Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ελπίζουμε να γίνουμε μανούλες το 2020..!!


Guest

Recommended Posts

στις πριν 11 λεπτά, ο/η ViKcy είπε:

@Bebouli Ευχαριστω πολύ πιο με έβαλες στην λίστα!Αν και δεν έχω πολλές πιθανότητες!!??? Παρ όλα αυτά περιμένω 15/10!

Ποτε δεν ξέρεις!! ????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Titika88 είπε:

Οντως να σου μιλησω και λιγο σοβαρα γιατι πριν αστεοευομουν ...αυτα ειναι τα καλυτερα!!!! Επειδη μου ετυχε ετσι απ το πουθενα....η χαρα ηταν τεραστια και για να το συνειδητοποιησω κανα δυο τρια βραδια τα πρωτα δεν κοιμομουν τη νυχτα γελουσα μονη μου ....και τωρα δεν λεω οτι το αποκλειω απλα εχω πειστει μεσα μου οτι αυτα οσο τα συζητας δεν ερχονται...και επισης κατι αλλο που με απασχολει εμενα γιατι προσγειωθηκα αποτομα ειναι οτι και να δω θετικο τεστ απλα θα χαρω...μεχρι να περασουν οι 6-7 εβδομαδες ...μετα οχι απλα θα χαρω ...θα χοροπηδηξω!!!!! 

Καταλαβαίνω τι λες και όσες είχαμε και μια απώλεια φοβόμαστε λιγάκι παραπάνω... 

Όταν ξεκινήσαμε προσπάθειες για μωρό ο άντρας μου ήταν τρελαμενος. Εγώ όχι ότι δεν ήθελα αλλά οκ δεν είχα τη λαχτάρα του. Μετά όμως από την πρώτη βιοχημική το ήθελα και γω πάρα πολύ. Τη δεύτερη φορά το ψιλιαστηκα πριν την καθυστέρηση. Πήγαινα για την πρώτη χοριακη έχοντας ήδη την ψυχολογία ότι δεν θα προχωρήσει αλλά θα είχα ενδείξεις πλέον ότι κάτι δεν πάει καλά και θα πρέπει να κάνω εξετάσεις. Δεν σου κρύβω ότι τη δεύτερη φορά περισσότερο θύμωσα παρα στεναχωρήθηκα. 

Πιστεύω ότι η τρίτη φορά θα είναι και η τυχερή μου!!! Ή τουλάχιστον τα λέω για παρηγοριά....

Πλέον ξεκινάμε πάλι προσπάθειες, αποκλείεται να μη το σκέφτομαι κάθε μέρα αλλά νιώθω καλύτερα ότι το συζηταω κάνοντας χαβαλε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 48 λεπτά, ο/η Geo2009 είπε:

Κορίτσια μου εκεί στη Θεσσαλονίκη τι γίνεται? Εύχομαι όλα να είναι καλά! Είδα φωτογραφίες από Ωραιόκαστρο και τρόμαξα! Ο Θεός να βάλει το χέρι του!!! 

Πολύ νερό όντως. Εγώ βρίσκομαι στην άλλη μεριά της πόλης και εδώ τα πράγματα ήταν καλύτερα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η lactaki είπε:

Γεια σας κ από μένα κοριτσια εγώ έφυγα λίγες μέρες για χαλάρωση με τον άντρουλη μου.. να ξεχαστω να χαλαρώσω.. 10η μερα είμαι κ έχω ξεκινήσει ήδη επαφές σήμερα.. 

Βρε @Mantarini υπάρχει περίπτωση να ήσουν πριν κάνα δυωρο στη Δωδώνη στην αρχή της αγοράς??πάνω σ ένα σκαμπο έξω..  Είδα μια γκαστρουλα κ λέω λες??χαχα... 

ααα είσαι Λήμνο;; Όχι δεν ήμουν εγώ..  Την φίλη μου την Εύη είδες.. Ειναι δικο τους το μαγαζί  και πάντα κάθεται εκεί... χαχαχα σου στέλνω π.μ. που θα με βρεις... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 35 λεπτά, ο/η Mantarini είπε:

ααα είσαι Λήμνο;; Όχι δεν ήμουν εγώ..  Την φίλη μου την Εύη είδες.. Ειναι δικο τους το μαγαζί  και πάντα κάθεται εκεί... χαχαχα σου στέλνω π.μ. που θα με βρεις... 

Ααα πουλακια Μου στο αγαπημενο μου νησακι ειστε ε???  Λακτακι θελω φωτο με το αγαπημενο μανταρινακι.( στειλεεεεεεεεεε)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Σταυρι είπε:

Ααα πουλακια Μου στο αγαπημενο μου νησακι ειστε ε???  Λακτακι θελω φωτο με το αγαπημενο μανταρινακι.( στειλεεεεεεεεεε)

Εσένα σε περίμενα Μήπως σε δω στο γάμο που μου έλεγες... Δεν ήρθατε τελικά;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 49 λεπτά, ο/η Mantarini είπε:

Εσένα σε περίμενα Μήπως σε δω στο γάμο που μου έλεγες... Δεν ήρθατε τελικά;; 

Τελικα οχι δεν καταφεραμε γιατι εχουμε και εμεις επειχειρηση και δεν ειχαμε ν αφησουμε καποιον πισω .  Ηθελα πολυ παβτως εχω ερωτα με τη λημνο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσια και από μένα! Ειμαι καινούργια εδω και περιμένω και εγω μήπως δεν αδιαθετήσω αυτό το μήνα. Περιμένω στις 24/9 και σήμερα είδα λίγο καφέ και μετά τίποτα. Προσπαθώ να μην είμαι αγχωμένη, αλλά είχα τρείς συνεχόμενες παλίνδρομες στην 7η εβδομάδα κύησης και έχω απογοητευτεί λίγο... Ευχομαι σε Ολες μας αυτό που θέλει τόσο πολύ η καρδιά μας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 41 λεπτά, ο/η mummy5 είπε:

Καλημέρα κοριτσια και από μένα! Ειμαι καινούργια εδω και περιμένω και εγω μήπως δεν αδιαθετήσω αυτό το μήνα. Περιμένω στις 24/9 και σήμερα είδα λίγο καφέ και μετά τίποτα. Προσπαθώ να μην είμαι αγχωμένη, αλλά είχα τρείς συνεχόμενες παλίνδρομες στην 7η εβδομάδα κύησης και έχω απογοητευτεί λίγο... Ευχομαι σε Ολες μας αυτό που θέλει τόσο πολύ η καρδιά μας!

Καλώς ήρθες κοριτσάκι! Θα ευχηθώ πρώτα να μην έρθει η άτιμη και έπειτα εφόσον δεν έρθει να μην ξανάρθει για 1 χρόνο τουλάχιστον! Υπομονή και επιμονή κορίτσι μου! ❤️❤️❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερουδια ??????

Τι μου κάνετε!? Βρε κάντε κ ένα διάλειμμα από το σεξ φτάνει χάχα!!! Εξαφανίζολ!!! @mummy5  καλός ήρθες στην παρέα μας εύχομαι αυτός ο μήνας να είναι κ ο τυχερός σας!! Τωρα αίμα δεν έχεις!? Κάποιες κοπέλες μιλούν για το αίμα εμφητευσης εμένα δε μου έχει τύχει εύχομαι να είναι αυτό!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 55 λεπτά, ο/η Mamounitsa είπε:

Καλησπερουδια ??????

Τι μου κάνετε!? Βρε κάντε κ ένα διάλειμμα από το σεξ φτάνει χάχα!!! Εξαφανίζολ!!! @mummy5  καλός ήρθες στην παρέα μας εύχομαι αυτός ο μήνας να είναι κ ο τυχερός σας!! Τωρα αίμα δεν έχεις!? Κάποιες κοπέλες μιλούν για το αίμα εμφητευσης εμένα δε μου έχει τύχει εύχομαι να είναι αυτό!!! 

Γεια σουυυ ?? χαχαχαχ εγώ δεν ξεκίνησα ακόμα την άλλη εβδομάδα θα χαθώ για λίγες ωριτσες  ??

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 32 λεπτά, ο/η diana8 είπε:

Γεια σουυυ ?? χαχαχαχ εγώ δεν ξεκίνησα ακόμα την άλλη εβδομάδα θα χαθώ για λίγες ωριτσες  ??

 

Χάχα μα τι να πω τέτοια εξαφανηση άλλο πράγμα!! Έμεινα μόνη!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Mamounitsa είπε:

Αααα φαντάζομαι το δεξιά είναι σήμερα ε???? 

Φαινεται πιο ζωντανο κοκκινο.....το αλλο φαινεται μπαγιατικο....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Titika88 είπε:

Φαινεται πιο ζωντανο κοκκινο.....το αλλο φαινεται μπαγιατικο....

Έλα ρε μωρό δεν σε πιάνω πιο είναι σήμερα το δεξί η το αριστερό!? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λογικά το αριστερό ειναι το σημερινό!! Λοιπόν σεξ για κάνα 2 μέρες ακόμα χαχαχ!! Αύριο τεστ πάλι να δεις αν πέσει και γίνει αρνητικο! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Mamounitsa είπε:

Έλα ρε μωρό δεν σε πιάνω πιο είναι σήμερα το δεξί η το αριστερό!? 

Το αριστερο μαρηηηηη το πιο εντονο....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λοιπον πρωτον δεν ειναι εφικτο εγω καθε μερα να κανω σεξ....χαχαχαχαχα φτανει πια! Εχουμε και δουλειες...και δευτερον δεν κανει καλο καθε μερα τοσες μερες...τζουφιο θα ειναι...οποτε ποτε να κανω καλυτερα???? Σημερα η αυριο???? Χτες απογευμα  παντως εγινε η δουλεια.... @Mamounitsa @Bebouli @Χρυσάφω @Starrr ????????????????????? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Titika88 είπε:

Λοιπον πρωτον δεν ειναι εφικτο εγω καθε μερα να κανω σεξ....χαχαχαχαχα φτανει πια! Εχουμε και δουλειες...και δευτερον δεν κανει καλο καθε μερα τοσες μερες...τζουφιο θα ειναι...οποτε ποτε να κανω καλυτερα???? Σημερα η αυριο???? Χτες απογευμα  παντως εγινε η δουλεια.... @Mamounitsa @Bebouli @Χρυσάφω @Starrr ????????????????????? 

Αύριο τότε!!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και επισηςςςςς που ειναι ο κυκλοςμου???????? Σταθερος κυκλος 25αρης  εφτασα 16η μερα και εχω ακομα 48 ωρο??????? Περιοδος ποτε θα μου ερθει?????? Σε κανα χρονο??????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Titika88 είπε:

Λοιπον πρωτον δεν ειναι εφικτο εγω καθε μερα να κανω σεξ....χαχαχαχαχα φτανει πια! Εχουμε και δουλειες...και δευτερον δεν κανει καλο καθε μερα τοσες μερες...τζουφιο θα ειναι...οποτε ποτε να κανω καλυτερα???? Σημερα η αυριο???? Χτες απογευμα  παντως εγινε η δουλεια.... @Mamounitsa @Bebouli @Χρυσάφω @Starrr ????????????????????? 

Καλησπέρα κορίτσια!Πήγα γιατρό!Μου έγραψε χάπια για δεκα μερες για να αδιαθετήσω και έπειτα θα κάνω ορμονικό έλεγχο...Αντε να δούμε τι θα δούμε..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...