Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ελπίζουμε να γίνουμε μανούλες το 2020..!!


Guest

Recommended Posts

Για να δούμε θετικά τεστακια

Wannabeamammy:  (θετικό)

Mamounitsa : (θετικό)

Mocca: (θετικό)

Νatacha : 28/09

liza_pan93 : 01/10

Titika88: 03/10

Marla8: 03/10

Μαρια89 :06/10

lactaki:  09/10

anna90: 12/10

Bebouli: 13/10

Princess28: 13/10

Maroulita: 13/10

PAPA EVA : 14/10

Σταυρι: 14 /10

Diana8: 16/10

ViKcy: 15/10

mummy5 : 20/10

Ντορντεα: /10

Whatever:

Geo2009:

Χρυσάφω:

Jesabell: 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!!! Μυριστηκα φρεσκοεγκυουλα και μπήκα να ευχηθώ!! @Mocca συγχαρητήρια!! Εύχομαι να έχεις μια όμορφη και τελειομηνη εγκυμοσύνη!! Με ένα γερό  μωράκι!! Και στις υπόλοιπες με το καλό!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Mantarini είπε:

Καλημέρα κορίτσια!!! Μυριστηκα φρεσκοεγκυουλα και μπήκα να ευχηθώ!! @Mocca συγχαρητήρια!! Εύχομαι να έχεις μια όμορφη και τελειομηνη εγκυμοσύνη!! Με ένα γερό  μωράκι!! Και στις υπόλοιπες με το καλό!!

Σε ευχαριστώ πολύ γλυκιά!! Ακόμη είμαι λίγο επιφυλακτική και περιμένω μέχρι τη Δευτέρα για τη δεύτερη εξέταση καθοτι η πρώτη ήταν χαμηλή...

 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Mocca είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ γλυκιά!! Ακόμη είμαι λίγο επιφυλακτική και περιμένω μέχρι τη Δευτέρα για τη δεύτερη εξέταση καθοτι η πρώτη ήταν χαμηλή...

 

 

όλα καλά θα πάνε!! Πίστεψε στο σπορακι σου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Mantarini είπε:

όλα καλά θα πάνε!! Πίστεψε στο σπορακι σου!!

Μα ήδη το χαϊδεύω σα χαζή....!!! Εσύ έχεις παιδάκια??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Starrr είπε:

@lactaki τι κανεις?? Ξεκίνησες προγεστερόνη? 

Ναι αμεε ξεκίνησα προχθές .. κ αναμένω.. χαχαα προσπαθώ να δω χαλαρά στο μυαλό μου κ ομολογώ ότι δεν ελπίζω δε ξέρω γιατί ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Ναι αμεε ξεκίνησα προχθές .. κ αναμένω.. χαχαα προσπαθώ να δω χαλαρά στο μυαλό μου κ ομολογώ ότι δεν ελπίζω δε ξέρω γιατί ...

Κ εγω μες τη απαισιόδοξια ήμουν... Κ μου ρθε ουρανοκατεβατο... Φελισιν σου χει δώσει???. Θα κάνεις κ εξέταση προγεστερονης? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Κ εγω μες τη απαισιόδοξια ήμουν... Κ μου ρθε ουρανοκατεβατο... Φελισιν σου χει δώσει???. Θα κάνεις κ εξέταση προγεστερονης? 

Φιλισιν παίρνω απ' τότε που ξεκίνησα τι; Προσπαθείες είχα κάνει εξετάσεις κ ήταν στο φουλ.. προγεστερόνη δεν έκανα. Δε ξέρω πως πάει τώρα άμα τη σταματήσω θα κατέβει πάλι???... Θα δείξει.. θα τη ρωτησω.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Mocca είπε:

Μα ήδη το χαϊδεύω σα χαζή....!!! Εσύ έχεις παιδάκια??

Εγώ περιμένω το πρώτο μου παιδάκι αρχές δεκεμβρίου.. είμαι στον 7ο.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η lactaki είπε:

Φιλισιν παίρνω απ' τότε που ξεκίνησα τι; Προσπαθείες είχα κάνει εξετάσεις κ ήταν στο φουλ.. προγεστερόνη δεν έκανα. Δε ξέρω πως πάει τώρα άμα τη σταματήσω θα κατέβει πάλι???... Θα δείξει.. θα τη ρωτησω.. 

Α δεν σου είπε την 7η μέρα μετά τη ωορρηξία να κάνεις εξέταση προγεστερονης? Ίσως επειδή παίρνεις τα χάπια κ θα είναι αυξημένο λογικά.. Τι να σταματήσεις? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Α δεν σου είπε την 7η μέρα μετά τη ωορρηξία να κάνεις εξέταση προγεστερονης? Ίσως επειδή παίρνεις τα χάπια κ θα είναι αυξημένο λογικά.. Τι να σταματήσεις? 

Ε ναι σίγουρα θα είναι αυξημένο άμα κάνω εξέταση τώρα αφού παίρνω το χάπι. Λέω άμα σταματήσω την προγεστερόνη κ δε πάρω σ αλλούς Κύκλους θα ξανά κατέβει??πρέπει δλδ να την παίρνω σε κάθε κύκλο γιατί πχ εχω έλλειψη μάλλον??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Ε ναι σίγουρα θα είναι αυξημένο άμα κάνω εξέταση τώρα αφού παίρνω το χάπι. Λέω άμα σταματήσω την προγεστερόνη κ δε πάρω σ αλλούς Κύκλους θα ξανά κατέβει??πρέπει δλδ να την παίρνω σε κάθε κύκλο γιατί πχ εχω έλλειψη μάλλον??

Ναι γι αυτό το λόγο. Και να προστατεύει την εμφύτευση!!!. Δεν σου κάνει κάποιο κακο. Οπότε δεν υπάρχει λόγος να το σταματήσεις. Μέχρι πόσους κύκλους είπατε ότι θα χρησιμοποιήσετε κλομιφαινη? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Ναι γι αυτό το λόγο. Και να προστατεύει την εμφύτευση!!!. Δεν σου κάνει κάποιο κακο. Οπότε δεν υπάρχει λόγος να το σταματήσεις. Μέχρι πόσους κύκλους είπατε ότι θα χρησιμοποιήσετε κλομιφαινη? 

Δε το ρώτησα καν άμα αποτυχουμε κ τώρα θα ρωτήσω. Εγώ λέω 1 ακόμα κ στοπ.. να αποτοξινωθω λίγο κ βλέπουμε..θα Μ πει κ εκείνη πως θα κινηθούμε.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η lactaki είπε:

Δε το ρώτησα καν άμα αποτυχουμε κ τώρα θα ρωτήσω. Εγώ λέω 1 ακόμα κ στοπ.. να αποτοξινωθω λίγο κ βλέπουμε..θα Μ πει κ εκείνη πως θα κινηθούμε.. 

Ναι νομίζω κ εμένα τρεις φορές μου χε πει. ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Ναι νομίζω κ εμένα τρεις φορές μου χε πει. ???

 

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Ναι νομίζω κ εμένα τρεις φορές μου χε πει. ???

Νομίζω πως έχω διαβάσει μπορείς να αφήσεις κάποιους κύκλους να περάσεις κ να ξανά προσπαθήσεις αλλά θα δούμε δε ξέρω πως θα κινηθούμε... Ας ελπίσουμε στα καλύτερά...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσια μου! Παει αδιαθετησα και εγω! Ψυχολογια στα πατωματα! Και το χειροτερο απο ολα οτι αυτο το μηνα δεν θα προσπαθησουμε γιατι τις γονιμες θα ειμαστε μακρυα λογω δουλειας! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Natacha είπε:

Καλησπερα κοριτσια μου! Παει αδιαθετησα και εγω! Ψυχολογια στα πατωματα! Και το χειροτερο απο ολα οτι αυτο το μηνα δεν θα προσπαθησουμε γιατι τις γονιμες θα ειμαστε μακρυα λογω δουλειας! 

Σωπα βρε κορίτσι μου, μην ξενερώνεις! Θα προσπαθήσετε ξανά όταν μπορέσετε! Μην ανησυχείς και πάνω από όλα μη στεναχωριέσαι! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Natacha είπε:

Καλησπερα κοριτσια μου! Παει αδιαθετησα και εγω! Ψυχολογια στα πατωματα! Και το χειροτερο απο ολα οτι αυτο το μηνα δεν θα προσπαθησουμε γιατι τις γονιμες θα ειμαστε μακρυα λογω δουλειας! 

Μην στεναχωριεσαι κοριτσι μου..Μαζεψτε δυναμεις για την επομενη φορα!!! Κ γω περιμενω την ωορρηξια πως κ πως για να τον στριμωξω γιατι απο  θα μου φυγει!!!! ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Mantarini είπε:

Εγώ περιμένω το πρώτο μου παιδάκι αρχές δεκεμβρίου.. είμαι στον 7ο.. 

Με το καλό κοριτσάκι μου!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Geo2009 @Maroulita? Σας ευχαριστω κοριτσια μου για την στηριξη! Καθε φορα η απογοητευση ειναο και πιο μεγαλη! Αλλα μπορει να μου κανει και καλο που δεν θα προσπαθησουμε αυτο το μηνα γιατι μου εχει γινει εμμονη πλεον! 

@Maroulita? στριμωξε τον και δωστου να καταλαβει! Χαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κοριτσια μου..ελπίζω να είστε όλες καλά.. τον περασμένο μήνα είχα κανονικό κύκλο 28 ημερών..αποφασίσα να παρακολουθήσω τον κύκλο μου όμως είχα θετικό τεστ ωορρηξίας την 19η ημέρα το απόγευμα που έκανα το τεστ.. δυστυχώς δεν μπορέσαμε να έχουμε επαφές ποιο πριν και είχαμε μόνο την 20η μέρα το βράδυ και 21η το πρωί..Λέτε να έχω καμία πιθανότητα ή δυστυχώς αργήσαμε αυτό το μήνα ;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 41 λεπτά, ο/η Mt3508 είπε:

Καλησπέρα κοριτσια μου..ελπίζω να είστε όλες καλά.. τον περασμένο μήνα είχα κανονικό κύκλο 28 ημερών..αποφασίσα να παρακολουθήσω τον κύκλο μου όμως είχα θετικό τεστ ωορρηξίας την 19η ημέρα το απόγευμα που έκανα το τεστ.. δυστυχώς δεν μπορέσαμε να έχουμε επαφές ποιο πριν και είχαμε μόνο την 20η μέρα το βράδυ και 21η το πρωί..Λέτε να έχω καμία πιθανότητα ή δυστυχώς αργήσαμε αυτό το μήνα ;;

Καλησπερα κορίτσι μου εύχομαι αν όχι αυτή τη φορά σύντομα να έρθει το πολυπόθητο μπεμπέ!! 

Δεν ξέρουμε πόσο κάθετε το ωάριο από τη στιγμή που κατεβενει ίσως έχεις κάποιες πιθανότητες αλλά να θυμάσαι πως καλύτερα οι επαφή να είναι πριν!!!! ? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 52 λεπτά, ο/η Mamounitsa είπε:

Καλησπερα κορίτσι μου εύχομαι αν όχι αυτή τη φορά σύντομα να έρθει το πολυπόθητο μπεμπέ!! 

Δεν ξέρουμε πόσο κάθετε το ωάριο από τη στιγμή που κατεβενει ίσως έχεις κάποιες πιθανότητες αλλά να θυμάσαι πως καλύτερα οι επαφή να είναι πριν!!!! ? 

Το θεμα με ενδιαφερει!!! ? Δλδ οταν εχουμε θετικο τεστ ειναι καλο να εχουμε επαφη την ιδια κιολας μερα η νωριτερα, οχι αργοτερα;;

Η ωορρηξια λενε γινεται μεχρι κ 36-48 ωρες αφου δουμε το θετικο, αν υπαρξει επαφη πριν δεν θα ειναι πολυ νωρις;; ?

Επιστημη το καναμε, να σκασω ειμαι...περιμενω να κοκκινισει κ η γραμμη της ωορρηξιας μου!!! ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...