Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ελπίζουμε να γίνουμε μανούλες το 2020..!!


Guest

Recommended Posts

στις Just now, ο/η Bebouli είπε:

Κοίτα είναι φυσιολογικό να έρθει η περίοδος από 12 με 16 μέρες μετά την ωορρηξία οπότε αυτή η καθυστέρηση που έχεις στην ουσία δεν είναι καθυστερηση!! Εμένα μου ήρθε ακριβώς 16 μέρες μετά την ωορρηξία!! 

Μακάρι!! Απλά εμένα πάντα έρχεται στις 25-26 μέρες, άντε 1 φορά μου είχε έρθει στις 27..τώρα είμαι στην 28η και τίποτα!! Γι’αυτό αγχώνομαι...αλλά περιμένουμε μπορεί να είναι και απλά μια ανωμαλία, αλλά όπως σκεφτόμαστε τα καλύτερα έτσι σκεφτόμαστε και τα χειρότερα, καταλαβαίνεις..!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Maroulita? είπε:

Μακαρι Παναγια μου..μακαρι!!!! ??

Δεν εχω πολλες ελπιδες βεβαια γιατι οι επαφες ηταν οτι να ´ναι αλλα μεχρι να την δω ελπιζω...

Όλα θα πάνε καλά ❤️?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Bebouli είπε:

Όχι πέφτει όταν είναι να έρθει η περίοδος!! Μάλλον κάτι καλό έχουμε εδώ!! ??

@Princess28 @Bebouli@diana8 Με ξεσηκωνετε κοριτσια!!!

Ειπα αυτη τη φορα θα κρατηθω..ποσο δεν ξερω!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 58 λεπτά, ο/η Princess28 είπε:

Εγώ πολύ ζαλάδα σήμερα, λίγες κράμπες χαμηλά ανα διαστήματα αλλά περίοδος ακόμη δεν..περιμένω ακόμα...

Να μην ερθέι νσ μην ερθει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Geo2009 είπε:

Να είναι κάτι σοβαρό να λες! Υπάρχει πιο σοβαρό από μία εγκυμοσύνη?!!! ??????

Χαχαχα...αν είναι έτσι ας μην έρθειιι ?????? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Σταυρι είπε:

Να μην ερθέι νσ μην ερθει.

Μακάρι μακάρι μακάρι!! Τώρα όλο νομίζω ότι θα έρθει και τρέχω στην τουαλέτα αλλά τίποτα...μακάρι να μην έρθει!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Maroulita? είπε:

@Princess28 @Bebouli@diana8 Με ξεσηκωνετε κοριτσια!!!

Ειπα αυτη τη φορα θα κρατηθω..ποσο δεν ξερω!!!

Κάνε ένα τεστακι ?? θα έχουμε ωραία νεααα!! ????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Maroulita? είπε:

@Princess28 @Bebouli@diana8 Με ξεσηκωνετε κοριτσια!!!

Ειπα αυτη τη φορα θα κρατηθω..ποσο δεν ξερω!!!

Χαχαχαχα εννοείται να κανείς αυτό που νιώθεις εσυ ... ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η diana8 είπε:

Αυτό είπα και εγώ να είναι καλά όλα ! Νομίζω πως αν κοιμηθώ το πρωί θα με καλημερίσει ...δεν έχω ούτε εγώ αλλά λαικ...κρίση και στα λαικ...να θελουμε να χαρούμε κάτι και να μη μπορούμε ?

 

Χαχαχα...αμαν με αυτά τα λαικ..γιατί δε μπορούμε να κάνουμε όσα θέλουμε τι τους πειράζει!! ??

Κι εγώ έτσι νομίζω...εντωμεταξύ τώρα έχω κάτι κράμπες χαμηλά δεξιά...αυτό μπορεί να ναι κάτι κακό;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Bebouli είπε:

Κάνε ένα τεστακι ?? θα έχουμε ωραία νεααα!! ????

Συμφωνώ... Τεστακι θετικό αύριο βλέπω! ?????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Για να δούμε θετικά τεστακια

Wannabeamammy:  (θετικό)

Mamounitsa : (θετικό)

ViKcy: 13/09

Princess28: 15/09

Maroulita: 16/09

Diana8: 16/09

Titika88: 30/09

Marla8: 03/10

Jesabell:  /10

lactaki:  09/10

Bebouli: 13/10

PAPA EVA : 14/10

Σταυρι: 14 /10

Χρυσάφω:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Princess28 είπε:

Χαχαχα...αμαν με αυτά τα λαικ..γιατί δε μπορούμε να κάνουμε όσα θέλουμε τι τους πειράζει!! ??

Κι εγώ έτσι νομίζω...εντωμεταξύ τώρα έχω κάτι κράμπες χαμηλά δεξιά...αυτό μπορεί να ναι κάτι κακό;

Άμα έρθω εκεί θα έχεις πονακια και θα είναι από μπατσουλες ????? χαχχαχα εγώ πιστεύω δεν θα έρθει αύριο! Έχεις τεστ σπίτι? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Bebouli είπε:

Κάνε ένα τεστακι ?? θα έχουμε ωραία νεααα!! ????

Κι εγώ κάτι τέτοιο πιστεύω @Maroulita? ? εύχομαι να κάνεις και να δεις ένα μεγάλο ++++ ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Bebouli είπε:

Άμα έρθω εκεί θα έχεις πονακια και θα είναι από μπατσουλες ????? χαχχαχα εγώ πιστεύω δεν θα έρθει αύριο! Έχεις τεστ σπίτι? 

Χαχαχα...δεν έχω και λαικ να κάνω ??

Έχω έχω 2...μακάρι να μην έρθει ?? αλλιώς δεν πειράζει, την επόμενη φορά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Princess28 είπε:

Κι εγώ κάτι τέτοιο πιστεύω @Maroulita? ? εύχομαι να κάνεις και να δεις ένα μεγάλο ++++ ???

Κορίτσια μου από μένα καλήνυχτα ...θα τα πούμε το πρωί εύχομαι μόνο καλά νέα να ακούσουμε ...? καλή ξεκούραση σε όλες 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Princess28 είπε:

Χαχαχα...δεν έχω και λαικ να κάνω ??

Έχω έχω 2...μακάρι να μην έρθει ?? αλλιώς δεν πειράζει, την επόμενη φορά!

Χαχαχαχχαχαχα εντάξει λοιπόν χαχαχαχ έτοιμη για το δεύτερο τεστακι χοχο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σας ευχαρισω πολυ ρε κοριτσια για το support!!!! Θα δω πως θα παει κ αυριο κ αν δεν δω κατι (που μακαρι) θα παω να παρω ενα..μας τελειωσαν κ τα δωρεαν τωρα που τα θελουμε ???

@diana8 @Princess28 καλα αποτελεσματα κοριτσια!!! Να μην την δουμε ουτε αυριο!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Maroulita? είπε:

Σας ευχαρισω πολυ ρε κοριτσια για το support!!!! Θα δω πως θα παει κ αυριο κ αν δεν δω κατι (που μακαρι) θα παω να παρω ενα..μας τελειωσαν κ τα δωρεαν τωρα που τα θελουμε ???

@diana8 @Princess28 καλα αποτελεσματα κοριτσια!!! Να μην την δουμε ουτε αυριο!!

ΑΠο το στόμα σου και στου θεού το αυτί !!!?❤️??????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Princess28 είπε:

Αυτό το να χαλαρώσεις πώς το κάνεις;; Γιατί αν είναι να’ ρθει θέλω να έρθει να τελειώνει ???

Ξες πως το κανεις???? Απλα σκεφτεσαι οτι τωρα πια οτι εγινε εγινε....η εισαι η δεν εισαι....και σε ωρες θα φανει επισης μπορεις να κανεις τεστ πια που να σου δειξει οτι εισαι η οχι...οποτε ποιος ο λογος να αγχωνεσαι...εσεις απλα τα αφηνετε για σασπενς...το αγχωτικο φιλε ειναι στη δικια μου περιπτωση που δεν ξερω αν ακομα εγινε η ωορηξια και που γενικα δεν ξερεις αν επιασε και δεν υπαρχει τροπος να το μαθεις και αναγκαστηκα εχει πολυ αναμονη...αν υπηρχε τεστ που εβλεπες 15 μερες πριν αν εισαι η οχι εγω θα το κανα το ιδιο λεπτο....σε καλυψα μεγαληηηηη?????

Ευχομαι να σε φωτισει ο θεος και αυριο να κανεις ενα που θα σου βγει και καραθετικο....???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η Geo2009 είπε:

Συμπάσχω αγαπημένη! Εγώ έχω την πεθερά από κάτω... Και με είχε τρελάνει τόσο καιρό... Κάντε ένα παιδί και κάντε ένα παιδί! Λες και πατάς ένα κουμπί και τσουπ, πετάγεται το παιδί!!! Και τώρα με την αποβολή, εγώ χάλια και να με ρωτάει τι έχω!!! Έξαλλη εγώ! Α, μου είπε και το φανταστικό :δεν θέλω να σε βλέπω έτσι!!! ???????

Μην ακους κανεναν!!!! Αυτα ολοι τα λενε....και εμενα με πριζουν να παντρευτω γιατι δεν σας το πα....αλλα μονο αρραβωνισμενη ειμαι...το καθυστερω αλλα μολις ερθει το μωρο δεν το γλιτωνω μαλλον....οι γονεις μου ειναι τελειως χαλαροι τυπου κανε κοριτσι μου οτι σου αρεσει αλλα τα πεθερικα και για το παιδι τα λενε λιγο αλλιως ...η μαμα μου λεει μικρη εισαι ακομα μη τρελενεσαι....και αν τους πω οτι αγχωνομαι με κραζουν ...σιγαααα λεει εδω ειμαστε ολα θα γινουν ...αλλη φαση οι γονεις ρε φιλεεε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Mamounitsa είπε:

Καλέ να δείτε που θα έχουμε 3 στα 3 θετικό τεστακι με μπεμπακι!! @diana8 μην ετοιμάζεσαι κ εγώ πείρα η χαζή 30 ωορριξιας και θα τα φάει το πατάρι!!!! ?

@titika τι θα γίνει μανάρι μου κατουρισες!???? ? Που είναι το τεστακι σου!??? Εμένα ο γιατρός δε με έχει πάρει ακόμα πείρα το πρωί κ μου είπε η γραμματέας θα με πάρει!! Πιος ξέρει ίσως με πάρει κάνα βράδυ πριν γεννήσω χαχααχα

Χαχαχαχαχαχαχαχα καλα ρε φιλε και αυτος τι αετο πεταει...θελουμε να ακουσουμε τικ τακ πες τουυυυυ ....τι ωραιο ρε μανα....καρδουλα μικρη γλυκουλα που χτυπαει....ψυχουλιτσα εδω μεσα την περιμεναμε να σκασει μυτη και ηρθε!!!! Εκανα το απογευμα και βγηκε πολυ αχνο και αυτο...σαν το πρωινο...ποιος ξερει τι γινεται..

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η diana8 είπε:

Χαχαχαχαχ??? έχω μια ελπίδα νιώθω πολύ ωραία μέσα μου μακάρι να βγει κάτι θετικό από αυτό ...

Αμα νιωθεις και ετσι....εγκυος θα εισαι μαρηηηηη!!!!!!! Αντε αντε μακαρι να το δουμε....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Bebouli είπε:

Για να δούμε θετικά τεστακια

Wannabeamammy:  (θετικό)

Mamounitsa : (θετικό)

ViKcy: 13/09

Princess28: 15/09

Maroulita: 16/09

Diana8: 16/09

Titika88: 30/09

Marla8: 03/10

Jesabell:  /10

lactaki:  09/10

Bebouli: 13/10

PAPA EVA : 14/10

Σταυρι: 14 /10

Χρυσάφω:

Καλημέρα!!!!!Χαχχαχα!Με έβαλες κι εμένα στη λίστα!Να εισαι καλα!Υπάρχει βεβαια το ακαθόριστο της ημερομηνίας ,αλλα για οτι νεότερο θα σε ενημερώσω.Παρασκευή έκλεισα ραντεβού με γιατρό.Αντε να δούμε παλι...

Καλη επιτυχία στα κορίτσια όλα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Maroulita? είπε:

Σας ευχαρισω πολυ ρε κοριτσια για το support!!!! Θα δω πως θα παει κ αυριο κ αν δεν δω κατι (που μακαρι) θα παω να παρω ενα..μας τελειωσαν κ τα δωρεαν τωρα που τα θελουμε ???

@diana8 @Princess28 καλα αποτελεσματα κοριτσια!!! Να μην την δουμε ουτε αυριο!!

Καλα αποτεέσματα κορίτσια!!!!!Μια ωραία χοριακή!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...