Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ελπίζουμε να γίνουμε μανούλες το 2020..!!


Guest

Recommended Posts

στις πριν 1 ώρα, ο/η Geo2009 είπε:

Καλα, ούτε αυτά τα μασάω μεταξύ μας! Αλλά εντάξει! Γεροί να είναι και με το καλό να έρθει το μωράκι τους! ❤️❤️❤️❤️❤️

Είναι πολύ μικρή σε ηλικία και την ξέρω πολύυυυ καλά οπότε σε αυτήν δεν παίζει κάτι τέτοιο!!! 

Αλλά ναι γενικά καμία δεν λέει ότι δυσκολεύτηκε λες και είναι κακό ρε παιδάκι μου!! Αμ το θέμα εξωσωματική που το έχουν λες και είναι εξωγήινες που το πας?? Τραγικά πράγματα και όσο περνάνε τα χρόνια αντί να καλυτερεύουν τα πράγματα πάμε από το κακό στο χειρότερο και είναι πραγματικά πολύ λυπηρό!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Bebouli είπε:

Είναι πολύ μικρή σε ηλικία και την ξέρω πολύυυυ καλά οπότε σε αυτήν δεν παίζει κάτι τέτοιο!!! 

Αλλά ναι γενικά καμία δεν λέει ότι δυσκολεύτηκε λες και είναι κακό ρε παιδάκι μου!! Αμ το θέμα εξωσωματική που το έχουν λες και είναι εξωγήινες που το πας?? Τραγικά πράγματα και όσο περνάνε τα χρόνια αντί να καλυτερεύουν τα πράγματα πάμε από το κακό στο χειρότερο και είναι πραγματικά πολύ λυπηρό!! 

Συμφωνώ απόλυτα! Μέχρι να είσαι σίγουρη ότι όλα πάνε καλά, που μέχρι να βγει από μέσα σου ποτέ δεν είσαι σίγουρη, αντε να καταλάβω το να μην το συζητάς κι εγώ το ίδιο θα έκανα πλέον... Αλλά μετά από μία ευτυχή έκβαση, δεν καταλαβαίνω το λόγο να μην πω ότι έκανα εξωσωματική, ή ότι προσπαθούσα πολύ καιρό, ή ότι δυσκολεύτηκα κλπ! Εγώ με όσους μίλησα για την αποβολή μου, η αμέσως επόμενη κουβέντα ήταν για την εξωσωματική. Είναι επιεικώς απαράδεκτο να θεωρείται ταμπού η εξωσωματική στις μέρες μας! Όπως και το να σε κοιτάνε απαξιωτικά όταν έχουν περάσει κάποια χρόνια και δεν έχεις κάνει παιδί! Ίσως είμαι λίγο παραπάνω ευαίσθητη στο συγκεκριμένο θέμα, δεν ξέρω! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Geo2009 είπε:

Συμφωνώ απόλυτα! Μέχρι να είσαι σίγουρη ότι όλα πάνε καλά, που μέχρι να βγει από μέσα σου ποτέ δεν είσαι σίγουρη, αντε να καταλάβω το να μην το συζητάς κι εγώ το ίδιο θα έκανα πλέον... Αλλά μετά από μία ευτυχή έκβαση, δεν καταλαβαίνω το λόγο να μην πω ότι έκανα εξωσωματική, ή ότι προσπαθούσα πολύ καιρό, ή ότι δυσκολεύτηκα κλπ! Εγώ με όσους μίλησα για την αποβολή μου, η αμέσως επόμενη κουβέντα ήταν για την εξωσωματική. Είναι επιεικώς απαράδεκτο να θεωρείται ταμπού η εξωσωματική στις μέρες μας! Όπως και το να σε κοιτάνε απαξιωτικά όταν έχουν περάσει κάποια χρόνια και δεν έχεις κάνει παιδί! Ίσως είμαι λίγο παραπάνω ευαίσθητη στο συγκεκριμένο θέμα, δεν ξέρω! 

Έχω ακριβώς την ίδια άποψη και ας μην προσπαθώ χρονια!! Είναι ότι πιο ιερό το να φέρεις ένα παιδάκι στον κόσμο και να κοιτάμε να βγάλουμε χολή? Δηλαδή τι να πω!! Αντί να χαίρονται που δε το βάζουν κάτω και προσπαθούν όσο τίποτα άλλο κοιτάνε να σε κάνουν να νιώσεις άσχημα!! Επίσης το θέμα αποβολή είναι πολύ ταμπού άλλοι σε κοιτάνε με λυπηση και άλλοι αλλάζουν κουβέντα αμέσως!!! Δυστυχώς υπάρχει πολύ κακία γύρω μας!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Bebouli είπε:

Έχω ακριβώς την ίδια άποψη και ας μην προσπαθώ χρονια!! Είναι ότι πιο ιερό το να φέρεις ένα παιδάκι στον κόσμο και να κοιτάμε να βγάλουμε χολή? Δηλαδή τι να πω!! Αντί να χαίρονται που δε το βάζουν κάτω και προσπαθούν όσο τίποτα άλλο κοιτάνε να σε κάνουν να νιώσεις άσχημα!! Επίσης το θέμα αποβολή είναι πολύ ταμπού άλλοι σε κοιτάνε με λυπηση και άλλοι αλλάζουν κουβέντα αμέσως!!! Δυστυχώς υπάρχει πολύ κακία γύρω μας!! 

Κοριτσια συμφωνω σε όλα ! Κριμα που δεν έχουν ορισμένοι την ενσυναισθηση και την ωριμοτητα να διαχειριστουν τέτοιες καταστάσεις !!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Wannabeamammy είπε:

Κοριτσια συμφωνω σε όλα ! Κριμα που δεν έχουν ορισμένοι την ενσυναισθηση και την ωριμοτητα να διαχειριστουν τέτοιες καταστάσεις !!

Για όλα αυτά χρειάζονται χρόνια πολλά για να αλλάξουν! Δεν έχουμε παιδεία σ'αυτη τη χώρα, τέλος! Φτιάχνουμε ένα πράγμα και χαλάμε δέκα! Ίσως κάποτε τα παιδιά μας να αλλάξουν την κατάσταση! Το εύχομαι δηλαδή...! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια δυστυχώς δεν είναι θέμα εποχής είναι ότι κάποιοι άνθρωποι απλά δεν έχουν τρόπους!! Και εγώ που προσπαθούσα δύο χρόνια είχα τον πόνο μου είχα και τη κάθε μ@κλακε@@@ του κάθενος!!! 

@Wannabeamammy κορίτσι τι κάνεις πως πας!? Ακούσατε καρδούλα πως είσαι γενικά!!??? Συμπτώματα? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια! Ειμαι κι εγώ μια από εσάς!προσπαθούμε περίπου εδώ και 8 μήνες....στοχευμένα όμως τους 3 τελευταίους..με κυριεύει το άγχος κάθε μήνα αλλά μπήκα στη γουρικη παρέα σας για να παίρνω δύναμη και θάρρος! Εύχομαι το 2020 να είναι το τυχερό για όλες μας! ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Popaki21 είπε:

Γεια σας κορίτσια! Ειμαι κι εγώ μια από εσάς!προσπαθούμε περίπου εδώ και 8 μήνες....στοχευμένα όμως τους 3 τελευταίους..με κυριεύει το άγχος κάθε μήνα αλλά μπήκα στη γουρικη παρέα σας για να παίρνω δύναμη και θάρρος! Εύχομαι το 2020 να είναι το τυχερό για όλες μας! ?

Καλησπερα κορίτσι μου!!! Καλός ήρθες στην παρέα μας!!! Εδώ θα περάσει πολύ πιο όμορφα αυτή η αναμονή!!! Εύχομαι γρήγορα με το θαύματακι στην κοιλίτσα ????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Geo2009 είπε:

Χαιρομαι που δεν είμαι μόνη!!! ??????

Ε μα αυτα τα καταλαθος δεν τα πιστευω οσοι το λενε το λενε ψεματα .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Mamounitsa είπε:

Κορίτσια δυστυχώς δεν είναι θέμα εποχής είναι ότι κάποιοι άνθρωποι απλά δεν έχουν τρόπους!! Και εγώ που προσπαθούσα δύο χρόνια είχα τον πόνο μου είχα και τη κάθε μ@κλακε@@@ του κάθενος!!! 

@Wannabeamammy κορίτσι τι κάνεις πως πας!? Ακούσατε καρδούλα πως είσαι γενικά!!??? Συμπτώματα? 

Ναι ακούσαμε και το είδαμε κιολας ! Ηταν πολύ μικρο όμως και δεν βγαλαμε φωτογραφια ! Σημερα ξεαγχωθηκα λιγο !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η Wannabeamammy είπε:

Ναι ακούσαμε και το είδαμε κιολας ! Ηταν πολύ μικρο όμως και δεν βγαλαμε φωτογραφια ! Σημερα ξεαγχωθηκα λιγο !

Μπραβο κοριτσάκι μου τέλεια!!!! ? Χαλαρά από εδώ και πέρα έχουμε μέλλον!!! Σε πια βδομάδα είσαι!?? 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Mamounitsa είπε:

@Bebouli είναι κ αυτές που λένε! Εγώ δεν το περίμενα μια φορά έγινε και έμεινα!!!! ?????????! Εκεί ναι θέλουν ξύλο! Χαχαχα!!

 @Titika88το πας μια χαρά είδες που σήμερα είναι λίγο πιο έντονη η γραμμή!!!! Μη σταματάς όπως είπε κ το μπεμπουλι σεξ μαι τεστ  τη Δευτέρα αν όντος; πας ακριβός με το ημερολόγιο θα σου κόκκινησει!! Σεξ κάνουμε όπως κ να έχει μέρα παρά μέρα!!! 

Και εγω πεφτω πανω σε κατι τετοιες....μου τα λενε και ανοιγω το στομα....χαχαχα ρε παιδια δεν καταλαβαινω....εμενα το ημερολογιο λεει δευτερα το αυγο....αν ειναι οντως ετσι για να καταλαβω λιγο γιατι παλι χαθηκα...το τεστ ποτε πρεπει να δειξει θετικο??? Δευτερα η κυριακη???? Γιατι λετε κοκκινιζει και σημαινει οτι στο επομενο 24ωρο με 48 γινεται η ωορηξια...αν δηλαδη δευτερα κοκκινησει εγω πεφτω εξω τοσο καιρο που παω με το ημερολογιο και τους πονους στη κοιλια που πεφτουν ιδια...γιατι θεωτηρικα η τριτη η τεταρτη θα σκασει το αυγο...τεσπα εγω μ αυτη τη μαλακια τη γραμμη απ το τεστ εγκυος δεν προκειται να μεινω και γενικα πολυ δυσκολα με κοβω αυτο το μηνα γιατι το μυαλο μου ειναι αλλου ...στο σπιτι ....πηρα σημερα σουπερ ντουπερ διακοσμητικα....

@Bebouli Κοψε τις παπαριες και τις στεναχωριες γιατι εσυ θα τη πληρωσεις...αιντε συνελθε ρε φιλε που χαλιεσαι για κατι που μπορει να γινει καθε μηνα ανα πασα στιγμη....εσυ ζηλευεις τις αλλες που εχουν παιδι  και οι αλλες ζηλευουν εσενα που δεν εχουν ελευθερο χρονο οι καημενες ....καθε πραγμα στον καιρο του δεν θελει να νιωθεις ασχημα για κατι που στο υπογραφω οτι θα γινει! Φαε μια σοκολατα και παρε τα πανω σου!!!!! Σε 5-6 μερες παλι θα προσπαθεις...σιγαααααα τη καθυστερηση...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Mamounitsa είπε:

Χάχα μεγια!!! Κάνε άλλο ένα!!! 

Ευχαριστω πολυ!!! Θα κανω τη Δευτερα εαν δεν μου εχει ερθει μεχρι τοτε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Mamounitsa είπε:

@Bebouli είναι κ αυτές που λένε! Εγώ δεν το περίμενα μια φορά έγινε και έμεινα!!!! ?????????! Εκεί ναι θέλουν ξύλο! Χαχαχα!!

 @Titika88το πας μια χαρά είδες που σήμερα είναι λίγο πιο έντονη η γραμμή!!!! Μη σταματάς όπως είπε κ το μπεμπουλι σεξ μαι τεστ  τη Δευτέρα αν όντος; πας ακριβός με το ημερολόγιο θα σου κόκκινησει!! Σεξ κάνουμε όπως κ να έχει μέρα παρά μέρα!!! 

Ακομα τιποτα δεν εκανα... Δεν κατσαμε και καθολου....ελεος ...κανω τεστ αλλα δεν κανω σεξ.....τραγικοιιιιιιιιι ...τωρα θα σου πω εγωωωωω καπου μεσα γυρναει ..παω να σενιαριστω και εφυγααααα!??????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Mamounitsa είπε:

Καλησπερα κορίτσι μου!!! Καλός ήρθες στην παρέα μας!!! Εδώ θα περάσει πολύ πιο όμορφα αυτή η αναμονή!!! Εύχομαι γρήγορα με το θαύματακι στην κοιλίτσα ????????

Σ ευχαριστώ κοπέλα μου! Το να ζεις κάθε μήνα με το άγχος αυτό και να μπαίνεις εδώ να βλέπεις ότι δεν είσαι  η μόνη που το περνάς , παίρνεις δύναμη για να συνεχίσεις...! Με το καλό να γίνει το θαύμα σε όλες μας! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

 Καλημερεεεεςςς!! 5 το πρωί χαχαχα τι να κάνω όμως με καταλαβενεται!!! @titikaπαιδί μου μια χαρά είναι τα τεστ λογικά αν δείχνει το ημερολόγιο ότι το αυγό κατεβενει Δευτέρα λογικά Δευτέρα θα κόκκινησει μπορεί να κόκκινησει Τρίτη και εσύ άλλες φορές να νόμιζες πως κάνεις ωορριξια άλλη μέρα και τελικά άλλη να κάνεις θ άσε βοηθήσουν απλά χριζεσαι χρόνο μαζί τους για να τα μάθεις χάχα! Επίσης το μυαλό σου μπορεί να είναι αλλού αλλά σημασία έχει να γίνει η επαφή και σημασία περισσότερη έχει να γίνει πριν το αυγό κατέβει τρεχα στον αντρουλη σου!!!

@anna90 δε ξέρω γιατί αλλά είμαι αισιόδοξη για εσένα!!!

@Popaki21 είναι πολύ καλό να έχεις κάποιον να το μυραστεις και ένταξη βδησκεις γενικά αν θες αλλά κάποιος ο οποίος δε περνάει το ίδιο δε σε καταλάβενεις ούτε εσένα ούτε το άγχος σου το γνωρίζω καλά!! Καλός ήρθες και πάλι στην παρέα μας!

@Bebouli εσύ που είσαι και ο στρατηγός τις παρέας μας ανέβασε μια το πινακάκι να δούμε!!! ? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Titika88 είπε:

Και εγω πεφτω πανω σε κατι τετοιες....μου τα λενε και ανοιγω το στομα....χαχαχα ρε παιδια δεν καταλαβαινω....εμενα το ημερολογιο λεει δευτερα το αυγο....αν ειναι οντως ετσι για να καταλαβω λιγο γιατι παλι χαθηκα...το τεστ ποτε πρεπει να δειξει θετικο??? Δευτερα η κυριακη???? Γιατι λετε κοκκινιζει και σημαινει οτι στο επομενο 24ωρο με 48 γινεται η ωορηξια...αν δηλαδη δευτερα κοκκινησει εγω πεφτω εξω τοσο καιρο που παω με το ημερολογιο και τους πονους στη κοιλια που πεφτουν ιδια...γιατι θεωτηρικα η τριτη η τεταρτη θα σκασει το αυγο...τεσπα εγω μ αυτη τη μαλακια τη γραμμη απ το τεστ εγκυος δεν προκειται να μεινω και γενικα πολυ δυσκολα με κοβω αυτο το μηνα γιατι το μυαλο μου ειναι αλλου ...στο σπιτι ....πηρα σημερα σουπερ ντουπερ διακοσμητικα....

@Bebouli Κοψε τις παπαριες και τις στεναχωριες γιατι εσυ θα τη πληρωσεις...αιντε συνελθε ρε φιλε που χαλιεσαι για κατι που μπορει να γινει καθε μηνα ανα πασα στιγμη....εσυ ζηλευεις τις αλλες που εχουν παιδι  και οι αλλες ζηλευουν εσενα που δεν εχουν ελευθερο χρονο οι καημενες ....καθε πραγμα στον καιρο του δεν θελει να νιωθεις ασχημα για κατι που στο υπογραφω οτι θα γινει! Φαε μια σοκολατα και παρε τα πανω σου!!!!! Σε 5-6 μερες παλι θα προσπαθεις...σιγαααααα τη καθυστερηση...

Καλημέρα και καλήνυχτα ?? το έριξα έξω σήμερα!! Δεν στεναχωριέμαι χρυσό μου και ουδέποτε ζηλεψα ίσα ίσα που χάρηκα πολύ είτε καταλάθος είτε όχι!! Ειδικά για την μια προσπαθούσε νεότατη κοπέλα κοντά στα 3 χρόνια η γλυκούλα μου οπότε καταλαβαίνεις παααρτυυυ!!! Όλα θα γίνουν οπότε θέλει ο Θεός να γίνουν!!! Έφαγα έφαγα θα φάω και αύριο δεν βαριέσαι χειμώνας μπαίνει ?????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Mamounitsa είπε:

 Καλημερεεεεςςς!! 5 το πρωί χαχαχα τι να κάνω όμως με καταλαβενεται!!! @titikaπαιδί μου μια χαρά είναι τα τεστ λογικά αν δείχνει το ημερολόγιο ότι το αυγό κατεβενει Δευτέρα λογικά Δευτέρα θα κόκκινησει μπορεί να κόκκινησει Τρίτη και εσύ άλλες φορές να νόμιζες πως κάνεις ωορριξια άλλη μέρα και τελικά άλλη να κάνεις θ άσε βοηθήσουν απλά χριζεσαι χρόνο μαζί τους για να τα μάθεις χάχα! Επίσης το μυαλό σου μπορεί να είναι αλλού αλλά σημασία έχει να γίνει η επαφή και σημασία περισσότερη έχει να γίνει πριν το αυγό κατέβει τρεχα στον αντρουλη σου!!!

@anna90 δε ξέρω γιατί αλλά είμαι αισιόδοξη για εσένα!!!

@Popaki21 είναι πολύ καλό να έχεις κάποιον να το μυραστεις και ένταξη βδησκεις γενικά αν θες αλλά κάποιος ο οποίος δε περνάει το ίδιο δε σε καταλάβενεις ούτε εσένα ούτε το άγχος σου το γνωρίζω καλά!! Καλός ήρθες και πάλι στην παρέα μας!

@Bebouli εσύ που είσαι και ο στρατηγός τις παρέας μας ανέβασε μια το πινακάκι να δούμε!!! ? 

Για να δούμε θετικά τεστακια

Wannabeamammy:  (θετικό)

Mamounitsa : (θετικό)

ViKcy: 13/09

Χρυσάφω: 14/09

Princess28: 15/09

Maroulita: 16/09

Diana8: 16/09

Titika88: 30/09

Marla8: 03/10

Jesabell:  /10

Σταυρι:  /10

lactaki:  09/10

Bebouli: 13/10

PAPA EVA : 14/10

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Bebouli είπε:

Για να δούμε θετικά τεστακια

Wannabeamammy:  (θετικό)

Mamounitsa : (θετικό)

ViKcy: 13/09

Χρυσάφω: 14/09

Princess28: 15/09

Maroulita: 16/09

Diana8: 16/09

Titika88: 30/09

Marla8: 03/10

Jesabell:  /10

Σταυρι:  /10

lactaki:  09/10

Bebouli: 13/10

PAPA EVA : 14/10

Καλημερα γλυκιες μου εμενα βαλε με στις 14/10 μπεμπουλακι μου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Bebouli είπε:

Καλημέρα και καλήνυχτα ?? το έριξα έξω σήμερα!! Δεν στεναχωριέμαι χρυσό μου και ουδέποτε ζηλεψα ίσα ίσα που χάρηκα πολύ είτε καταλάθος είτε όχι!! Ειδικά για την μια προσπαθούσε νεότατη κοπέλα κοντά στα 3 χρόνια η γλυκούλα μου οπότε καταλαβαίνεις παααρτυυυ!!! Όλα θα γίνουν οπότε θέλει ο Θεός να γίνουν!!! Έφαγα έφαγα θα φάω και αύριο δεν βαριέσαι χειμώνας μπαίνει ?????????

Ετσι σε θελω!!!!!! Δωστα ολα! Που τα επινες ρε θηριο μου????? Σε παραδεχομαι!!!!! Καλημερα! Αααα και εχω να πω οτι σημερα εχω προσωπο επιτελους!! Χτες κερασα...καρα στιμωχθηκα μπορω να πω χαχαχα

?

ΥΓ. Οταν λεω "ζηλευεις" δεν λεω τη κακια εννοια της λεξης μικρη μου...αν ειναι δυνατον φυσικα και χαιρομαστε παντα με τη χαρα του αλλου ...εγω το εννοω τυπου τρωει ο αλλος σοκολατα και λεω εγω ζηλεψα θελω και εγω....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Σταυρι είπε:

Καλημερα γλυκιες μου εμενα βαλε με στις 14/10 μπεμπουλακι μου!!!

Γιατί 14 ίδια μέρα δεν είμαστε εμείς???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια μου γλυκα. Αλλο ενα αρνητικο τεστ σημερα το πρωι 3η ημερα καθυστερησης. Η μονη εξηγηση που μπορω να δωσω, ειναι οτι αργησα να κανω ωορρηξια, οποτε απλα αργει η περιοδος μου.....γιατι θα ερθει και το ξερω!!!! Εαν παλι αργησα να κανω ωορρηξια, αλλα εχω πετυχει σπορακι (δεν το πιστευω), τοτε ειναι νωρις για αυτο δεν δειχνουν τα τεστ...! Δεν προλαβαινω να σας διαβαζω δυστυχως ολες, με τη δουλεια μπαινω για λιγο και στα γρηγορα. Εχουμε κανενα ευχαριστο απο καμμια;;;!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Mamounitsa είπε:

@Χρυσάφω 

@maroulita

@diana8

 Έχουμε κανένα νέο????? 

Καλημερα!!!

Μεχρι στιγμης κανενα σημαδι οτι θα κατεβει η ατιμη αλλα κ τον προηγουμενο μηνα ετσι ακριβως ημουν..

πονο δεν εχω ποτε παρα ελαχιστο την ημερα που αδιαθετω αλλα αυτη τη φορα ουτε ενοχλησεις, ουτε τα προεορτια υγρα, ουτε πρησμενο στηθος τπτ...ενα μικρο πρηξιμο στην κοιλια μονο..

Αναμενουμε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Ωορρηξία ξέρεις πότε έκανες όμως ακριβώς πότε εμφυτεύτηκε δεν το γνωριζεις. Εδώ σε εξωσωματική δεν το ξέρουμε. Εδώ με υπερήχους και στο πρώτο μου παιδί μετά την β επιπέδου καταλάβαμε ότι ήταν μεγαλύτερος 1 εβδ.  Κάνε λιγάκι υπομονή . Ξέρω πως νιώθεις αλλά σκέψου τίποτα δεν μπορείς να αλλάξεις παρά μόνο να οπλιστείτε με υπομονή
    • Αχ σαν νερό παίρνει ο καιρός.. ο χρόνος . Αχ και αυτός ο χρόνος. Όταν θηλαζω συνήθως έχω πιο ελευθερία 🤫🤫 όχι με τίποτα 3 , ξεκίνησα αντισυλληπτικά χάπια. Ο μικρός αποδεικνύεται θηρίο και εγώ μεγάλωσα για 3 😅 ο δε πρώτος έχει την ζήλια του λογικο αλλά τρελαίνεται για τον αδελφό του.  Εσύ πώς είσαι κοριτσάκι μου. Ξεχνάς τα δικά σου στηρίγματα.. εκεί βράχος δίπλα μου 
    • Ναι βρε συ... εννοειται δν επιλεγουμε εμεις...😊 απλα φευγαμε χθες απο τους κουμπαρους μας κ λεγαμε γ τα κουκουνια μας (εχουμε ξετρελαθει κ λογικο ειναι...) κ του ανεφερα οτι σκεφτομαι κι αυτο π παλευει να εξελιχθει κ του πηρε παραπανω χρονο. Κ γνκ ο αντρας μου αν δει εναν ανθρωπο πιο "αδυναμο" η "ντροπαλο" παντα τον στηριζει, ειναι ετσι σαν ανθρωπος, κ πανω εκει το ειπε..  Οσο γ την ετ, ναι μπορει να αναθαρρυσαμε κ να αφεθηκαμε, αλλα σιγουρα δν εχουμε "δεσει" κατι... ισα ισα, μεχρι τωρα νομιζαμε οτι εχουμε θεμα στη συλληψη (γτ περυσι ειχα παλινδρομη με κενο σακο π σημαινει οτι το εμβρυακι "διαλυθηκε" σε πολυ πρωιμο σταδιο) κ λογω του οτι δν ξερουμε τι φταιει τοσα χρονια π προσπαθουμε, φοβαμαι ολα τα σταδια... Ακομα κ θετικη χοριακη ν δω θα τρεμω.. γτ κ περυσι η χοριακη μου υπερδιπλασιαζοταν σε 48 ωρες κ δν ειδαμε ποτε λεκιθικο ασκο κ εμβρυικα στοιχεια στον 1ο υπερηχο....😢 (6+1 ημουν) Σε ευχαριστω πολυ. ❤️🥰 Μιλαμε τοσο καιρο κ ξερω οτι μου τα λες γ να ειμαι προετοιμασμενη για ολα!! Αλλωστε το εχουμε πει πολλες φορες οτι μετριες βλαστοκυστες εχουν δωσει υγιη μωρακια κ αριστες δυστυχως δν εχουν προχωρησει σε κυηση... Ειναι κι αυτο μια ενδειξη! Ας ελπισουμε οτι θα ειναι υπερ μας! 🙏
    • Ευχαριστω Γιαννα μου!!! ❤️ Να το χαιρεσαι το αντρακι σου!!! Να ειναι γερο κ καλοτυχο!!🙏💙🥰
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...