Μετάβαση σε περιεχόμενο

Περίοδος στην αναμονη


Popaki21

Recommended Posts

Καλημέρα κορίτσια! Κάθε μήνα όλο και πιο άστατος  ο κύκλος μου...ήταν να αδιαθετησω πριν 2 μέρες..το στήθος πολύ πρησμένο και οι πόνοι της περιόδου άφαντοι..έκανα β χοριακη 2 μέρες την αναμενόμενη περίοδο και ήταν 0,100 άρα αρνητική και χθες έκανα ένα τεστ εγκυμοσυνης και πάλι αρνητικό...δεν ξέρω τι συμβαίνει τελικά..έχει τύχει σε καμία? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Popaki21 είπε:

Καλημέρα κορίτσια! Κάθε μήνα όλο και πιο άστατος  ο κύκλος μου...ήταν να αδιαθετησω πριν 2 μέρες..το στήθος πολύ πρησμένο και οι πόνοι της περιόδου άφαντοι..έκανα β χοριακη 2 μέρες την αναμενόμενη περίοδο και ήταν 0,100 άρα αρνητική και χθες έκανα ένα τεστ εγκυμοσυνης και πάλι αρνητικό...δεν ξέρω τι συμβαίνει τελικά..έχει τύχει σε καμία? 

Καλημέρα κορίτσι μου!2 μέρες καθυστέρησης δεν είναι πολλές!!Και εμένα μου έχει τύχη λογικά θα έκανες ωορρηξία πιο μετά!εμένα μου έχει τύχει και 4 μέρες να καθυστερήσει χωρίς να έχω κάποιο.προβλημα! Τυχαίνει!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 11/9/2019 at 12:28 ΜΜ, ο/η Popaki21 είπε:

Καλημέρα κορίτσια! Κάθε μήνα όλο και πιο άστατος  ο κύκλος μου...ήταν να αδιαθετησω πριν 2 μέρες..το στήθος πολύ πρησμένο και οι πόνοι της περιόδου άφαντοι..έκανα β χοριακη 2 μέρες την αναμενόμενη περίοδο και ήταν 0,100 άρα αρνητική και χθες έκανα ένα τεστ εγκυμοσυνης και πάλι αρνητικό...δεν ξέρω τι συμβαίνει τελικά..έχει τύχει σε καμία? 

Και σε εμένα έχει τύχει..βασικά κάθε χρόνο γυρω στην άνοιξη το παθαίνω και καθυστερεί περίπου 3-5 μέρες! Οντως μπορει να είχες ωορηξία πιο μετά σε αυτόν τον κύκλο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...