Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ελπίζουμε να γίνουμε μανούλες το 2020..!!


Guest

Recommended Posts

Για να δούμε θετικά τεστακια

Wannabeamammy:  (θετικό)

Mamounitsa : (θετικό)

ViKcy: 13/09

Χρυσάφω: 14/09

Princess28: 15/09

Maroulita: 16/09

Diana8: 16/09

Titika88: 30/09

Marla8: 03/10

Jesabell:  /10

lactaki:  09/10

Bebouli: 13/10

PAPA EVA : 14/10

Σταυρι: 14 /10

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Titika88 κάπου λες για τα τεστ αλλά το έχασα παλι ?? αν λέει η εφαρμογή ότι η ωορρηξία σου είναι την δεύτερα πρέπει το τεστ να σου δείξει θετικό την Κυριακή ? αν και η εφαρμογή σε μένα δεν πέφτει ποτέ μέσα!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εν τω μεταξύ πως περνάνε έτσι οι μήνες ρε κορίτσια όταν προσπαθείς για παιδι!! Περιμένεις περιοδο,αρχίζουν γόνιμες ,τελειώνουν γόνιμες ,περιμένεις πάλι περίοδο και πάλι από την αρχή!! Νεράκι περνάνε πότε ήρθε ο Σεπτέμβρης ποτέ κοντεύει να βγει γρι δεν κατάλαβα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Bebouli είπε:

@Titika88 κάπου λες για τα τεστ αλλά το έχασα παλι ?? αν λέει η εφαρμογή ότι η ωορρηξία σου είναι την δεύτερα πρέπει το τεστ να σου δείξει θετικό την Κυριακή ? αν και η εφαρμογή σε μένα δεν πέφτει ποτέ μέσα!! 

@Mamounitsa @Bebouli δεν εκανα ρε φιλοι τεστ γιατι τωρα τελειωσα με τις δουλειες απ το πρωι...βαψαμε ρε τελειωσαμεεεεε!!!!! Τωρα εγινε φωλια οτι πρεπει για τρελες...αλλα το προβλημα εινσι οτι αυτη την ωρα οποιος και να μ ακουμπισει θα φαει κλωτσια...ποναω παντου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Titika88 είπε:

@Mamounitsa @Bebouli δεν εκανα ρε φιλοι τεστ γιατι τωρα τελειωσα με τις δουλειες απ το πρωι...βαψαμε ρε τελειωσαμεεεεε!!!!! Τωρα εγινε φωλια οτι πρεπει για τρελες...αλλα το προβλημα εινσι οτι αυτη την ωρα οποιος και να μ ακουμπισει θα φαει κλωτσια...ποναω παντου

Τι ψυχή είχε μωρη το τεστ 2 λεπτά υπόθεση!! ? Άντε να την χαρείτε την Φωλιτσα σας και αύριο τεστ οπωσδήποτε!! Χαχχαχαχχα χωσε και καμια δε πάει χαμένη ποτε ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 37 λεπτά, ο/η Bebouli είπε:

Εν τω μεταξύ πως περνάνε έτσι οι μήνες ρε κορίτσια όταν προσπαθείς για παιδι!! Περιμένεις περιοδο,αρχίζουν γόνιμες ,τελειώνουν γόνιμες ,περιμένεις πάλι περίοδο και πάλι από την αρχή!! Νεράκι περνάνε πότε ήρθε ο Σεπτέμβρης ποτέ κοντεύει να βγει γρι δεν κατάλαβα! 

Ισχύει, το σκέφτομαι κι εγώ αυτό! Χαχαχα...άντε να έρθει και το παιδάκι να μη ξανάρθει αυτή η περίοδος να έχουμε άλλα να λέμε!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 29 λεπτά, ο/η Titika88 είπε:

@Mamounitsa @Bebouli δεν εκανα ρε φιλοι τεστ γιατι τωρα τελειωσα με τις δουλειες απ το πρωι...βαψαμε ρε τελειωσαμεεεεε!!!!! Τωρα εγινε φωλια οτι πρεπει για τρελες...αλλα το προβλημα εινσι οτι αυτη την ωρα οποιος και να μ ακουμπισει θα φαει κλωτσια...ποναω παντου

Δεν κάνεις ένα τεστάκι μόλις χαλαρώσεις έτσι να ξέρουμε πού βρισκόμαστε;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 46 λεπτά, ο/η Bebouli είπε:

@Χρυσάφω τι οδηγίες έχετε από τον γιατρό? Βάση των εξετάσεων?

Εξετάσεις για αρμονικό έλεγχο..Καποιες τις εχω κανει κ καποιες χρειάζεται να τις κανω 2η μερα περιοδου...Περιοδος ομως αφαντη...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Titika88 τι ακούνε τα αυτιά μου!!!????? Η τι βλέπουν τα μάτια μου χαχαχαχα!!! Όχι τεστ όχι σεξ απαράδεκτη!!! Καλά μαρη πάνω στις γόνιμες σου ήρθε να Κανεις γενική στο σπίτι!?????? ? ? ? ? ? ?

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Princess28 είπε:

Πωωω....? και η καθυστέρηση πού μπορεί να οφείλεται; Σου έχει ξανατύχει;

Ναι φυσικα μου εχει ξανατυχει να εχω μια-δυο μερες καθυστερηση.  Ο κυκλος μου ειναι 26-30 ημερων. Παιζει αναλογως ψυχολογιας, καιρου, σωματικης κινησης κλπ. Απλα στον ενα χρονο -σχεδον- που κανουμε ελευθερα ερωτα, ηταν η πρωτη μου φορα που ειχα καθυστερηση και ηλπιζα...! (δεν μετραω την μεγαααλη καθυστερηση που ειχα οταν εχασα τον μπαμπα μου, εκεινη την περιμενα κιολας)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 29 λεπτά, ο/η Princess28 είπε:

Ισχύει, το σκέφτομαι κι εγώ αυτό! Χαχαχα...άντε να έρθει και το παιδάκι να μη ξανάρθει αυτή η περίοδος να έχουμε άλλα να λέμε!!

Που θα πάει θα έρθει!!! ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η Χρυσάφω είπε:

Εξετάσεις για αρμονικό έλεγχο..Καποιες τις εχω κανει κ καποιες χρειάζεται να τις κανω 2η μερα περιοδου...Περιοδος ομως αφαντη...

Πολύ ψυχοφθόρο!! Και σπαστικό μαζί!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 14/9/2019 at 9:50 ΠΜ, ο/η Mamounitsa είπε:

Καλημέρα κοριτσαρες!!! 

Μην απογοητρυεστε που αδιαθετησα τε σκεφτείτε ότι μπορεί να είναι η τελευταία φορά που έκανε την εμφάνισή τις η κοκκινομουρα!!! 

Επίσης όλα αυτά τα κορίτσια που περιμένουμε τώρα που είναι!? Η @Jesabell τι έγινε περίμενε νομίζω στις 12!?!? Η έχασα κατι!? 

Αδειαθέτισα τελικα... γαμώτο και ειχα ωραιες επαφες αυτο το μηνα!!! Πεμπτη παω για huhner test??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@MamounitsaΔείχνει αν εχει φιλικό περιβάλλον προς τους κολυμβητες του αντρα μου κ ποσο ζουν εκει μέσα?fuck my bad luck ! Πεμπτη εχω ραντεβου! Αντε να δούμε! Δε το βαζουμε κατω ομως κόρες! Παμε δυνατα! Το 2020 ειναι η χρονιά μας!!!!!!!!?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Jesabell είπε:

@MamounitsaΔείχνει αν εχει φιλικό περιβάλλον προς τους κολυμβητες του αντρα μου κ ποσο ζουν εκει μέσα?fuck my bad luck ! Πεμπτη εχω ραντεβου! Αντε να δούμε! Δε το βαζουμε κατω ομως κόρες! Παμε δυνατα! Το 2020 ειναι η χρονιά μας!!!!!!!!?????

Πως μπορείς να τα δεις αυτά με τι εξέταση εννοώ πως γίνεται!? 

Εννοείται πως το 2020 είναι η χρονιά που θα γεμίσουν όλες οι κοιλίτσες!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Jesabell είπε:

@MamounitsaΔείχνει αν εχει φιλικό περιβάλλον προς τους κολυμβητες του αντρα μου κ ποσο ζουν εκει μέσα?fuck my bad luck ! Πεμπτη εχω ραντεβου! Αντε να δούμε! Δε το βαζουμε κατω ομως κόρες! Παμε δυνατα! Το 2020 ειναι η χρονιά μας!!!!!!!!?????

Αυτό το τεστ τι φάση? Στο σύστησε ο γυναικολόγος? Στο έγραψε? Και η τελευταία ερώτηση που μπορεί να γίνει? Με συγχωρείς για τις απανωτές ερωτήσεις αλλά με ενδιαφέρει, δεν το είχα ακούσει ξανά! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Geo2009 είπε:

Αυτό το τεστ τι φάση? Στο σύστησε ο γυναικολόγος? Στο έγραψε? Και η τελευταία ερώτηση που μπορεί να γίνει? Με συγχωρείς για τις απανωτές ερωτήσεις αλλά με ενδιαφέρει, δεν το είχα ακούσει ξανά! 

Λοιπόν αφου: εκανα ορμονικες ,εκανα να δω αν κανω ωορρηξία, καναμε σπερποδιάγραμμα, σαλπιγγογραφία , μενουν ακομη 2 το huhner τεστ π επι της ουσίας ερχεσαι σε επαφη με τον αντρα σου κ μεσα σε λιγες ωρες πας στο γιατρο συλλέγει το υλικο κ βλεπει αν το περιβάλλον της μητρας σ ειναι κατάλληλο για να φιλοξενησει το σπερμα, κ πόσο ζει.. θα παω την Πεμπτη να με δει κ θα μαθω πληροφορίες.. και το τελευταίο π μένει ειναι η υστεροσκόπιση π βαζει καμερα κ βλεπει τα παντα όλα ανατομικα.. αυτα μ είπε γτ προσπαθούμε 1 χρόνο.. οχι τερμα στοχευμενα αλλα μ ειπε αφου ειναι 1 χρονος πρεπει να το ψαξουμε! Αυτα!!!! Ελπίζω να βοήθησα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Bebouli είπε:

Τι ψυχή είχε μωρη το τεστ 2 λεπτά υπόθεση!! ? Άντε να την χαρείτε την Φωλιτσα σας και αύριο τεστ οπωσδήποτε!! Χαχχαχαχχα χωσε και καμια δε πάει χαμένη ποτε ???

Ευχαριστω μπεμπουλινι μου γλυκο! Και εσειε ολες να ειστε γερες και να χαιρεστε τους αντρες σας και αυριο μεθευριο τα μωρακια σας!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Princess28 είπε:

Δεν κάνεις ένα τεστάκι μόλις χαλαρώσεις έτσι να ξέρουμε πού βρισκόμαστε;; 

@mamounitsa @bebouli αααααα εκανα ενα εγκυμοσυνης πριν το απογευμα γιατι εκει που εκανα δουλειες ενιωσα ενα μπουκωμα κατω και λεω ας κανω ενα ετσι για σιγουρια...βγηκε μια ευθεια μεγαλη γραμμη καθετη στην ελεγχου....αν υπηρχε πιθανοτητα εγκυμοσυνης τοτε θα ημουν πολυυυυ εγκυος με τετοια γραμμη χαχαχα ...αλλα επειδη βαση λογικης δεν ειμαι ...μαλλον κατουρησα το τεστ λιγο ατσαλα και μου το εδειξε το δολιο....

IMG_20190915_224523.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Jesabell είπε:

Λοιπόν αφου: εκανα ορμονικες ,εκανα να δω αν κανω ωορρηξία, καναμε σπερποδιάγραμμα, σαλπιγγογραφία , μενουν ακομη 2 το huhner τεστ π επι της ουσίας ερχεσαι σε επαφη με τον αντρα σου κ μεσα σε λιγες ωρες πας στο γιατρο συλλέγει το υλικο κ βλεπει αν το περιβάλλον της μητρας σ ειναι κατάλληλο για να φιλοξενησει το σπερμα, κ πόσο ζει.. θα παω την Πεμπτη να με δει κ θα μαθω πληροφορίες.. και το τελευταίο π μένει ειναι η υστεροσκόπιση π βαζει καμερα κ βλεπει τα παντα όλα ανατομικα.. αυτα μ είπε γτ προσπαθούμε 1 χρόνο.. οχι τερμα στοχευμενα αλλα μ ειπε αφου ειναι 1 χρονος πρεπει να το ψαξουμε! Αυτα!!!! Ελπίζω να βοήθησα?

Αναλυτικότατη! Εμείς κάναμε όλες τις άλλες εκτός του τεστ που λες και της υστεροσκόπησης! Δεν μου έχει αναφέρει ο γιατρός μου αυτό το τεστ, καλά που το είπες για να τον ρωτήσω..! Ευχαριστώ πολύ! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 49 λεπτά, ο/η Mamounitsa είπε:

@Titika88 τι ακούνε τα αυτιά μου!!!????? Η τι βλέπουν τα μάτια μου χαχαχαχα!!! Όχι τεστ όχι σεξ απαράδεκτη!!! Καλά μαρη πάνω στις γόνιμες σου ήρθε να Κανεις γενική στο σπίτι!?????? ? ? ? ? ? ?

 

Ασε φιλε χαλασα....αλλα επρεπε να βαφτει το σπιτι μας εβαλαν αεριο και το γενισαν σωληνες οποτε πως θα υποδεχτω τον απογονο με τετοια χαλια και ειπα να τον θυσιασω για ενα μηνα...δεν του αξιζει να αντικρισει σωληνες ξεμπαρκους ....εγω τον περιμενω τοθς επομενους μηνες γιατι τοση μπεμπεδοσκονη εριξες  μητερα μανουλα μαμαααα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Geo2009 είπε:

Αναλυτικότατη! Εμείς κάναμε όλες τις άλλες εκτός του τεστ που λες και της υστεροσκόπησης! Δεν μου έχει αναφέρει ο γιατρός μου αυτό το τεστ, καλά που το είπες για να τον ρωτήσω..! Ευχαριστώ πολύ! 

Γενικώς αρκετοι γυναικολόγοι διαβασα  δεν ειναι φαν  της αυτης ωστόσο ειναι εντελώς ανώδυνη κ σε πολλες περιπτώσης χρήσιμη.. γτ οντως μπορει το περιβάλλον να ειναι « εχθρικό» ο γυναικολόγος μ ειναι ψυχάκι& ποαρα πολυ σχολαστικός τον εμπιστεύομαι παρα πολυ! Ομως, αν δω και αποδω  δε κρύβω πως θα προχωρήσω σε εξωσωματικη.. αφου το ψάξω καλα ( σε ποιόν τελικά )... ΘΑ ΓΙΝΟΥΜΕ ΜΑΝΟΥΛΕΣ! Τα ειπαμε αυτα❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Bebouli είπε:

@Titika88 κάπου λες για τα τεστ αλλά το έχασα παλι ?? αν λέει η εφαρμογή ότι η ωορρηξία σου είναι την δεύτερα πρέπει το τεστ να σου δείξει θετικό την Κυριακή ? αν και η εφαρμογή σε μένα δεν πέφτει ποτέ μέσα!! 

Και εγω αυτο υποθετω...αλλα τωρα καποιος κανει λαθος μαλλον γιατι η εφαρμογη λεει αυριο αλλα το τεστ τωρα αν το δεις δειχνει αχνο πολυ...οποτε η το τεστ δεν με τα λεει καλα, η η ορμονη δεν φαινεται πολυ οποτε εχουμε τα αχνα η η εφαρμογη λεει τα δικα της ..εγω παντως δεν ενιωσα μεχρι και τωρα κατι σε ωορηξια ακομη...ισως αυριο ...για να δουμε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Jesabell είπε:

Γενικώς αρκετοι γυναικολόγοι διαβασα  δεν ειναι φαν  της αυτης ωστόσο ειναι εντελώς ανώδυνη κ σε πολλες περιπτώσης χρήσιμη.. γτ οντως μπορει το περιβάλλον να ειναι « εχθρικό» ο γυναικολόγος μ ειναι ψυχάκι& ποαρα πολυ σχολαστικός τον εμπιστεύομαι παρα πολυ! Ομως, αν δω και αποδω  δε κρύβω πως θα προχωρήσω σε εξωσωματικη.. αφου το ψάξω καλα ( σε ποιόν τελικά )... ΘΑ ΓΙΝΟΥΜΕ ΜΑΝΟΥΛΕΣ! Τα ειπαμε αυτα❤️❤️❤️

Μακάρι όλες να τα καταφέρουμε κοριτσάκι μου! Εγώ πάντως με την εξωσωματική μαλωσα! Δεν τη θέλω πια την άτιμη και κυρίως τα φάρμακα! Όχι ότι μου έκαναν κάτι αλλά δεν τα θέλω, έχω νευριάσει με την όλη διαδικασία! Αν θέλει να έρθει ας έρθει, αν δεν θέλει δεν μπορώ να κάνω κάτι άλλο... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...