Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ελπίζουμε να γίνουμε μανούλες το 2020..!!


Guest

Recommended Posts

στις πριν 19 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Κορίτσι η προλακτίνη είναι οκ. Δεν εμποδίζει κάτι. Αλλά ο θυροειδησς πρέπει να ρυθμιστεί οπωσδήποτε. Μην ανησυχείς. Με ένα χαπάκι φτιάχνουν όλα. Κλείσε ραντεβού σε ενδοκρινολογο. 

Εκλεισα για παρασκευη να με δει μακαρι να πανε ολα καλα :) ο γυναικολογος που ειδε την προλακτινη ειπε δεν τον ανησυχει τον θυρεοειδη να ρυθμισω ... εμενα παλι μου φαινεται πολυ ανεβασμενη 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 30 λεπτά, ο/η Geo2009 είπε:

Αγαπούλα μου μην ανησυχείς καθόλου! Ρυθμίζονται πολύ εύκολα και τα δύο! Μιλάω εκ πείρας! Αν θυμάμαι καλά προλακτίνη είχα πάνω από 50 και Tsh 7! Έχουν ρυθμιστεί και τα δύο! 

Μακαρι να πανε ολα καλα και να ρυθμιστουν γιατι φοβηθηκα η αληθεια ειναι !!! 

θα μπορω οταν κανω την θεραπεια να προσπαθουμε για μωρακι η πρεπει οταν σταματησω να ξεκινησουμε αυτο δε ξερω γιατι δεν εχω μιλησει ακομα μαζι με την γιατρο 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 30 λεπτά, ο/η Mamounitsa είπε:

Απααπαααα θα έπρεπε να χαίρεσαι βρε που ξέρεις τι είναι και θα το ρυθμίσεις αυτά δεν είναι τίποτα με ένα χαπάκι στρώνει και πολύ χρηγορα!!! 

Κοριτσι μου απο την μια ναι ειναι αυτο που λες απο την αλλη σκεφτομαι τωρα αυτους τους μηνες που δεν εγινε κατι ... οτι μαλλον ηταν απο αυτο και εγω περιμενα...? μακαρι να ρυθμιστουν 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η Bebouli είπε:

Κορίτσι μου η προλακτίνη επηρεάζεται και από τον θυρεοειδή μπορεί από εκεί να είναι λίγο ανεβασμένη και μόλις πάρεις χαπακι για θυρεοειδή να πέσει κι αυτή!!! ?

Αλλιως αν δεν ειναι απο αυτο απο τι αλλο μπορει να ειναι ??? Ο γυναικολογος που τις ειδε μου ειπε δεν την θεωρει υψηλη αλλα θυρεοειδη θελει ρυθμισμα !!! :( 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η whatever είπε:

Εγώ σου εύχομαι αυτά να είναι ο λόγος που δεν έρχεται το μωράκι γιατί τώρα ξέρεις τι μπορεί να  φταίει! Μόλις ρυθμιστούν να δεις που όλα καλά θα πάνε!!!

Μακαρι κοριτσι μου μακαρι !!!! ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η diana8 είπε:

Μακαρι να πανε ολα καλα και να ρυθμιστουν γιατι φοβηθηκα η αληθεια ειναι !!! 

θα μπορω οταν κανω την θεραπεια να προσπαθουμε για μωρακι η πρεπει οταν σταματησω να ξεκινησουμε αυτο δε ξερω γιατι δεν εχω μιλησει ακομα μαζι με την γιατρο 

Θα στα πει ο γιατρός σου καλύτερα! Έναν ενδοκρινολόγο να δεις καλύτερα! Να μη φοβάσαι τίποτα! Ρυθμίζονται πανεύκολα! ????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Geo2009 είπε:

Θα στα πει ο γιατρός σου καλύτερα! Έναν ενδοκρινολόγο να δεις καλύτερα! Να μη φοβάσαι τίποτα! Ρυθμίζονται πανεύκολα! ????

Ναι σε ενδοκρινολογο εκλεισα !! 
απλα τις εδειξα και στον γυναικολογο 

μακαρι να θυμιστουν και να πανε ολα καλα ευχαριστω πολυ κοριτσια μου για την στηριξη σας !!!!! ♥️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η diana8 είπε:

Αλλιως αν δεν ειναι απο αυτο απο τι αλλο μπορει να ειναι ??? Ο γυναικολογος που τις ειδε μου ειπε δεν την θεωρει υψηλη αλλα θυρεοειδη θελει ρυθμισμα !!! :( 

Η προλακτίνη επηρεάζεται από τα πάντα σχεδόν ,ακόμη και από ένα χάπι που θα πάρεις ας πούμε!! Φτιάχνεται όμως πολύ εύκολα και αυτή και ο θυρεοειδής!! Λογικά θα μπορείς να συνεχίσεις να έχεις ελεύθερες επαφές όσο ρυθμίζεται!!! Δεν ξέρω γιατί σου είπε έτσι για την προλακτίνη να σου πω την αλήθεια γιατί η προλακτίνη επηρεάζει την εμφύτευση!!  Κάνε και μια εξέταση προγεστερόνης την 7η μέρα μετά την ωορρηξία σου  να δεις αν έχει τα φυσιολογικά επίπεδα που χρειάζονται!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια μου σας ευχαριστω ολες για την στηριξη σας μακαρι να ρυθμιστουν και να μας ερθει συντομα το μωρακι μας !!! Ευχομαι σε ολες οτι καλυτερο !!! Δεν θα σταματησω να προσπαθω !!! ??  

λεω να μη ξεκινησω τα τεστ ωορρηξιας 

θα δω αν θα παρω θερπαεια και θα μιλησω με την γιατρο !! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η diana8 είπε:

Κοριτσι μου απο την μια ναι ειναι αυτο που λες απο την αλλη σκεφτομαι τωρα αυτους τους μηνες που δεν εγινε κατι ... οτι μαλλον ηταν απο αυτο και εγω περιμενα...? μακαρι να ρυθμιστουν 

Ναι έχεις δίκιο απλά σκέψου ότι φτάνεις πιο κοντά στο στόχο σου!! Εσύ το βλέπεις τώρα ότι Αυτός ο χρόνος που πέρασε άσκοπα πήγε χαμένος και εν μέρη έχεις δίκιο Λλα θα δεις τώρα άμα ρυθμεησεις κάποια πραγματάκια θα φτιάξουν όλα!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Bebouli είπε:

Η προλακτίνη επηρεάζεται από τα πάντα σχεδόν ,ακόμη και από ένα χάπι που θα πάρεις ας πούμε!! Φτιάχνεται όμως πολύ εύκολα και αυτή και ο θυρεοειδής!! Λογικά θα μπορείς να συνεχίσεις να έχεις ελεύθερες επαφές όσο ρυθμίζεται!!! Δεν ξέρω γιατί σου είπε έτσι για την προλακτίνη να σου πω την αλήθεια γιατί η προλακτίνη επηρεάζει την εμφύτευση!!  Κάνε και μια εξέταση προγεστερόνης την 7η μέρα μετά την ωορρηξία σου  να δεις αν έχει τα φυσιολογικά επίπεδα που χρειάζονται!! 

Αυτες τις εξετασεις τις εκανα 6η μερα του κυκλου !!! Μετα 3 μερες απο την περιοδο !!! 
Μου ειπε Οτι η προλακτινη μπορει να διαφερει αναλογα την ωρα μεσα στη μερα η μπορει να επηρεαστει και απο την αιμοληψια !! Η προγεστερονη την 6η μερα που εκανα ηταν κανονικη 0,5 !!! 
 

ααα εννοεις να κανω μετα την ωορρηξια ??? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Mamounitsa είπε:

Ναι έχεις δίκιο απλά σκέψου ότι φτάνεις πιο κοντά στο στόχο σου!! Εσύ το βλέπεις τώρα ότι Αυτός ο χρόνος που πέρασε άσκοπα πήγε χαμένος και εν μέρη έχεις δίκιο Λλα θα δεις τώρα άμα ρυθμεησεις κάποια πραγματάκια θα φτιάξουν όλα!!! 

♥️♥️?????? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Bebouli είπε:

@liza_pan93 εδωωωω είμαστε πολλές απ' τι θα καταλάβεις ?? ποτέ περιμένεις περίοδο? 3/10?

Ωωωω καλώς σας βρήκα! 

Αν σου πω ότι δεν ξέρω ακριβώς;; ποτέ δεν είχα δικό μου κύκλο! Τώρα στις 6/9 είχα με τα duphaston μετά από 3μηνη αμηνόρροια (μου σταματησαν τα αντισυλληπτικά). Υποθέτω την 1η εβδομάδα του Οκτώβρη ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 39 λεπτά, ο/η diana8 είπε:

Αυτες τις εξετασεις τις εκανα 6η μερα του κυκλου !!! Μετα 3 μερες απο την περιοδο !!! 
Μου ειπε Οτι η προλακτινη μπορει να διαφερει αναλογα την ωρα μεσα στη μερα η μπορει να επηρεαστει και απο την αιμοληψια !! Η προγεστερονη την 6η μερα που εκανα ηταν κανονικη 0,5 !!! 
 

ααα εννοεις να κανω μετα την ωορρηξια ??? 

Ααα οκ γιατι οι ορμονολογικες εξετάσεις γίνονται αυστηρά 2η-3η μέρα του κύκλου!!! Η προγεστερόνη μετριέται πάντα 7 μέρες πριν σου έρθει η περίοδος μόνο τότε είναι η σωστή η τιμή της που μπορούμε να την συμπεριλάβουμε τώρα που την έκανες δεν έχει νόημα!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η liza_pan93 είπε:

Ωωωω καλώς σας βρήκα! 

Αν σου πω ότι δεν ξέρω ακριβώς;; ποτέ δεν είχα δικό μου κύκλο! Τώρα στις 6/9 είχα με τα duphaston μετά από 3μηνη αμηνόρροια (μου σταματησαν τα αντισυλληπτικά). Υποθέτω την 1η εβδομάδα του Οκτώβρη ?

Από την μέρα που έκανες ωορρηξία μετράμε 14 μέρες τότε είναι να έρθει η περίοδος!! (2 μέρες κάτω 2 μέρες πάνω είναι φυσιολογικό)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η diana8 είπε:

Κοριτσια μου βγηκαν οι εξετασεις μου και να πω την αληθεια στεναχωρηθηκα λιγο... 

αυξημενη προλακτινη και Tsh !!! 
???

76DE388E-76DE-4B05-85E7-9D7D00A2DBE8.jpeg

9ABFCAEA-215A-48B3-B45F-23702D4162E9.jpeg

Κορίτσι μου επειδη κ εγώ ακριβώς το ίδιο θέμα είχα. Πολύ πολύ γρήγορα ρυθμίζονται μη σε αγχωνει καθόλου. Ο θηροειδης πρέπει να πέσει στο 1 και κάτι για να είναι οκ.. η προλακτίνη είναι αρκετά υψηλή  απ' ότι βλέπω , μισό χαπάκι την βδομάδα πίνω κ είναι μια χαρά.. μη στεναχωριέσαι καθόλου κ τα δυο μέσα σε 3-4 εβδομάδες ρυθμίζονται .. εύκολες είναι οι ορμόνες..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Κορίτσι μου επειδη κ εγώ ακριβώς το ίδιο θέμα είχα. Πολύ πολύ γρήγορα ρυθμίζονται μη σε αγχωνει καθόλου. Ο θηροειδης πρέπει να πέσει στο 1 και κάτι για να είναι οκ.. η προλακτίνη είναι αρκετά υψηλή  απ' ότι βλέπω , μισό χαπάκι την βδομάδα πίνω κ είναι μια χαρά.. μη στεναχωριέσαι καθόλου κ τα δυο μέσα σε 3-4 εβδομάδες ρυθμίζονται .. εύκολες είναι οι ορμόνες..

Με με έχει φοβησει που είναι τόσο υψηλή η προλακτινη και διαβάζω στο Ίντερνετ  διαφορά που έχει όταν είναι υψηλή και έχω τρομάξει ακόμα πιο πολύ ... όμως βλέπω ότι έχει σχέση με τον θυρεοειδή όποτε πιστεύω εάν φτιάξω τον θυρεοειδή να πέσει και η προλακτινη ... αυτά θα πρέπει να τα παίρνω και όταν ρυθμιστούν εσυ τα παίρνεις ακόμα ? Συγγνώμη που σε ρωτάω. Αλλά δε το γνωρίζω αυτά τώρα τα βλέπω πρώτη φορά 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η diana8 είπε:

Με με έχει φοβησει που είναι τόσο υψηλή η προλακτινη και διαβάζω στο Ίντερνετ  διαφορά που έχει όταν είναι υψηλή και έχω τρομάξει ακόμα πιο πολύ ... όμως βλέπω ότι έχει σχέση με τον θυρεοειδή όποτε πιστεύω εάν φτιάξω τον θυρεοειδή να πέσει και η προλακτινη ... αυτά θα πρέπει να τα παίρνω και όταν ρυθμιστούν εσυ τα παίρνεις ακόμα ? Συγγνώμη που σε ρωτάω. Αλλά δε το γνωρίζω αυτά τώρα τα βλέπω πρώτη φορά 

Μην κάθεσαι να διαβάζεις ιατρικά θέματα από το internet γιατί θα τρελαθείς. Ο,τι θες να ρωτάς τον γιατρό σου. ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η diana8 είπε:

Με με έχει φοβησει που είναι τόσο υψηλή η προλακτινη και διαβάζω στο Ίντερνετ  διαφορά που έχει όταν είναι υψηλή και έχω τρομάξει ακόμα πιο πολύ ... όμως βλέπω ότι έχει σχέση με τον θυρεοειδή όποτε πιστεύω εάν φτιάξω τον θυρεοειδή να πέσει και η προλακτινη ... αυτά θα πρέπει να τα παίρνω και όταν ρυθμιστούν εσυ τα παίρνεις ακόμα ? Συγγνώμη που σε ρωτάω. Αλλά δε το γνωρίζω αυτά τώρα τα βλέπω πρώτη φορά 

Κοίτα θηροειδη από τη στιγμή που θα ξεκινήσεις δε σταματάς.. θα σου γίνει συνήθεια εφ όρου ζωής.. ένα χαπάκι κάθε πρωί.. προλακτίνη ξεκίνησα ρυθμίστηκε αλλά η γυναικολόγος δε Μ την σταμάτησε παίρνω μισό χαπάκι κάθε βδομάδα.. ίσως άμα σταματήσω να ανέβει πάλι. Εγώ είχα 43 προλακτίνη .. ξέρω τι διαβάζεις κ μένα Μ χε πει να κάνω μαγνητική εγκεφαλου αλλά είπα για Άρχη να το ρυθμίσω με χαπάκι. Δεν είναι κ κάνα τρελό νούμερο να αγχώνεσαι.. άμα ήταν κάνα 100αρι ναι να πεις ωπ τι γίνεται μήπως έχω κάτι αλλά δεν είναι υπερβολικό .. όλα καλά σ ένα μήνα θα τα δεις φτιάξει όλα..οι ορμόνες φτιάχνονται στο πι κε φι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 31 λεπτά, ο/η diana8 είπε:

Με με έχει φοβησει που είναι τόσο υψηλή η προλακτινη και διαβάζω στο Ίντερνετ  διαφορά που έχει όταν είναι υψηλή και έχω τρομάξει ακόμα πιο πολύ ... όμως βλέπω ότι έχει σχέση με τον θυρεοειδή όποτε πιστεύω εάν φτιάξω τον θυρεοειδή να πέσει και η προλακτινη ... αυτά θα πρέπει να τα παίρνω και όταν ρυθμιστούν εσυ τα παίρνεις ακόμα ? Συγγνώμη που σε ρωτάω. Αλλά δε το γνωρίζω αυτά τώρα τα βλέπω πρώτη φορά 

Κορίτσι μου μην αγχόνεσαι! Της κουνιάδας μου ήταν ψηλά της είπε η γιατρός ότι με φαρμακευτική σε 6 μήνες θα είναι ρυθμίστεί πλήρως και στους 2 μήνες έμεινε έγκυος!!  είναι εύκολη ορμόνη η προλακτίνη μην στεναχωριέσαι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κορίτσια μου!Τι κανετε;;Δεν πολυ μπαινω αυτες τις ημέρες και δεν εχω προλαβει να σας παρακολουθησω..Αν ηταν κάποια εγκυούλα θα το ειχα δει..

Παίρνω τωρα και 5 μερες τα primolut για να αδιαθετήσω και μου εχουν κανει πολυ πόνο στις ωοθηκες και στη μεση..Εχει καμμιά ,αναλογη εμπειρία απο χάπια για να αδιαθετήσεις;;Θα τα παιρνω αλλες 5 μερες ,και μετα θα περιμενω...Αμάν πιαααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 45 λεπτά, ο/η diana8 είπε:

Με με έχει φοβησει που είναι τόσο υψηλή η προλακτινη και διαβάζω στο Ίντερνετ  διαφορά που έχει όταν είναι υψηλή και έχω τρομάξει ακόμα πιο πολύ ... όμως βλέπω ότι έχει σχέση με τον θυρεοειδή όποτε πιστεύω εάν φτιάξω τον θυρεοειδή να πέσει και η προλακτινη ... αυτά θα πρέπει να τα παίρνω και όταν ρυθμιστούν εσυ τα παίρνεις ακόμα ? Συγγνώμη που σε ρωτάω. Αλλά δε το γνωρίζω αυτά τώρα τα βλέπω πρώτη φορά 

Εγώ είχα τόση προλακτίνη κ δεν ε πήρα τίποτα. Για αρχή προηγείται ο θυροειδης. Θα δεις θα ρυθμιστεί κ θα πέσει κ η προλακτίνη!!!!! Για να σου δημιουργήσει πρόβλημα ή προλακτίνη πρέπει να είναι πάνω από 100. Εννοώ πρόβλημα για εμφύτευση. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Χρυσάφω είπε:

Καλησπερα κορίτσια μου!Τι κανετε;;Δεν πολυ μπαινω αυτες τις ημέρες και δεν εχω προλαβει να σας παρακολουθησω..Αν ηταν κάποια εγκυούλα θα το ειχα δει..

Παίρνω τωρα και 5 μερες τα primolut για να αδιαθετήσω και μου εχουν κανει πολυ πόνο στις ωοθηκες και στη μεση..Εχει καμμιά ,αναλογη εμπειρία απο χάπια για να αδιαθετήσεις;;Θα τα παιρνω αλλες 5 μερες ,και μετα θα περιμενω...Αμάν πιαααα

10 μερούλες σου είπε ο γιατρός? Και μετά θα δεις περίοδο? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

10 μερούλες σου είπε ο γιατρός? Και μετά θα δεις περίοδο? 

Ετσι μου ειπε...Λες να μην;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Άντρεα είπε:

Κορίτσι μου μην αγχόνεσαι! Της κουνιάδας μου ήταν ψηλά της είπε η γιατρός ότι με φαρμακευτική σε 6 μήνες θα είναι ρυθμίστεί πλήρως και στους 2 μήνες έμεινε έγκυος!!  είναι εύκολη ορμόνη η προλακτίνη μην στεναχωριέσαι!

Ευχαριστω πολυ για το σχολιο σου κοριτσι μου η αληθεια ειναι οτι οταν διαβαζω τετοια μηνυματα ηρεμω λιγο :) 

αυτο που δεν ξερω ειναι αν χρειαστει θεραπεια για αυτα να σταματησουμε τις προσπαθειες η να συνεχισουμε ... αυτο αν μπορειτε λιγο να με βοηθησετε 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Ετσι ειναι!!! Κι αυτος ο ανθρωπος ησουν εσυ γ μενα!!❤️🫶 Μια κοπελα π δν ξερω καλα καλα κ π μου σταθηκε καλυτερα κ απο φιλη!! 😍 Δε λεω κ ο αντρας μου διπλα μου σε ολα! Βραχος... αλλα ειναι αλλιως οταν ο αλλος το εχει ζησει κ εχει τις ιδιες αγωνιες.. περναει τα ιδια σκαμπανεβασματα, εχει κ τις ορμονες να βαρανε κοκκινο, μπαινει στη θεση σου γτ το ξερει πως ειναι κ σε νιωθει με μια λεξη π θα πεις..  Σε ευχαριστω πααααααρα πολυ!!💞💞💞
    • Ευχαριστω Ραμ μου!!!! 🥰 με το καλο ολα!!! 🙏❤️ Καλη αρχη στη νεα προσπαθεια κ με το καλο να μεγαλωσετε την οικογενεια σας!!!💫
    • Γλυκο μου μισοφεγγαρο!!! 🫶❤️🫶 Σε ευχαριστω για ολες τις ευχες!!! 🥰 Μακαρι ο θεος ν μας αξιωσει να γινουμε γονεις!!! Ελπιζω να πανε ολα καλα σε αυτο το ταξιδι π μολις ξεκινησε μεχρι το τελος!!! 🥹
    • Η αλήθεια είναι ότι και εμένα μου φάνηκε κάπως όμως δεν μου έδωσε περιθώρια ο γιατρός να το επεξεργαστώ! Με κοίταξε μου λέει είναι όλα καθαρά ντύσουν και έλα να τα πούμε! Μας ξεκίνησε με τις έρευνες και μας διάβαζε διαφορα πράγματα που είχε μελετήσει και μας λέγε το θα κάνουμε και πως θα προχωρήσουμε όποτε δεν πρόλαβα να σκεφτώ την παλινδρομη! Ναι δεν υπάρχει λογος για εξωσωματικη για την ωρα! Θα δούμε και τις εξετάσεις και τι θα μου δώσει και μετά αν δεν είναι εδώ ο σύντροφος θα καταψηξουμε σπερμα και θα κάνω σπερματεγχυνση! Μου είπε ότι μπορεί να αργησει να έρθει η περίοδος λόγω ΣΠΩ όχι όμως ότι είναι απόλυτο! Απλά για να μην ανησυχήσω! Ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου🙏
    • Τοκυο μου!!!! ❤️ Σε ευχαριστω κι εσενα για ολα!!! 🥰 Αληθεια αν δεν ησουν εσυ ν τα λεμε με dm κ να μου συστησεις αυτο τον τρομερο γιατρο (γενικα ειχα φτασει σ ενα σημειο π ειχα μπλοκαρει κ με ξεμπλοκαρες..), μπορει ακομα να εχανα χρονο κ να ημασταν στο μηδεν οπως τοσα χρονια π ψαχναμε ψαχναμε κ ακρη δε βγαζαμε!!!  Να εισαι καλα κ να χαιρεσαι την οικογενεια σου!!!😊 Με το καλο ν ερθει κ το 2ο παιδακι σας γερο και καλοτυχο!!!🙏💫🎈 Μακαρι κι εμας τα εμβρυακια μας να ερθουν στην αγκαλια μας καποια μερα!🙏
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...