Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ελπίζουμε να γίνουμε μανούλες το 2020..!!


Guest

Recommended Posts

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Mamounitsa είπε:

Χαχαχα καλά δε χρειάζεται να κάνατε και ταρζαν θες καμία φορά μπορεί να μπλοκάρει και να πέσει σε τοίχο και να υπάρχει τραυματισμός χα α α!! Πως να το εξηγήσω χαχαχα!!! 

Πρέπει να είμαστε αισιόδοξες βρε!! Δεν είναι θέμα θετικής σκέψης!!! Είναι ότι θελω να γεμίσουμε κοιλίτσες ??❤️????❤️?

ωχ δεν το καταλαβα αυτο τωρα γιατι δεν με αφηνει να κανω λαικ?

αχαχαχχα α τωρα καταλαβα ναι μπορει λοιπον και εγω ελεγα οτι κατεβαινει 

η περιοδος

εχθες ειδικα με πεθανε ενας πονος κατω απο την κοιλια αριστερα τι στο καλο ειμαστε αν αναμονη

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η vikujustme είπε:

ωχ δεν το καταλαβα αυτο τωρα γιατι δεν με αφηνει να κανω λαικ?

αχαχαχχα α τωρα καταλαβα ναι μπορει λοιπον και εγω ελεγα οτι κατεβαινει 

η περιοδος

εχθες ειδικα με πεθανε ενας πονος κατω απο την κοιλια αριστερα τι στο καλο ειμαστε αν αναμονη

 

Ναι καλά αυτό με τα λαικ πρέπει να σταματήσει κάποια στιγμή!!!! 

Όχι ρε αν ήταν περίοδος θα σου είχε κατέβει την επόμενη στο λέω γιατί μου έχει τύχει και αν όχι την επόμενη τη μεθεπόμενη σίγουρα!!! Τωρ όλα αυτά τις περιόδου είναι κ εγκυμοσηνης πρέπει να είσαι πολύ παρατηριτικη για να καταλάβεις! Εμένα μέχρι κ σήμερα με πονάει κ η κοιλιά κ η μεση ψιλοι στα αυτιά να σου μπουν αν έχεις τσιμπιματακια στη μήτρα χαμικα γενικά η έχεις φκε ες στο στήθος έντονες!? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Mamounitsa είπε:

Ναι καλά αυτό με τα λαικ πρέπει να σταματήσει κάποια στιγμή!!!! 

Όχι ρε αν ήταν περίοδος θα σου είχε κατέβει την επόμενη στο λέω γιατί μου έχει τύχει και αν όχι την επόμενη τη μεθεπόμενη σίγουρα!!! Τωρ όλα αυτά τις περιόδου είναι κ εγκυμοσηνης πρέπει να είσαι πολύ παρατηριτικη για να καταλάβεις! Εμένα μέχρι κ σήμερα με πονάει κ η κοιλιά κ η μεση ψιλοι στα αυτιά να σου μπουν αν έχεις τσιμπιματακια στη μήτρα χαμικα γενικά η έχεις φκε ες στο στήθος έντονες!? 

εν ετη 2019 και εχουμε περιορισμο στο λαικ?

κοιτα στο στηθος βλεπω καποιες λιγες φλεβες εντονες αλλα δεν ξερω να με σιγουρια αν εινα πρωτη φορα ετσι δεν θυμαμαι δλδ/

δεν ξερω αν ειναι η μητρα ηταν ενας πονος εχθες που με ταλαιπωρουσε ολη μερα αριστερα πολυ χαμηλα κατω  απο τον αφαλο

τι να πω μωρε εχω δει διαφορα στους πονους περιοδου μου απο οταν ξεκινησαμε ελευθερες επαφες πονους και ενοχλησεις που πριν τις ελευθερες επαφες δεν τα ειχα.σημερα ας πουμε μου περασε αυτο και νιωθω πονο στν μεση εντονο

α το νιωθω εγω ερχεται καλη καρδια αχα

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η vikujustme είπε:

εν ετη 2019 και εχουμε περιορισμο στο λαικ?

κοιτα στο στηθος βλεπω καποιες λιγες φλεβες εντονες αλλα δεν ξερω να με σιγουρια αν εινα πρωτη φορα ετσι δεν θυμαμαι δλδ/

δεν ξερω αν ειναι η μητρα ηταν ενας πονος εχθες που με ταλαιπωρουσε ολη μερα αριστερα πολυ χαμηλα κατω  απο τον αφαλο

τι να πω μωρε εχω δει διαφορα στους πονους περιοδου μου απο οταν ξεκινησαμε ελευθερες επαφες πονους και ενοχλησεις που πριν τις ελευθερες επαφες δεν τα ειχα.σημερα ας πουμε μου περασε αυτο και νιωθω πονο στν μεση εντονο

α το νιωθω εγω ερχεται καλη καρδια αχα

 

Χάχα αχ τι να σου πω ρε κορίτσι μου εύχομαι να κάνεις λάθος!! Να ξέρεις παντός εγώ κάθε φορά που νόμιζα πως ήμουν έγκυος δεν ήμουν και το αντίθετο χαχαχα!!! 

Αναμονή δεν μπορούμε να κάνουμε τίποτα να τίποτα άλλο οοο!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημεραα κοριτσια μου 

την παρασκευη θα ξεκινησω τα τεστ ωορρηξιας θα ειμαι 10η μερα του κυκλου οποτε μια χαρα !!! ?? 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Mamounitsa είπε:

Χάχα αχ τι να σου πω ρε κορίτσι μου εύχομαι να κάνεις λάθος!! Να ξέρεις παντός εγώ κάθε φορά που νόμιζα πως ήμουν έγκυος δεν ήμουν και το αντίθετο χαχαχα!!! 

Αναμονή δεν μπορούμε να κάνουμε τίποτα να τίποτα άλλο οοο!!! 

ακομα περιμενεις στον γιατρο ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια! Εχθες παρήγγειλα και εγω τα τεστάκια πρωτη φορά! Να δούμε τι θα γίνει και αυτό το μήνα! Αλλά νομίζω ότι τα χάνω: ειμαι στην 3η μερα περιοδου και λέω λες να είναι αιμα εμφυτευσης; χαχαχα αυτό ήταν! με βλέπω με ασπρη μπλουζιτσα!

στις On 20/9/2019 at 1:06 ΜΜ, ο/η Geo2009 είπε:

Καλώς ήρθες κοριτσάκι! Θα ευχηθώ πρώτα να μην έρθει η άτιμη και έπειτα εφόσον δεν έρθει να μην ξανάρθει για 1 χρόνο τουλάχιστον! Υπομονή και επιμονή κορίτσι μου! ❤️❤️❤️❤️❤️

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η vikujustme είπε:

εν ετη 2019 και εχουμε περιορισμο στο λαικ?

κοιτα στο στηθος βλεπω καποιες λιγες φλεβες εντονες αλλα δεν ξερω να με σιγουρια αν εινα πρωτη φορα ετσι δεν θυμαμαι δλδ/

δεν ξερω αν ειναι η μητρα ηταν ενας πονος εχθες που με ταλαιπωρουσε ολη μερα αριστερα πολυ χαμηλα κατω  απο τον αφαλο

τι να πω μωρε εχω δει διαφορα στους πονους περιοδου μου απο οταν ξεκινησαμε ελευθερες επαφες πονους και ενοχλησεις που πριν τις ελευθερες επαφες δεν τα ειχα.σημερα ας πουμε μου περασε αυτο και νιωθω πονο στν μεση εντονο

α το νιωθω εγω ερχεται καλη καρδια αχα

 

Καλημερα κοριτσι μου !!! Σου ευχομαι να μας πεις ευχαριστα νεα και αν οχι ειμαστε εδω να πιστευουμε και να προσπαθουμε ολες μαζι !!!!♥️♥️??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η vikujustme είπε:

ακομα περιμενεις στον γιατρο ??

Αααα αααα ναι ήταν πριν μια κοπέλα μάλλον στο μήνα τις και τώρα νομίζω τελειώνει μπενω όπου να ναι!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Mamounitsa είπε:

Αααα αααα ναι ήταν πριν μια κοπέλα μάλλον στο μήνα τις και τώρα νομίζω τελειώνει μπενω όπου να ναι!!! 

αντε ωραια!!! :):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η diana8 είπε:

Καλημερα κοριτσι μου !!! Σου ευχομαι να μας πεις ευχαριστα νεα και αν οχι ειμαστε εδω να πιστευουμε και να προσπαθουμε ολες μαζι !!!!♥️♥️??

@diana8 μου καλημερα! πως εισαι? σε ευχαριστω θα σας ενημερωσω μολις εχω νεα:)

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η mummy5 είπε:

Καλημέρα κορίτσια! Εχθες παρήγγειλα και εγω τα τεστάκια πρωτη φορά! Να δούμε τι θα γίνει και αυτό το μήνα! Αλλά νομίζω ότι τα χάνω: ειμαι στην 3η μερα περιοδου και λέω λες να είναι αιμα εμφυτευσης; χαχαχα αυτό ήταν! με βλέπω με ασπρη μπλουζιτσα!

 

τελεια !! ναι ξεκινα και με τα τεστ! προσπαθείτε καιρο?ολα καλα θα πανε :):)

γελασα με την ασπρη μπλουζιτσα αχαχαχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η vikujustme είπε:

τελεια !! ναι ξεκινα και με τα τεστ! προσπαθείτε καιρο?ολα καλα θα πανε :):)

γελασα με την ασπρη μπλουζιτσα αχαχαχ

χαχαχα, ναι προσπαθούμε 1,5 χρόνο ΑΛΛΑ είχα 3 εγκυμοσύνες στο ενδιάμεσο οι οποίες παλινδρομούσαν την 7η εβδομάδα. Την τελευταία απόξεση την έκανα τον Μάιο.  Ιούνιο - Ιούλιο μας ειπε η γιατρός να προσέχουμε οπότε ουσιαστικά προσπαθούμε Αυγουστο - Σεπτέμβριο! Εσείς;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η mummy5 είπε:

χαχαχα, ναι προσπαθούμε 1,5 χρόνο ΑΛΛΑ είχα 3 εγκυμοσύνες στο ενδιάμεσο οι οποίες παλινδρομούσαν την 7η εβδομάδα. Την τελευταία απόξεση την έκανα τον Μάιο.  Ιούνιο - Ιούλιο μας ειπε η γιατρός να προσέχουμε οπότε ουσιαστικά προσπαθούμε Αυγουστο - Σεπτέμβριο! Εσείς;

εύχομαι όλα να πάνε καλά και να εχουμε ευχαριστα νεα κορτσι μου συντομα!

εμεις ελευθερες επαφες ξεκινησαμε τον ιουλιο και αυγουστο αλλα σε ακυρες μερες οποτε τωρα μονο τον σεπτεμβριο μπορω να πω οτι ειχαμε μπολικες και μερα παρα μερα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η vikujustme είπε:

εύχομαι όλα να πάνε καλά και να εχουμε ευχαριστα νεα κορτσι μου συντομα!

εμεις ελευθερες επαφες ξεκινησαμε τον ιουλιο και αυγουστο αλλα σε ακυρες μερες οποτε τωρα μονο τον σεπτεμβριο μπορω να πω οτι ειχαμε μπολικες και μερα παρα μερα

Υπέροχα ευχομαι από καρδιάς ευχάριστα νέα σύντομα και ΟΛΕΣ μας με γερά μωράκια!!!!!! Εγω τωρα όπως τα υπολογίζω πρέπει να ξεκινούν οι γόνιμες 1/10 οπότε θα το επιβεβαιώσω και με τα τεστάκια  και βλέπουμε...?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Για να δούμε θετικά τεστακια

Wannabeamammy:  (θετικό)

Mamounitsa : (θετικό)

vikujustme: 25/09

Ντορντεα: 26/09

Νatacha : 28/09

Titika88: 03/10

Marla8: 03/10

liza_pan93

Μαρια89 :06/10

lactaki:  09/10

anna90: 12/10

Bebouli: 13/10

Princess28: 13/10

Whatever: 13/10

Maroulita: 13/10

PAPA EVA : 14/10

Σταυρι: 14 /10

Diana8: 16/10

Jesabell:  /10

ViKcy: 15/10

Geo2009 :

Χρυσάφω:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια! Ελπίζω να αρχίσουν τα θετικά τεστακια να το γιορτάσουμε εδώ μέσα! ??

@diana8 μίλησες με τον γιατρό σου; Ο θυρεοειδής είναι κάτι που μπορεί σχετικά εύκολα να ρυθμιστεί κορίτσι μου! Για την προλακτίνη δεν γνωρίζω καθόλου... Αλλά τι στο καλό;;; Λογικά θα ρυθμίζεται και αυτή! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η whatever είπε:

Καλησπέρα κορίτσια! Ελπίζω να αρχίσουν τα θετικά τεστακια να το γιορτάσουμε εδώ μέσα!

@diana8 μίλησες με τον γιατρό σου; Ο θυρεοειδής είναι κάτι που μπορεί σχετικά εύκολα να ρυθμιστεί κορίτσι μου! Για την προλακτίνη δεν γνωρίζω καθόλου... Αλλά τι στο καλό;;; Λογικά θα ρυθμίζεται και αυτή! 

εκλεισα για παρασκευη να με δει η γιατρος για τον θυρεοειδη ολο γυναικολογος μου ειπε οτι δεν ειναι πολυ υψηλη η προλακτινη και δεν τον ανησυχει ...ρυθμιζονται ειπε !! :( μαλλον απο απριλη που προσπαθω για αυτο δεν γινεται τπτ .... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 41 λεπτά, ο/η diana8 είπε:

Κοριτσια μου βγηκαν οι εξετασεις μου και να πω την αληθεια στεναχωρηθηκα λιγο... 

αυξημενη προλακτινη και Tsh !!! 
???

76DE388E-76DE-4B05-85E7-9D7D00A2DBE8.jpeg

9ABFCAEA-215A-48B3-B45F-23702D4162E9.jpeg

Αγαπούλα μου μην ανησυχείς καθόλου! Ρυθμίζονται πολύ εύκολα και τα δύο! Μιλάω εκ πείρας! Αν θυμάμαι καλά προλακτίνη είχα πάνω από 50 και Tsh 7! Έχουν ρυθμιστεί και τα δύο! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 46 λεπτά, ο/η diana8 είπε:

Κοριτσια μου βγηκαν οι εξετασεις μου και να πω την αληθεια στεναχωρηθηκα λιγο... 

αυξημενη προλακτινη και Tsh !!! 
???

76DE388E-76DE-4B05-85E7-9D7D00A2DBE8.jpeg

9ABFCAEA-215A-48B3-B45F-23702D4162E9.jpeg

Απααπαααα θα έπρεπε να χαίρεσαι βρε που ξέρεις τι είναι και θα το ρυθμίσεις αυτά δεν είναι τίποτα με ένα χαπάκι στρώνει και πολύ χρηγορα!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 51 λεπτά, ο/η diana8 είπε:

Κοριτσια μου βγηκαν οι εξετασεις μου και να πω την αληθεια στεναχωρηθηκα λιγο... 

αυξημενη προλακτινη και Tsh !!! 
???

76DE388E-76DE-4B05-85E7-9D7D00A2DBE8.jpeg

9ABFCAEA-215A-48B3-B45F-23702D4162E9.jpeg

Κορίτσι η προλακτίνη είναι οκ. Δεν εμποδίζει κάτι. Αλλά ο θυροειδησς πρέπει να ρυθμιστεί οπωσδήποτε. Μην ανησυχείς. Με ένα χαπάκι φτιάχνουν όλα. Κλείσε ραντεβού σε ενδοκρινολογο. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η diana8 είπε:

εκλεισα για παρασκευη να με δει η γιατρος για τον θυρεοειδη ολο γυναικολογος μου ειπε οτι δεν ειναι πολυ υψηλη η προλακτινη και δεν τον ανησυχει ...ρυθμιζονται ειπε !! :( μαλλον απο απριλη που προσπαθω για αυτο δεν γινεται τπτ .... 

Κορίτσι μου η προλακτίνη επηρεάζεται και από τον θυρεοειδή μπορεί από εκεί να είναι λίγο ανεβασμένη και μόλις πάρεις χαπακι για θυρεοειδή να πέσει κι αυτή!!! ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 28 λεπτά, ο/η diana8 είπε:

εκλεισα για παρασκευη να με δει η γιατρος για τον θυρεοειδη ολο γυναικολογος μου ειπε οτι δεν ειναι πολυ υψηλη η προλακτινη και δεν τον ανησυχει ...ρυθμιζονται ειπε !! :( μαλλον απο απριλη που προσπαθω για αυτο δεν γινεται τπτ .... 

Εγώ σου εύχομαι αυτά να είναι ο λόγος που δεν έρχεται το μωράκι γιατί τώρα ξέρεις τι μπορεί να  φταίει! Μόλις ρυθμιστούν να δεις που όλα καλά θα πάνε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...