Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ελπίζουμε να γίνουμε μανούλες το 2020..!!


Guest

Recommended Posts

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Mamounitsa είπε:

Όχι ρε δεν νομίζω αφού είπε η κοπέλα θα σε πάρει το βράδυ ? αλλά εσύ κάνε κ μια ακόμα χοριακη! Ρε συ μπεμπουλι μου κανε το πινακάκι μια ανανέωση!!! 

Δεν έχω κανει χοριακη ένα τεστ έκανα μόνο το πρωί!!! Θα επαναλάβω την μέρα που περιμένω περίοδο ένα τεστ αλλά δεν νομίζω να αλλάξει κάτι!!! Στο πινακακι τι ανανέωση κάνω? ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η wild lavender είπε:

Hello! Πήρες δεύτερη γνώμη για τα ινομυώματα; Ok μ' αυτό;

Ναι ναι! τελικά είχε δίκιο ο γιατρός μου δεν εμποδίζουν εκεί που είναι κ λόγω θέσης κ μεγέθους!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Tokyo είπε:

Ναι ναι! τελικά είχε δίκιο ο γιατρός μου δεν εμποδίζουν εκεί που είναι κ λόγω θέσης κ μεγέθους!

Ευτυχώς! Σε σκεφτόμουν, λέω μην της πουν τίποτα διαφορετικό μετά από τόσο καιρό, πολύ κρίμα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 25/8/2019 at 10:29 ΜΜ, ο/η Liveloula88 είπε:

Τον Μάιο κάναμε την πρώτη εξωσωματική.Τον Σεπτέμβρη θα κάνω υστεροσκόπηση και αν όλα είναι καλά θα ξεκινήσουμε την νέα προσπάθεια τον Οκτώβρη....?

Καλή επιτυχία σου εύχομαι!!! Επειδη μπορεί να κάνω κ εγω υστεροσκόπηση, θελω τη γνωμη σου γιατι φοβαμαι λιγο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 40 λεπτά, ο/η Bebouli είπε:

Δεν έχω κανει χοριακη ένα τεστ έκανα μόνο το πρωί!!! Θα επαναλάβω την μέρα που περιμένω περίοδο ένα τεστ αλλά δεν νομίζω να αλλάξει κάτι!!! Στο πινακακι τι ανανέωση κάνω? ?

Να εμφανιστεί πιο κάτω γιατί είναι πίσω στις σελίδες! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Mamounitsa είπε:

Να εμφανιστεί πιο κάτω γιατί είναι πίσω στις σελίδες! 

Ααα Τσέκα σε έχω έτοιμη στο πι κ φι ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Για να δούμε θετικά τεστακια

Wannabeamammy:  (θετικό)

Mamounitsa : 05/09   (θετικό)

Bebouli: 12/09

Jesabell: 12/09

Σταυρι: 12/09 

ViKcy: 13/09

lactaki: 13/09

Χρυσάφω: 14/09

Princess28: 15/09

Maroulita: 16/09

Diana8: 16/09

PAPA EVA : 17/09

Titika88: 30/09

Marla8: 03/10

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλό απόγευμα κορίτσια.. Έφυγε σήμερα η κοκκινομούρα.. Εφοδιάστηκα με τεστ ωορρηξίας και περιμένω τις γόνιμες μέρες!!! Βάλτε κι εμένα στο πινακάκι περιμένω 3 Οκτωβρίου 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η marla8 είπε:

Καλό απόγευμα κορίτσια.. Έφυγε σήμερα η κοκκινομούρα.. Εφοδιάστηκα με τεστ ωορρηξίας και περιμένω τις γόνιμες μέρες!!! Βάλτε κι εμένα στο πινακάκι περιμένω 3 Οκτωβρίου 

Εεεφταααασιιιι!!! ??

Άντε καλές προσπάθειες πάνω κατά πάνω του!! ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια!!

Εγώ σήμερα έχω κράμπες χαμηλά στη κοιλιά στο κέντρο και έντονους πόνους δεξιά χαμηλά,που όταν περπατάω πονάω περισσότερο. Οπότε φοβάμαι ότι μπορεί να έχω κάποιο πρόβλημα στις ωοθήκες ή κάτι τέτοιο..μιας και δε δικαιολογούνται οι πόνοι ούτε για περίοδο ούτε για εγκυμοσύνη, είναι αρκετά έντονοι. ☹️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε κορίτσια θυμάστε ότι σας είπα ότι έστειλα ένα Μάιλ σ' έναν γιατρό στην Αθήνα αρκετά γνωστό??είχε στη σελίδα του δωρεάν απαντηση σε όποια κοπέλα την χρειαζοτανε. ε ο άνθρωπος Μ απάντησε τότε όλα καλά .. το θέμα είναι ότι Μ έχει πριξει από τότε. Ενώ του απάντησα στο πρώτο τηλ κ μιλήσαμε του είπα είμαι μακριά για αρχή θα ακολουθήσω την συμβουλή σας να προσπαθήσω μόνη μου για κάνα 3μηνο εκείνος συνεχίζει κ με καλει συχνά πυκνά στο τηλ.. κ δε το σηκώνω. Τώρα βλέπω κ εμαιλ από την προσωπική του μαία.. 

Έλα Παναγία μου τόσο πολύ έχει πέσει η πελατεία τους κ κυνηγάνε??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Wannabeamammy και @Mamounitsa συγχαρητηρια!!!! Ευχομαι και σε όλες μας τις υπόλοιπες το 2020 να ειναι το τυχερο! @Bebouli εγω 17/9 (της Πίστης και της Ελπίδας) βαλε με στη λιστα! 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Βρε κορίτσια θυμάστε ότι σας είπα ότι έστειλα ένα Μάιλ σ' έναν γιατρό στην Αθήνα αρκετά γνωστό??είχε στη σελίδα του δωρεάν απαντηση σε όποια κοπέλα την χρειαζοτανε. ε ο άνθρωπος Μ απάντησε τότε όλα καλά .. το θέμα είναι ότι Μ έχει πριξει από τότε. Ενώ του απάντησα στο πρώτο τηλ κ μιλήσαμε του είπα είμαι μακριά για αρχή θα ακολουθήσω την συμβουλή σας να προσπαθήσω μόνη μου για κάνα 3μηνο εκείνος συνεχίζει κ με καλει συχνά πυκνά στο τηλ.. κ δε το σηκώνω. Τώρα βλέπω κ εμαιλ από την προσωπική του μαία.. 

Έλα Παναγία μου τόσο πολύ έχει πέσει η πελατεία τους κ κυνηγάνε??

Χαχαχαχχαχαχα από τι φαίνεται!! Η μαία τι έλεγε στο email? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Για να δούμε θετικά τεστακια

Wannabeamammy:  (θετικό)

Mamounitsa : 05/09   (θετικό)

Bebouli: 12/09

Jesabell: 12/09

Σταυρι: 12/09 

ViKcy: 13/09

lactaki: 13/09

Princess28: 15/09

Maroulita: 16/09

Diana8: 16/09

PAPA EVA : 17/09

Titika88: 30/09

Marla8: 03/10

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Bebouli είπε:

Χαχαχαχχαχαχα από τι φαίνεται!! Η μαία τι έλεγε στο email? 

Μου συστήθηκε κ Μ έλεγε να την παρω τηλ γιατί μετά απο επικοινωνία που είχε Μ τον γιατρό μπορεί να Μ βοηθήσει στο προβλημα μου. . Χαχαααα... Μα πραγματικά επιμένουν τόσο πολύ που Μ εκνευριζουν...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Βρε κορίτσια θυμάστε ότι σας είπα ότι έστειλα ένα Μάιλ σ' έναν γιατρό στην Αθήνα αρκετά γνωστό??είχε στη σελίδα του δωρεάν απαντηση σε όποια κοπέλα την χρειαζοτανε. ε ο άνθρωπος Μ απάντησε τότε όλα καλά .. το θέμα είναι ότι Μ έχει πριξει από τότε. Ενώ του απάντησα στο πρώτο τηλ κ μιλήσαμε του είπα είμαι μακριά για αρχή θα ακολουθήσω την συμβουλή σας να προσπαθήσω μόνη μου για κάνα 3μηνο εκείνος συνεχίζει κ με καλει συχνά πυκνά στο τηλ.. κ δε το σηκώνω. Τώρα βλέπω κ εμαιλ από την προσωπική του μαία.. 

Έλα Παναγία μου τόσο πολύ έχει πέσει η πελατεία τους κ κυνηγάνε??

Μπορώ να μαντέψω το συγκεκριμένο γιατρό... Το έχω διαβάσει ξανά εδώ, δεν θυμάμαι από ποια κοπέλα! Βιομηχανία κυριολεκτικά, μη τυχόν και χάσουν κάνα πελατάκι...! ?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η PAPA EVA είπε:

@Wannabeamammy και @Mamounitsa συγχαρητηρια!!!! Ευχομαι και σε όλες μας τις υπόλοιπες το 2020 να ειναι το τυχερο! @Bebouli εγω 17/9 (της Πίστης και της Ελπίδας) βαλε με στη λιστα! 

 

Εύχαριστω πολύ κ σε εσένα τα καλύτερα εύχομαι!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Μου συστήθηκε κ Μ έλεγε να την παρω τηλ γιατί μετά απο επικοινωνία που είχε Μ τον γιατρό μπορεί να Μ βοηθήσει στο προβλημα μου. . Χαχαααα... Μα πραγματικά επιμένουν τόσο πολύ που Μ εκνευριζουν...

Απαπααααααα Αα!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Σταυρι είπε:

Κοριτσια εμενα ερχετε σιγα σιγα αρχισαν τα καφε.. παμε τον επομενο μηνα

Τι κρίμα ρε γαμωτο!!!!! Αντε τώρα την επόμενη φορά η τυχερή!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Μου συστήθηκε κ Μ έλεγε να την παρω τηλ γιατί μετά απο επικοινωνία που είχε Μ τον γιατρό μπορεί να Μ βοηθήσει στο προβλημα μου. . Χαχαααα... Μα πραγματικά επιμένουν τόσο πολύ που Μ εκνευριζουν...

Στείλε κι εσύ email ότι έχεις ήδη μείνει έγκυος (που ισχύει ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Σταυρι είπε:

Κοριτσια εμενα ερχετε σιγα σιγα αρχισαν τα καφε.. παμε τον επομενο μηνα

????? Το φελεκι μου!!! Ξέρεις τι μ'αρεσει ε! Στις αρχές της σχέση μας με τον αγαπημένο σύζυγο χρησιμοποιούσαμε και προφυλακτικο μην τυχόν και μείνω έγκυος τότε ???????? κλάμα απλά!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Bebouli είπε:

Στείλε κι εσύ email ότι έχεις ήδη μείνει έγκυος (που ισχύει ❤️

Μπαααα εγώ ακόμα κ με προγεστερόνη είδα ίχνος καφέ στο σκούπισμα... Αφού σκεφτομαι να μη κάνω κ τη χοριακη .. πως γίνεται  παιρνωντας προγεστερόνη.. πφφφφ απορω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Μπαααα εγώ ακόμα κ με προγεστερόνη είδα ίχνος καφέ στο σκούπισμα... Αφού σκεφτομαι να μη κάνω κ τη χοριακη .. πως γίνεται  παιρνωντας προγεστερόνη.. πφφφφ απορω

Όχι την χοριακη να την κανεις κανονικά!!! Αχ αχ τι τραβααααμε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η lactaki είπε:

Βρε κορίτσι γιατί κανείς τεστακια αφού έχεις ιστορικό με ψευδή??.. εγώ γραμμουλα δε βλέπω αλλά υπάρχει περίπτωση εγκυμοσύνης αφού ακόμα περιμένεις περίοδο από την μικροεπεμβαση ??.. 

Εχεις δίκιο κοπέλα μου αλλα και τι άλλο να κάνω;;Να τα παρατησω ολα εν λευκώ;;Πηρα τηλ. τον γιατρο και αν δεν αδιαθετησώ σε 3 μερες να παω να με δει..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...