Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ελπίζουμε να γίνουμε μανούλες το 2020..!!


Guest

Recommended Posts

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Maroulita? είπε:

Γενικα πολυ σπανια..1 φορα τον χρονο κ αν!! Την 26η μερα πρωι πρωι κανει την εμφανιση της!! 

Για να δούμε!! Εγώ πιο πολύ αγχώνομαι, παρά πιστεύω για κάτι καλό ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 42 λεπτά, ο/η Princess28 είπε:

Για να δούμε!! Εγώ πιο πολύ αγχώνομαι, παρά πιστεύω για κάτι καλό ?

Ασε κ γω να σκασω ειμαι!! ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Maroulita? είπε:

Ασε κ γω να σκασω ειμαι!! ?

Εμένα νομίζω έρχεται...τουλάχιστον είναι όλα καλά...ελπίζω εσείς να έχετε πιο καλά νέα.!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Princess28 είπε:

Εμένα νομίζω έρχεται...τουλάχιστον είναι όλα καλά...ελπίζω εσείς να έχετε πιο καλά νέα.!

Εδωσε σημαδι;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Princess28 είπε:

? ναι είδα λίγο ροζ στο σκούπισμα...μάλλον έρχεται σιγά σιγά

Τελικα δεν ξερω τι ειναι χειροτερο..οταν ερχεται στην ωρα της ή οταν εστω για λιγες ωρες/μερες μας γεμιζει ελπιδες...? 

Δεν χανομαι την ελπιδα μας ομως!!! Να περασει να εξαφανιστει κ ο επομενος μηνας ειναι μπροστα!! ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Princess28 είπε:

Καλημέρα κορίτσια!!! Περίοδος ακόμη άφαντη!! @diana8 και @Maroulita? τι κάνετε;; Κανα νέο;;

Γεια σου κορίτσι μου ... ακόμα τίποτα το στήθος με πονάει νιώθω σαν να με τραβάει κάτι ..από μόνο αυτό που νιώθω από το πρωί λίγο είναι σαν τσιμπηματάκια αλλά μια φορά στο τόσο όχι συνεχόμενα ...εγώ θα περιμένω και σήμερα και αν δεν έρθει θα κάνω αύριο ...  ίσως έρθει σήμερα .. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Princess28 είπε:

Γενικά σου έχει καθυστερήσει άλλες φορές;

χαχα @diana8 τι λες;

Μόνο όταν έκανα δίαιτα και έκανε να έρθει μια εβδομάδα αλλά πήγα γιατρό και όλα εντάξει ήταν ... νόμιζα οως ήταν κύστη αλλά όλα καλά .. συνήθως έρχεται στην ώρα της άντε μια μέρα πριν η μια μέτα που είναι φυσιολογικό αυτό 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 47 λεπτά, ο/η Princess28 είπε:

? ναι είδα λίγο ροζ στο σκούπισμα...μάλλον έρχεται σιγά σιγά

Κορίτσι μου όλα καλά είναι τουλάχιστον και εγώ Αυτό λέω ας έρθει αλλά να μην έχω κάποιο πρόβλημα ... ας ελπίσουμε την επόμενη φορά να μας πεις ευχάριστα νέα !!! Ειμαστε εδω να στηριζουμε η μια την αλλη !!! Μαζι σε ολα !!! Ειμαι σιγουρη πως θα ερθει και το δικο μας θετικο τεστ συντομα σε ολες μας !!! Θετικη σκεψη μονο !!!! ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 41 λεπτά, ο/η Maroulita? είπε:

Τελικα δεν ξερω τι ειναι χειροτερο..οταν ερχεται στην ωρα της ή οταν εστω για λιγες ωρες/μερες μας γεμιζει ελπιδες...? 

Δεν χανομαι την ελπιδα μας ομως!!! Να περασει να εξαφανιστει κ ο επομενος μηνας ειναι μπροστα!! ?

Μαρουλίτα μακάρι να έχεις ευχάριστα!!! Στο εύχομαι ολόψυχα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Maroulita? είπε:

Ασε κ γω να σκασω ειμαι!! ?

Αυριο θα εχω τα τεστ λογικα ... τα εχω παραγγειλει απο χθες !!! Αν θελεις και δεν μας εχει ερθει μεχρι τοτε να κανουμε μαζι.!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 49 λεπτά, ο/η Maroulita? είπε:

Τελικα δεν ξερω τι ειναι χειροτερο..οταν ερχεται στην ωρα της ή οταν εστω για λιγες ωρες/μερες μας γεμιζει ελπιδες...? 

Δεν χανομαι την ελπιδα μας ομως!!! Να περασει να εξαφανιστει κ ο επομενος μηνας ειναι μπροστα!! ?

Καλύτερα να έρχεται στην ώρα της να μην έχουμε τζάμπα ελπίδες!! Ναι άντε να έρθει να τελειώνει!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 39 λεπτά, ο/η diana8 είπε:

Γεια σου κορίτσι μου ... ακόμα τίποτα το στήθος με πονάει νιώθω σαν να με τραβάει κάτι ..από μόνο αυτό που νιώθω από το πρωί λίγο είναι σαν τσιμπηματάκια αλλά μια φορά στο τόσο όχι συνεχόμενα ...εγώ θα περιμένω και σήμερα και αν δεν έρθει θα κάνω αύριο ...  ίσως έρθει σήμερα .. 

Χμμ για να δούμε..μπορεί να έχεις καλά νεάκια ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η diana8 είπε:

Κορίτσι μου όλα καλά είναι τουλάχιστον και εγώ Αυτό λέω ας έρθει αλλά να μην έχω κάποιο πρόβλημα ... ας ελπίσουμε την επόμενη φορά να μας πεις ευχάριστα νέα ?

Αυτό, να είναι όλα καλά τουλάχιστον και να μην υπάρχει κάποιο πρόβλημα!! Μετά όλα γίνονται!! Αν δε τα καταφέραμε ας έρθει τουλάχιστον να είναι όλα καλά να φύγει αυτό το άγχος μην έχω κάποιο πρόβλημα ?? μακάρι κορίτσι μου, κι εσύ να μας πεις τώρα καλά νέα ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Tokyo είπε:

Μαρουλίτα μακάρι να έχεις ευχάριστα!!! Στο εύχομαι ολόψυχα!!!

Ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου!! Εσυ τι κάνεις; μαζί είμαστε εμείς απ ότι θυμαμαι!! 

 

στις πριν 16 λεπτά, ο/η diana8 είπε:

Αυριο θα εχω τα τεστ λογικα ... τα εχω παραγγειλει απο χθες !!! Αν θελεις και δεν μας εχει ερθει μεχρι τοτε να κανουμε μαζι.!!!! 

Εγώ το πήρα ήδη..λέω αύριο να το κάνω, εαν ως τότε δεν έχει εμφανιστεί...εν τω μεταξύ πλην της μικρής αυτης καθυστερησης κ της θερμοκρασιας δεν εχω καποιο σημαδι που να δειχνει εγκυμοσυνη..αυτο με  μπερδευει κ με φρεναρει λίγο, αλλά για τον λόγο που ανέφερα κ παραπάνω θέλω να το κάνω για να μην ξερω τι γίνεται!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Maroulita? είπε:

Ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου!! Εσυ τι κάνεις; μαζί είμαστε εμείς απ ότι θυμαμαι!! 

 

Εγώ το πήρα ήδη..λέω αύριο να το κάνω, εαν ως τότε δεν έχει εμφανιστεί...εν τω μεταξύ πλην της μικρής αυτης καθυστερησης κ της θερμοκρασιας δεν εχω καποιο σημαδι που να δειχνει εγκυμοσυνη..αυτο με  μπερδευει κ με φρεναρει λίγο, αλλά για τον λόγο που ανέφερα κ παραπάνω θέλω να το κάνω για να μην ξερω τι γίνεται!

Λογικα θα το εχω το πρωι.!!! 

Εγω μονο στηθος και που και που τσιμπιματα ανα διαστηματα !!! Αλλα στο στηθος οι φλεβες εντονες μου ειπαν οτι ειναι καλο αυτο .. ομως γενικα δεν το εχω προσεξει να ξερω αν το εχω γενικα η μονο τωρα !!!! Ας δουμε και σημερα τι θα γινει ...εξαλλου εγινε η δουλεια τωρα οτι εγινε εγινε θα μαθουμε !!! ? αρκει να ειναι ολα καλα και οχι κατι σοβαρο αυτο με αγχωνει μονο !! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια μου! Και εμείς με τον άνδρα μου προσπαθούμε από περσυ τον Νοέμβρη.. Εύχομαι και εγώ ολονων μας οι προσπάθειες να καρποφορησουν μες το 2020!!! 

Εγώ εδώ και δύο μήνες πέρασα πολύ δύσκολα. Είχα όλα σχεδόν τα συμπτώματα ναυτικές εμετούς ανεξήγητη κούραση πονοκεφάλους συχνουουριες πρήξιμο στο στηθος και στη κοιλιά και κυρίως απέχθεια για τον αγαπημένο μου καφέ, αλλά σαν φάνηκε και τους δύο μήνες αδιαθετησα και τελικά δεν ήμουν. Ελπίζω όμως ότι σύντομα θα έρθει! Καλή επιτυχία σε όλες μας?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Maroulita? είπε:

Ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου!! Εσυ τι κάνεις; μαζί είμαστε εμείς απ ότι θυμαμαι!! 

 

Εγώ το πήρα ήδη..λέω αύριο να το κάνω, εαν ως τότε δεν έχει εμφανιστεί...εν τω μεταξύ πλην της μικρής αυτης καθυστερησης κ της θερμοκρασιας δεν εχω καποιο σημαδι που να δειχνει εγκυμοσυνη..αυτο με  μπερδευει κ με φρεναρει λίγο, αλλά για τον λόγο που ανέφερα κ παραπάνω θέλω να το κάνω για να μην ξερω τι γίνεται!

Κορίτσια μου σας εύχομαι να είναι θετικά... Το πιστεύω!!! Αν πάλι δεν είναι δεν είναι απαραίτητο να συμβαίνει κ κάτι κακό κύκλος είναι οργανισμός τα παθαίνει. Εγώ μια φορά το χρόνο αλλάζει ο κύκλος μου κ τυχαίνει να εχω κ 10 μέρες καθυστερήση. 1 φορά όμως κατά τ άλλα ρολόι.. 

Εγώ σήμερα πήγα στη γιατρό γιατί φεύγω εκτός φεύγει κ εκείνη , είμαι στην 7η θα πάω κ αύριο να δούμε με τι Ρυθμό μεγαλώνουν για να υπολογίσουμε ωορηξια.. είχα 3 ωαριακια 13,14χιλ στην αριστερή πλευρά. Δεξιά τίποτα.. μείωσα τη δόση των χαπιών κ πάλι Μ λέει πολλά έκανες ανταποκρίνεται φουλ στα φάρμακα ο οργανισμός μου.   @Starrr

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Maroulita? είπε:

Ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου!! Εσυ τι κάνεις; μαζί είμαστε εμείς απ ότι θυμαμαι!! 

 

έχουμε λίγο ξεσυντονιστεί! Περιμένω σε 2-3 μέρες :-) 

Νομίζω αν δεν έρθει και αύριο θα πρέπει να το δεις!!! Καλά αποτελέσματα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Κορίτσια μου σας εύχομαι να είναι θετικά... Το πιστεύω!!! Αν πάλι δεν είναι δεν είναι απαραίτητο να συμβαίνει κ κάτι κακό κύκλος είναι οργανισμός τα παθαίνει. Εγώ μια φορά το χρόνο αλλάζει ο κύκλος μου κ τυχαίνει να εχω κ 10 μέρες καθυστερήση. 1 φορά όμως κατά τ άλλα ρολόι.. 

Εγώ σήμερα πήγα στη γιατρό γιατί φεύγω εκτός φεύγει κ εκείνη , είμαι στην 7η θα πάω κ αύριο να δούμε με τι Ρυθμό μεγαλώνουν για να υπολογίσουμε ωορηξια.. είχα 3 ωαριακια 13,14χιλ στην αριστερή πλευρά. Δεξιά τίποτα.. μείωσα τη δόση των χαπιών κ πάλι Μ λέει πολλά έκανες ανταποκρίνεται φουλ στα φάρμακα ο οργανισμός μου.   @Starrr

Αντε Αντε... Να δούμε πάλι τι θα γίνει.... Μια χαρά είσαι!!!! Από Σάββατο και μετά επαφουλες φουλ!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια είμαι και εγώ παρούσα!! Χέρομαι που είμαι μαζί σας!! Εμείς προσπαθούμε κάπου στους 7 μήνες αλλά ακόμη τίποτα.. αυτόν τον μήνα ξεκινάνε γόνιμες απο σήμερα και ωορρηξία η Σάββατο ή Κυριακή! Οπόταν έχω δουλίτσα :) μακάρι να είναι ο τυχερός μου μήνας!! ? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Μαρία 89 είπε:

Κορίτσια είμαι και εγώ παρούσα!! Χέρομαι που είμαι μαζί σας!! Εμείς προσπαθούμε κάπου στους 7 μήνες αλλά ακόμη τίποτα.. αυτόν τον μήνα ξεκινάνε γόνιμες απο σήμερα και ωορρηξία η Σάββατο ή Κυριακή! Οπόταν έχω δουλίτσα :) μακάρι να είναι ο τυχερός μου μήνας!! ? 

Γεια σου κορίτσι μου σου εύχομαι να είναι ο μήνας σου !!!! ❤️???? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η diana8 είπε:

Γεια σου κορίτσι μου σου εύχομαι να είναι ο μήνας σου !!!! ❤️???? 

Diana8 σε ευχαριστώ κοριτσάκι μου!! Αλλά κάθε μήνα αυτό λέω και τίποτα δεν γίνεται !! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι έγινε ρε κορίτσια μου κανένα θετικό τεστακι ακόμα!?? @Princess28 κρίμα ρε γαμωτο τον επομε ο μήνα!!! Δεν πέφτουμε!!!! Εγώ γυρησα από το γιατρό εν μέρη χαρούμενη χάχα και λέω εν μέρη γιατί είδαμε μόνο ενδομητριο ούτε εμβριακα στοιχεία ούτε καρδούλα!! Εύχομαι όλα να ναι καλά!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 39 λεπτά, ο/η Mamounitsa είπε:

Τι έγινε ρε κορίτσια μου κανένα θετικό τεστακι ακόμα!?? @Princess28 κρίμα ρε γαμωτο τον επομε ο μήνα!!! Δεν πέφτουμε!!!! Εγώ γυρησα από το γιατρό εν μέρη χαρούμενη χάχα και λέω εν μέρη γιατί είδαμε μόνο ενδομητριο ούτε εμβριακα στοιχεία ούτε καρδούλα!! Εύχομαι όλα να ναι καλά!!! 

Θα κάνω αύριο αν δεν έρθει μέχρι τότε ..πιστεύω το πρωί θα τα έχω τα τεστ !!! Όλα θα πάνε καλά κορίτσι μου ❤️❤️❤️??? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Κορίτσι μου όλα θα είναι μια χαρά,  όπως είπε και άλλη κοπέλα πιθανόν να δει και αν έκανες ή θα κάνεις ωορρηξία....και μένα τότε το είχε δει πως θα εκανα ωορρηξία ή ειχα κανει δε θυμαμαι καλα ,περίοδος όμως δεν είχε έρθει μετά από 14 μέρες αλλά πιο μετά....ελπίζω και σένα να ρθει στην ώρα της η περιοδος και να ξεκινήσετε κατευθείαν με οποια διαδικασία πάτε ❤️ περιμένουμε νέα σου 🤞 Αχ κορίτσι κου ήρθε τελικά...πφφφ😮‍💨 Να τον πάρεις να δείτε πως θα προχωρήσετε  Εγώ παράγγειλα και για αυτό το κύκλο τεστακια ...λογικά θα τα χρησιμοποιήσω   
    • εγώ μπορεί να είμαι 4.5 πάνω.. αλλά ξεκίνησα την εγκυμοσύνη με +10 απο τα φυσιολογικά μου..τα οποια τα εβαλα απο Σεπτέμβρη μέχρι Νοέμβρη... οπότε μου είναι δύσκολη η όλη αλλαγη στο σώμα μου... δηλαδή ήμουν πάντα γύρω στα 58 και τώρα είμαι 72.5🤷🤷
    • Ναι παίρνω ακόμα όχι ότι μου έκανε και εξετάσεις να δούμε που έχει πάει, έτσι τα παίρνουμε μπορεί και να μην χρειάζεται αλλά τέλος πάντων 🤷‍♀️
    • Να πω εγω που θήλασα αποκλείστηκα 13 μήνες πως δεν πήρα ποτε θηλαστρο επισης ούτε αποστειρωτη  Το θηλαστρο είναι μεγάλη παγίδα δεν το χρησιμοποιούμε ποτε στην αρχή ο σκοπός του κανονικά είναι όταν το γαλα εδραιωθεί και θέλεις πχ να επιστρέψεις στην δουλειά σου να βγάζεις γαλα ώστε να αφήνεις στο σπίτι να το δίνει κάποιος άλλος Αν το κανείς στην αρχή το θηλαστρο μπορεί να έχεις αποτελέσματα που δεν θέλεις όπως να κοπεί το γαλα σου ή να αυξήσεις την παραγωγή που και αυτό είναι κακο γιατί μπορεί να πάθεις μαστίτιδα  Αποστειρωτη δεν χρειάζεται αν θηλάσεις δεν θα έχεις κάτι να αποστειρώνεις και αν θες να αποστειρώσεις κάτι μια κατσαρόλα με βραστό νερό κάνει μια χαρά δουλειά 😊 άσε που μέχρι τους πρώτους 3 μήνες θέλουν αποστείρωση τα πράγματα τους μετά σταματαει και αυτό 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...