Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ελπίζουμε να γίνουμε μανούλες το 2020..!!


Guest

Recommended Posts

στις πριν 56 λεπτά, ο/η Maroulita? είπε:

Καλημερα!!!

Μεχρι στιγμης κανενα σημαδι οτι θα κατεβει η ατιμη αλλα κ τον προηγουμενο μηνα ετσι ακριβως ημουν..

πονο δεν εχω ποτε παρα ελαχιστο την ημερα που αδιαθετω αλλα αυτη τη φορα ουτε ενοχλησεις, ουτε τα προεορτια υγρα, ουτε πρησμενο στηθος τπτ...ενα μικρο πρηξιμο στην κοιλια μονο..

Αναμενουμε...

Μια από τα ίδια βασικά εγώ πονάω 2 μέρες πριν με πιάνει η μέση μου και τα πονάκια κάτω χαμηλά ...το στήθος πριζεται...και λέω ερχεται...τώρα μέχρι στιγμής το στήθος μόνο έχω.. κανένα πόνο άλλο ... αν και πιστεύω πως θα έρθει πάντα στην ώρα της ...εγώ αύριο περιμένω εάν θυμάμαι καλά και εσυ ... μακάρι να έχουμε ευχάριστα και αν όχι σύντομα ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!!!τι κάνετε; Εγώ είμαι σε αναμονή περιόδου πλέον!Πιστεύω αύριο η την Τρίτη θα έρθει! @anna90 μαζί περιμένουμε!Ελπίζω να μην μας ταλαιπωρήσει αλλο η καθυστέρηση ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 λεπτά, ο/η ViKcy είπε:

Καλημέρα!!!τι κάνετε; Εγώ είμαι σε αναμονή περιόδου πλέον!Πιστεύω αύριο η την Τρίτη θα έρθει! @anna90 μαζί περιμένουμε!Ελπίζω να μην μας ταλαιπωρήσει αλλο η καθυστέρηση ???

Εχω ηδη 3 μερες καθυστερηση και συνεχιζω να εχω αρνητικα τεστ εγκυμοσυνης (σημερα εκανα το δευτερο) ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η anna90 είπε:

Εχω ηδη 3 μερες καθυστερηση και συνεχιζω να εχω αρνητικα τεστ εγκυμοσυνης (σημερα εκανα το δευτερο) ??

Σε καταλαβαίνω!Εγώ είμαι στην δεύτερη ημέρα καθυστέρησης!Έκανα και εγώ χθες ένα τεστ αρνητικό λογικά θα μας έρθει!Εγώ έχω σταθερό κύκλο και εδώ και 1,5 χρόνο είχα σταθερό βέβαια πιο πρίν μου έχει τύχει να έχω καθυστερήση 4 μέρες πότε μπορεί τώρα να ξανά έτυχε συμβαίνει δεν είναι τίποτα!εσύ ξέρεις πότε ήταν οι γόνιμες;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η ViKcy είπε:

Σε καταλαβαίνω!Εγώ είμαι στην δεύτερη ημέρα καθυστέρησης!Έκανα και εγώ χθες ένα τεστ αρνητικό λογικά θα μας έρθει!Εγώ έχω σταθερό κύκλο και εδώ και 1,5 χρόνο είχα σταθερό βέβαια πιο πρίν μου έχει τύχει να έχω καθυστερήση 4 μέρες πότε μπορεί τώρα να ξανά έτυχε συμβαίνει δεν είναι τίποτα!εσύ ξέρεις πότε ήταν οι γόνιμες;

Οχι, αυτον τον μηνα δεν εκανα καθολου τεστ ωορρηξιας. Αυτον τον μηνα καναμε το συστημα μερα παρα μερα σεξακι!! ? Τον προηγουμενο που εκανα τεστ ωορρηξιας, ανακαλυψα οτι ειχα θετικο την 18η μερα με κυκλο 28 ημερων...τρελο! Και μου ειχε ερθει περιοδος μετα το θετικο ωορρηξιας, ποκυ συντομα, πριν την ημερομηνια που περιμενα δηλαδη. Οποτε αυτον τον μηνα πηγα στα τυφλα. Καλα, κι εμενα εχει τυχει να μου αργησει, περισυ που εχασα τον μπαμπακα μου ειχα 12 μερες καθυστερηση και ηταν και ο πρωτος μηνας που ειχαμε ξεκινησει ελευθερες επαφες. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η anna90 είπε:

Οχι, αυτον τον μηνα δεν εκανα καθολου τεστ ωορρηξιας. Αυτον τον μηνα καναμε το συστημα μερα παρα μερα σεξακι!! ? Τον προηγουμενο που εκανα τεστ ωορρηξιας, ανακαλυψα οτι ειχα θετικο την 18η μερα με κυκλο 28 ημερων...τρελο! Και μου ειχε ερθει περιοδος μετα το θετικο ωορρηξιας, ποκυ συντομα, πριν την ημερομηνια που περιμενα δηλαδη. Οποτε αυτον τον μηνα πηγα στα τυφλα. Καλα, κι εμενα εχει τυχει να μου αργησει, περισυ που εχασα τον μπαμπακα μου ειχα 12 μερες καθυστερηση και ηταν και ο πρωτος μηνας που ειχαμε ξεκινησει ελευθερες επαφες. 

Καταλαβαίνω!ποτέ δεν ξέρεις !Μπορεί να έκανες πιο αργά ωορρηξία οπότε καλύτερα περίμενε ακόμα λίγο και βλέπεις!Εγώ ήμουν διακοπές στις γόνιμες έχω κύκλο 28 29 ημερών οπότε μπορεί να επηρεαστηκε λόγω θάλασσας!!Τώρα είναι στην 31 μέρα και περιμένω!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η ViKcy είπε:

Καταλαβαίνω!ποτέ δεν ξέρεις !Μπορεί να έκανες πιο αργά ωορρηξία οπότε καλύτερα περίμενε ακόμα λίγο και βλέπεις!Εγώ ήμουν διακοπές στις γόνιμες έχω κύκλο 28 29 ημερών οπότε μπορεί να επηρεαστηκε λόγω θάλασσας!!Τώρα είναι στην 31 μέρα και περιμένω!!

Εμενα θα μου ερθει, το νιωθω. Μακαρι εσυ να εχεις καλα αποτελεσματα και να μην φανει η κοκκινομουρα!!! Στελνω θετικα vibes!! ✌✌??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια εγω πηρα τα τεστακια μου απο την hometest ετοιμη για τον επομενο κυκλο !!! Πρεπει να το δω λιγο πιο σοβαρα τοσο καιρο ημασταν χαλαρα(3-4) μηνες ειχαμε επαφες ελευεθερες οχι στοχευμενες ...τουλαχιστον να ξερω οτι τις μερες που κανω προσπαθειες ειναι οι γονιμες !!! ? 

ακομα τπτ απο περιοδο θα ερθει ομως.. ποναω χαμηλα μια ερχεται μια φευγει ο πονος πολυ λιγο..το στηθος μονο το νιωθω βαρη!! Ας ειμαι εγω ετοιμη για τον επομενο κυκλο!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ τελικά μόλις είδα καφέ υγρά!Οπότε αύριο θα αδιαθετησω κανονικα!Αποφάσισα να μην το κυνηγάω άλλο την φυσική σύλληψη εφόσον υπάρχει πρόβλημα!Μετά το γάμο θα πάω για εξωσωματική μήπως γίνει έτσι τουλάχιστον!!! εύχομαι σε όλες τα καλύτερα!!!Και σύντομα όλες με ένα μωράκι!!!??????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!! Εγώ σήμερα είναι να αδιαθετήσω ακόμα τίποτα όμως! Ούτε πόνους έχω, αλλά θα έρθει..έκανα χθες τεστ και βγήκε αρνητικό άρα δεν έχω ελπίδες απλά περιμένω..!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η ViKcy είπε:

Εγώ τελικά μόλις είδα καφέ υγρά!Οπότε αύριο θα αδιαθετησω κανονικα!Αποφάσισα να μην το κυνηγάω άλλο την φυσική σύλληψη εφόσον υπάρχει πρόβλημα!Μετά το γάμο θα πάω για εξωσωματική μήπως γίνει έτσι τουλάχιστον!!! εύχομαι σε όλες τα καλύτερα!!!Και σύντομα όλες με ένα μωράκι!!!??????

Λυπαμαι!! Ευχομαι τα καλυτερα σε οποια προσπαθεια κανεις μετα τον γαμο!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Princess28 είπε:

Καλημέρα κορίτσια!! Εγώ σήμερα είναι να αδιαθετήσω ακόμα τίποτα όμως! Ούτε πόνους έχω, αλλά θα έρθει..έκανα χθες τεστ και βγήκε αρνητικό άρα δεν έχω ελπίδες απλά περιμένω..!!

Καλε περιμενε λιγο ακομα,αμεσως εσυ με ενα αρνητικο πριν την καθυστερηση και εχασες ελπιδα!! Εγω με τρεις μερες καθυστερηση και 2 αρνητικα και πονακια χαμηλα τυπου περιοδου, ακομα βαθια μεσα μου ελπιζω!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η lactaki είπε:

Γιατί 14 ίδια μέρα δεν είμαστε εμείς???

Εμενα κανονικα μου ητθε 14 σεπτεμβριου πριν ειχα καφε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Σταυρι είπε:

Εμενα κανονικα μου ητθε 14 σεπτεμβριου πριν ειχα καφε

ααα κ εγώ28άρη κύκλο όχι 30άρη. είμαι στην 5η μέρα του κύκλου.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 38 λεπτά, ο/η anna90 είπε:

Καλε περιμενε λιγο ακομα,αμεσως εσυ με ενα αρνητικο πριν την καθυστερηση και εχασες ελπιδα!! Εγω με τρεις μερες καθυστερηση και 2 αρνητικα και πονακια χαμηλα τυπου περιοδου, ακομα βαθια μεσα μου ελπιζω!!

Χαχαχα..ε πίστευα θα δείξει μια μέρα πριν..τώρα είμαι σχεδόν σίγουρη ότι θα έρθει.. Καλά κάνεις εσύ, όσο δε βλέπουμε αίμα ελπίζουμε ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η anna90 είπε:

......και μολις μου ηρθε η αναθεματισμενη!!!!!!! ?????

Πωωω....? και η καθυστέρηση πού μπορεί να οφείλεται; Σου έχει ξανατύχει;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Mamounitsa είπε:

@Χρυσάφω 

@maroulita

@diana8

 Έχουμε κανένα νέο????? 

Δυστυχώς τίποτα κορίτσι μου.Εκανα τεστ αρνητικο.Ουτε αδιαθετησα.Απο εβδομάδα παω στο γιατρο κ ειδομεν...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η diana8 είπε:

Μια από τα ίδια βασικά εγώ πονάω 2 μέρες πριν με πιάνει η μέση μου και τα πονάκια κάτω χαμηλά ...το στήθος πριζεται...και λέω ερχεται...τώρα μέχρι στιγμής το στήθος μόνο έχω.. κανένα πόνο άλλο ... αν και πιστεύω πως θα έρθει πάντα στην ώρα της ...εγώ αύριο περιμένω εάν θυμάμαι καλά και εσυ ... μακάρι να έχουμε ευχάριστα και αν όχι σύντομα ?

Ναι αυριο περιμενω κ γω κ ειναι σχεδον παντα κυρια, στην ωρα της..η σιχαμενη!!! Νιωθω απλα οτι ερχεται απο στιγμη σε στιγμη, τπτ αλλο! ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Maroulita? είπε:

Ναι αυριο περιμενω κ γω κ ειναι σχεδον παντα κυρια, στην ωρα της..η σιχαμενη!!! Νιωθω απλα οτι ερχεται απο στιγμη σε στιγμη, τπτ αλλο! ?

 

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Maroulita? είπε:

Ναι αυριο περιμενω κ γω κ ειναι σχεδον παντα κυρια, στην ωρα της..η σιχαμενη!!! Νιωθω απλα οτι ερχεται απο στιγμη σε στιγμη, τπτ αλλο! ?

Μια από τα ίδια ...? ήδη πήρα τεστ ωορρηξιας για να τα ξεκινήσω μετά την περιοδο ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα ρε κορίτσια τι αρνητικιλα είναι αυτή!!! Εύχομαι ο επόμενος μήνας να είναι κ ο τυχερός όλων!!!, @Titika88 που είσαι παιδί μου!??? Εσένα το τεστακι σου που είναι? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Καλημέρα κορίτσια μου... Πως είμαστε σήμερα;;; @Elkμου περιμένουμε τα νέα σου απο τη Β' επιπέδου!!!
    • Καλημέρα κορίτσια μου, τι κάνετε; Εγώ είμαι να σκάσω!!! Μάλλον δεν έκανα ωορρηξία αυτό το μήνα καθώς δε βρήκα θετικό τεστακι, 19η μέρα του κύκλου σήμερα κ μου τελείωσαν τα τεστ.. Παρήγγειλα προχθές αλλά δεν ήρθαν ακόμα. Έχουμε καμμία που περιμένουμε για τεστακι;;;; Να δούμε κανένα ευχάριστο;;
    • Αμέσως σε κούνια και εγώ κορίτσι μου. Στρώμα έχω ορθοπεδικό. Ρουχαλακια και εγώ εννοείται πιο μετά, θα μου δώσει και η αδελφή μου π εχει του μικρού της. Αλλα πρέπει να πάρουμε τα ρουχαλακια της κλινικής για τις πρώτες μέρες 💙 Μπανάκι έχω πάρει το κλασικό με τη βάση του. Μεγάλο είναι. Η αδελφή μου ειχε το ίδιο για τον μικρό από βρέφος μέχρι 2 ετών. Ήμουν ανάμεσα σε κάτι καινούργιο π έχουν βγάλει τώρα μικρουλικα που ίσα που χωράει το μωρό μεσα για να μην εχειςς και την έγνοια οτι θα σου φύγει. Αλλά θεώρησα καλύτερα να πάρω κάτι που θα με κρατήσει μέχρι να μεγαλώσει λίγο.
    • Σε ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου!!! Ναι ξεκινάμε μόνοι μας κ ελπίζουμε 🤞♥️ το έχω πάρει ψύχραιμα γιατί έχω συνηθίσει τα αρνητικά τέστ 😂 αστειεύομαι!! Κάποια στιγμή θα ξαναγίνει όπως είχε γίνει δεν μπορεί!! Απλά μπορεί να αργήσει λίγο... Ευχαριστώ πολύ νανουκο μου! Για τρίτη εξωσωματική δεν με βλέπω ακόμα λόγω οικονομικών αλλά μέχρι να κάνουμε ξανά θα προσπαθήσουμε φυσιολογικά κ μπορεί να μας πετύχει ❤️♥️ Η αλήθεια μου πήρε πολύ καιρό για να είμαι ήρεμη κ να τα βλέπω θετικά.. αλλά πλέον πιστεύω ότι θα γίνει κάποια στιγμή εφόσον μας λένε ότι δεν έχουμε θέμα οπότε αυτό με βοηθάει να σκέφτομαι αισιόδοξα!! Σε ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου❤️
    • Καλημέρα, Είμαι και εγώ στο στάδιο της αναμονής, εχωκ εγω καποιες ενοχλήσεις στην κοιλιά αλλα θεωρώ οτι ειναι όλα αποτα φάρμακα..έχοντας ηδη μια επιτυχημένη εμβρυομεταφορά όπου τώρα εχω τη σχεδόν δύο ετών κορη μου εχω να πω οτι δεν υπάρχουν συμπτώματα επιτυχίας η αποτυχίας..όπως και στην πρώτη εμβρυομεταφορα δεν ειχα κανένα.. Καλη επιτυχία να έχουμε όλες κορίτσια!! 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...