Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ελπίζουμε να γίνουμε μανούλες το 2020..!!


Guest

Recommended Posts

στις πριν 26 λεπτά, ο/η Geo2009 είπε:

Μακάρι όλες να τα καταφέρουμε κοριτσάκι μου! Εγώ πάντως με την εξωσωματική μαλωσα! Δεν τη θέλω πια την άτιμη και κυρίως τα φάρμακα! Όχι ότι μου έκαναν κάτι αλλά δεν τα θέλω, έχω νευριάσει με την όλη διαδικασία! Αν θέλει να έρθει ας έρθει, αν δεν θέλει δεν μπορώ να κάνω κάτι άλλο... 

Εύχομαι ολόκαρδα ολες οι κοικίτες μας να γεμίσουν μπεμπεδάκια! Και να μη το βάλουμε κατω! ??Υπομονή& πίστη και ολα θα γίνουν που θα μας παει! ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Titika88 είπε:

@Mamounitsa @Bebouli δεν εκανα ρε φιλοι τεστ γιατι τωρα τελειωσα με τις δουλειες απ το πρωι...βαψαμε ρε τελειωσαμεεεεε!!!!! Τωρα εγινε φωλια οτι πρεπει για τρελες...αλλα το προβλημα εινσι οτι αυτη την ωρα οποιος και να μ ακουμπισει θα φαει κλωτσια...ποναω παντου

Εμενα παλι το ντε και ντε σεξ τωρα που ειμαι γονιμη δεν μου βγαινει..  πφφφ δεν προκειτε να κανω παιδι ετσι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Titika88 είπε:

@mamounitsa @bebouli αααααα εκανα ενα εγκυμοσυνης πριν το απογευμα γιατι εκει που εκανα δουλειες ενιωσα ενα μπουκωμα κατω και λεω ας κανω ενα ετσι για σιγουρια...βγηκε μια ευθεια μεγαλη γραμμη καθετη στην ελεγχου....αν υπηρχε πιθανοτητα εγκυμοσυνης τοτε θα ημουν πολυυυυ εγκυος με τετοια γραμμη χαχαχα ...αλλα επειδη βαση λογικης δεν ειμαι ...μαλλον κατουρησα το τεστ λιγο ατσαλα και μου το εδειξε το δολιο....

IMG_20190915_224523.jpg

Καλέ αυτό τι είναι;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Σταυρι είπε:

Εμενα παλι το ντε και ντε σεξ τωρα που ειμαι γονιμη δεν μου βγαινει..  πφφφ δεν προκειτε να κανω παιδι ετσι

Χαχαχαχα Κανε οποτε σου βγαινει μη προγραμματιζεις γιατι  οντως δεν θα βγει...και εγω ετσι λεω για μενα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 47 λεπτά, ο/η Princess28 είπε:

Καλέ αυτό τι είναι;;;

Ποιο απ ολα???? 3 τεστ ωορηξιας που παρακολουθουν το μπεμπουλι και η μανα και θα μου πουν ποτε εχω ωορηξια γιατι εγω ακρη δεν βγαζω....το τεστ εγκυμοσυνης εννοειται οτι δεν το εβγαλα φωτο γιατι ειναι γελοιοτητα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 32 λεπτά, ο/η Titika88 είπε:

Ποιο απ ολα???? 3 τεστ ωορηξιας που παρακολουθουν το μπεμπουλι και η μανα και θα μου πουν ποτε εχω ωορηξια γιατι εγω ακρη δεν βγαζω....το τεστ εγκυμοσυνης εννοειται οτι δεν το εβγαλα φωτο γιατι ειναι γελοιοτητα...

Ααα...πάντως φαίνεται αρχίζει να σκουραίνει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια μου 

Ξυπνησα και ακομα τιποτα δεν εχει ερθει μεχσι στιγμης .. το περιεργο ειναι οτι δεν ποναω καθολου ουτε κοιλια τωρα ουτε μεση ...το στηθος μονο .. (χθες ειχα πονακια αλλα μια με επιαναν μια με αφηναν ) εαν εχω νεα θα σας ενημερωσω μακαρι να μην ερθει? ελπιζω παντα μεχρι να εμφανιστει!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσαρες μου! 

Πρέπει να είμαστε αισιόδοξες και να σκεφτούμε πως με τον ένα ή με τον άλλο τρόπο θα τα καταφέρουμε!!! Ξέρω περιπτώσεις που ήταν πάρα πολύ δύσκολο με προβλήματα και με μεγαλύτερη ηλικία και όμως πέτυχε αν το θες κάτι πολύ και το τρέξεις θα έρθει!!! @Geo2009 αν η λύση είναι β εξωσωματική μη τα παρατάς πάρε δύναμη και συνέχισε αξίζει όσο τίποτα άλλο!!!, @Σταυριεπίσης ένταξη δεν είναι εύκολο να πεις οκ σήμερα πρέπει να κάνω σεξ γιατί πρέπει άνθρωποι είμαστε πολλές φορές δεν έχουμε ωραιξη! Αλλά πρέπει γιατί για να έρθει πρέπει να είναι το σωστό. Ταιμινκ δυστυχώς!! @Titika88τέλεια με τα τεστακια αλλά δε σε βλέπω να κάνεις κύκλο 26αρη!!! Κάνε και αύριο να δούμε αλλά μου φαίνεται έχεις ακόμα 2 3 μέρες μέχρι να γίνει η γραμμή έντονη!

Εμένα ο γιατρός μου δεν με έχει πάρει ακόμα τηλ έγκυος εγκυοε αλλά δεν έχω πάει ακόμα στο γιατρό και είμαι να σκάσω σήμερα μεσιμερακι θα πάρω τηλ!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η diana8 είπε:

Καλημερα κοριτσια μου 

Ξυπνησα και ακομα τιποτα δεν εχει ερθει μεχσι στιγμης .. το περιεργο ειναι οτι δεν ποναω καθολου ουτε κοιλια τωρα ουτε μεση ...το στηθος μονο .. (χθες ειχα πονακια αλλα μια με επιαναν μια με αφηναν ) εαν εχω νεα θα σας ενημερωσω μακαρι να μην ερθει? ελπιζω παντα μεχρι να εμφανιστει!!

Καλημέρα κοριτσάκι μου!!! Εύχομαι να μην έρθει να μην έρθει να μην έρθει!!! Περιμένουμε νακια με πολύ αγωνία!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Titika88 είπε:

@mamounitsa @bebouli αααααα εκανα ενα εγκυμοσυνης πριν το απογευμα γιατι εκει που εκανα δουλειες ενιωσα ενα μπουκωμα κατω και λεω ας κανω ενα ετσι για σιγουρια...βγηκε μια ευθεια μεγαλη γραμμη καθετη στην ελεγχου....αν υπηρχε πιθανοτητα εγκυμοσυνης τοτε θα ημουν πολυυυυ εγκυος με τετοια γραμμη χαχαχα ...αλλα επειδη βαση λογικης δεν ειμαι ...μαλλον κατουρησα το τεστ λιγο ατσαλα και μου το εδειξε το δολιο....

IMG_20190915_224523.jpg

Έχεις λίγο ακόμη μέχρι να γίνει σκούρο σκούρο!! Μια χαρά είναι τα τεστ η εφαρμογή δεν μπορεί να πέφτει πάντα μέσα αν κάνει κύκλο λίγο μεγαλύτερο μια φορά η εφαρμογή δεν θα σου το δείξει αφού δείχνει σταθερα τον κύκλο που έχεις ρυθμίσει να δείχνει!! Βασιζόμαστε στα τεστ μόνο ? το τεστ εγκυμοσύνης αν το κατουρήσες παραπάνω δεν δείχνει 2 γραμμές η ελέγχου μπορεί να λείπει γιατί τότε θεωρείται άκυρο!! Εσένα σου έβγαλε 2 γραμμές κανονικά? ?? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 46 λεπτά, ο/η Mamounitsa είπε:

Καλημέρα κοριτσαρες μου! 

Πρέπει να είμαστε αισιόδοξες και να σκεφτούμε πως με τον ένα ή με τον άλλο τρόπο θα τα καταφέρουμε!!! Ξέρω περιπτώσεις που ήταν πάρα πολύ δύσκολο με προβλήματα και με μεγαλύτερη ηλικία και όμως πέτυχε αν το θες κάτι πολύ και το τρέξεις θα έρθει!!! @Geo2009 αν η λύση είναι β εξωσωματική μη τα παρατάς πάρε δύναμη και συνέχισε αξίζει όσο τίποτα άλλο!!!, @Σταυριεπίσης ένταξη δεν είναι εύκολο να πεις οκ σήμερα πρέπει να κάνω σεξ γιατί πρέπει άνθρωποι είμαστε πολλές φορές δεν έχουμε ωραιξη! Αλλά πρέπει γιατί για να έρθει πρέπει να είναι το σωστό. Ταιμινκ δυστυχώς!! @Titika88τέλεια με τα τεστακια αλλά δε σε βλέπω να κάνεις κύκλο 26αρη!!! Κάνε και αύριο να δούμε αλλά μου φαίνεται έχεις ακόμα 2 3 μέρες μέχρι να γίνει η γραμμή έντονη!

Εμένα ο γιατρός μου δεν με έχει πάρει ακόμα τηλ έγκυος εγκυοε αλλά δεν έχω πάει ακόμα στο γιατρό και είμαι να σκάσω σήμερα μεσιμερακι θα πάρω τηλ!!! 

Εγω κοριτσια το χω παρει αποφαση δεν ξανα προσπαθω με τις μερες πιεζομαι πολυ.. τη ν προηγουμενη φορα ειχα πει τελος και εμεινα μεσα σ ενα μηνα τωρα παλι ετοιμη να τα παρατήσω νιωθω. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Σταυρι είπε:

Εγω κοριτσια το χω παρει αποφαση δεν ξανα προσπαθω με τις μερες πιεζομαι πολυ.. τη ν προηγουμενη φορα ειχα πει τελος και εμεινα μεσα σ ενα μηνα τωρα παλι ετοιμη να τα παρατήσω νιωθω. 

Χάχα άμα αυτός είναι ο τρόπος να το βγάζεις από το μύαλλο σου κ είναι αποτελεσματικο τότε γιατί όχι!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Mamounitsa είπε:

Χάχα άμα αυτός είναι ο τρόπος να το βγάζεις από το μύαλλο σου κ είναι αποτελεσματικο τότε γιατί όχι!!! 

Δυαλυμενη ειμαι και οχι τιποτα αλλο εχω απομακρυνθει και απο τον αντρα μου ολο ψαχνομαι για καυγα και μετα κλαιω πφφ τι μ εχει πιασει παλι μια χαρα ημουν το καλοκαιρακι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η diana8 είπε:

Καλημερα κοριτσια μου 

Ξυπνησα και ακομα τιποτα δεν εχει ερθει μεχσι στιγμης .. το περιεργο ειναι οτι δεν ποναω καθολου ουτε κοιλια τωρα ουτε μεση ...το στηθος μονο .. (χθες ειχα πονακια αλλα μια με επιαναν μια με αφηναν ) εαν εχω νεα θα σας ενημερωσω μακαρι να μην ερθει? ελπιζω παντα μεχρι να εμφανιστει!!

Καλημερα!!

Μια απ τα ιδια..αδιαθετω συνηθως πρωι πρωι κ ξυπναω με mood να βρισω κ τπτ...εν τω μεταξυ χθες κρυωνα..μετραω θερμοκρασια τπτ..μετραω σημερα το πρωι 36 κ κατι που πριν την περιοδο πεφτει στους 35,5...Στηθος ελαφρως πρησμενο σημερα..ενοχλησεις πιο πολυ της φαντασιας μου για να μπαινω στο κλιμα!!! 

Μαλλον κατι υπολογισα λαθος αυτο το μηνα...ισως εκανα αργα ωορρηξια κ θα μου καθυστερησει..τι να πω δεν ξερω!! Νομιζω οτι οι επαφες δεν ηταν κ πολυ «σωστες» για να ελπιζω σε κατι αλλο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 27 λεπτά, ο/η Maroulita? είπε:

Καλημερα!!

Μια απ τα ιδια..αδιαθετω συνηθως πρωι πρωι κ ξυπναω με mood να βρισω κ τπτ...εν τω μεταξυ χθες κρυωνα..μετραω θερμοκρασια τπτ..μετραω σημερα το πρωι 36 κ κατι που πριν την περιοδο πεφτει στους 35,5...Στηθος ελαφρως πρησμενο σημερα..ενοχλησεις πιο πολυ της φαντασιας μου για να μπαινω στο κλιμα!!! 

Μαλλον κατι υπολογισα λαθος αυτο το μηνα...ισως εκανα αργα ωορρηξια κ θα μου καθυστερησει..τι να πω δεν ξερω!! Νομιζω οτι οι επαφες δεν ηταν κ πολυ «σωστες» για να ελπιζω σε κατι αλλο!

Μεχρι να εμφανιστει μπορουμε να ελπιζουμε? εγω συνηθως ποναω πριν ερθει τωρα τπτ !!! Ισως αργησει τι να πω θα φανει 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Mamounitsa είπε:

Καλημέρα κοριτσαρες μου! 

Πρέπει να είμαστε αισιόδοξες και να σκεφτούμε πως με τον ένα ή με τον άλλο τρόπο θα τα καταφέρουμε!!! Ξέρω περιπτώσεις που ήταν πάρα πολύ δύσκολο με προβλήματα και με μεγαλύτερη ηλικία και όμως πέτυχε αν το θες κάτι πολύ και το τρέξεις θα έρθει!!! @Geo2009 αν η λύση είναι β εξωσωματική μη τα παρατάς πάρε δύναμη και συνέχισε αξίζει όσο τίποτα άλλο!!!, @Σταυριεπίσης ένταξη δεν είναι εύκολο να πεις οκ σήμερα πρέπει να κάνω σεξ γιατί πρέπει άνθρωποι είμαστε πολλές φορές δεν έχουμε ωραιξη! Αλλά πρέπει γιατί για να έρθει πρέπει να είναι το σωστό. Ταιμινκ δυστυχώς!! @Titika88τέλεια με τα τεστακια αλλά δε σε βλέπω να κάνεις κύκλο 26αρη!!! Κάνε και αύριο να δούμε αλλά μου φαίνεται έχεις ακόμα 2 3 μέρες μέχρι να γίνει η γραμμή έντονη!

Εμένα ο γιατρός μου δεν με έχει πάρει ακόμα τηλ έγκυος εγκυοε αλλά δεν έχω πάει ακόμα στο γιατρό και είμαι να σκάσω σήμερα μεσιμερακι θα πάρω τηλ!!! 

Αγαπούλα μου εσύ καλά τα λες και όλοι τα ίδια πράγματα μου λένε και δεν έχετε άδικο... Το μυαλό μου έχει κολλήσει όμως και δύσκολα θα ξεκολλήσει! Αυτό που σίγουρα θέλω είναι να φύγει αυτή η χρονιά... Μου έκανε πολλά και δεν τη θέλω άλλο! Όταν με το καλό μπει η καινούρια ίσως αλλάξω σκεπτικό! Αυτή τη στιγμή δεν θέλω τίποτα... Να γυρίσω το χρόνο ένα μήνα πίσω θέλω και να αλλάξω την ιστορία μου αλλά δεν γίνεται! 

Καλέ, τι περιμένεις να σε πάρει?!!! Παρτον τηλέφωνο! Μην αφήνεις τις μέρες να περνάνε! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η Titika88 είπε:

@mamounitsa @bebouli αααααα εκανα ενα εγκυμοσυνης πριν το απογευμα γιατι εκει που εκανα δουλειες ενιωσα ενα μπουκωμα κατω και λεω ας κανω ενα ετσι για σιγουρια...βγηκε μια ευθεια μεγαλη γραμμη καθετη στην ελεγχου....αν υπηρχε πιθανοτητα εγκυμοσυνης τοτε θα ημουν πολυυυυ εγκυος με τετοια γραμμη χαχαχα ...αλλα επειδη βαση λογικης δεν ειμαι ...μαλλον κατουρησα το τεστ λιγο ατσαλα και μου το εδειξε το δολιο....

IMG_20190915_224523.jpg

Μήπως να δοκίμαζες να συλλέξεις τα ούρα σε ένα κυπελλακι και μετά να βουτήξεις το τέστ στο δείγμα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!! Εγώ με 2η μέρα καθυστέρηση ακόμα ελπίζω...είπαμε η ελπίδα πεθαίνει πάντα τελευταία, μπορεί να μας έφερε γούρι η @Mamounitsa ποιος ξέρει!!! ????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Geo2009 είπε:

Αγαπούλα μου εσύ καλά τα λες και όλοι τα ίδια πράγματα μου λένε και δεν έχετε άδικο... Το μυαλό μου έχει κολλήσει όμως και δύσκολα θα ξεκολλήσει! Αυτό που σίγουρα θέλω είναι να φύγει αυτή η χρονιά... Μου έκανε πολλά και δεν τη θέλω άλλο! Όταν με το καλό μπει η καινούρια ίσως αλλάξω σκεπτικό! Αυτή τη στιγμή δεν θέλω τίποτα... Να γυρίσω το χρόνο ένα μήνα πίσω θέλω και να αλλάξω την ιστορία μου αλλά δεν γίνεται! 

Καλέ, τι περιμένεις να σε πάρει?!!! Παρτον τηλέφωνο! Μην αφήνεις τις μέρες να περνάνε! 

Ναι σε κατάλαβενω εύχομαι από τη νέα χρονιά μόνο χαρές!! Που φυσηκα να περιβάλλοντα και από ένα όμορφο γερό μωρακι!!! 

Με ξέχασες μάλλον τι μάλλον δηλαδή σίγουρα μου είπε θα σε πάρω την Παρασκευή το βράδυ κ έχει φτάσει δεύτερα χαχαχα θα πάρω εγώ κατά το μεσημέρι σημερι!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Princess28 είπε:

Καλημέρα κορίτσια!! Εγώ με 2η μέρα καθυστέρηση ακόμα ελπίζω...είπαμε η ελπίδα πεθαίνει πάντα τελευταία, μπορεί να μας έφερε γούρι η @Mamounitsa ποιος ξέρει!!! ????

Καλημέρα ααα αν περνούσε από το χέρι μου με λίγη μαγική σκόνη θα σας γέμιζα κοιλίτσες χάχα!!! 

Όσο δεν βλέπουμε τίποτα χαιρωμαστε!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Σταυρι είπε:

Δυαλυμενη ειμαι και οχι τιποτα αλλο εχω απομακρυνθει και απο τον αντρα μου ολο ψαχνομαι για καυγα και μετα κλαιω πφφ τι μ εχει πιασει παλι μια χαρα ημουν το καλοκαιρακι.

Κορίτσι μου μην το αφήνεις να σε ρίχνει τόσο...είναι δύσκολο, αλλά προσπάθησε να είσαι αισιόδοξη και να σκέφτεσαι πως ό,τι είναι να γίνει θα γίνει....δεν έχει νόημα να χαλάει η ψυχολογία σου, αυτό επηρεάζει και το μωράκι..η ψυχολογία παίζει πολύ ρόλο...ούτε να τσακώνεσαι με τον αντρούλη σου...να είστε αγαπημένοι να περνάτε όμορφα και θα έρθει το μωράκι...κ προσπάθησε να κάνεις κ άλλα πράγματα να ξεχνιέσαι να μην το σκέφτεσαι όλη την ώρα και τρελαίνεσαι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Mamounitsa είπε:

Καλημέρα ααα αν περνούσε από το χέρι μου με λίγη μαγική σκόνη θα σας γέμιζα κοιλίτσες χάχα!!! 

Όσο δεν βλέπουμε τίποτα χαιρωμαστε!!! 

Αχ, μακάρι να γινόταν!!! 

Τώρα απλά ελπίζουμε και παίρνουμε από την αισιοδοξία σου.....??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Princess28 είπε:

Καλημέρα κορίτσια!! Εγώ με 2η μέρα καθυστέρηση ακόμα ελπίζω...είπαμε η ελπίδα πεθαίνει πάντα τελευταία, μπορεί να μας έφερε γούρι η @Mamounitsa ποιος ξέρει!!! ????

Καλημερα ? ευχομαι να μας πεις ευχαριστα νεα !!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η diana8 είπε:

Καλημερα ? ευχομαι να μας πεις ευχαριστα νεα !!!! 

Καλημέρα!! Μακάρι, αν και δεν έχω πολλές ελπίδες....εύχομαι και οι δύο μας να έχουμε καλά νέα και να μη δούμε αίμα για καιρό ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Princess28 είπε:

Καλημέρα!! Μακάρι, αν και δεν έχω πολλές ελπίδες....εύχομαι και οι δύο μας να έχουμε καλά νέα και να μη δούμε αίμα για καιρό ???

Και εγω δυστιχως ειχα 2 επαφες μονο στις γονιμες ... ποτε δεν ξερεις μεχρι να δουμε μπορουμε να ελπιζουμε καποια στιγμη θα ερθει ♥️ Μακαριιι μακαρι να πουμε ευχαρισταα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...