Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ελπίζουμε να γίνουμε μανούλες το 2020..!!


Guest

Recommended Posts

Για να δούμε θετικά τεστακια

Wannabeamammy:  (θετικό)

Mamounitsa : (θετικό)

Mocca: (θετικό)

liza_pan93 : 01/10

Titika88: 04/10

Mt3508 : 04/10

Marla8: 03/10

Μαρια89 :06/10

lactaki:  09/10

anna90: 12/10

Bebouli: 13/10

Princess28: 13/10

Maroulita: 13/10

PAPA EVA : 14/10

Σταυρι: 14 /10

Diana8: 16/10

ViKcy: 15/10

mummy5 : 20/10

Άντρεα: 23/10

Ντορντεα: /10

Νatacha : 

Whatever:

Geo2009:

Χρυσάφω:

Jesabell: 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια σήμερα είμαι 20η μέρα κ νιώθω ότι θα αδιαθετησω αμέσως τώρα.. από το μεσημέρι Μ έχει πιασει.. κ με πονάει εσωτερικα το αριστερό Μ στήθος. Δε πάμε καλά.. δε ξέρω η πλήρης απογοητεύση..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Κορίτσια σήμερα είμαι 20η μέρα κ νιώθω ότι θα αδιαθετησω αμέσως τώρα.. από το μεσημέρι Μ έχει πιασει.. κ με πονάει εσωτερικα το αριστερό Μ στήθος. Δε πάμε καλά.. δε ξέρω η πλήρης απογοητεύση..

Από την προγεστερόνη είναι αυτά που νιώθεις? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Κορίτσια σήμερα είμαι 20η μέρα κ νιώθω ότι θα αδιαθετησω αμέσως τώρα.. από το μεσημέρι Μ έχει πιασει.. κ με πονάει εσωτερικα το αριστερό Μ στήθος. Δε πάμε καλά.. δε ξέρω η πλήρης απογοητεύση..

Κοριτσάκι πολύ καλό αυτό!!! Ξέρεις πότε έκανες ωορριξια μπορεί να έκανε νωρίτερα!!??? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η Bebouli είπε:

Από την προγεστερόνη είναι αυτά που νιώθεις? 

Δε ξέρω παίρνω κάθε βράδυ ένα χαπάκι...αλλά αφου έχω έλλειψη γιατί να έχω σύμπτωματα αφού υποτίθεται μου την παει στο σωστό επίπεδο το χάπι..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Mamounitsa είπε:

Κοριτσάκι πολύ καλό αυτό!!! Ξέρεις πότε έκανες ωορριξια μπορεί να έκανε νωρίτερα!!??? 

14η μεσημέρι που πήγα στην γιατρό Μ πε ότι έχω κάνει. Εγώ υπολογίζω 12η με 13η ότι έκανα... Επαφές είχα 9η-12-13η-15η.. τι πολύ καλό??ταχω βάψει μαύρα ήδη... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

14η μεσημέρι που πήγα στην γιατρό Μ πε ότι έχω κάνει. Εγώ υπολογίζω 12η με 13η ότι έκανα... Επαφές είχα 9η-12-13η-15η.. τι πολύ καλό??ταχω βάψει μαύρα ήδη... 

Ποτε δεν ξέρεις... Περίμενε να δούμε τι θα γίνει. ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 26/9/2019 at 2:42 ΜΜ, ο/η lactaki είπε:

Το άλλο το κορίτσι που ήταν μαζί σ έγγυος που είναι δε μας γράφει νέα της @Wannabeamammy ..ήταν με τη δικερη μητρα που αγχωνοταν η κανω λάθος?

. Εσύ ξανά πηγές το είδατε??

@lactaki ειχα μικρη αιμορραγια πριν δεκα μερες και ειμαι ξαπλα απο τότε ! Δεν κανω απολυτως τπτ . Ευτυχωε μεχρι τωρα ολα καλα αλλα το αγχος παραμενει . Εσυ τι κανεις   ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 24 λεπτά, ο/η Wannabeamammy είπε:

@lactaki ειχα μικρη αιμορραγια πριν δεκα μερες και ειμαι ξαπλα απο τότε ! Δεν κανω απολυτως τπτ . Ευτυχωε μεχρι τωρα ολα καλα αλλα το αγχος παραμενει . Εσυ τι κανεις   ;

Μπράβο κοριτσάκι μου μην αγχώνεσαι. Εγώ είμαι 20η μέρα είχα πάρει σερπαφαρ κ τώρα παίρνω προγεστερόνη..στην αναμονή

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Mamounitsa είπε:

Εγώ είμαι 8η εσύ άμα είσαι 4η θα είμαστε κοντά χαχα! 

Όπως μου τα είπε από το τηλ ο γιατρός... 4η!!! Κ Παρασκευή έχουμε το πρώτο μας ραντεβού!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η lactaki είπε:

Κορίτσια σήμερα είμαι 20η μέρα κ νιώθω ότι θα αδιαθετησω αμέσως τώρα.. από το μεσημέρι Μ έχει πιασει.. κ με πονάει εσωτερικα το αριστερό Μ στήθος. Δε πάμε καλά.. δε ξέρω η πλήρης απογοητεύση..

κορίτσι μην απογοητεύεσαι... Αφού η ακατονομαστη  δεν έχει φανεί μην χάνεις τις ελπίδες σου!! Τα ίδια είχα πάθει και εγώ που νόμιζα θα μου ρθει και τελικά είδα θετικό τεστακι!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 52 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Μπράβο κοριτσάκι μου μην αγχώνεσαι. Εγώ είμαι 20η μέρα είχα πάρει σερπαφαρ κ τώρα παίρνω προγεστερόνη..στην αναμονή

Σου ευχομαι τα καλυτερα !! Σε ολες εδω μεσα που εχουμε τα αγχη μας ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η Mantarini είπε:

κορίτσι μην απογοητεύεσαι... Αφού η ακατονομαστη  δεν έχει φανεί μην χάνεις τις ελπίδες σου!! Τα ίδια είχα πάθει και εγώ που νόμιζα θα μου ρθει και τελικά είδα θετικό τεστακι!! 

Σ ευχαριστω κοριτσάκι μου να Σαι καλα... Τελικά δε μπορέσαμε να περάσουμε να σεδούμε.δε ξανά μπήκαμε αγορά. Ομολογώ την είδα περισσότερο κλειστή παρά ανοιχτή χαχαα.. γυρνούσαμε όλη την ημέρα..  Κοντά είμαστε θα βρεθούμε κάποια στιγμή σίγουρα... ????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η lactaki είπε:

14η μεσημέρι που πήγα στην γιατρό Μ πε ότι έχω κάνει. Εγώ υπολογίζω 12η με 13η ότι έκανα... Επαφές είχα 9η-12-13η-15η.. τι πολύ καλό??ταχω βάψει μαύρα ήδη... 

Γιατί καλέ τα έχεις βάψει μαύρα!? Τέλειες οι επαφουλες ωορριξια την πέτυχες μια χαρά άρα είσαι ίσως και 7 μέρες μετά την ωορριξια!!! Πω πω αντε τώρα να περιμένουμε με αγωνία να περάσουν οι μερούλες!!!! ? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Mocca είπε:

Όπως μου τα είπε από το τηλ ο γιατρός... 4η!!! Κ Παρασκευή έχουμε το πρώτο μας ραντεβού!!!

Αχ τέλεια κοριτσάκι μου!! Να μας λες τα νέακια σου!!! ? Και φυσηκα μη ξεχάσεις να μας πεις την αντίδραση του αντρουλη σου!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η lactaki είπε:

Κορίτσια σήμερα είμαι 20η μέρα κ νιώθω ότι θα αδιαθετησω αμέσως τώρα.. από το μεσημέρι Μ έχει πιασει.. κ με πονάει εσωτερικα το αριστερό Μ στήθος. Δε πάμε καλά.. δε ξέρω η πλήρης απογοητεύση..

Κοριτσακι μου γλυκο μην αγχωνεσαι και μην στεναχωριεσαι εχτες που σε ειδα ησουν στα πατωματα με τετοια ψυχολογια δεν πας πουθενα σε παρακαλω πολυ ηρεμησε και ολα θα ερθουν βολικα . . Εισαι μικρουλα ακομα εχεις χρονια και θα κανεις και παιδακια το πιστευω!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 ώρες, ο/η lactaki είπε:

14η μεσημέρι που πήγα στην γιατρό Μ πε ότι έχω κάνει. Εγώ υπολογίζω 12η με 13η ότι έκανα... Επαφές είχα 9η-12-13η-15η.. τι πολύ καλό??ταχω βάψει μαύρα ήδη... 

Καλημέρα! Κατ'αρχάς εγώ μια χαρά τις βλέπω τις επαφές! Γιατί ξενερώνεις πριν την ώρα σου?!!! Και είπες ότι πονάει το στήθος σου? Αυτό είναι καλό! Για ηρέμησε σε παρακαλώ! Έχεις μέρες ακόμα μπροστά σου για να έρθει η περίοδος... Η οποία δεν θα έρθει! ?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Geo2009 είπε:

Καλημέρα! Κατ'αρχάς εγώ μια χαρά τις βλέπω τις επαφές! Γιατί ξενερώνεις πριν την ώρα σου?!!! Και είπες ότι πονάει το στήθος σου? Αυτό είναι καλό! Για ηρέμησε σε παρακαλώ! Έχεις μέρες ακόμα μπροστά σου για να έρθει η περίοδος... Η οποία δεν θα έρθει! ?????

@lactaki μου εγω τι να πω με επαφες 13η 14η 15η 16η και οωρηξια μαλλον σημερα 18η ??? Και τα νευρα μου χάλια και κοντεω να καρφωσω και κανα μαχαιρι στη πλατουλα του αντρα μου?? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 ώρες, ο/η Mocca είπε:

Όπως μου τα είπε από το τηλ ο γιατρός... 4η!!! Κ Παρασκευή έχουμε το πρώτο μας ραντεβού!!!

@Mamounitsa εγω σημερα μπήκα στην 8η συμφωνα με το γυναικολογο μου . .. εσυ ποτε προλαβες καλε  ; νομιζω εκανες μετα απο μενα ωορρηξια !!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Σταυρι είπε:

@lactaki μου εγω τι να πω με επαφες 13η 14η 15η 16η και οωρηξια μαλλον σημερα 18η ??? Και τα νευρα μου χάλια και κοντεω να καρφωσω και κανα μαχαιρι στη πλατουλα του αντρα μου?? 

Δωστου σήμερα κοριτσάρα! Όχι μαχαίρι εννοείται! Άλλαξε του τα φώτα! Εμένα ο δικός με κυνηγάει... Αλλά φοβάμαι ρε κορίτσια... Αν έφταιγαν οι επαφές για το αίμα που είχα δεν θέλω να το ρισκάρω. Προτιμώ να περιμένω να έρθει η ακατανόμαστη και μετά... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 λεπτά, ο/η Wannabeamammy είπε:

@Mamounitsa εγω σημερα μπήκα στην 8η συμφωνα με το γυναικολογο μου . .. εσυ ποτε προλαβες καλε  ; νομιζω εκανες μετα απο μενα ωορρηξια !!

Τι εννωεις εγώ είμαι σήμερα 7+5!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 ώρες, ο/η lactaki είπε:

Κορίτσια σήμερα είμαι 20η μέρα κ νιώθω ότι θα αδιαθετησω αμέσως τώρα.. από το μεσημέρι Μ έχει πιασει.. κ με πονάει εσωτερικα το αριστερό Μ στήθος. Δε πάμε καλά.. δε ξέρω η πλήρης απογοητεύση..

Δε νθελω να δινω ελπιδες αλλα να ξερεις οτι την πρωτη φορα που εμεινα εγκυος ειχα πονους περιοδου 10 μερες πριν την αναμενομενη ημερομηνια! Καπως ετσι την ψιλιαστηκα ? Να εισαι αισιοδοξη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Mamounitsa είπε:

Τι εννωεις εγώ είμαι σήμερα 7+5!

Εγω 8 ακριβως σημερα  αρα λεω οτι τωρα ειμαι στην ογδοη  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Wannabeamammy είπε:

Εγω 8 ακριβως σημερα  αρα λεω οτι τωρα ειμαι στην ογδοη  

Στη ουσία έχεις τελειώσει την 8η εβδομάδα. Κ είσαι στην 9η. Δηλαδή μπήκες στον 3ο μηνα❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...