Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ελπίζουμε να γίνουμε μανούλες το 2020..!!


Guest

Recommended Posts

Sos . με τον αντρα μου ξεκινισαμε τωρα να προσπαθουμε αυτος ειναι ο πρωτος μηνας δυστυχώς ομως λογο (δικου του επαγγελματικου ταξιδιου) συνευρεθικαμε μονο 2 φορες μεσα στις γονιμες μερες μου ... Εχω απο τωρα αγνός ... Κοιταξα και τιε ημερομηνιες τον επομενο μην οπου θα λειπει παλι αρκετο καιρο ... Τι πιστευεται και με αραιές συνευρέσεις γινεται το θαυμα οι οντος θελει εντατικές προσπαθιες ... Να ελπιζω τι να κανω ??? Μας εχει προξενισει κ στους δυο πολυ ενταση κ ανχος το θεμα καθος απο μακρια δεν γινονται τα μωρακια κ απλα θα στιριχτουμε για λιγο καιρο στις λιγοστες μας προσπαθιες ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 6/11/2019 at 9:43 ΜΜ, ο/η Σαμανη είπε:

Sos . με τον αντρα μου ξεκινισαμε τωρα να προσπαθουμε αυτος ειναι ο πρωτος μηνας δυστυχώς ομως λογο (δικου του επαγγελματικου ταξιδιου) συνευρεθικαμε μονο 2 φορες μεσα στις γονιμες μερες μου ... Εχω απο τωρα αγνός ... Κοιταξα και τιε ημερομηνιες τον επομενο μην οπου θα λειπει παλι αρκετο καιρο ... Τι πιστευεται και με αραιές συνευρέσεις γινεται το θαυμα οι οντος θελει εντατικές προσπαθιες ... Να ελπιζω τι να κανω ??? Μας εχει προξενισει κ στους δυο πολυ ενταση κ ανχος το θεμα καθος απο μακρια δεν γινονται τα μωρακια κ απλα θα στιριχτουμε για λιγο καιρο στις λιγοστες μας προσπαθιες ...

Κοριτσάκι μου μην αγχώνεσαι ! Το θαύμα μπορεί να έχει γινει?

Εμενα είναι ο δεύτερος μήνας που προσπαθούμε . Προσπάθησε να χαλαρώσεις κ να μην τος σκέφτεσαι. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...