Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ελπίζουμε να γίνουμε μανούλες το 2020..!!


Guest

Recommended Posts

στις Just now, ο/η Mocca είπε:

Λοιπόν εμένα ο κυκλος μου είναι 29-30 ημέρες.. ωορηξία αυτό το μήνα είχα τη 15η μέρα και επαφές είχαμε 12η 13η και 16η ημέρα..πρώτη φορά που το στήθος μου δεν ξεκίνησε να πρήζεται τόσο νωρίς όπως πάντα αλλά αντιθέτως με έπιασε πόνος και πρήξιμο πριν 4 ημέρες και σήμερα σκέψου είμαι στην τρίτη μέρα καθυστερήσης... Άλλα συμπτώματα που είχα αλλά με το που ξεκίνησε η καθυστέρηση ηταν καούρα όλη την ημέρα, δέκατα ένας γενικός πόνος στο σώμα και κρυάδες...

Εσύ κορίτσι μου έχεις παιδάκια ή είσαι στην προσπάθεια για 1ο??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η diana8 είπε:

Δεν μου ειπε κατι για τις επαφες να σταματησω μεχρι να ρυθμιστει !!! Απλα μου ειπε αν μεινω να παω σε αυτον πρωτα !!! 
δεν ξερω ποσο πρεπει να ειναι ο θυροειδης για να μπορεσω να μεινω τωρα ειναι 4,59

Δεν ξέρω καθόλου πως είναι με τον θυρεοειδή!! Κάποια κοπέλα είπε χθες ότι δεν επηρεάζει στην σύλληψη αλλά σε ενδεχόμενη αποβολή?? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η diana8 είπε:

Δεν μου ειπε κατι για τις επαφες να σταματησω μεχρι να ρυθμιστει !!! Απλα μου ειπε αν μεινω να παω σε αυτον πρωτα !!! 
δεν ξερω ποσο πρεπει να ειναι ο θυροειδης για να μπορεσω να μεινω τωρα ειναι 4,59

Πρέπει να πάει γύρω στο 2?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Mocca είπε:

Λοιπόν εμένα ο κυκλος μου είναι 29-30 ημέρες.. ωορηξία αυτό το μήνα είχα τη 15η μέρα και επαφές είχαμε 12η 13η και 16η ημέρα..πρώτη φορά που το στήθος μου δεν ξεκίνησε να πρήζεται τόσο νωρίς όπως πάντα αλλά αντιθέτως με έπιασε πόνος και πρήξιμο πριν 4 ημέρες και σήμερα σκέψου είμαι στην τρίτη μέρα καθυστερήσης... Άλλα συμπτώματα που είχα αλλά με το που ξεκίνησε η καθυστέρηση ηταν καούρα όλη την ημέρα, δέκατα ένας γενικός πόνος στο σώμα και κρυάδες...

@Mocca κοριτσι μου τι ευχαριστα νεα?? Μπραβο συγχαρητηρια οπως σου ειπαν και τα κοριτσια μας ενδιαφερει να διπλασιαζετε η χοριακη οσο για τις καουρες ξινονηλο θα δεις αποτελεσμα κατευθειαν.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Mocca είπε:

Εσύ κορίτσι μου έχεις παιδάκια ή είσαι στην προσπάθεια για 1ο??

Εγώ ποντάρω στο ότι είναι κοριτσάκι.... ? Άμα πιστεύεις ότι θα σκάσεις μέχρι τη Δευτέρα. Κάνε αύριο μια χοριακη, αν σου βγάζει κάποιο διαγνωστικό την ίδια μέρα, λόγω Σαββάτου!!!!. Να δεις απλά ότι ανεβαίνει έστω κ λίγο. ?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Εγώ ποντάρω στο ότι είναι κοριτσάκι.... ? Άμα πιστεύεις ότι θα σκάσεις μέχρι τη Δευτέρα. Κάνε αύριο μια χοριακη, αν σου βγάζει κάποιο διαγνωστικό την ίδια μέρα, λόγω Σαββάτου!!!!. Να δεις απλά ότι ανεβαίνει έστω κ λίγο. ?????

Αχ αγάπη μου!!! τώρα θα πρεπε να σε ακούει ο αντρούλης μου ο οποίος έχει δηλώσει ότι θέλει μόνο κορίτσια!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Mocca είπε:

Αχ αγάπη μου!!! τώρα θα πρεπε να σε ακούει ο αντρούλης μου ο οποίος έχει δηλώσει ότι θέλει μόνο κορίτσια!!!!

Πες του θα γίνει το όνειρο του πραγματικότητα.. ? Σου είπε να ξεκινήσεις φελισιν μήπως? Η ακόμη τίποτα? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η diana8 είπε:

Πωπω αντε να ρυθμιστει τωρα αυτο..

?

Εύκολα θα ρυθμιστεί μην ανησυχείς. Θα νιώσεις κ εσύ καλύτερα.... Θα το καταλάβεις όταν θα φτιάξει!!! ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η Mocca είπε:

Λοιπόν εμένα ο κυκλος μου είναι 29-30 ημέρες.. ωορηξία αυτό το μήνα είχα τη 15η μέρα και επαφές είχαμε 12η 13η και 16η ημέρα..πρώτη φορά που το στήθος μου δεν ξεκίνησε να πρήζεται τόσο νωρίς όπως πάντα αλλά αντιθέτως με έπιασε πόνος και πρήξιμο πριν 4 ημέρες και σήμερα σκέψου είμαι στην τρίτη μέρα καθυστερήσης... Άλλα συμπτώματα που είχα αλλά με το που ξεκίνησε η καθυστέρηση ηταν καούρα όλη την ημέρα, δέκατα ένας γενικός πόνος στο σώμα και κρυάδες...

Καλησπέρα,συγχαρητήρια!!!μη σε αγχώνει το χαμηλό νούμερο της χοριακης,και εγώ με χαμηλή χοριακη ξεκίνησα και όλα πήγανε μια χαρά,αρκεί να διπλασιάζεται τώρα στην αρχή.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Εύκολα θα ρυθμιστεί μην ανησυχείς. Θα νιώσεις κ εσύ καλύτερα.... Θα το καταλάβεις όταν θα φτιάξει!!! ?

Νυσταζω ολη την ωρα δε γινεται να ξυπναω το πρωι και να νιωθω κουρασμενη αχχαχα 

μακαρι κοριτσι μου !!! Δε ξερω τι να κανω να σταματησουμε τις προσπαθειες μεχρι να ρυθμιστει ...?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η diana8 είπε:

Νυσταζω ολη την ωρα δε γινεται να ξυπναω το πρωι και να νιωθω κουρασμενη αχχαχα 

μακαρι κοριτσι μου !!! Δε ξερω τι να κανω να σταματησουμε τις προσπαθειες μεχρι να ρυθμιστει ...?

Όχι συνεχίστε.... Δεν σου κάνει αποβολή. Δεν κάνει εμφύτευση καν. Αλλά δεν ξέρεις αν φτιάξει πολύ γρήγορα οπότε δεν θα το πάρεις χαμπάρι. Μη χάσουμε τη ευκαιρία. ??Πότε θα ξανά κάνεις εξετάσεις για το θυροειδη? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Όχι συνεχίστε.... Δεν σου κάνει αποβολή. Δεν κάνει εμφύτευση καν. Αλλά δεν ξέρεις αν φτιάξει πολύ γρήγορα οπότε δεν θα το πάρεις χαμπάρι. Μη χάσουμε τη ευκαιρία. ??Πότε θα ξανά κάνεις εξετάσεις για το θυροειδη? 

Μου ειπε τα χριστουγεννα πρεπει να περασουν 3 μηνες !!! ? 

τον ρωτησα για τις επαφες και μου ειπε οτι αν μεινω πριν δηλδ τους 3 μηνες να παω οπωσδιποτε στην αρχη σε αυτον να μην περιμενω να παω τα χριστουγεννα ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 34 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Πες του θα γίνει το όνειρο του πραγματικότητα.. ? Σου είπε να ξεκινήσεις φελισιν μήπως? Η ακόμη τίποτα? 

Τα ξεκίνησα εγώ ήδη.... είναι καλό να τα ξεκινάς και όταν ακόμη  είσαι στις προσπάθειες δεν βλάπτουν...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Όχι συνεχίστε.... Δεν σου κάνει αποβολή. Δεν κάνει εμφύτευση καν. Αλλά δεν ξέρεις αν φτιάξει πολύ γρήγορα οπότε δεν θα το πάρεις χαμπάρι. Μη χάσουμε τη ευκαιρία. ??Πότε θα ξανά κάνεις εξετάσεις για το θυροειδη? 

Καλε starrr????? Ποσο χρονων εισαι????? Εσυ εισαι ντοκτορ μανα μου!!!!!!! ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 33 λεπτά, ο/η vivika10 είπε:

Καλησπέρα,συγχαρητήρια!!!μη σε αγχώνει το χαμηλό νούμερο της χοριακης,και εγώ με χαμηλή χοριακη ξεκίνησα και όλα πήγανε μια χαρά,αρκεί να διπλασιάζεται τώρα στην αρχή.

Τόσο χαμηλή όσο η δική μου??? ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η diana8 είπε:

Μου ειπε τα χριστουγεννα πρεπει να περασουν 3 μηνες !!! ? 

τον ρωτησα για τις επαφες και μου ειπε οτι αν μεινω πριν δηλδ τους 3 μηνες να παω οπωσδιποτε στην αρχη σε αυτον να μην περιμενω να παω τα χριστουγεννα ..

Ναι για να σου κάνει επανάληψη κ να ξανά φτιάξει το χάπι. ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Titika88 είπε:

Καλε starrr????? Ποσο χρονων εισαι????? Εσυ εισαι ντοκτορ μανα μου!!!!!!! ???

????? Δεν διάβαζα τόσο. Μέχρι νοσηλευτική έφτασα. ??? Είμαι νοσηλεύτρια σε σχολείο αναπληρώτρια.... 28 χρονων❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Mocca είπε:

Τα ξεκίνησα εγώ ήδη.... είναι καλό να τα ξεκινάς και όταν ακόμη  είσαι στις προσπάθειες δεν βλάπτουν...

Ναι κ εγώ τα παιρνα δύο μήνες πριν μείνω εγκυος??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@diana8 ακολούθησε τις οδηγίες του γιατρού σου και μόνο!!! Θα ρυθμιστεί πολύ εύκολα ο θυρεοειδής μην αγχώνεσαι!! Θέλει πολύ προσοχή στην εγκυμοσύνη και συχνή παρακολούθηση!! Φυσικά συνδέεται με αποβολές όταν όμως δεν παίρνεις την θεραπεία!! Τώρα που έχετε βρει την λύση και λαμβάνεις την θεραπεία σου μην φοβάσαι τίποτα!! ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Mocca είπε:

Είμαστε πολύ μπροστά ?????

Ναι ναι. ?? Εμείς είμαστε έτοιμες... Κ τώρα εγώ χαλαρή ηηηηη με την εγκυμοσύνη μου! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

????? Δεν διάβαζα τόσο. Μέχρι νοσηλευτική έφτασα. ??? Είμαι νοσηλεύτρια σε σχολείο αναπληρώτρια.... 28 χρονων❤️❤️❤️

Τι εισαι??? Σε σχολειο αναπληρωτρια???? Μια χαρα εδω συμβουλευεις τους παντες σαν γιατρος...μικρουλι και εσυ νομιζα μεγαλυτερη...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Titika88 είπε:

Τι εισαι??? Σε σχολειο αναπληρωτρια???? Μια χαρα εδω συμβουλευεις τους παντες σαν γιατρος...μικρουλι και εσυ νομιζα μεγαλυτερη...

Σύνοδος νοσηλεύτρια. Φέτος έχω ένα παιδί με σακχαρώδη διαβήτη!!!!. Τώρα είμαι σε άδεια κύησης βέβαια.. Πήγα για δέκα ημέρες... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Σύνοδος νοσηλεύτρια. Φέτος έχω ένα παιδί με σακχαρώδη διαβήτη!!!!. Τώρα είμαι σε άδεια κύησης βέβαια.. Πήγα για δέκα ημέρες... 

Ααααα καταλαβα!!!! Μπραβο!!! Με το καλο το παιδακι σου μικρη μου! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...