Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ελπίζουμε να γίνουμε μανούλες το 2020..!!


Guest

Recommended Posts

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Paris27 είπε:

Μπεμπουλι μου πίνω ήδη χάπι για τον θυροειδη αλλά δεν μου φτάνει πρέπει να αυξήσω δόση! Για το ινομυωμα θα έρθω Ελλάδα τον Δεκέμβρη κι αν είναι αυτό π φταίει θα τ αφαιρέσω , νιώθω σαν να έχω φάει απανωτές σφαλιάρες .

Ωρε συ πακέτο!! Εκεί που είσαι δεν μπορείς να κάνεις κάτι? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 48 λεπτά, ο/η Mamounitsa είπε:

Καλησπέρα κορίτσια!!!!!! @Bebouli όντος οι μέρες όταν γενικά κάτι περιμένεις δε περνάνε με τίποτα!!!

Εγώ περιμένω την Πέμπτη αλλά δεν νομίζω ότι έχω καμία πιθανότητα μιας και όχι μόνο έχω πονάκια περιόδου που συνεχίζονται έχω και κάτι υγρά τα οποία τα έχω πάντα πριν από κάθε περίοδο!!!! Αλλλλαααα δεν πτοούμαι μιας και κάθε μήνα έχουμε 25% μόνο πιθανότητες!! Θα έρθει όπως Κι να έχει κάποια στιγμή θα έρθει!!!!! Είναι κανένα κορίτσι συν αναμονή σήμερα αύριο!! Δεν θυμάμαι!!! 

@Mamounitsa @Bebouli εγω ειμαι στην αναμονη . Περιμενα απο κυριακη εως σημερα τελυταιες 14η μερα και 16 η μερα μετα την ωορρηξια και δεν μου ηρθε ακόμξ η περιοδος . Εχω πονακια και πρηξιμο στο στηθος τιποτα αλλο . Αυριο θα κανω το τεστ και αν δεν κρατηθω ισως το κανω αργοτερα .... δε νομιζω να ειμαι εγκυος βεβαια αλλα κρύβω μια ελπίδα μεσα μου?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 29 λεπτά, ο/η Wannabeamammy είπε:

@Mamounitsa @Bebouli εγω ειμαι στην αναμονη . Περιμενα απο κυριακη εως σημερα τελυταιες 14η μερα και 16 η μερα μετα την ωορρηξια και δεν μου ηρθε ακόμξ η περιοδος . Εχω πονακια και πρηξιμο στο στηθος τιποτα αλλο . Αυριο θα κανω το τεστ και αν δεν κρατηθω ισως το κανω αργοτερα .... δε νομιζω να ειμαι εγκυος βεβαια αλλα κρύβω μια ελπίδα μεσα μου?

Αχχχ μπράβο κοριτσάκι μου!!! Τι καλά που έστω μέχρι τώρα δεν έχεις τίποτα!!! Κάτι άλλο? Γενικά τίποτα φλέβες στο στήθος πιο έντονες που είναι καλό σημάδι?? Να κάνεις και να μας πεις περιμένω με αγονια!!! Αν είχα τεστακι στο σπίτι σίγουρα δεν θα κρατιόμουν και ας είμαι 2 μέρες πριν κ εγώ πάλι καλά τη γλύτωσα χάχα!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Wannabeamammy είπε:

@Mamounitsa @Bebouli εγω ειμαι στην αναμονη . Περιμενα απο κυριακη εως σημερα τελυταιες 14η μερα και 16 η μερα μετα την ωορρηξια και δεν μου ηρθε ακόμξ η περιοδος . Εχω πονακια και πρηξιμο στο στηθος τιποτα αλλο . Αυριο θα κανω το τεστ και αν δεν κρατηθω ισως το κανω αργοτερα .... δε νομιζω να ειμαι εγκυος βεβαια αλλα κρύβω μια ελπίδα μεσα μου?

Να κάνεις να κάνεις και εύχομαι ολόψυχα να είναι θετικό!!! ?? Στέλνω όλη την θετική μου ενέργεια!! ♥️♥️❣️❣️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η Bebouli είπε:

Να κάνεις να κάνεις και εύχομαι ολόψυχα να είναι θετικό!!! ?? Στέλνω όλη την θετική μου ενέργεια!! ♥️♥️❣️❣️

@Bebouli εκανα το τεστ και βγηκε μια αχνή γραμμη . . Τι να ναι αραγε   ; 

20190903_164345.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η Bebouli είπε:

Να κάνεις να κάνεις και εύχομαι ολόψυχα να είναι θετικό!!! ?? Στέλνω όλη την θετική μου ενέργεια!! ♥️♥️❣️❣️

Πολύ αχνό ! Τι λέτε  ; να το επαναλάβω  ; @Bebouli @Mamounitsa  ?

20190903_164345.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Wannabeamammy είπε:

@Bebouli εκανα το τεστ και βγηκε μια αχνή γραμμη . . Τι να ναι αραγε   ; 

20190903_164345.jpg

Δεν την λες κ άχνη!!!! Αλλά όσο άχνη κ να είναι δε μας νοιάζει. Είσαι εγγυοοοοοοος!!!!!! Μπράβοοοο είναι θετικότατο!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Δεν την λες κ άχνη!!!! Αλλά όσο άχνη κ να είναι δε μας νοιάζει. Είσαι εγγυοοοοοοος!!!!!! Μπράβοοοο είναι θετικότατο!!!!

Καλα εγω δε χαίρομαι αν δε σιγουρευτώ ! Λεω να ξανακανω το επομενο σε 2 ωρες . Η αυριο το πρωι ..; Μακαρι να είμαι και μακαρι να είμαστε και όλες αλλα δε θέλω να χαρώ εκ των προτέρων και μετά να απογοητευτώ  !! Καταλαβαινετε ! @lactaki μακάρι να έχει δίκιο 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 58 λεπτά, ο/η Wannabeamammy είπε:

@Bebouli εκανα το τεστ και βγηκε μια αχνή γραμμη . . Τι να ναι αραγε   ; 

20190903_164345.jpg

Συγχαρητήρια κορίτσι μου!το τεστ είναι θετικότατο!!!και δεν την λες και άχνη!!!Δεν έχει νόημα να κάνεις άλλο τεστ κάνε μια χωριστή αύριο και πάρε τον γιατρό σου!!!????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η ViKcy είπε:

Συγχαρητήρια κορίτσι μου!το τεστ είναι θετικότατο!!!και δεν την λες και άχνη!!!Δεν έχει νόημα να κάνεις άλλο τεστ κάνε μια χωριστή αύριο και πάρε τον γιατρό σου!!!????

@Vikcy θα περιμένω και θα κανω και ένα αυριο . Ελπίζω να ναι αληθινό ????. Εσυ σε τι φάση είσαι   ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η ViKcy είπε:

Συγχαρητήρια κορίτσι μου!το τεστ είναι θετικότατο!!!και δεν την λες και άχνη!!!Δεν έχει νόημα να κάνεις άλλο τεστ κάνε μια χωριστή αύριο και πάρε τον γιατρό σου!!!????

Συγχαρητήρια κορίτσι μου είσαι έγκυος έτσι ήταν και μένα αχ ανατριχιασα εύχομαι ολόψυχα μια τελειομηνη εγκυμοσυνη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Wannabeamammy είπε:

@Vikcy θα περιμένω και θα κανω και ένα αυριο . Ελπίζω να ναι αληθινό ????. Εσυ σε τι φάση είσαι   ;

Ναι αν θες κάνε και ένα αύριο αλλά πήγαινε και χωριακη για να δεις που βρίσκεσαι!Εγώ λόγω ότι έχουμε κάποιο προβληματακια είναι δύσκολο να μείνω φυσιολογικά!Αλλά μέχρι και τον Οκτώβριο θα έχουμε κανονικά ελεύθερες επαφές και μετά βλέπουμε!!!Πάντως επειδή τα ξέρω αυτά τα τεστ είναι θετικότατο!❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Σταυρι είπε:

Συγχαρητήρια κορίτσι μου είσαι έγκυος έτσι ήταν και μένα αχ ανατριχιασα εύχομαι ολόψυχα μια τελειομηνη εγκυμοσυνη.

@Σταυρι μακαρι να ναι αληθεια !!! Κοριτσια σας ευχαριστώ ολες για τις ευχές σας και τη θετική ατμόσφαιρα . Μακαρι να ναι αληθινό ???!!! @ Σταυρι λες να επαναλάβω ένα αυριο το πρωί   ; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Wannabeamammy είπε:

Πολύ αχνό ! Τι λέτε  ; να το επαναλάβω  ; @Bebouli @Mamounitsa  ?

20190903_164345.jpg

Θα τρελαθωωωω!!! Είσαι έγκυος εεεγκυυυοοοος!!! Τράβα κάνε χοριακη αύριο κατευθείαν!! Κι εμένα έτσι ήταν μπέιμπι!! Συγχαρητήρια αγάπη πω πωω τι χαρά είναι αυτηηη!!♥️♥️♥️♥️♥️♥️?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η ViKcy είπε:

Ναι αν θες κάνε και ένα αύριο αλλά πήγαινε και χωριακη για να δεις που βρίσκεσαι!Εγώ λόγω ότι έχουμε κάποιο προβληματακια είναι δύσκολο να μείνω φυσιολογικά!Αλλά μέχρι και τον Οκτώβριο θα έχουμε κανονικά ελεύθερες επαφές και μετά βλέπουμε!!!Πάντως επειδή τα ξέρω αυτά τα τεστ είναι θετικότατο!❤️❤️

Αχ και εγω αν δεν είμαι θα ζητήσω απο Νοεμβρη χάπια απο το γιατρό ! Δεν αντέχω να περιμένω αλλο !! Θα σε ενημερώσω παλι . Εύχομαι και σε σένα τα καλύτερα . Ποτέ δεν ξέρεις ! ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Bebouli είπε:

Θα τρελαθωωωω!!! Είσαι έγκυος εεεγκυυυοοοος!!! Τράβα κάνε χοριακη αύριο κατευθείαν!! Κι εμένα έτσι ήταν μπέιμπι!! Συγχαρητήρια αγάπη πω πωω τι χαρά είναι αυτηηη!!♥️♥️♥️♥️♥️♥️?????

Αχ μακαρι θα παω μεθαυριο !! Θα περιμένω και το αυριανό τέστ . Θα το κάνω το πρωί . Μακαρι κορίτσια να ναι γουρλιδικο το siteee τι να πω....?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Wannabeamammy είπε:

Αχ μακαρι θα παω μεθαυριο !! Θα περιμένω και το αυριανό τέστ . Θα το κάνω το πρωί . Μακαρι κορίτσια να ναι γουρλιδικο το siteee τι να πω....?

Είναι είναι αύριο θα είναι ακόμη πιο έντονο μιας που θα έχεις πρωινά ούρα!! Έχω κάνει τέτοια τεστ άπειρα ?? όταν βλέπεις γραμμουλα από κει έστω και άχνη είναι καταθετικό!! ?? Άντε να μείνουμε οοοολες!!! Τι κααααλα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Wannabeamammy είπε:

@Σταυρι μακαρι να ναι αληθεια !!! Κοριτσια σας ευχαριστώ ολες για τις ευχές σας και τη θετική ατμόσφαιρα . Μακαρι να ναι αληθινό ???!!! @ Σταυρι λες να επαναλάβω ένα αυριο το πρωί   ; 

Αγαπη πηγαινε κατευθειαν  για χοριακη αυριο είσαι  εγκυουλα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Wannabeamammy είπε:

@Bebouli εκανα το τεστ και βγηκε μια αχνή γραμμη . . Τι να ναι αραγε   ; 

20190903_164345.jpg

Καλά τι άχνη φαίνεται ξεκάθαρα συγχαρητήριά!!!!Εγώ είχα πολύ άχνη όσα που φαινότανε και ήμουν έγκυος αυτή εδώ είναι ορατή 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Wannabeamammy είπε:

@Bebouli εκανα το τεστ και βγηκε μια αχνή γραμμη . . Τι να ναι αραγε   ; 

20190903_164345.jpg

Συγχαρητηριαααααααα!!!!!Εγκυούλααα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλέ λίγο ελυψα τι έγινε???????? 

 @Wannabeamammy συγχαρητηριααααααααααααα είσαι έγκυος με τη Βούλα ααααα αααα!!! Αχχ πόσο χαιρωμαι μια τελειωμηνη εγκυμοσηνη σου εύχομαι τρέχα το πρωί για χοριακη και τηλέφωνα κι το γιατρό σου!!!!!!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 39 λεπτά, ο/η Χρυσάφω είπε:

Συγχαρητηριαααααααα!!!!!Εγκυούλααα!

Ευχαριστώ θα σας ενημερώσω για το θετικο 100% ... μακαρι !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η Mamounitsa είπε:

Καλέ λίγο ελυψα τι έγινε???????? 

 @Wannabeamammy συγχαρητηριααααααααααααα είσαι έγκυος με τη Βούλα ααααα αααα!!! Αχχ πόσο χαιρωμαι μια τελειωμηνη εγκυμοσηνη σου εύχομαι τρέχα το πρωί για χοριακη και τηλέφωνα κι το γιατρό σου!!!!!!!!! 

Mamounitsa μακαρι !!! Θα κανω προσευχές σήμερα . Ελπιζω τα home test να μην είναι μουφα !!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η Wannabeamammy είπε:

Mamounitsa μακαρι !!! Θα κανω προσευχές σήμερα . Ελπιζω τα home test να μην είναι μουφα !!

Δεν είναι μουφα μαρηηηη ίσα ίσα είναι υπερευαισθητα!! ❣️❣️ Εισαι έγκυος σου λεωω!! Μην με προκαλείς να πάω να κάνω ενα τώρα να δεις πως είναι το αρνητικό χαχαχα!!! ?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 25 λεπτά, ο/η Wannabeamammy είπε:

Mamounitsa μακαρι !!! Θα κανω προσευχές σήμερα . Ελπιζω τα home test να μην είναι μουφα !!

Απαπααααααα τι λεειιιιι είναι πάρα πολύ καλά και εγκυημεναα μπράβο χαιρωμαι παρααααααα πάρα ααα πολυυυ!! Αύριο πρωί πας για χοριακηηηηη??? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Ωορρηξία ξέρεις πότε έκανες όμως ακριβώς πότε εμφυτεύτηκε δεν το γνωριζεις. Εδώ σε εξωσωματική δεν το ξέρουμε. Εδώ με υπερήχους και στο πρώτο μου παιδί μετά την β επιπέδου καταλάβαμε ότι ήταν μεγαλύτερος 1 εβδ.  Κάνε λιγάκι υπομονή . Ξέρω πως νιώθεις αλλά σκέψου τίποτα δεν μπορείς να αλλάξεις παρά μόνο να οπλιστείτε με υπομονή
    • Αχ σαν νερό παίρνει ο καιρός.. ο χρόνος . Αχ και αυτός ο χρόνος. Όταν θηλαζω συνήθως έχω πιο ελευθερία 🤫🤫 όχι με τίποτα 3 , ξεκίνησα αντισυλληπτικά χάπια. Ο μικρός αποδεικνύεται θηρίο και εγώ μεγάλωσα για 3 😅 ο δε πρώτος έχει την ζήλια του λογικο αλλά τρελαίνεται για τον αδελφό του.  Εσύ πώς είσαι κοριτσάκι μου. Ξεχνάς τα δικά σου στηρίγματα.. εκεί βράχος δίπλα μου 
    • Ναι βρε συ... εννοειται δν επιλεγουμε εμεις...😊 απλα φευγαμε χθες απο τους κουμπαρους μας κ λεγαμε γ τα κουκουνια μας (εχουμε ξετρελαθει κ λογικο ειναι...) κ του ανεφερα οτι σκεφτομαι κι αυτο π παλευει να εξελιχθει κ του πηρε παραπανω χρονο. Κ γνκ ο αντρας μου αν δει εναν ανθρωπο πιο "αδυναμο" η "ντροπαλο" παντα τον στηριζει, ειναι ετσι σαν ανθρωπος, κ πανω εκει το ειπε..  Οσο γ την ετ, ναι μπορει να αναθαρρυσαμε κ να αφεθηκαμε, αλλα σιγουρα δν εχουμε "δεσει" κατι... ισα ισα, μεχρι τωρα νομιζαμε οτι εχουμε θεμα στη συλληψη (γτ περυσι ειχα παλινδρομη με κενο σακο π σημαινει οτι το εμβρυακι "διαλυθηκε" σε πολυ πρωιμο σταδιο) κ λογω του οτι δν ξερουμε τι φταιει τοσα χρονια π προσπαθουμε, φοβαμαι ολα τα σταδια... Ακομα κ θετικη χοριακη ν δω θα τρεμω.. γτ κ περυσι η χοριακη μου υπερδιπλασιαζοταν σε 48 ωρες κ δν ειδαμε ποτε λεκιθικο ασκο κ εμβρυικα στοιχεια στον 1ο υπερηχο....😢 (6+1 ημουν) Σε ευχαριστω πολυ. ❤️🥰 Μιλαμε τοσο καιρο κ ξερω οτι μου τα λες γ να ειμαι προετοιμασμενη για ολα!! Αλλωστε το εχουμε πει πολλες φορες οτι μετριες βλαστοκυστες εχουν δωσει υγιη μωρακια κ αριστες δυστυχως δν εχουν προχωρησει σε κυηση... Ειναι κι αυτο μια ενδειξη! Ας ελπισουμε οτι θα ειναι υπερ μας! 🙏
    • Ευχαριστω Γιαννα μου!!! ❤️ Να το χαιρεσαι το αντρακι σου!!! Να ειναι γερο κ καλοτυχο!!🙏💙🥰
    • Σώπα ρε!!!! Τι λες τώρα!!! Πάει ένας χρόνος.. Φτου φτου φτου φτου το παιδάκι!!! Μπράβο!! Πως πέρασε έτσι ο καιρός;;! Έλα βρε αγάπη, μπράβο!! Να τον χαίρεσαι!! Να τους χαίρεστε και τους δύο βασικά, υγιεστατους πάνω από όλα στη ζωή τους πάντα!!!  Δεν θες ένα ακόμα καλέ;; Μπορεί να έρθει και η κόρη επιτέλους;! 😝🤣🤣🤣 Όχι, πέρα από τη πλάκα, το ξέρω και μπράβο που συνεχίζεις να στηρίζεις τα κορίτσια! Απορώ που βρίσκεις το χρόνο βέβαια..!!! 😄😄  
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...