόμενο νινί!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχαχαχχα @Mamounitsa και @pangipot κ εγω ετσι ειμαι...φυσικα και ειμαι χαρουμενη που θα ερθει ενα παιδακι αλλα ποιος ειπε οτι η εγκυμοσυνη ειναι για ολες ωραια περιοδος??ε??? ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Kate89 είπε:

χαχαχαχχα @Mamounitsa και @pangipot κ εγω ετσι ειμαι...φυσικα και ειμαι χαρουμενη που θα ερθει ενα παιδακι αλλα ποιος ειπε οτι η εγκυμοσυνη ειναι για ολες ωραια περιοδος??ε??? ?

Ελπίζω μόνο μετά το 3ο μήνα να μειωθούν αυτές οι ναυτίες κ οι εμετοι μπας κ μπορέσω να το απολαύσω λίγο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...