Μετάβαση σε περιεχόμενο

Θα γίνει άραγε το θαύματακι μέσα στο 2020????????!!!!!!


Recommended Posts

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Mydream είπε:

Αυτό όντως, κάθε φορά που έρχεται κ εγώ κλαίω. Την τελευταία φορά μάλιστα μετά από έξι ολόκληρες μέρες καθυστέρησης οπότε είχα αρχίσει να σκέφτομαι ότι το πετύχαμε αλλά δυστυχώς τίποτα. Το άγχος είναι τόσο πολύ που πραγματικά όσο και να λένε χαλαρά, δυστυχώς αυτό δεν γίνεται.

σημερα περιμενω και πραγματικα λεω αν ειναι να μην ειμαι ας ερθει στην ωρα της,εστω και η ελπιδα ειναι εξοντωτικη 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η konstantia_12 είπε:

σημερα περιμενω και πραγματικα λεω αν ειναι να μην ειμαι ας ερθει στην ωρα της,εστω και η ελπιδα ειναι εξοντωτικη 

Έχεις δίκιο σου εύχομαι να μην σου έρθει όμως.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια! 

Κ εμείς είμαστε στον 4ο μήνα προσπαθειών! Έχουμε ήδη κάνει όλες τις εξετάσεις, όλα καλα εκτός από 2 πολύποδες που αφαιρέθηκαν . Επειδή υπάρχει μόνο υποψία ενδομητρίωσης, οι προσπάθειες γίνονται στοχευμένα με παρακολούθηση κύκλου από τον γυναικολόγο μου! 

Καλή επιτυχία σε όλες! ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Στέλνω σε όλες σας νεραιδοσκονη!!!! Μέσα από την καρδιά μου να σας πάνε όλα καλα και να φουσκώσουν οι κοιλιτσες!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mocca ειχες καποιο νεο???

mariaira ευχομαι να πανε ολα καλα και ευκολα αλλα αν ειναι αυτο που πρεπει να κανεις για να κρατησεις το μωρακι σου θα βρεις πολλη δυναμη!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Takira είπε:

Κορίτσια καλημερα καλό μήνα!!!!έκανα σήμερα την χοριακη και περιμένω αποτελέσματα!!!θα σκάσω από το άγχος μου.

καλη επιτυχια!!!! ολα καλα να πανε και να εχεις μια μεγαλη χοριακη!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η fouskaki είπε:

καλη επιτυχια!!!! ολα καλα να πανε και να εχεις μια μεγαλη χοριακη!!!!

Μακάρι σε ευχαριστώ πολύ πολύ ❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια τίποτα σχεδόν μηδέν η χοριακη?

στις πριν 2 ώρες, ο/η fouskaki είπε:

καλη επιτυχια!!!! ολα καλα να πανε και να εχεις μια μεγαλη χοριακη!!!!

Μακάρι σε ευχαριστώ πολύ πολύ ❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ηρθα κι εγω στην παρεα σας κοριτσια! 3 χρονια προσπαθειων κι ακομα τιποτα... @Mocca μου συγχαρητηρια!! Σου ευχομαι μια τελειομηνη εγκυμοσυνη κοριτσακι μου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η 'Αρυα είπε:

Ηρθα κι εγω στην παρεα σας κοριτσια! 3 χρονια προσπαθειων κι ακομα τιποτα... @Mocca μου συγχαρητηρια!! Σου ευχομαι μια τελειομηνη εγκυμοσυνη κοριτσακι μου!!

καλως ηρθες!!!! ? αυτο το ακομα τιποτα ευχομαι να παψουμε να το λεμε ολες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Takira είπε:

Κοριτσια τίποτα σχεδόν μηδέν η χοριακη?

Μακάρι σε ευχαριστώ πολύ πολύ ❤️❤️❤️

λυπαμαΙ Τακίρα πραγματικα λυπαμαι! και σε νιωθω! παρολα αυτα συνεχιζουμε δυναμικα θα ρθει οταν θα ερθει η σωστη στιγμη!! παμε για νεο κυκλο!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η 'Αρυα είπε:

Ηρθα κι εγω στην παρεα σας κοριτσια! 3 χρονια προσπαθειων κι ακομα τιποτα... @Mocca μου συγχαρητηρια!! Σου ευχομαι μια τελειομηνη εγκυμοσυνη κοριτσακι μου!!

Πρέπει να είμαστε θετικές και να μην το αφήσουμε να μας πάρει από κάτω!!! 

Έχεις κάνει τις απαραίτητες εξετάσεις;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Connieg είπε:

Πρέπει να είμαστε θετικές και να μην το αφήσουμε να μας πάρει από κάτω!!! 

Έχεις κάνει τις απαραίτητες εξετάσεις;

Ναι ολες τις βασικες.. εχω χαμηλη ΑΜΗ και εικονα πολυκυστικων αλλα κατα τ αλλα δε φαινεται καποιο αλλο προβλημα.. Τωρα κοιταμε του συζυγου και τριγυρναμε στο μυαλο μας την ιδεα της εξωσωματικης..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 29 λεπτά, ο/η fouskaki είπε:

λυπαμαΙ Τακίρα πραγματικα λυπαμαι! και σε νιωθω! παρολα αυτα συνεχιζουμε δυναμικα θα ρθει οταν θα ερθει η σωστη στιγμη!! παμε για νεο κυκλο!!

Θα κάνω ένα μήνα παύση και στον επόμενο γιατί θέλω να χαλαρώσω λίγο δεν μπορώ να το ξανά κάνω τόσο γρήγορα φοβάμαι.ο γιατρός μου λέει είναι ότι τυχαίο που δεν γίνεται τι να πω θα χαζεύω στο τέλος.μακαρι να έρθει για όλες μας κορίτσια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η fouskaki είπε:

ΜΠΡΑΒΟ!!!!!! χαρηκα πολυ!!!!! συγχαρητηρια!!!!!!

Η στήριξη όλων σαν είναι μοναδική!!! Ευχαριστώ μέσα από την καρδιά μου!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Connieg είπε:

Πρέπει να είμαστε θετικές και να μην το αφήσουμε να μας πάρει από κάτω!!! 

Έχεις κάνει τις απαραίτητες εξετάσεις;

Σε ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου!!! Έχεις ψάχτει? Φταίει κάτι??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λοιπόν αγάπες μου αυτό θα σας πω και θα σας αφήσω σιγά σιγα αλλά ποτέ δεν θα σας ξεχάσω γτ μέσα σε λίγες μέρες γίνατε η δύναμη μου , η παρέα μου, το στήριγμα μου!!!  Θα πρέπει να αρχίσω να μπαίνω σε συζητησουλες που αφορούν όλο θέμα τώρα όπως καταλαβαίνετε!! 

Χθες μετά τις 12 έκοψα τούρτα στον αντρούλη μου.! Η τούρτα έγραφε είμαι εγκ...... Χρόνια πολλά!!!! Και είχε ένα πατουσακι!! Του πήρε λίγα δευτερόλεπτα να καταλάβει και μετά γελούσε γελούσε και με αγκάλιασε και με φιλούσε! Μοναδικές στιγμές που όλοι πρέπει να ζήσουμε!!! Τώρα σειρά έχουν οι γονείς μας! Ετοιμάζω έκπληξη κ σε αυτούς!!! Σας φιλώ και θα μπαίνω που κ πού να σας κρυφό κοιτάω!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 29/9/2019 at 8:09 ΜΜ, ο/η Mariaira είπε:

Αναλογα με το τι θα δειξουν οι εξετάσεις πιστευω θα μου πει κ τι θα μπορουμε να κανουμε απλα μ εξηγησε πως αν ειναι τοσο χαλια η μορφολογια του σπερματος θα ειναι δυσκολο να γινει φυσικη συλληψη κ θα προχωρησουμε με αλλο τροπο.

Υπομονη δεκα μερες ακομα...

Κουκλίτσα μου καλησπέρα! Συγγνώμη που θα επέμβω, αλλά χωρίς να έχετε τα αποτελέσματα του σπερμοδιαγράμματος σου μίλησε ο γιατρός σου για μορφολογίες και υποβοήθηση?!! Μου φαίνεται τρελό!! 

Κάνε μια χάρη στον εαυτό σου και ηρέμησε γιατί αν δεν έχεις στα χέρια σου ένα κακό αποτέλεσμα, δεν υπάρχει κανένας απολύτως λόγος να στεναχωριέσαι! ?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Geo2009 είπε:

Κουκλίτσα μου καλησπέρα! Συγγνώμη που θα επέμβω, αλλά χωρίς να έχετε τα αποτελέσματα του σπερμοδιαγράμματος σου μίλησε ο γιατρός σου για μορφολογίες και υποβοήθηση?!! Μου φαίνεται τρελό!! 

Κάνε μια χάρη στον εαυτό σου και ηρέμησε γιατί αν δεν έχεις στα χέρια σου ένα κακό αποτέλεσμα, δεν υπάρχει κανένας απολύτως λόγος να στεναχωριέσαι! ?????

Δυστυχως κοριτσια μου πηραμε τα αποτελεσματα του σπερμοδιαγραμματος....45% κινητικοτητα και 90% βλαβη στην κεφαλη του dna...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Mariaira είπε:

Δυστυχως κοριτσια μου πηραμε τα αποτελεσματα του σπερμοδιαγραμματος....45% κινητικοτητα και 90% βλαβη στην κεφαλη του dna...

Είναι αυτές οι τιμές εκτός ορίων και στεναχωριέσαι; Γιατί στο δικό μου σπερμοδιάγραμμα λέει ότι η ολική κινητικότητα πρέπει να είναι πάνω απο 40% και οι φυσιολογικές μορφές πάνω από 4%.

Ίσως δεν έχω καταλάβει κάτι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Ωορρηξία ξέρεις πότε έκανες όμως ακριβώς πότε εμφυτεύτηκε δεν το γνωριζεις. Εδώ σε εξωσωματική δεν το ξέρουμε. Εδώ με υπερήχους και στο πρώτο μου παιδί μετά την β επιπέδου καταλάβαμε ότι ήταν μεγαλύτερος 1 εβδ.  Κάνε λιγάκι υπομονή . Ξέρω πως νιώθεις αλλά σκέψου τίποτα δεν μπορείς να αλλάξεις παρά μόνο να οπλιστείτε με υπομονή
    • Αχ σαν νερό παίρνει ο καιρός.. ο χρόνος . Αχ και αυτός ο χρόνος. Όταν θηλαζω συνήθως έχω πιο ελευθερία 🤫🤫 όχι με τίποτα 3 , ξεκίνησα αντισυλληπτικά χάπια. Ο μικρός αποδεικνύεται θηρίο και εγώ μεγάλωσα για 3 😅 ο δε πρώτος έχει την ζήλια του λογικο αλλά τρελαίνεται για τον αδελφό του.  Εσύ πώς είσαι κοριτσάκι μου. Ξεχνάς τα δικά σου στηρίγματα.. εκεί βράχος δίπλα μου 
    • Ναι βρε συ... εννοειται δν επιλεγουμε εμεις...😊 απλα φευγαμε χθες απο τους κουμπαρους μας κ λεγαμε γ τα κουκουνια μας (εχουμε ξετρελαθει κ λογικο ειναι...) κ του ανεφερα οτι σκεφτομαι κι αυτο π παλευει να εξελιχθει κ του πηρε παραπανω χρονο. Κ γνκ ο αντρας μου αν δει εναν ανθρωπο πιο "αδυναμο" η "ντροπαλο" παντα τον στηριζει, ειναι ετσι σαν ανθρωπος, κ πανω εκει το ειπε..  Οσο γ την ετ, ναι μπορει να αναθαρρυσαμε κ να αφεθηκαμε, αλλα σιγουρα δν εχουμε "δεσει" κατι... ισα ισα, μεχρι τωρα νομιζαμε οτι εχουμε θεμα στη συλληψη (γτ περυσι ειχα παλινδρομη με κενο σακο π σημαινει οτι το εμβρυακι "διαλυθηκε" σε πολυ πρωιμο σταδιο) κ λογω του οτι δν ξερουμε τι φταιει τοσα χρονια π προσπαθουμε, φοβαμαι ολα τα σταδια... Ακομα κ θετικη χοριακη ν δω θα τρεμω.. γτ κ περυσι η χοριακη μου υπερδιπλασιαζοταν σε 48 ωρες κ δν ειδαμε ποτε λεκιθικο ασκο κ εμβρυικα στοιχεια στον 1ο υπερηχο....😢 (6+1 ημουν) Σε ευχαριστω πολυ. ❤️🥰 Μιλαμε τοσο καιρο κ ξερω οτι μου τα λες γ να ειμαι προετοιμασμενη για ολα!! Αλλωστε το εχουμε πει πολλες φορες οτι μετριες βλαστοκυστες εχουν δωσει υγιη μωρακια κ αριστες δυστυχως δν εχουν προχωρησει σε κυηση... Ειναι κι αυτο μια ενδειξη! Ας ελπισουμε οτι θα ειναι υπερ μας! 🙏
    • Ευχαριστω Γιαννα μου!!! ❤️ Να το χαιρεσαι το αντρακι σου!!! Να ειναι γερο κ καλοτυχο!!🙏💙🥰
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...