Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ελπίζουμε να γίνουμε μανούλες το 2020..!!


Guest

Recommended Posts

στις Just now, ο/η Natasha24 είπε:

Σε ευχαριστω πολυ για ολα!!Εύχομαι να σου πάνε όλα καλά και σύντομα να έχεις ένα μωράκι στην αγκαλιά σου?? Μόλις μιλησω με το γιατρό θα σου στειλω!!

 Να σαι καλά κορίτσι μου! Εύχομαι και σε σένα σύντομα με ένα σποράκι στη κοιλίτσα! Θα περιμένω νέα σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Bebouli είπε:

383 η χοριακη κορίτσια!! 

Μπράβο κορίτσι μου!!! 

Είχες καθυστερηση όταν έκανες το τεστ; Εγώ έσκασα και έκανα ένα σήμερα αλλά ηταν αρνητικό ...είναι πολύ νωρίς θα το παλέψω !!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Eirinik94 είπε:

Μπράβο κορίτσι μου!!! 

Είχες καθυστερηση όταν έκανες το τεστ; Εγώ έσκασα και έκανα ένα σήμερα αλλά ηταν αρνητικό ...είναι πολύ νωρίς θα το παλέψω !!

Ευχαριστώ πολύ!! Ναι το έκανα με 4 μέρες καθυστέρηση!! Πότε περιμένεις?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Για να δούμε θετικά τεστακια

Wannabeamammy:  (θετικό)

Mamounitsa : (θετικό)

Mocca: (θετικό)

Βebouli: (θετικό)

anna90: 12/10

Diana8: 16/10

mummy5 : 20/10

Άντρεα: 23/10

Eirinik94: 24/10

lactaki :04/11

Princess28: 08/11

PAPA EVA : 09/11

Αννια27: 09/11

Maroulita: 10/11

Σταυρι: 14 /11

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Natasha24 είπε:

Κριμα σου,εχεις παιδευτει και εσυ αρκετα κοριτσακι μου απο οτι καταλαβαινω..Έχει ποσοστό επιτυχίας η σπερματευγχυση?? Ρωταω γιατι κ εγω κατι τετοιο ειχα στο μυαλο μου σαν εναλλακτική,μπας και γλιτωσω καμια ορμόνη.. 

Καλησπέρα κορίτσι δυστυχώς η σπερματενχυσης δεν έχουν πολύ μεγάλη επιτυχία εγώ έχω κάνει τρεις και τώρα περιμένω λίγο μπας κ γίνει το θαύμα αλλιώς από Δεκέμβρη εξωσωματική!! βέβαια υπάρχουν κ κοπέλες που έπιασαν με την σπερματενχυση ανάλογα την περίπτωση κ την τύχη !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Bebouli είπε:

Ευχαριστώ πολύ!! Ναι το έκανα με 4 μέρες καθυστέρηση!! Πότε περιμένεις?

Άσε εγώ στις 25/10 περιμένω χαχαχ 

Βασανιστήρια!! Πως θα περάσει ο καιρος...; Μια εβδομάδα είναι...πονάει πάρα μα πάρα πολύ το στήθος μου που ποτέ δεν με έχει πονέσει γενικά σε αναμονή περιόδου 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Αννια27 είπε:

Καλησπέρα κορίτσι δυστυχώς η σπερματενχυσης δεν έχουν πολύ μεγάλη επιτυχία εγώ έχω κάνει τρεις και τώρα περιμένω λίγο μπας κ γίνει το θαύμα αλλιώς από Δεκέμβρη εξωσωματική!! βέβαια υπάρχουν κ κοπέλες που έπιασαν με την σπερματενχυση ανάλογα την περίπτωση κ την τύχη !!!

Σου εύχομαι γρήγορα εγκυουλα!!!???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Αννια27 είπε:

Καλησπέρα κορίτσι δυστυχώς η σπερματενχυσης δεν έχουν πολύ μεγάλη επιτυχία εγώ έχω κάνει τρεις και τώρα περιμένω λίγο μπας κ γίνει το θαύμα αλλιώς από Δεκέμβρη εξωσωματική!! βέβαια υπάρχουν κ κοπέλες που έπιασαν με την σπερματενχυση ανάλογα την περίπτωση κ την τύχη !!!

Σου εύχομαι σύντομα με ένα νινακι!!!! ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 53 λεπτά, ο/η Natasha24 είπε:

Σου εύχομαι γρήγορα εγκυουλα!!!???

Ευχαριστώ πολύ κοριτσάκι μου κ σε εσένα το ίδιο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 57 λεπτά, ο/η Eirinik94 είπε:

Σου εύχομαι σύντομα με ένα νινακι!!!! ???

Ευχαριστώ τόσο πολύ και εσύ κοπέλα μου να έχεις γρήγορα το μωρό σου!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Eirinik94 είπε:

Σου εύχομαι σύντομα με ένα νινακι!!!! ???

Αααα και στις 25 εύχομαι να δεις και να μας πεις ένα μεγάλο θετικό!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 ώρες, ο/η anna90 είπε:

Δεν εκανα τεστ ωορρηξιας αυτον τον μηνα, δεν ξερω! Γενικα δεν εχω ασχοληθει ιατρικα ακομα με το θεμα και ηρθε ο καιρος!!

Άννα τι γίνεται με εσένα;;πέρασαν οι μέρες έχουμε τελικά ευχαριστω νέο;;;να περνούμε δύναμη κ εμείς!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 ώρες, ο/η Bebouli είπε:

Επί της ουσίας είναι ο πρώτος μήνας προσπαθειών γιατί ο προηγούμενος που είχαμε το οκ ξανά και προσπαθήσαμε είχα μια ορμονική διαταραχή και δεν έγινε ωορρηξία!!! ☺️?

Τι καλά! Και τι ωραία χοριακή! ??? στον άντρα σου πώς το είπες;; Πες τα μας όλα ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 16/10/2019 at 9:54 ΠΜ, ο/η Bebouli είπε:

Καλημέρα σας κορίτσια μου!!! Θα τρελαθωωωω!!! ????

20191016_095214.jpg

Αχ @Bebouli μου γλυκό ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!!!!!! ❤️❤️❤️❤️ Να έχεις μια γλυκιά και τελειόμηνη εγκυμοσύνη!!!!! Έρχεται το μωράκι σου!!!! ???

giphy.gif

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η liza_pan93 είπε:

Αχ @Bebouli μου γλυκό ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!!!!!! ❤️❤️❤️❤️ Να έχεις μια γλυκιά και τελειόμηνη εγκυμοσύνη!!!!! Έρχεται το μωράκι σου!!!! Tο αξίζεις!!!! ???

giphy.gif

Σε ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου!!! Εύχομαι να γεμίσουν όλες οι κοιλιτσες εδώ μέσα συυυντομα!!! ????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κοριτσια μου έχω μέρες να μπω!! @Bebouli τι ευχάριστα νέα είναι αυτά που διαβάζω; Με το καλό κορίτσι μου να το δεχθείτε το θαυματάκι σας ?♥️?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Elisa? είπε:

Γεια σας κορίτσια . 
Χαίρομαι πολύ που είμαι  και εγώ στην παρέα σας!! 
Ξεκινήσαμε και εμείς προσπάθειες αυτό το μήνα . Δεν είχα άγχος κανένα αλλά από τη 17 ημέρα του κύκλο δεν έχω καθόλου υγρά και εκεί που ήμουν μέσα στη χαρά με έχει πιάσει μελαγχολία  .?

τελευταία μέρα περιόδου 5/9 

ελευθερες επαφές 6-7-9-10-12-14-15

13/9 με έπιασε ένας δυνατός πόνος πήγα τουαλέτα και έφυγαν κάποιες σταγόνες αίμα καφετί. 
απο την πρώτη μέρα ελεύθερης επαφής έχω πονοκέφαλο 
 

Γεια σου κορίτσι!Και εγώ τελευταία ηρθα εδώ!Καλώς ήρθες!Μήπως οι σταγόνες ήταν ωορρηξία;Εγώ έχω ροζ κηλίδες συχνά στη μέση του κύκλου!Εσένα όμως ήταν καφέ ε;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Άντρεα είπε:

Καλησπέρα κορίτσι μου.. και γω το ίδιο με σένα. Έίχα και τις 2 σάλπιγγες κλείστες και με την υστεροσαλπιγγογραφία άνοιξε η μία.. Δεν μου είπε ο γιατρός σίγουρα αν θα κλείσει και πότε. Έκανα τη σαλπιγγοργαφία τον Αύγουστο και είπαμε μέχρι τα Χριστούγεννα θα το παλέψουμε με κλομιφαίνη και σπερματέγχηση. Μετά αναγκαστικά εξωσωματική. Δεν έχει σημασία η ηλικία και εγώ μικρή είμαι. Ξέρω πως μπορεί να σου ήρθε βαρύ και να σε πήρε πολύ από κάτω τώρα, οι πρώτες μέρες είναι δύσκολες μέχρι να το χωνέψεις και να το αποδεκτείς πως ο δρόμος για το νιννάκι δεν θα είναι και τόσο εύκολος. Σημασία όμως έχει να μην χάσουμε την πίστη μας! Με τον ένα ή τον άλλο τρόπο θα γίνουμε μανούλες!

Αχ μας δίνεις κουράγιο με όσα γράφεις!Σε ευχαριστούμε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Αννια27 είπε:

Άννα τι γίνεται με εσένα;;πέρασαν οι μέρες έχουμε τελικά ευχαριστω νέο;;;να περνούμε δύναμη κ εμείς!

Εχω ανεβασεκ πιο πανω φωτο με το αρνητικο τεστ που εκανα χθες το βραδυ.... ? Περιοδος παντως ακομα δεν ηρθε!!! 5 μερες γεματες καθυστερηση!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια γεια σας!!! Θέλω τη γνώμη σας. Ήρθα στη γιατρό κάναμε υπέρηχο κ είδαμε ωάριο καλό αριστερά..θα κάνω την ένεση να τελειώνουμε.. αυτό που Μ πρότεινε αααν αποτύχουμε κ αυτή τη φορά κ Μ κάνε τη καρδιά περιβόλι είναι να πάρω για 2 -3 μήνες αντισυλλιπτικα να απενεργοποιηθουν οι ωοθήκες... Κ συνήθως αυτό έχει θετικά αποτελέσματα.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η anna90 είπε:

Εχω ανεβασεκ πιο πανω φωτο με το αρνητικο τεστ που εκανα χθες το βραδυ.... ? Περιοδος παντως ακομα δεν ηρθε!!! 5 μερες γεματες καθυστερηση!!

Όσο δεν έρχεται η κοκκινομουρα έχουμε ελπίδες είσαι ακόμα άρρωστη;γιατί νομίζω ότι μας είχες πει ότι είχες κ πυρετό σωστά;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Xrita είπε:

Γεια σου κορίτσι!Και εγώ τελευταία ηρθα εδώ!Καλώς ήρθες!Μήπως οι σταγόνες ήταν ωορρηξία;Εγώ έχω ροζ κηλίδες συχνά στη μέση του κύκλου!Εσένα όμως ήταν καφέ ε;;;

Κάθε μήνα έχω λίγο αίμα στην ωορρηξία απλά αυτή τη φορά μου έκανε εντύπωση γιατί ήταν με πόνο κ ήταν σκούρο . 
περιμενω να αδιαθετήσω 29/10 θα κάνω ένα τεστ μέσα στην άλλη βδομάδα μήπως κ δείξει τίποτα. ??‍♀️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Κοριτσια γεια σας!!! Θέλω τη γνώμη σας. Ήρθα στη γιατρό κάναμε υπέρηχο κ είδαμε ωάριο καλό αριστερά..θα κάνω την ένεση να τελειώνουμε.. αυτό που Μ πρότεινε αααν αποτύχουμε κ αυτή τη φορά κ Μ κάνε τη καρδιά περιβόλι είναι να πάρω για 2 -3 μήνες αντισυλλιπτικα να απενεργοποιηθουν οι ωοθήκες... Κ συνήθως αυτό έχει θετικά αποτελέσματα.. 

Θύμησες μου βρε κορίτσι τι πρόβλημα έχετε εσείς;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Αννια27 είπε:

Θύμησες μου βρε κορίτσι τι πρόβλημα έχετε εσείς;

Τον Μάρτιο έκανα επέμβαση ενδομητριωσης.. από Μάιο ξεκινήσαμε προσπαθειες. Έφτιαξα τα ορμολογικα μου εκανα σαλπιγγογραφια κ ο άντρας μου τα δικά του κ προσπαθούμε. Τώρα είμαι στην 3η προσπάθεια με σερπαφαρ.. κ αν αποτύχει Μ πρότεινε αυτό που σας είπα παραπάνω με τα αντισυλλιπτικα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...