Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ελπίζουμε να γίνουμε μανούλες το 2020..!!


Guest

Recommended Posts

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Geo2009 είπε:

Δεν ξέρω αν πρέπει να το κάνεις πρωί... Δεν λέει τίποτα στις οδηγίες?! Μια μέρα είναι αρκετή αφού λέει 5 μέρες μετά τη σύλληψη! Αν είσαι θα το δείξει! 

Λέει στις οδηγίες ότι είναι καλύτερο να το κάνεις πρωί λόγω ότι το πρωί η lh, είναι σε μεγαλύτερη ποσότητα στα ούρα.Θα δω η θα κάνω αύριο το πρωί η την Δευτέρα αν δεν έρθει!Έχω μια αρνηση με το τέστ!γιατί την προηγουνη φορά που είχα καθυστερήση πέρσυ έκανα κύκλο 33 ημερών είχα στεναχωρεθει παρά πολύ τι τεστ έκανα τι χωριακη!μέχρι που ήρθε και ησύχασα!και τότε είχα κάνει και τεστ ωορρηξίας να φανταστείς οπότε ήξερα ποτέ περιμένα αλλα ετυχε!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συνήθως θέλουμε να είναι πρωί πριν την καθυστέρηση μετά την καθυστέρηση οποία ώρα και να το κάνεις είναι το ίδιο!! Αρκεί να μην έχεις πιει πολλά υγρά!!! Άντε πάνε κάνε ένα !! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Bebouli είπε:

Συνήθως θέλουμε να είναι πρωί πριν την καθυστέρηση μετά την καθυστέρηση οποία ώρα και να το κάνεις είναι το ίδιο!! Αρκεί να μην έχεις πιει πολλά υγρά!!! Άντε πάνε κάνε ένα !! 

Με κάλυψες στο 100% @ViKcy θέλει πρωί αν είναι πριν την καθηστεριση! Τι να σου πω αν αντέχεις ? αν δεν αντέχεις όμως εδώ είμαστε όπως εσύ νομίζεις!!! Δεν αλλάζει και κάτι έτσι κ αλλιώς ότι έχει γίνει έχει γίνει άμα είναι θετικό πανηγυρίζουν αν όχι το πεενουμε απόφαση!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η ViKcy είπε:

Πήρα τελικα!!Δεν άντεξα!!Το self clear είχε το διπλό! Υποτίθεται είναι πολύ ευαίσθητο δείχνει και 5 μέρες μετά από την σύλληψη!έτσι γράφει ???!! Μωρέ αν δεν είχανε και θέμα θα ήμουν πιο αισιόδοξη!!Λέω την Δευτέρα να το κάνω αν δεν έρθει μέχρι τότε!!

Σιγά μην αντέξεις μέχρι τη Δευτέραααααα χαχααα???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Για να πω την αλήθεια δεν έχω κάνει ποτέ... Πάντα την περίμενα και πάντα ερχόταν καθυστερημένη ή στην ώρα της... Δεν ξέρω γιατί, αλλά δεν πήρα ποτέ τεστ εγκυμοσύνης ακόμα και όταν είχα 4-5 μέρες καθυστέρηση. Αν είχα μπει στη διαδικασία να πάρω τεστ όμως θα το έκανα όποια ώρα και να ήταν! Εσύ @ViKcy μου κανε ότι σου πει το ενστικτο σου, μη με ακούς εμένα! ?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η lactaki είπε:

Μα λέω κάτι δε βλέπω καλά.. εντάξει δεν κάνουν πουλάκια τα μάτια μου τελικα. . χαχααα.. ναι ας κάνει ακόμα ένα σίγουρα !!! Ακούς @anna90????

Ειμαι πολυ σιγουρη οτι ηταν αρνητικο, δεν φαινοταν τιποτα δυστυχως!! Αργησα να απαντησω γιατι πηγα να πνιξω τον καημο μου στο κομμωτηριο...κουρευτικα πολυυυυ!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 49 λεπτά, ο/η anna90 είπε:

Ειμαι πολυ σιγουρη οτι ηταν αρνητικο, δεν φαινοταν τιποτα δυστυχως!! Αργησα να απαντησω γιατι πηγα να πνιξω τον καημο μου στο κομμωτηριο...κουρευτικα πολυυυυ!!! 

Χάχα μεγια!!! Κάνε άλλο ένα!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έκανα κορίτσια δεν άντεξα!Φυσικά αρνητικό!Δεν πειράζει τουλάχιστον μου έφυγε η ιδέα!!!!Αύριο μεθαύριο θα έρθει!!!Μπορεί και λόγω θάλασσας να υπάρχει αυτή η καθυστέρηση!!!ήμουν διακοπές όταν ήμουν στις γόνιμες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η ViKcy είπε:

Έκανα κορίτσια δεν άντεξα!Φυσικά αρνητικό!Δεν πειράζει τουλάχιστον μου έφυγε η ιδέα!!!!Αύριο μεθαύριο θα έρθει!!!Μπορεί και λόγω θάλασσας να υπάρχει αυτή η καθυστέρηση!!!ήμουν διακοπές όταν ήμουν στις γόνιμες!

Γκρρρρρρ.... Να πω ότι δεν ξενέρωσα ?! Δεν μπορώ να πω ψέματα... Ξενέρωσα... Αλλά δεν πειράζει, έρχονται κι άλλες γόνιμες! ?????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Geo2009 είπε:

Γκρρρρρρ.... Να πω ότι δεν ξενέρωσα ?! Δεν μπορώ να πω ψέματα... Ξενέρωσα... Αλλά δεν πειράζει, έρχονται κι άλλες γόνιμες! ?????????

Και εγώ λίγο!Αν και εντάξει δεν είχα και πολλές ελπίδες η αλήθεια είναι!!και είναι σίγουρη ότι αύριο θα έρθει αφού έκανα το τεστ και ξέρω!!! τουλάχιστον να μην αργήσει πολύ!!!η γυναικολος μου πάντως μου είχε πει να μην τρελαίνομαι αυτά συμβαίνουν δεν σημαίνει ότι υπάρχει θέμα!!Την πρώτη φορά που είχα καθυστερήση έξαλλη είχα γίνει!!???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Princess28 είπε:

Κι εγώ έκανα δεν άντεξα..αρνητικό? οπότε περιμένω αύριο κανονικά...

Δεν πειράζει στην επόμενη φορά!!!!!Τουλάχιστον ξέρουμε γιατί όσο δεν κάνεις έχει πάντα την ελπίδα!! Βέβαια εσύ το έκανες λίγο νωρίς!! θεωρώ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 25 λεπτά, ο/η Titika88 είπε:

Το σημερινο.....το ημερολογιο δινει το αυγο δευτερα που ειναι η 12η...σημερα ειναι 10η μερα...

IMG_20190914_170038.jpg

Αρνητικό ακόμη!! Συνεχίζεις τεστ και σεξ ?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Bebouli είπε:

Ρε κορίτσια τι γίνεται το ένα αρνητικό μετά το άλλο ??? περιμένω ειλικρινά την στιγμή που θα μείνουμε όλες ??

Θα ρθει η στιγμή κούκλα μου μη μου στεναχωριέσαι! ?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Geo2009 είπε:

Θα ρθει η στιγμή κούκλα μου μη μου στεναχωριέσαι! ?????

Όλες γύρω μου μένουν έγκυες η μία μετά την άλλη....!! Και η μία έμεινε καταλάθος της κόψω μια να μάθει χαχαχαχχα!! Ας φάω μια μεγάλη σοκολάτα να αναρωτιέμαι μετά πως παχυνα ?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Bebouli είναι κ αυτές που λένε! Εγώ δεν το περίμενα μια φορά έγινε και έμεινα!!!! ?????????! Εκεί ναι θέλουν ξύλο! Χαχαχα!!

 @Titika88το πας μια χαρά είδες που σήμερα είναι λίγο πιο έντονη η γραμμή!!!! Μη σταματάς όπως είπε κ το μπεμπουλι σεξ μαι τεστ  τη Δευτέρα αν όντος; πας ακριβός με το ημερολόγιο θα σου κόκκινησει!! Σεξ κάνουμε όπως κ να έχει μέρα παρά μέρα!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Bebouli είπε:

Όλες γύρω μου μένουν έγκυες η μία μετά την άλλη....!! Και η μία έμεινε καταλάθος της κόψω μια να μάθει χαχαχαχχα!! Ας φάω μια μεγάλη σοκολάτα να αναρωτιέμαι μετά πως παχυνα ?????

Αγαπούλα κράτα μικρό καλάθι για το κατά λάθος! Εγώ δεν τις πιστεύω να ξέρεις! Οι περισσότερες τα ίδια λένε! Τι κατά λάθος κυρία μου?! Δεν ήξερες ότι στα ριξε μέσα ο κύριος?! Μην τρελαθούμε κιόλας! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Geo2009 είπε:

Αγαπούλα κράτα μικρό καλάθι για το κατά λάθος! Εγώ δεν τις πιστεύω να ξέρεις! Οι περισσότερες τα ίδια λένε! Τι κατά λάθος κυρία μου?! Δεν ήξερες ότι στα ριξε μέσα ο κύριος?! Μην τρελαθούμε κιόλας! 

Χαχαχαχα απαντάω γιατί πολύ μου άρεσε και δεν έχω λικε!!!! 

Έλα ντε πες και εσύ δεν κατάλαβε άραγε τίποτα!!!! ???????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Mamounitsa είπε:

Χαχαχαχα απαντάω γιατί πολύ μου άρεσε και δεν έχω λικε!!!! 

Έλα ντε πες και εσύ δεν κατάλαβε άραγε τίποτα!!!! ???????????

Ε, ναι τώρα! Αυτά κατά λάθος δεν γίνονται! Όταν ο άλλος τα ρίχνει μέσα ποτέ δεν ξέρεις τι μπορεί να συμβεί! ?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η Geo2009 είπε:

Αγαπούλα κράτα μικρό καλάθι για το κατά λάθος! Εγώ δεν τις πιστεύω να ξέρεις! Οι περισσότερες τα ίδια λένε! Τι κατά λάθος κυρία μου?! Δεν ήξερες ότι στα ριξε μέσα ο κύριος?! Μην τρελαθούμε κιόλας! 

Χαχαχχαχ η συγκεκριμένη έχει απλά σχέση έσπασε το προφυλακτικό χαχαχ!! Αλλά εντάξει το θελουνε το παιδάκι τους!!! Οπότε τώρα γάμο κλπ κλπ!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Bebouli είπε:

Χαχαχχαχ η συγκεκριμένη έχει απλά σχέση έσπασε το προφυλακτικό χαχαχ!! Αλλά εντάξει το θελουνε το παιδάκι τους!!! Οπότε τώρα γάμο κλπ κλπ!! 

Καλα, ούτε αυτά τα μασάω μεταξύ μας! Αλλά εντάξει! Γεροί να είναι και με το καλό να έρθει το μωράκι τους! ❤️❤️❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 45 λεπτά, ο/η Bebouli είπε:

Ρε κορίτσια τι γίνεται το ένα αρνητικό μετά το άλλο ??? περιμένω ειλικρινά την στιγμή που θα μείνουμε όλες ??

Χάλασε το γούρι, και ξεκινήσαμε τόσο καλά...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 57 λεπτά, ο/η Geo2009 είπε:

Αγαπούλα κράτα μικρό καλάθι για το κατά λάθος! Εγώ δεν τις πιστεύω να ξέρεις! Οι περισσότερες τα ίδια λένε! Τι κατά λάθος κυρία μου?! Δεν ήξερες ότι στα ριξε μέσα ο κύριος?! Μην τρελαθούμε κιόλας! 

Πες τα χρυσόστομε..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...