Μετάβαση σε περιεχόμενο

Χαμηλή τιμή χοριακης


pangipot

Recommended Posts

Κορίτσια καλησπέρα! Κυριακή απογευμα έκανα ένα τεστ εγκυμοσύνης το οποίο βγήκε θετικό καθαρό την Δευτέρα το πρωί έκανα το δεύτερο και πάλι θετικό έκανα χοριακη η τιμή βγήκε 49 (ήμουν στην 27η μέρα του κύκλου τους τελευταίους μήνες ο κύκλος Μ είναι 27 μέρες) ο γιατρός Μ εδοσε φολικό οξύ και προγεστερόνη. Αύριο θα κάνω ξανά χοριακη αγχώνομαι αρκετά αν θα έχει διπλασιάσει φοβαμαι! Έχει ξεκινήσει κάποια με τόσο χαμηλή τιμή;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η pangipot είπε:

Κορίτσια καλησπέρα! Κυριακή απογευμα έκανα ένα τεστ εγκυμοσύνης το οποίο βγήκε θετικό καθαρό την Δευτέρα το πρωί έκανα το δεύτερο και πάλι θετικό έκανα χοριακη η τιμή βγήκε 49 (ήμουν στην 27η μέρα του κύκλου τους τελευταίους μήνες ο κύκλος Μ είναι 27 μέρες) ο γιατρός Μ εδοσε φολικό οξύ και προγεστερόνη. Αύριο θα κάνω ξανά χοριακη αγχώνομαι αρκετά αν θα έχει διπλασιάσει φοβαμαι! Έχει ξεκινήσει κάποια με τόσο χαμηλή τιμή;

Κορίτσι μια χαρά τη βλέπω γιατί στην ουσία δεν έχεις ακόμα καθυστέρηση... Καλά αποτελέσματα εύχομαι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Zeta. είπε:

Κορίτσι μια χαρά τη βλέπω γιατί στην ουσία δεν έχεις ακόμα καθυστέρηση... Καλά αποτελέσματα εύχομαι!!!

Προσπαθούμε 3μιση χρόνια όταν είδα το θετικό τεστ δε πίστευα στα μάτια Μ κ δεν έχω καταφέρει να χαρώ ακόμα γτ φοβάμαι ότι αν δε πάει.κατι καλά η απογοήτευση θα είναι μεγάλη! Λίγες ώρες μεινανε για να δούμε αν ξεκινάμε με φυσιολογική εξέλιξη!έχουμε ταλαιπωρηθεί πολύ όπως και πολλές κοπέλες εδώ μέσα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα! η χοριακή ειναι μια χαρά, ακόμα δεν έχεις καθυστέρηση. Δεν υπάρχει απόλυτη τιμή χοριακής. Το βασικό είναι να διπλασιάζεται.. Επίσης έχει σχέση και με τον κάθε οργανισμό. πχ εγώ ξεκίνησα εγκυμοσύνη με χοριακή 50 την 27η ημέρα, με κύκλο 26-27 ημερών και η κολλητή μου είχε την ίδια μέρα είχε χοριακή 500! κάνει μεγαλύτερες χοριακές. Γεννήσαμε και οι δυο κανονικά.. Σου εύχομαι να πάνε όλα καλά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η pangipot είπε:

Κορίτσια καλησπέρα! Κυριακή απογευμα έκανα ένα τεστ εγκυμοσύνης το οποίο βγήκε θετικό καθαρό την Δευτέρα το πρωί έκανα το δεύτερο και πάλι θετικό έκανα χοριακη η τιμή βγήκε 49 (ήμουν στην 27η μέρα του κύκλου τους τελευταίους μήνες ο κύκλος Μ είναι 27 μέρες) ο γιατρός Μ εδοσε φολικό οξύ και προγεστερόνη. Αύριο θα κάνω ξανά χοριακη αγχώνομαι αρκετά αν θα έχει διπλασιάσει φοβαμαι! Έχει ξεκινήσει κάποια με τόσο χαμηλή τιμή;

Καλημέρα,εγώ με 2 ημέρες καθυστέρησης είχα 69 και όλα μια χαρά πήγανε,αρκεί να διπλασιάζεται 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η pangipot είπε:

Κορίτσια καλησπέρα! Κυριακή απογευμα έκανα ένα τεστ εγκυμοσύνης το οποίο βγήκε θετικό καθαρό την Δευτέρα το πρωί έκανα το δεύτερο και πάλι θετικό έκανα χοριακη η τιμή βγήκε 49 (ήμουν στην 27η μέρα του κύκλου τους τελευταίους μήνες ο κύκλος Μ είναι 27 μέρες) ο γιατρός Μ εδοσε φολικό οξύ και προγεστερόνη. Αύριο θα κάνω ξανά χοριακη αγχώνομαι αρκετά αν θα έχει διπλασιάσει φοβαμαι! Έχει ξεκινήσει κάποια με τόσο χαμηλή τιμή;

Μια χαρά μου φαίνεται και εμένα! Μάλλον μετά από 3.5 χρόνια τα καταφέρατε! Χαμογελα!!!?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσι σας ευχαριστώ πολύ πήρα μόλις τα αποτελέσματα από τη χοριακη κ Μ φαίνεται ότι καλά πάμε προς το παρόν! Πήγε 139! Το απόγευμα θα μιλήσω με το γιατρό μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καλησπέρα κ πάλι! Η αγωνία Μ μεγάλη!

Σήμερα έκανα χοριακη οι κ βγήκε 1681 για 6-7 μέρες καθυστέρηση και από 139 που ήταν τη Τετάρτη τη βλέπετε οκ η ελαφρώς χαμηλή;

Ο γιατρός μου έκλεισε ραντεβού τη πέμπτη να με δει χωρίς να σχολιάσει κάτι άλλο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η pangipot είπε:

Κορίτσια καλησπέρα κ πάλι! Η αγωνία Μ μεγάλη!

Σήμερα έκανα χοριακη οι κ βγήκε 1681 για 6-7 μέρες καθυστέρηση και από 139 που ήταν τη Τετάρτη τη βλέπετε οκ η ελαφρώς χαμηλή;

Ο γιατρός μου έκλεισε ραντεβού τη πέμπτη να με δει χωρίς να σχολιάσει κάτι άλλο!

Εάν όλα είναι καλά θα δείτε τον σάκο στον υπέρηχο! Με την τιμή χοριακης που έχεις θα πρέπει κατι να φαίνεται. Μην αγχώνεσαι παραπάνω από πολύ γιατί στην εγκυμοσύνη δεν κάνει καλό? Εύχομαι να πάνε όλα καλά την Πέμπτη και να δείτε τον σπόρο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Όλα καλά να πάνε μια χαρά είναι η χωριακη απλά να ανεβαίνει 60% θέλουμε και για να δει κάτι ο γιατρός πρέπει να είναι 1500 και πάνω  οπότε μια χαρά θα δείτε το σπορακι σας ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καλησπέρα! Πέμπτη πήγα στο γιατρό είδαμε σάκο κ μια τελίτσα που μας είπε ότι είναι το έμβρυο, στο υπέρηχο στο εξάρτημα που μπαίνει στο κόλπο.ειχε λίγα ροζ Μ είπε δεν είναι κάτι μια μικρή αποκολληση κ μ.αυξησε στα 3 τα utrogestan. Από τότε μόνο όταν ενεργούνται στο σκούπισμα έχω καφετιά χθες πιο πολλά κ σκούρα σήμερα πιο λίγα κ πιο ανοιχτά! Ήταν καθυσηχαστικος ωστόσο έχω προβληματιστει δεδομένου ότι δουλεύω προσπαθώ όσο λιγότερο γίνεται κ στο σπίτι μένω στο κρεβάτι! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Απαντήσεις

    • Ωορρηξία ξέρεις πότε έκανες όμως ακριβώς πότε εμφυτεύτηκε δεν το γνωριζεις. Εδώ σε εξωσωματική δεν το ξέρουμε. Εδώ με υπερήχους και στο πρώτο μου παιδί μετά την β επιπέδου καταλάβαμε ότι ήταν μεγαλύτερος 1 εβδ.  Κάνε λιγάκι υπομονή . Ξέρω πως νιώθεις αλλά σκέψου τίποτα δεν μπορείς να αλλάξεις παρά μόνο να οπλιστείτε με υπομονή
    • Αχ σαν νερό παίρνει ο καιρός.. ο χρόνος . Αχ και αυτός ο χρόνος. Όταν θηλαζω συνήθως έχω πιο ελευθερία 🤫🤫 όχι με τίποτα 3 , ξεκίνησα αντισυλληπτικά χάπια. Ο μικρός αποδεικνύεται θηρίο και εγώ μεγάλωσα για 3 😅 ο δε πρώτος έχει την ζήλια του λογικο αλλά τρελαίνεται για τον αδελφό του.  Εσύ πώς είσαι κοριτσάκι μου. Ξεχνάς τα δικά σου στηρίγματα.. εκεί βράχος δίπλα μου 
    • Ναι βρε συ... εννοειται δν επιλεγουμε εμεις...😊 απλα φευγαμε χθες απο τους κουμπαρους μας κ λεγαμε γ τα κουκουνια μας (εχουμε ξετρελαθει κ λογικο ειναι...) κ του ανεφερα οτι σκεφτομαι κι αυτο π παλευει να εξελιχθει κ του πηρε παραπανω χρονο. Κ γνκ ο αντρας μου αν δει εναν ανθρωπο πιο "αδυναμο" η "ντροπαλο" παντα τον στηριζει, ειναι ετσι σαν ανθρωπος, κ πανω εκει το ειπε..  Οσο γ την ετ, ναι μπορει να αναθαρρυσαμε κ να αφεθηκαμε, αλλα σιγουρα δν εχουμε "δεσει" κατι... ισα ισα, μεχρι τωρα νομιζαμε οτι εχουμε θεμα στη συλληψη (γτ περυσι ειχα παλινδρομη με κενο σακο π σημαινει οτι το εμβρυακι "διαλυθηκε" σε πολυ πρωιμο σταδιο) κ λογω του οτι δν ξερουμε τι φταιει τοσα χρονια π προσπαθουμε, φοβαμαι ολα τα σταδια... Ακομα κ θετικη χοριακη ν δω θα τρεμω.. γτ κ περυσι η χοριακη μου υπερδιπλασιαζοταν σε 48 ωρες κ δν ειδαμε ποτε λεκιθικο ασκο κ εμβρυικα στοιχεια στον 1ο υπερηχο....😢 (6+1 ημουν) Σε ευχαριστω πολυ. ❤️🥰 Μιλαμε τοσο καιρο κ ξερω οτι μου τα λες γ να ειμαι προετοιμασμενη για ολα!! Αλλωστε το εχουμε πει πολλες φορες οτι μετριες βλαστοκυστες εχουν δωσει υγιη μωρακια κ αριστες δυστυχως δν εχουν προχωρησει σε κυηση... Ειναι κι αυτο μια ενδειξη! Ας ελπισουμε οτι θα ειναι υπερ μας! 🙏
    • Ευχαριστω Γιαννα μου!!! ❤️ Να το χαιρεσαι το αντρακι σου!!! Να ειναι γερο κ καλοτυχο!!🙏💙🥰
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...