Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ελπίζουμε να γίνουμε μανούλες το 2020..!!


Guest

Recommended Posts

στις πριν 18 λεπτά, ο/η diana8 είπε:

Και εγω δυστιχως ειχα 2 επαφες μονο στις γονιμες ... ποτε δεν ξερεις μεχρι να δουμε μπορουμε να ελπιζουμε καποια στιγμη θα ερθει ♥️ Μακαριιι μακαρι να πουμε ευχαρισταα!!!

Για να δούμε ?? 

Πότε λες να κάνεις τεστάκι αν είναι;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Mamounitsa είπε:

Καλημέρα κοριτσαρες μου! 

Πρέπει να είμαστε αισιόδοξες και να σκεφτούμε πως με τον ένα ή με τον άλλο τρόπο θα τα καταφέρουμε!!! Ξέρω περιπτώσεις που ήταν πάρα πολύ δύσκολο με προβλήματα και με μεγαλύτερη ηλικία και όμως πέτυχε αν το θες κάτι πολύ και το τρέξεις θα έρθει!!! @Geo2009 αν η λύση είναι β εξωσωματική μη τα παρατάς πάρε δύναμη και συνέχισε αξίζει όσο τίποτα άλλο!!!, @Σταυριεπίσης ένταξη δεν είναι εύκολο να πεις οκ σήμερα πρέπει να κάνω σεξ γιατί πρέπει άνθρωποι είμαστε πολλές φορές δεν έχουμε ωραιξη! Αλλά πρέπει γιατί για να έρθει πρέπει να είναι το σωστό. Ταιμινκ δυστυχώς!! @Titika88τέλεια με τα τεστακια αλλά δε σε βλέπω να κάνεις κύκλο 26αρη!!! Κάνε και αύριο να δούμε αλλά μου φαίνεται έχεις ακόμα 2 3 μέρες μέχρι να γίνει η γραμμή έντονη!

Εμένα ο γιατρός μου δεν με έχει πάρει ακόμα τηλ έγκυος εγκυοε αλλά δεν έχω πάει ακόμα στο γιατρό και είμαι να σκάσω σήμερα μεσιμερακι θα πάρω τηλ!!! 

ΚαλημεραΑΑΑΑΑΑ ΜΑΝΑ ΜΟΥΥΥΥ  παρτον εσυ μωρε ενα τηλ και κλεισε ραντεβου...δεν παιζει.....2-3 μερες ρε...αφου καθε μηνα η 25  η 26 μου ερχεται... Πιστευω αν κανω σημερα και γινει σωσταστην ωρα του θα δειξει πιο κοκκινο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 24 λεπτά, ο/η Princess28 είπε:

Για να δούμε ?? 

Πότε λες να κάνεις τεστάκι αν είναι;

Εγω κανονικα σημερα περιμενω να αδιαθετησω.. συνηθως ερχεται η την νυχτα δηλαδη το πρωι οταν ξυπναω .. η το μεσημερακι !!! Σιγουρα θα κρατηθω 2-3 μερες αν δεν ερθει θα κανω πεμπτη παρασκευη... αν και πιστευω θα ερθει παντα στην ωρα της ερχεται ?? εσυ ποτε σκεφτεσαι να κανεις ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Titika88 είπε:

ΚαλημεραΑΑΑΑΑΑ ΜΑΝΑ ΜΟΥΥΥΥ  παρτον εσυ μωρε ενα τηλ και κλεισε ραντεβου...δεν παιζει.....2-3 μερες ρε...αφου καθε μηνα η 25  η 26 μου ερχεται... Πιστευω αν κανω σημερα και γινει σωσταστην ωρα του θα δειξει πιο κοκκινο...

Καλημέρα Αα τζουρζουκα!!!!!! ? Θα πάρω τηλ σε καμία ώρα να δούμε!!! 

Καλά πάει παντός βλέπεις κοκκινίζει λίγο λίγο αν δεν είναι σήμερα θα είναι αύριο! Εσύ πιάσε το αγόρι σήμερα και δωστου να καταλάβει χάχα!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Bebouli είπε:

Έχεις λίγο ακόμη μέχρι να γίνει σκούρο σκούρο!! Μια χαρά είναι τα τεστ η εφαρμογή δεν μπορεί να πέφτει πάντα μέσα αν κάνει κύκλο λίγο μεγαλύτερο μια φορά η εφαρμογή δεν θα σου το δείξει αφού δείχνει σταθερα τον κύκλο που έχεις ρυθμίσει να δείχνει!! Βασιζόμαστε στα τεστ μόνο ? το τεστ εγκυμοσύνης αν το κατουρήσες παραπάνω δεν δείχνει 2 γραμμές η ελέγχου μπορεί να λείπει γιατί τότε θεωρείται άκυρο!! Εσένα σου έβγαλε 2 γραμμές κανονικά? ?? 

Οχι εβγαλε μια σαν γραμμη απ το μαξ και πηγενε σχεδον καθετα προς την ελεγχου...τι να σου πω ρε κουκλι...εσεις θα δειτε και το σημερινο ...και τι να πω ...μακαρι να κανει λαθος η εφαρμογη...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η whatever είπε:

Μήπως να δοκίμαζες να συλλέξεις τα ούρα σε ένα κυπελλακι και μετά να βουτήξεις το τέστ στο δείγμα?

Τα ωορηξιας ετσι τα κανω ..αλλα το εγκυμοσυνης το κρατουσα.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Mamounitsa είπε:

Καλημέρα Αα τζουρζουκα!!!!!! ? Θα πάρω τηλ σε καμία ώρα να δούμε!!! 

Καλά πάει παντός βλέπεις κοκκινίζει λίγο λίγο αν δεν είναι σήμερα θα είναι αύριο! Εσύ πιάσε το αγόρι σήμερα και δωστου να καταλάβει χάχα!!! 

Να κανω τωρα το ωορηξιας το σημερινο γιατι μολις ξυπνησα και δεν εχω πιει τιποτα εδω και ωρες....?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Titika88 είπε:

Τα ωορηξιας ετσι τα κανω ..αλλα το εγκυμοσυνης το κρατουσα.....

Κατάλαβα οτι τα ωορρηξίας εβρεξες παραπάνω! ? Πάντως έγινε πιο έντονη η γραμμή οπότε καλά πας! Άσε τώρα για λίγο τις δουλειές στη φωλιτσα σας και πιάστε δουλειά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Titika88 είπε:

Να κανω τωρα το ωορηξιας το σημερινο γιατι μολις ξυπνησα και δεν εχω πιει τιποτα εδω και ωρες....?????

Αν έχεις κάνει Τσίτσα ήδη και τώρα θα ξανακάνεις καντο!! Αν και καλύτερα είναι να περιμένεις να το κάνεις την συνηθισμένη ώρα που το κάνεις πάντα!  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Bebouli είπε:

Αν έχεις κάνει Τσίτσα ήδη και τώρα θα ξανακάνεις καντο!! Αν και καλύτερα είναι να περιμένεις να το κάνεις την συνηθισμένη ώρα που το κάνεις πάντα!  

Δεν ειχα κανει....αυτα ηταν τα πρωτα το εκανα γιατι δεν κρατιομουμ και αργουσατε να απαντησετε...αυτο ακομα δεν εδειξε τιποτα....μαλλον ειναι τοσο αχνη που εγω δςν τη βλεπω.....να κανω και ενα το μεσημερι???? Εγω νιωθω λιγο καπως τωρα αλλα οχι πονο και υγρα οπως αλλες φορες...στο μεταξυ σεξ εκανα μονο εκεινο το βραδυ που μιλουσαμε...σαββατο ηταν?? Οτι να ναι ρε φιλε ...εσεις πιο πολυ απο μενα προσπαθητε για να μεινω εγκυος χαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η diana8 είπε:

Εγω κανονικα σημερα περιμενω να αδιαθετησω.. συνηθως ερχεται η την νυχτα δηλαδη το πρωι οταν ξυπναω .. η το μεσημερακι !!! Σιγουρα θα κρατηθω 2-3 μερες αν δεν ερθει θα κανω πεμπτη παρασκευη... αν και πιστευω θα ερθει παντα στην ωρα της ερχεται ?? εσυ ποτε σκεφτεσαι να κανεις ???

Δε ξέρω..γιατί έκανα 1 μέρα πριν την αναμενόμενη μέρα περιόδου και ήταν αρνητικό...οπότε τώρα δε θέλω να απογοητευτώ..όσο δεν έρχεται τουλάχιστον ελπίζω, αν κάνω τεστ και είναι πάλι αρνητικό πάει η ελπίδα...? 

κ εμένα συνήθως κυρία στην ώρα της...σκέφτομαι μήπως από την αγωνία μας το επηρεάζουμε και αργεί να έρθει; ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Princess28 είπε:

Κορίτσι μου μην το αφήνεις να σε ρίχνει τόσο...είναι δύσκολο, αλλά προσπάθησε να είσαι αισιόδοξη και να σκέφτεσαι πως ό,τι είναι να γίνει θα γίνει....δεν έχει νόημα να χαλάει η ψυχολογία σου, αυτό επηρεάζει και το μωράκι..η ψυχολογία παίζει πολύ ρόλο...ούτε να τσακώνεσαι με τον αντρούλη σου...να είστε αγαπημένοι να περνάτε όμορφα και θα έρθει το μωράκι...κ προσπάθησε να κάνεις κ άλλα πράγματα να ξεχνιέσαι να μην το σκέφτεσαι όλη την ώρα και τρελαίνεσαι...

Ε οχι δεν τσακωνομάί απλα απομακρυνομαι εχω νευρα θελω την ησυχια μου εχουμε και τα πεθερικα μου απο διπλα μας και γινετε χειροτερη η κατασταση. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Σταυρι είπε:

Ε οχι δεν τσακωνομάί απλα απομακρυνομαι εχω νευρα θελω την ησυχια μου εχουμε και τα πεθερικα μου απο διπλα μας και γινετε χειροτερη η κατασταση. 

Συμπάσχω αγαπημένη! Εγώ έχω την πεθερά από κάτω... Και με είχε τρελάνει τόσο καιρό... Κάντε ένα παιδί και κάντε ένα παιδί! Λες και πατάς ένα κουμπί και τσουπ, πετάγεται το παιδί!!! Και τώρα με την αποβολή, εγώ χάλια και να με ρωτάει τι έχω!!! Έξαλλη εγώ! Α, μου είπε και το φανταστικό :δεν θέλω να σε βλέπω έτσι!!! ???????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Princess28 είπε:

Δε ξέρω..γιατί έκανα 1 μέρα πριν την αναμενόμενη μέρα περιόδου και ήταν αρνητικό...οπότε τώρα δε θέλω να απογοητευτώ..όσο δεν έρχεται τουλάχιστον ελπίζω, αν κάνω τεστ και είναι πάλι αρνητικό πάει η ελπίδα...? 

κ εμένα συνήθως κυρία στην ώρα της...σκέφτομαι μήπως από την αγωνία μας το επηρεάζουμε και αργεί να έρθει; ?

Μπορεί να είναι και αυτό .. και εγώ θα περιμένω ..? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Titika88 είπε:

Δεν ειχα κανει....αυτα ηταν τα πρωτα το εκανα γιατι δεν κρατιομουμ και αργουσατε να απαντησετε...αυτο ακομα δεν εδειξε τιποτα....μαλλον ειναι τοσο αχνη που εγω δςν τη βλεπω.....να κανω και ενα το μεσημερι???? Εγω νιωθω λιγο καπως τωρα αλλα οχι πονο και υγρα οπως αλλες φορες...στο μεταξυ σεξ εκανα μονο εκεινο το βραδυ που μιλουσαμε...σαββατο ηταν?? Οτι να ναι ρε φιλε ...εσεις πιο πολυ απο μενα προσπαθητε για να μεινω εγκυος χαχαχαχα

Αν έχεις πολλά κάνε και το μεσημέρι ένα!  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η diana8 είπε:

Μπορεί να είναι και αυτό .. και εγώ θα περιμένω ..? 

@Princess28 ποτε περιμενεις;;;

κ γω λεω αυτη τη φορα να περιμενω...πολλα τα αρνητικα κ δε λεει...ας αφησουμε κανα 2 μερες μηπως και...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Maroulita? είπε:

@Princess28 ποτε περιμενεις;;;

κ γω λεω αυτη τη φορα να περιμενω...πολλα τα αρνητικα κ δε λεει...ας αφησουμε κανα 2 μερες μηπως και...

Χθες έπρεπε να μου’ρθει..σήμερα είμαι στη 2η μέρα καθυστέρησης!! Εσύ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Maroulita? είπε:

@Princess28 ποτε περιμενεις;;;

κ γω λεω αυτη τη φορα να περιμενω...πολλα τα αρνητικα κ δε λεει...ας αφησουμε κανα 2 μερες μηπως και...

?καλύτερα να περιμένουμε ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 54 λεπτά, ο/η Princess28 είπε:

Χθες έπρεπε να μου’ρθει..σήμερα είμαι στη 2η μέρα καθυστέρησης!! Εσύ;

εγώ σήμερα την περιμένω...είναι πάντα σταθερή!! Το νιώθω ότι θα κατέβει, που μακάρι να κάνω λάθος, το θέμα είναι πότε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 32 λεπτά, ο/η Maroulita? είπε:

εγώ σήμερα την περιμένω...είναι πάντα σταθερή!! Το νιώθω ότι θα κατέβει, που μακάρι να κάνω λάθος, το θέμα είναι πότε!

Καθε φορα ελπιζω πως ισως ηρθε  και η δικια μου στιγμη.. αυτους τους 3-4 μηνες που προσπαθουμε ...λοιπον πιστευω πολυ πως οντως καποια μερα θα ερθει ? μεχρι να δουμε οτι ηρθε μπορουμε να ελπιζουμε εμενα θα με τρελανει πριν 3-4 μερες ποναγα χαμηλα.. καλα το στηθος εχει γινει σαν τσιμεντο .. τωρα μια ποναω λιγο μια μου περναει..παρατηρω τις φλεβες στο στηθος .. ειμαι και πολυ ανοιχτοχρωμη αλλα φαινονται αρκετα πολυ !!! Καλα τωρα ολα μου φαινονται διαφορετικα χαχαχα μεχρι να ερθει περιοδος ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 50 λεπτά, ο/η Maroulita? είπε:

εγώ σήμερα την περιμένω...είναι πάντα σταθερή!! Το νιώθω ότι θα κατέβει, που μακάρι να κάνω λάθος, το θέμα είναι πότε!

Αν είναι να έρθει εμένα τουλάχιστον ας έρθει τώρα, γιατί το σκ θέλω να’μαι καθαρή...αλλιώς ας μη ξανάρθει για 9 μήνες ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

 

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Princess28 είπε:

Αν είναι να έρθει εμένα τουλάχιστον ας έρθει τώρα, γιατί το σκ θέλω να’μαι καθαρή...αλλιώς ας μη ξανάρθει για 9 μήνες ?

Σου εύχομαι να συμβεί το δεύτερο ????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι θα γίνει ρε κόρες πολύ αναμονή!!!! Περίοδο δε φαίνεται τεστακι δεν θα κάνουμε!????? Μπορώ να πω πως λίγο μας έχετε σκάσει!!! Εύχομαι κ τα τρία να είναι θετικά!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...