Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ελπίζουμε να γίνουμε μανούλες το 2020..!!


Guest

Recommended Posts

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Maroulita? είπε:

Το θεμα με ενδιαφερει!!! ? Δλδ οταν εχουμε θετικο τεστ ειναι καλο να εχουμε επαφη την ιδια κιολας μερα η νωριτερα, οχι αργοτερα;;

Η ωορρηξια λενε γινεται μεχρι κ 36-48 ωρες αφου δουμε το θετικο, αν υπαρξει επαφη πριν δεν θα ειναι πολυ νωρις;; ?

Επιστημη το καναμε, να σκασω ειμαι...περιμενω να κοκκινισει κ η γραμμη της ωορρηξιας μου!!! ??

Ναι έτσι λένε ότι γίνεται η ωορριξια αλλά δεν έχεις ρολόι να ξέρεις πότε αρχήσε κ πότε τελειώνει τι εννοώ ότι εσύ πχ κάνεις τεστ ωορριξιας κάθε μέρα την ίδια ώρα πχ μεσημερι μου σημενει το ένα τεστ με το άλλο απέχει 24 ώρες άρα από αυτές τις 36 ώρες μπορεί ήδη να έχεις χάσει τις 20 με καταλάβενεις!? Γιατί μπορεί να έχει αρχίσει από το πρωί Ν εσύ να κάνεις τεστ το μεσημέρι κ τότε να το δεις κ να πεις τσουπ θετικό!! Κ να άμα κάτσει μια στραβή να μην έχεις επαφή κ το έχασες ενώ πριν είναι μια χαρά σίγουρα το έχω ξανά πει στο 1ο μου μωράκι είχα μια επαφή 10η μέρα κ θετικό ωορριξιας 13η δεν είχα άλλη επαφή εκείνο το μήνα μόνο αυτή κ όμως το σπέρμα ζει λένε 3/5 μέρες και κάποιοι λένε κ πάρα πάνω αν είναι καλό οπωτε κορίτσια πριν δώστε να καταλάβει κ εννωειτε κ τη στιγμή του θετικού αλλά κ το πριν πολύ σημαντικό 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Mamounitsa είπε:

Ναι έτσι λένε ότι γίνεται η ωορριξια αλλά δεν έχεις ρολόι να ξέρεις πότε αρχήσε κ πότε τελειώνει τι εννοώ ότι εσύ πχ κάνεις τεστ ωορριξιας κάθε μέρα την ίδια ώρα πχ μεσημερι μου σημενει το ένα τεστ με το άλλο απέχει 24 ώρες άρα από αυτές τις 36 ώρες μπορεί ήδη να έχεις χάσει τις 20 με καταλάβενεις!? Γιατί μπορεί να έχει αρχίσει από το πρωί Ν εσύ να κάνεις τεστ το μεσημέρι κ τότε να το δεις κ να πεις τσουπ θετικό!! Κ να άμα κάτσει μια στραβή να μην έχεις επαφή κ το έχασες ενώ πριν είναι μια χαρά σίγουρα το έχω ξανά πει στο 1ο μου μωράκι είχα μια επαφή 10η μέρα κ θετικό ωορριξιας 13η δεν είχα άλλη επαφή εκείνο το μήνα μόνο αυτή κ όμως το σπέρμα ζει λένε 3/5 μέρες και κάποιοι λένε κ πάρα πάνω αν είναι καλό οπωτε κορίτσια πριν δώστε να καταλάβει κ εννωειτε κ τη στιγμή του θετικού αλλά κ το πριν πολύ σημαντικό 

Ευχαριστω πολυ!!! Καταλαβα ναι!!! Ισως την πατησα ετσι αυτο το μηνα..χθες η δευτερη γραμμη ηταν πιο εντονη κ σημερα ξεθωριασε..θα κανω βεβαια κ αυριο ενα, ενω παραλληλα δινω πονο οσο μπορω!!! ????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Maroulita? είπε:

Ευχαριστω πολυ!!! Καταλαβα ναι!!! Ισως την πατησα ετσι αυτο το μηνα..χθες η δευτερη γραμμη ηταν πιο εντονη κ σημερα ξεθωριασε..θα κανω βεβαια κ αυριο ενα, ενω παραλληλα δινω πονο οσο μπορω!!! ????

Εχθές η προχθές είχατε επαφή!??? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 27 λεπτά, ο/η Mamounitsa είπε:

Εχθές η προχθές είχατε επαφή!??? 

Χθες ναι κ θα προσπαθησω κ αυριο..? κ ο Θεος βοηθος!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Hiiiii girlsssss!!!! Τι κανετε????βλεπω μεσα ολο νεα κοριτσια και χανω το μπουσουλα.... ???  @diana8 μικρακι μου μιλουσα τις προηγουμενες μερες με τη @Starrr και ρε μωρακι δεν σχολιασα ολα τα δικα σου τα τεκτενομενα...

Λοιπον επειδη εισαι μικρουλακι και δεν σε πιεζει σε τιποτα και καθολου ο χρονος...η γνωμη μου ειναι να παρεις τουλαχιστον 1 μηνα την αγωγη σου και μετα να κανεις οσες προσπαθειες θελεις...νομιζω ειναι πιο σωστο να δωσεις στον οργανισμο σου 1 μηνα περιθωριο να κανει τη διαφορα και να σου δωσει το πρασινο φως! Δεν εχω ιδεα απο ιατρικα οποτε δεν ξερω ποσο χρονο χρειαζομαστε για να περασουμε σε νεα δεδομενα αλλα μια σωστη παραδοχη ειναι οτι ο 1 μηνας ισως κατι διαφορετικο προσφερει απ το προηγουμενο....αυτα!!!!! Μη μασας σε τιποτα και να ξερεις εγω προσωπικα σε θεωρω τυχερη που σε τοση μικρη ηλικια εμαθες δυο τρια πραγματακια να διορθωσεις για να ερθεις πιο κοντα στο στοχο....οχι οτι ειναι αργα για τις αλλες φιλες εδω μεσα που ειναι μεγαλυτερες!!! Αλλα για σενα ειναι λαχειακι περισσοτερο λογω ηλικιας...εισαι στα ντουζενια σου γαρρρρρρρρ........?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καλημέρα! Να σας ρωτήσω, αύριο θα πάω να κάνω ορμονικές εξετάσεις, πρέπει να είμαι νηστική το πρωί;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Βικούλα88 είπε:

Κορίτσια καλημέρα! Να σας ρωτήσω, αύριο θα πάω να κάνω ορμονικές εξετάσεις, πρέπει να είμαι νηστική το πρωί;

Ναι. Θα πας το πρωί. ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@LOULOUdaki! Που είσαι εσύ κυρία μου για περνα από δω να δώσεις εξηγήσεις ... Με το καλό λουλούδι μααας!!!!άργησες αλλά εμφανίστηκες με τα καλύτερα νέα!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Starrr είπε:

Ναι. Θα πας το πρωί. ?

Αρχίζει το ψάξιμο από αύριο... Ορμονικές, σαλπιγγογραφια και ο θεός βοηθός!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η lactaki είπε:

@LOULOUdaki! Που είσαι εσύ κυρία μου για περνα από δω να δώσεις εξηγήσεις ... Με το καλό λουλούδι μααας!!!!άργησες αλλά εμφανίστηκες με τα καλύτερα νέα!!!!!

@lactaki μου σε ευχαριστώ για τις ευχές, εύχομαι σύντομα να έρθει και για σένα ένα γερό μωράκι! Εγώ έχω ακόμη δρόμο αλλά θέλω να είμαι αισιόδοξη ότι όλα θα πάνε καλά. Χάρηκα που σας ξαναβρήκα ❤ ελπίζω να επανέλθω με καλά νέα από την εξέταση.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η LOULOUdaki! είπε:

@lactaki μου σε ευχαριστώ για τις ευχές, εύχομαι σύντομα να έρθει και για σένα ένα γερό μωράκι! Εγώ έχω ακόμη δρόμο αλλά θέλω να είμαι αισιόδοξη ότι όλα θα πάνε καλά. Χάρηκα που σας ξαναβρήκα ❤ ελπίζω να επανέλθω με καλά νέα από την εξέταση.

Όλα καλά θα πάνε κορίτσι μου μεγαλώνει ένα υγιές σπορακι μέσα σου.. περιμένουμε νέα σου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου όμορφα καλησπέρα!! Να σας πω κάτι που πρόσεξα και με προβλημάτισε κάπως..;; σε μια εβδομάδα ακριβως περιμένω περίοδο. Απο χθες έχω υγρά με βλεννίτσες και είναι πολλά. όμως ούτε μυρίζουν ούτε έχω κάποια ενόχληση. Αλλά είναι λίγο κιτρινωπά.. συγγνώμη  για την περιγραφή αλλα δεν ξερω πως αλλιως να τα χαρακτηρίσω !! Πρέπει να ανησυχίσω; ;; ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Μαρία 89 είπε:

Κορίτσια μου όμορφα καλησπέρα!! Να σας πω κάτι που πρόσεξα και με προβλημάτισε κάπως..;; σε μια εβδομάδα ακριβως περιμένω περίοδο. Απο χθες έχω υγρά με βλεννίτσες και είναι πολλά. όμως ούτε μυρίζουν ούτε έχω κάποια ενόχληση. Αλλά είναι λίγο κιτρινωπά.. συγγνώμη  για την περιγραφή αλλα δεν ξερω πως αλλιως να τα χαρακτηρίσω !! Πρέπει να ανησυχίσω; ;; ??

Ανυσηχιτικο δεν νομίζω να είναι εύχομαι να είναι πολύ καλό παρόλα αυτά και στο εύχομαι!!!! Μακάρι να μας πεις ευχάριστα!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια καλησπερα... 

@Mamounitsa μαλλον την εχασα τελικα την ωορρηξια μου!! Εμφανιστηκαν παλι τα υγρα που εχω πριν κ μετα κ το τεστ οσο παει κ ξεθωριαζει! Το καλο ειναι οτι εγινε πριν φυγει ο αντρας μου, το κακο ειναι οτι ειχαμε μια επαφη μονο προχθες που πιθανον ηταν καλη μερα κ μια 2-3  μερες νωριτερα !! ?

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 28/9/2019 at 10:46 ΠΜ, ο/η Bebouli είπε:

@Ντορντεα κορίτσι μου δεν πέφτουμε παμεεε με αίσιοδοξια να κάνουνε καλοκαιρινά μπεμπααακια ❤️❤️❤️

Ακριβως κοριτσιι μουυυ...???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 28 λεπτά, ο/η Mamounitsa είπε:

Ανυσηχιτικο δεν νομίζω να είναι εύχομαι να είναι πολύ καλό παρόλα αυτά και στο εύχομαι!!!! Μακάρι να μας πεις ευχάριστα!!! 

@Mamounitsa σε ευχαριστώ πολύ γλυκιά μου! Μακάρι να μην είναι τίποτα γιατί ψυλοαγχόθηκα.. εντομεταξύ το στήθος με πονάει 10-11 μερες πριν και τώρα ούτε φούσκωσε ούτε με πονάει ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 26 λεπτά, ο/η Maroulita? είπε:

Κοριτσια καλησπερα... 

@Mamounitsa μαλλον την εχασα τελικα την ωορρηξια μου!! Εμφανιστηκαν παλι τα υγρα που εχω πριν κ μετα κ το τεστ οσο παει κ ξεθωριαζει! Το καλο ειναι οτι εγινε πριν φυγει ο αντρας μου, το κακο ειναι οτι ειχαμε μια επαφη μονο προχθες που πιθανον ηταν καλη μερα κ μια 2-3  μερες νωριτερα !! ?

 

@maroulita αμα είχες επαφή την μέρα της ωορηξιας η την προηγούμενη είναι καλό. Και λογικά αφου εκανες και 2-3 μερες νωρίτερα ισως κατι να εγινε;! Θετικές σκέψεις και που ξέρεις μπορεί να έγινε το θαυματάκι!! ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 32 λεπτά, ο/η Mamounitsa είπε:

@Mocca καλησπέρα κορίτσι μου πως είσαι!?? Περιμένουμε αύριο τα νεακια σου με αγωνία!!!! Μη μας ξεχάσεις!!! 

Καλησπέρα αγάπες!!! Είμαι καλά γεμάτη αγωνία... Έχω τραβηγματακια κάτω χαμηλά και δέκατα φουλ...  Είμαι αισιοδοξη! Αύριο περιμένω μια χοριακή που θα με κάνει να τσιρίξω επιτέλους! ???? Γιατί προς το παρόν είμαι συγκρατημένη.... εν τω μεταξύ είμαι και μόνη μου στο σπίτι ο άντρας μου λείπει η τριήμερο με τη δουλειά δεν του έχω πει τίποτα την τρίτη έχει γενέθλια και ελπίζω να καταφέρω να του κάνω μία τεράστια έκπληξη που άλλη δεν θα υπάρχει!! ? Εννοείται θα σας ενημερώσω αυτό είναι αυτονόητο!!! Τα φιλιά μου σε όλες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Mocca είπε:

Καλησπέρα αγάπες!!! Είμαι καλά γεμάτη αγωνία... Έχω τραβηγματακια κάτω χαμηλά και δέκατα φουλ...  Είμαι αισιοδοξη! Αύριο περιμένω μια χοριακή που θα με κάνει να τσιρίξω επιτέλους! ???? Γιατί προς το παρόν είμαι συγκρατημένη.... εν τω μεταξύ είμαι και μόνη μου στο σπίτι ο άντρας μου λείπει η τριήμερο με τη δουλειά δεν του έχω πει τίποτα την τρίτη έχει γενέθλια και ελπίζω να καταφέρω να του κάνω μία τεράστια έκπληξη που άλλη δεν θα υπάρχει!! ? Εννοείται θα σας ενημερώσω αυτό είναι αυτονόητο!!! Τα φιλιά μου σε όλες!

@Mocca θα έχεις μια ωραία χωριακή κοριτσάκι μου!!! Όλα θα πάνε καλά θα το δείς! Και φυσικά θα είναι το ωραιότερο δώρο γενεθλίων για τον αντρούλη σου :) χχχχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Maroulita? είπε:

Κοριτσια καλησπερα... 

@Mamounitsa μαλλον την εχασα τελικα την ωορρηξια μου!! Εμφανιστηκαν παλι τα υγρα που εχω πριν κ μετα κ το τεστ οσο παει κ ξεθωριαζει! Το καλο ειναι οτι εγινε πριν φυγει ο αντρας μου, το κακο ειναι οτι ειχαμε μια επαφη μονο προχθες που πιθανον ηταν καλη μερα κ μια 2-3  μερες νωριτερα !! ?

 

Καλησπερα γι αυτό λέω ότι είναι να έχουμε επαφές πριν γιατί τη μέρα που θα δούμε το θετικό δεν προλαβενουν ίσως!!! Εύχομαι αυτή η μία Ν ήταν και η τυχερή στην αναμονη λοιπών σου στέλνω φουλλλλ τη θετική μου σκεψηηη!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Μαρία 89 είπε:

@Mamounitsa σε ευχαριστώ πολύ γλυκιά μου! Μακάρι να μην είναι τίποτα γιατί ψυλοαγχόθηκα.. εντομεταξύ το στήθος με πονάει 10-11 μερες πριν και τώρα ούτε φούσκωσε ούτε με πονάει ?

Δεν πιστεύω ότι είναι κάτι τώρα αν δούμε ότι δεν είναι αυτό που θέλουμε κ επιθυμούμε καλό θα είναι η να μιλούσες με το γιατρό ή να έκανες. Μια καλλιέργεια!! Αλλά πολλές κοπέλες μιλούν για διάφορα υγρά που προμηνιουν εγκυμοσηνη εύχομαι να είσαι από αυτές τις περιπτώσεις!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Mocca είπε:

Καλησπέρα αγάπες!!! Είμαι καλά γεμάτη αγωνία... Έχω τραβηγματακια κάτω χαμηλά και δέκατα φουλ...  Είμαι αισιοδοξη! Αύριο περιμένω μια χοριακή που θα με κάνει να τσιρίξω επιτέλους! ???? Γιατί προς το παρόν είμαι συγκρατημένη.... εν τω μεταξύ είμαι και μόνη μου στο σπίτι ο άντρας μου λείπει η τριήμερο με τη δουλειά δεν του έχω πει τίποτα την τρίτη έχει γενέθλια και ελπίζω να καταφέρω να του κάνω μία τεράστια έκπληξη που άλλη δεν θα υπάρχει!! ? Εννοείται θα σας ενημερώσω αυτό είναι αυτονόητο!!! Τα φιλιά μου σε όλες!

Μπραβο κοριτσάκι μου!!! Όλα θα πάνε καλά!!! Περιμένουμε αύριο με αγωνία τα αποτελέσματα!! ? ? ? ? ????????????♥️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η Titika88 είπε:

Hiiiii girlsssss!!!! Τι κανετε????βλεπω μεσα ολο νεα κοριτσια και χανω το μπουσουλα.... ???  @diana8 μικρακι μου μιλουσα τις προηγουμενες μερες με τη @Starrr και ρε μωρακι δεν σχολιασα ολα τα δικα σου τα τεκτενομενα...

Λοιπον επειδη εισαι μικρουλακι και δεν σε πιεζει σε τιποτα και καθολου ο χρονος...η γνωμη μου ειναι να παρεις τουλαχιστον 1 μηνα την αγωγη σου και μετα να κανεις οσες προσπαθειες θελεις...νομιζω ειναι πιο σωστο να δωσεις στον οργανισμο σου 1 μηνα περιθωριο να κανει τη διαφορα και να σου δωσει το πρασινο φως! Δεν εχω ιδεα απο ιατρικα οποτε δεν ξερω ποσο χρονο χρειαζομαστε για να περασουμε σε νεα δεδομενα αλλα μια σωστη παραδοχη ειναι οτι ο 1 μηνας ισως κατι διαφορετικο προσφερει απ το προηγουμενο....αυτα!!!!! Μη μασας σε τιποτα και να ξερεις εγω προσωπικα σε θεωρω τυχερη που σε τοση μικρη ηλικια εμαθες δυο τρια πραγματακια να διορθωσεις για να ερθεις πιο κοντα στο στοχο....οχι οτι ειναι αργα για τις αλλες φιλες εδω μεσα που ειναι μεγαλυτερες!!! Αλλα για σενα ειναι λαχειακι περισσοτερο λογω ηλικιας...εισαι στα ντουζενια σου γαρρρρρρρρ........?

Ναι κουκλα μου !!! Εχεις απολυτο δικιο !!! Το εχω αφησει χαλαρα...

τι να πω αν ερθει τωρα που το εχω αφησει και δε το κυνηγαω και πολυ ..θα τρελαθω ? ? ♥️♥️ Ο γιατος ειπε σε περιπτωση εγκυμοσυνης αμεσως σε αυτον λογικα θα το αυξησει το χαπι τι να πω μακαρι ολα να πανε καλα !!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου! Καλή εβδομάδα! @Mocca πήγες κοριτσάκι μου την έκανες; Μη μας ξεχάσεις!!!! @Ντορντεα μην στεναχωριέσαι θα προσπαθήσουμε πάλι τον Οκτώβρη και ποιος ξέρει; Μπορεί να εχουμε πολλά καλοκαιρινά μωράκια! Καλή επιτυχία σε όλες μας!!!!! χαχαχα καλή δυναμη στους άντρες μας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...