Μετάβαση σε περιεχόμενο

προσπαθεια για μωρακι


Recommended Posts

στις πριν 2 ώρες, ο/η fouskaki είπε:

αχ κοριτσακι μου θετικη σκεψη ευχομαι ολα καλα να πανε!!!! θα ξανακανεις δευτερα να δεις αν διπλασιαστηκε ε? στελνω θετικη ενεργεια. καταλαβαινω την λυπη σου και την αγωνια σου αλλα νιωθω πως ολα καλα θα πανε! εχω διαβασει κ για μικροτερες χοριακες που συνεχιστηκαν τελεια

Ναι μωρέ τι ξέρω κ εγώ έχω διαβάσει! Αλλά το άγχος δεν παύει να υπάρχει....αν και είμαι κ εγώ αρκετά θετική!!! Δευτέρα ξανά λοιπόν!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Mocca είπε:

Ναι μωρέ τι ξέρω κ εγώ έχω διαβάσει! Αλλά το άγχος δεν παύει να υπάρχει....αν και είμαι κ εγώ αρκετά θετική!!! Δευτέρα ξανά λοιπόν!

Καλημερουδια και απο μενα.. κοριτσακι μκυ μην εχεις αγχος ολα καλα θα πανε και θα ανεβειβκαι η χοριακη σου.. θυμισε μου λιγο ποιες μερες ηρθες σ επαφη? Σε ρωταω γιατι πιστευω οτι κο χαμηλο νουμερο οφειλετε σε καθυστερημενη συλληψη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Σταυρι είπε:

Καλημερουδια και απο μενα.. κοριτσακι μκυ μην εχεις αγχος ολα καλα θα πανε και θα ανεβειβκαι η χοριακη σου.. θυμισε μου λιγο ποιες μερες ηρθες σ επαφη? Σε ρωταω γιατι πιστευω οτι κο χαμηλο νουμερο οφειλετε σε καθυστερημενη συλληψη.

Καλημέρα!!! Ωορηξία είχα τη 15η μέρα και επαφές 12η 13η 16η και 22η.... Και ο κύκλος μου είναι 29-30 ημέρες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...