Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ελπίζουμε να γίνουμε μανούλες το 2020..!!


Guest

Recommended Posts

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Natacha είπε:

Δεν νιωθω τιποτα! Για αυτο δεν ελπιζω! Ουτε πονο, ουτε τσιμπηματα, ουτε πονο στο στηθος, ουτε τιποτα! ???

Αχ βρε καλή μου ΜΗΝ απογοητεύεσαι! Δεν σημαίνει τίποτα που δεν εχεις συμπτώματα! Μπορεί να έχει γίνει το θαυμα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια μου απογοητευομαι γιατι χτες εκανα τεστακι και ηταν αρνητικο! Επομενως αν ηταν κατι καλο εστω μια αχνη γραμμουλα θα ειχε βγει... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Natacha είπε:

Κοριτσια μου απογοητευομαι γιατι χτες εκανα τεστακι και ηταν αρνητικο! Επομενως αν ηταν κατι καλο εστω μια αχνη γραμμουλα θα ειχε βγει... 

Για αυτό και εγώ προσωπικά λέω, τεστ μετά την πρώτη μέρα καθυστέρησης του μεγαλύτερου κύκλου σου.
Πάντως όσο δεν έρχεται περίοδος υπάρχει ελπίδα, μπορεί να έγινε καθυστερημένη σύλληψη. 
Εύχομαι να είσαι, και αν δεν είσαι να μείνεις σύντομα... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!!! Ελπίζω όσες περιμένετε αυτές τις μέρες να δείτε θετικά τεστακια!!! 

@Bebouli αλλαξε και εμένα σε παρακαλω γιατί το βλέπω και φουντωνω.... Βαλε Δεκέμβρη και βλέπουμε....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Η @Ντορντεα ρε παιδιά που είναι? Χτες περίμενε απ'οτι βλέπω στο πινακακι!! 

στις πριν 21 λεπτά, ο/η misofeggaro είπε:

Για αυτό και εγώ προσωπικά λέω, τεστ μετά την πρώτη μέρα καθυστέρησης του μεγαλύτερου κύκλου σου.
Πάντως όσο δεν έρχεται περίοδος υπάρχει ελπίδα, μπορεί να έγινε καθυστερημένη σύλληψη. 
Εύχομαι να είσαι, και αν δεν είσαι να μείνεις σύντομα... 

Αγαπούλα συμφωνώ απόλυτα! ????

 

στις πριν 18 λεπτά, ο/η mummy5 είπε:

και έτσι να ναι πάμε για τον επομενο μηνα να ξαναπροσπαθήσουμε. Τα θαυματα θέλουν κόπο, είμαστε όλες μαζι!

?

Έτσι, ενωμένες θα τα καταφέρουμε! ❤️❤️❤️❤️

 

στις πριν 5 λεπτά, ο/η whatever είπε:

Καλημέρα κορίτσια!!! Ελπίζω όσες περιμένετε αυτές τις μέρες να δείτε θετικά τεστακια!!! 

@Bebouli αλλαξε και εμένα σε παρακαλω γιατί το βλέπω και φουντωνω.... Βαλε Δεκέμβρη και βλέπουμε....

Υπομονή ζουζούνα μου! Όλα για καλό σκοπό γίνονται! Τον καλύτερο όλων!!! ????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια μου γυρισα απο γιατρο ..και για 3 μηνες θα παιρνω αυτο το χαπακι..!!! 
του ειπα για τις ελευθερες επαφες και μου ειπε να τις συνεχισουμε και σε περιπτωση εγκυμοσυνης να παω σε αυτον πρωτα !!! Μακαρι νε ρυθμιστουν γρηγορα κοριτσια μου να ειναι ολα καλα !!!! ? 

οποτε συνεχιζουμε τις προσπαθειες μας και θα ερθει καποια στιγμη ??????????

0B3AB02A-326E-4E4C-BE25-E08D07E2089E.jpeg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Mamounitsa είπε:

Καλημέρα καλημέρα καλημέρα!

@Natacha τι έγινε σου ήρθε!???

@Mocca έκανες χοριακη τι ώρα θα έχουμε τα αποτελέσματα!???? 

Περιμένωωωωωω σε 2 ώρες θα βγουν ???????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 59 λεπτά, ο/η Geo2009 είπε:

Η @Ντορντεα ρε παιδιά που είναι? Χτες περίμενε απ'οτι βλέπω στο πινακακι!! 

Αγαπούλα συμφωνώ απόλυτα! ????

 

Έτσι, ενωμένες θα τα καταφέρουμε! ❤️❤️❤️❤️

 

Υπομονή ζουζούνα μου! Όλα για καλό σκοπό γίνονται! Τον καλύτερο όλων!!! ????

Δίκιο έχεις μωρέ!!!! Απλά θα ζήσω κάνα δυο μέρες το δράμα μου γκρινιάζοντας και θα επανέλθω!!! 

Από σήμερα ξεκινήσαμε το ντοπαρισμα και οι δύο μας.

Κορίτσια πολύ σημαντικό το φυλλικό οξύ. Αν υπάρχει ανεπάρκεια αλλοιώνεται το dna σε ωάριο και σπερματοζωάριο και μπορεί να  οδηγησει σε βιοχημικές.

Λίγο οι ορμόνες, λίγο οι βιταμίνες, απορώ γιατί δεν μας λένε και οι γυναικολόγοι βρε κορίτσια να κάνουμε δύο τρεις απλές εξετάσεις όταν ξεκινάμε προσπάθειες;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η whatever είπε:

Μακάρι να έχεις τα πιο τέλεια αποτελέσματα!

Μακάρι μακάρι για όλες τις γυναίκες που το περιμένουμε!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Mocca είπε:

Περιμένωωωωωω σε 2 ώρες θα βγουν ???????

Εύχομαι μια τεράστια χοριακη αν και κάτι. Μου λέει πως θα την εσείς να μπεις γρήγορα να μας πεις τα νέα σου ε!??? Μη μας ξεχάσεις 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Για να δούμε θετικά τεστακια

Wannabeamammy:  (θετικό)

Mamounitsa : (θετικό)

Mocca: 

Ντορντεα: 26/09

Νatacha : 28/09

liza_pan93 : 01/10

Titika88: 03/10

Marla8: 03/10

Μαρια89 :06/10

lactaki:  09/10

anna90: 12/10

Bebouli: 13/10

Princess28: 13/10

Maroulita: 13/10

PAPA EVA : 14/10

Σταυρι: 14 /10

Diana8: 16/10

Jesabell:  /10

ViKcy: 15/10

mummy5 : 20/10

Whatever: 

Geo2009:

Χρυσάφω:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η Mamounitsa είπε:

@Mocca παιδί μου τι έγινε!!!??? 

Η χοριακή μου είναι πολύ χαμηλή είναι 25... επικοινώνησε με τον γυναικολόγο μου μου είπε ότι μπορεί να είναι καθυστερημένη σύλληψη ή μπορεί και να μην προχωρήσει καθόλου.. τη Δευτέρα όπως και να χει θα επαναλάβω τη χοριακή... Άρα δεν ξέρω αν πρέπει να χαρώ ακόμη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Mocca είπε:

Η χοριακή μου είναι πολύ χαμηλή είναι 25... επικοινώνησε με τον γυναικολόγο μου μου είπε ότι μπορεί να είναι καθυστερημένη σύλληψη ή μπορεί και να μην προχωρήσει καθόλου.. τη Δευτέρα όπως και να χει θα επαναλάβω τη χοριακή... Άρα δεν ξέρω αν πρέπει να χαρώ ακόμη!

Ωωωωω! Εμείς θα χαρούμε! Συγκρατημένα μεν, αλλά χαιρόμαστε! ???????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσι μου είναι θετιιικηηη και ελπίζουμε να διπλασιαστεί ❤️❤️❤️ εγώ θα ευχηθώ να είναι αρκετά νωρίς και να έχεις μια υγιή και τελειομηνη εγκυμοσύνη!!! Θετική σκέψη!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Mocca είπε:

Η χοριακή μου είναι πολύ χαμηλή είναι 25... επικοινώνησε με τον γυναικολόγο μου μου είπε ότι μπορεί να είναι καθυστερημένη σύλληψη ή μπορεί και να μην προχωρήσει καθόλου.. τη Δευτέρα όπως και να χει θα επαναλάβω τη χοριακή... Άρα δεν ξέρω αν πρέπει να χαρώ ακόμη!

Συγχαρητήρια φυσικά και να χαρείς!!! Γιατί είσαι έγκυος!!! Έχουμε πει σημασίαα δεν έχει η αρχική τιμή αλλά να διπλασιάζεται!!!! Χαλάρωσε όσο μπορεί να σκέφτεσαι θετικά μέχρι να έρθει η Δευτέρα!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Mamounitsa είπε:

Εύχομαι μια τεράστια χοριακη αν και κάτι. Μου λέει πως θα την εσείς να μπεις γρήγορα να μας πεις τα νέα σου ε!??? Μη μας ξεχάσεις 

κορίτσια με χοριακή μου είναι πολύ χαμηλή είναι στο 25 ..

επικοινώνησα με τον γυναικολόγο μου και μου είπε πως είτε είναι καθυστερημένη σύλληψη και θα ανέβει τις επόμενες ημέρες ή δεν θα συνεχιστεί η εγκυμοσύνη... Τη Δευτέρα πάω για επαναληπτική και εκεί θα φανεί! Όπως καταλαβαίνετε έχω μπροστά μου ένα Σαββατοκύριακο κόλαση!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Mocca είπε:

κορίτσια με χοριακή μου είναι πολύ χαμηλή είναι στο 25 ..

επικοινώνησα με τον γυναικολόγο μου και μου είπε πως είτε είναι καθυστερημένη σύλληψη και θα ανέβει τις επόμενες ημέρες ή δεν θα συνεχιστεί η εγκυμοσύνη... Τη Δευτέρα πάω για επαναληπτική και εκεί θα φανεί! Όπως καταλαβαίνετε έχω μπροστά μου ένα Σαββατοκύριακο κόλαση!

Συγνώμη που ρωτάω παρακολουθώ το post μέρες αλλά δεν θυμάμαι πόσες μέρες έχεις καθυστέρηση από την περίοδο σου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Mamounitsa είπε:

Συγχαρητήρια φυσικά και να χαρείς!!! Γιατί είσαι έγκυος!!! Έχουμε πει σημασίαα δεν έχει η αρχική τιμή αλλά να διπλασιάζεται!!!! Χαλάρωσε όσο μπορεί να σκέφτεσαι θετικά μέχρι να έρθει η Δευτέρα!!!! 

Αλήθεια το λέτε τώρα???? θέλω να βάλω τα κλάματα.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Mamounitsa είπε:

Συγχαρητήρια φυσικά και να χαρείς!!! Γιατί είσαι έγκυος!!! Έχουμε πει σημασίαα δεν έχει η αρχική τιμή αλλά να διπλασιάζεται!!!! Χαλάρωσε όσο μπορεί να σκέφτεσαι θετικά μέχρι να έρθει η Δευτέρα!!!! 

 

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Bebouli είπε:

Κορίτσι μου είναι θετιιικηηη και ελπίζουμε να διπλασιαστεί ❤️❤️❤️ εγώ θα ευχηθώ να είναι αρκετά νωρίς και να έχεις μια υγιή και τελειομηνη εγκυμοσύνη!!! Θετική σκέψη!! 

Σας αγαπω!! μόνο και μόνο για αυτα τα όμορφα γλυκά λόγια σας ευχαριστώ πολύ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Taggeris είπε:

Συγνώμη που ρωτάω παρακολουθώ το post μέρες αλλά δεν θυμάμαι πόσες μέρες έχεις καθυστέρηση από την περίοδο σου.

3η μερα σήμερα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...