Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ελπίζουμε να γίνουμε μανούλες το 2020..!!


Guest

Recommended Posts

στις πριν 29 λεπτά, ο/η Ntinaleonidas είπε:

Να πω εγώ δεν προσπαθώ ακόμη αλλά αν έρθει δεν μας πειράζει και ολας ? εγώ είχα περίοδο 25/9-30/9 και 2/10 (7 μέρα κύκλου ) είχα ελεύθερη επαφή εδώ κ μια βδομάδα είχα τραβήγματα στην κοιλιά και πρηστηκε το στήθος μ σήμερα ( 5 μέρες πριν την αναμενόμενη περίοδο ) είχα καφετί υγρά όχι έντονο καφέ στο σκούπισμα μόνο λέτε να υπάρχει περίπτωση να γίνω μανούλα μες στο 2020 ;;

Καλημέρα!! Πάντα υπάρχει μια πιθανότητα αφού είχες ελεύθερη επαφή πόσο μεγάλη η μικρή δεν ξερω!!!!! Στα ποναλακια και τα τραβήγματα δε θα έδινα σημασία γιατί με τις ολοκληρωμένη επαφές πάντα τα είχα κ ας μην είχα πετύχει εγκυμοσύνη... Τώρα τα καφέ είναι θετικό σημάδι αλλά καλύτερα να το βάλεις στο πίσω μέρος του μυαλού σου κ να περιμένεις την ημερα που περιμένεις περίοδο η με μια μέρα καθυστέρηση να κάνεις τεστ η χοριακη κατευθείαν ακόμα καλύτερα.... 

 

Και εγώ παράγγειλα τεστ ωορρηξιας και εγκυμοσύνης μαζί από ebay κ αυτή την εβδομάδα τα περιμένω!!!! Από τότε που γεννησα ενώ έχω σταθερό κύκλο δεν καταλαβαίνω πλέον ποτέ έχω ωορρηξια.... Ελπίζω να βοηθήσουν!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 36 λεπτά, ο/η Xrita είπε:

Στις 29 περιμένω  κ είχα 17 κ 19.Ειναι πολύ νωρίς για εμφύτευση ακόμα κ σύλληψη να υπήρχε.Θα ρωτήσω το γιατρό όταν πάω για έλεγχο.

Μπορεί να ήταν ωορρηξια και αυτός ο κύκλος να σου μεγαλώσει λίγο... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Kostef είπε:

Καλημέρα!! Πάντα υπάρχει μια πιθανότητα αφού είχες ελεύθερη επαφή πόσο μεγάλη η μικρή δεν ξερω!!!!! Στα ποναλακια και τα τραβήγματα δε θα έδινα σημασία γιατί με τις ολοκληρωμένη επαφές πάντα τα είχα κ ας μην είχα πετύχει εγκυμοσύνη... Τώρα τα καφέ είναι θετικό σημάδι αλλά καλύτερα να το βάλεις στο πίσω μέρος του μυαλού σου κ να περιμένεις την ημερα που περιμένεις περίοδο η με μια μέρα καθυστέρηση να κάνεις τεστ η χοριακη κατευθείαν ακόμα καλύτερα.... 

 

Και εγώ παράγγειλα τεστ ωορρηξιας και εγκυμοσύνης μαζί από ebay κ αυτή την εβδομάδα τα περιμένω!!!! Από τότε που γεννησα ενώ έχω σταθερό κύκλο δεν καταλαβαίνω πλέον ποτέ έχω ωορρηξια.... Ελπίζω να βοηθήσουν!!!! 

Ααα ωραια συνήθως ωορρηξία καταλαβαίνω ποτέ έχω έχω πονάκια και πολλά υγρά αλλά αυτόν τον μήνα είμασταν και διακοπές και δεν έδωσα και πολύ σημασία ... το τεστ δείχνει και πριν την καθυστέρηση ;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Ntinaleonidas είπε:

Ααα ωραια συνήθως ωορρηξία καταλαβαίνω ποτέ έχω έχω πονάκια και πολλά υγρά αλλά αυτόν τον μήνα είμασταν και διακοπές και δεν έδωσα και πολύ σημασία ... το τεστ δείχνει και πριν την καθυστέρηση ;;

Μερικές φορές ναι δείχνουν πριν αλλά εγώ αν ήμουν στη θέση σου δε θα έκανα πριν τη καθυστέρηση. Περίμενε 14 μερες μετά την ωορρηξια και κάνε τεστ... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Kostef είπε:

Μπορεί να ήταν ωορρηξια και αυτός ο κύκλος να σου μεγαλώσει λίγο... 

Μπορεί ή κάτι ορμονικό...Θα περιμενω..Σε ευχαριστω πάντως ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσαρες!!! @diana8 δε πειράζει ίσως καθυστέρησε επειδή ήσουν κρυωμένη πολύ πιθανό!! Τον επόμενο μήνα πιο δυναμικά με περισσότερες επαφές θα έχει φτιαχτεί κ λίγο ο θυρεοειδής οπωτε να δούμε! @anna90χαράς το κουράγιο σου κ την υπομονή σου εύχομαι θετικό αποτέλεσμα!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Mamounitsa πραγματικα δεν ξερω πως το κανω αυτο....ουτε κι εγω το πιστευω, ισως επειδη ενα χρονο τωρα παντα ερχοταν η περιοδος (χωρις καθυστερηση ομως).....ισως επειδη ειχα το αρνητικο τεστ....ισως επειδη δεν θελω να ενθουσιαζομαι!!! Ευχομαι και ελπιζω για ενα θετικο τεστ!!! Σε ολες μας το ευχομαι!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η anna90 είπε:

@Mamounitsa πραγματικα δεν ξερω πως το κανω αυτο....ουτε κι εγω το πιστευω, ισως επειδη ενα χρονο τωρα παντα ερχοταν η περιοδος (χωρις καθυστερηση ομως).....ισως επειδη ειχα το αρνητικο τεστ....ισως επειδη δεν θελω να ενθουσιαζομαι!!! Ευχομαι και ελπιζω για ενα θετικο τεστ!!! Σε ολες μας το ευχομαι!!

Άννα μου έχω καλό προαίσθημα για εσένα ελπίζω να βγει αληθινό!!!!! :-)?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η anna90 είπε:

@Mamounitsa πραγματικα δεν ξερω πως το κανω αυτο....ουτε κι εγω το πιστευω, ισως επειδη ενα χρονο τωρα παντα ερχοταν η περιοδος (χωρις καθυστερηση ομως).....ισως επειδη ειχα το αρνητικο τεστ....ισως επειδη δεν θελω να ενθουσιαζομαι!!! Ευχομαι και ελπιζω για ενα θετικο τεστ!!! Σε ολες μας το ευχομαι!!

Σε καταλαβενω απόλυτα μιας κ έκανα να πιάσω θετικό τεστ δύο χρόνια αλλά ότι έγινε αν έγινε έχει γίνει εδώ κ μέρες τώρα με το να περιμένεις μια μέρα δεν θα αλλάξει κάτι αν είσαι η είσαι αν όχι δεν θα αλλάξει κάτι αν περιμένεις μέχρι Τρίτη! Εγώ το λέω για να μη σκας και γενικά αν πρέπει να προσέχεις κλπ γι αυτά!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Στειλτε θετικη ενεργεια....αυριο πρωι θα το κανω!!! Αυριο θα εχω 9 μερες καθυστερηση...σημερα κατουραω συνεχειαααα, το βραδυ σηκωθηκα 3 φορες και ωρες ωρες εχω μια ψιλοζαλαδα...

20191020_183204.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η anna90 είπε:

Στειλτε θετικη ενεργεια....αυριο πρωι θα το κανω!!! Αυριο θα εχω 9 μερες καθυστερηση...σημερα κατουραω συνεχειαααα, το βραδυ σηκωθηκα 3 φορες και ωρες ωρες εχω μια ψιλοζαλαδα...

20191020_183204.jpg

Σου στελνω τις καλυτερες ευχες μου!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 32 λεπτά, ο/η anna90 είπε:

Στειλτε θετικη ενεργεια....αυριο πρωι θα το κανω!!! Αυριο θα εχω 9 μερες καθυστερηση...σημερα κατουραω συνεχειαααα, το βραδυ σηκωθηκα 3 φορες και ωρες ωρες εχω μια ψιλοζαλαδα...

20191020_183204.jpg

Ένα τεράστιο θετικοοοο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η anna90 είπε:

Στειλτε θετικη ενεργεια....αυριο πρωι θα το κανω!!! Αυριο θα εχω 9 μερες καθυστερηση...σημερα κατουραω συνεχειαααα, το βραδυ σηκωθηκα 3 φορες και ωρες ωρες εχω μια ψιλοζαλαδα...

20191020_183204.jpg

Θα είναι θετικοοοοοο ??? ❤️❤️❤️ περιμένουμε με αγωνία!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Για να δούμε θετικά τεστακια

Wannabeamammy:  (θετικό)

Mamounitsa : (θετικό)

Mocca: (θετικό)

Βebouli: (θετικό)

anna90: 12/10

Άντρεα: 23/10

Eirinik94: 24/10

Titika: 29/10

lactaki :04/11

Princess28: 08/11

PAPA EVA : 09/11

Αννια27: 09/11

Maroulita: 10/11

Σταυρι: 14 /11

mummy5:14/11

Diana8: 20/11?

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η anna90 είπε:

Στειλτε θετικη ενεργεια....αυριο πρωι θα το κανω!!! Αυριο θα εχω 9 μερες καθυστερηση...σημερα κατουραω συνεχειαααα, το βραδυ σηκωθηκα 3 φορες και ωρες ωρες εχω μια ψιλοζαλαδα...

20191020_183204.jpg

Κοριτσι μου θα ειναι θετικο το πιστευω !!!  ♥️?????? Καλη επιτυχια.!! Ανυπομωνουμε να μας πεις τα νεα σου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η anna90 είπε:

Στειλτε θετικη ενεργεια....αυριο πρωι θα το κανω!!! Αυριο θα εχω 9 μερες καθυστερηση...σημερα κατουραω συνεχειαααα, το βραδυ σηκωθηκα 3 φορες και ωρες ωρες εχω μια ψιλοζαλαδα...

20191020_183204.jpg

Άντε κορίτσι μου...σου εύχομαι να είσαι κ να μας στείλεις να χαρουμε με τη χαρά σου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Xrita είπε:

Ναι το ξέρω ότι πρέπει να κρατά κάποιες απλά είχα  λίγα υγρά ροζ 17η μέρα κ μου φάνηκε περίεργο με κύκλο 28.Σε ευχαριστω πάντως

Μήπως ήταν το αίμα εμφύτεσης???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Ntinaleonidas είπε:

Να πω εγώ δεν προσπαθώ ακόμη αλλά αν έρθει δεν μας πειράζει και ολας ? εγώ είχα περίοδο 25/9-30/9 και 2/10 (7 μέρα κύκλου ) είχα ελεύθερη επαφή εδώ κ μια βδομάδα είχα τραβήγματα στην κοιλιά και πρηστηκε το στήθος μ σήμερα ( 5 μέρες πριν την αναμενόμενη περίοδο ) είχα καφετί υγρά όχι έντονο καφέ στο σκούπισμα μόνο λέτε να υπάρχει περίπτωση να γίνω μανούλα μες στο 2020 ;;

Στο εύχομαι κορίτσι μουυυυ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η anna90 είπε:

Στειλτε θετικη ενεργεια....αυριο πρωι θα το κανω!!! Αυριο θα εχω 9 μερες καθυστερηση...σημερα κατουραω συνεχειαααα, το βραδυ σηκωθηκα 3 φορες και ωρες ωρες εχω μια ψιλοζαλαδα...

20191020_183204.jpg

Tην έχεις τη θετικη ενεργεια κοριτσι μου!!! Να βγει θετικοτατο σου ευχομαι!!! Περιμενουμε νεα σου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 24 λεπτά, ο/η Mamounitsa είπε:

@anna90 θετικό θα είναι στο λέω εγώ πριν το τεστ χάχα Αλλ κάνε το τεστ για επιβεβαίωση! Με το καλό λοιπών!!! 

υποτιθεται οτι το κανεις με πρωινα ουρα γιατι ολο το βραδυ δεν κανεις τσισακια και μαζευεται η ορμονη......εγω εχει 2 μερες που σηκωνομαι 3 φορες για τσισα μου.....ποτε θα μαζευτει η ορμονιτσα;;;;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η anna90 είπε:

υποτιθεται οτι το κανεις με πρωινα ουρα γιατι ολο το βραδυ δεν κανεις τσισακια και μαζευεται η ορμονη......εγω εχει 2 μερες που σηκωνομαι 3 φορες για τσισα μου.....ποτε θα μαζευτει η ορμονιτσα;;;;;;;

Ότι σε ανησυχεί αυτό μπορεί να με τρελάνει,χιχι γλυκούλα ηρεμησε  !!!!κάντο εσύ αγάπη μου και θα έχει μαζευτεί η ορμονητσα μην ανησυχείς!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Αννια27 είπε:

Ότι σε ανησυχεί αυτό μπορεί να με τρελάνει,χιχι γλυκούλα ηρεμησε  !!!!κάντο εσύ αγάπη μου και θα έχει μαζευτεί η ορμονητσα μην ανησυχείς!!!

καλα, ολα με ανησυχουν.....ολα τα σκεφτομαι....!!!!! Καλα αν ειναι αρνητικο, θα φαω μεγαλο ακυρο.... ?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...