Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ελπίζουμε να γίνουμε μανούλες το 2020..!!


Guest

Recommended Posts

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Ε ναι αλλά αν έχουν καλό σπέρμα. Για πιο λόγο να κάνουν σπερματεγχυση? Γι αυτό το είπα... Τεσπα είναι πολλά μαζεμένα.... Ας είμαστε αισιόδοξες. 

Είναι και δική μου απορία αυτή, ίσως για να μην πλακωθουμε με τη μία στα φάρμακα? Δεν ξέρω... 

 

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Άντρεα είπε:

Κάποιο κορίτσι που έκανε σπερματέγχυση μήπως μπορεί να μας διαφωτίσει; γιατί ενδιαφέρομαι και εγώ..

Κι εγώ έχω κάνει μία σε φυσικό κύκλο... Δεν είναι τίποτα, πολύ απλή διαδικασία. Αλλά τα ποσοστά που δίνουν είναι ίδια με αυτά των φυσικών επαφών... Ανάλογα με την περίπτωση λογικά! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 λεπτά, ο/η Άντρεα είπε:

Βρε κορίτσι μου τα εβαψες μαύρα χωρίς καν να την δεις, γιατί;; ένα αρνητικό τεστ και μάλιστα πριν την καθυστέρηση δεν είναι ότι πιο αληθές. Ο γιατρός τι σου λέει; θύμησε με υπάρχει κάποιο άλλο θεματάκι; σάλπιγγες , σπέρμα, ορμόνες κτλ όλα καλά; Πόσο καιρό προσπαθείτε και τι ηλικίες έχετε αν επιτρέπεται;

Έλα κορίτσι μου.   Εγώ έκανα επέμβαση ενδομητριωσης το Μάρτιο κ από Μάιο προσπαθώ πάλι. Έφτιαξα τις ορμόνες είχα ανεβασμένη προλακτίνη, όλα καλά τώρα.. όλα ελεγμένα από αυτά που είπες...1 χρόνο προσπαθούμε Γενάρη με Μάρτιο αποχή λόγω ενδομητριωσης..εγώ 29 ο άντρας μου 31. Ξέρω δεν είναι μεγάλο το διάστημα αλλά μπαφιασα.. τώρα θα κάνω τρίτη προσπάθεια σερπαφαρ κ βλεπουμε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η marillia είπε:

Καλησπέρα σε όλα τα κορίτσια!!συνήθως η σπερματέγχυση γίνεται όταν υπάρχει μικρό θεματάκι στο σπέρμα γτ το ενισχύουν το ντομπάρουν!!αλλα σχετικά μικρό θεματάκι!!εκει ναι έχει πιο μεγάλες πιθανότητες!!αν δν υπέρχει θέμα εκεί τότε είναι σαν τις κανονικές επαφές!!εγω έκανα σπερματέγχυση κ  μου είχε πει ο ντοκ επειδή είχαμε καλό σπέρμα να κάναμε κ μια επαφή το επόμενο πρωί της σπερματέγχυσης θα ήταν σαν δεύτερη σπερματέγχυση!!

Αν τελικά το επιλέξετε κ εύχομαι να μην χρειαστεί καλά ήταν να γίνει σε καλό εργαστήριο ο εμπλουτισμός!!η τοποθέτηση του σπέρματος δν είναι τίποτα όλοι οι γυναικολόγοι ξέρουν να το κάνουν!!το θέμα είναι το εργαστήριο!!Εγω το έκανα Ιασω όπου το φέραν άμεσα το σπέρμα απ την επεξεργασία!!να δεις εσυ επειδή είσαι σε νησί αν γίνει σε μοκροβιολογικό η επεξεργασία να είναι κοντα το ιατρείο!!αν είναι σε νοσοκομείο ακόμα καλύτερα!!!

Σ ευχαριστω πολύ κοριτσάκι μου είμαι σε μια συγχιση κ τα σκέφτομαι όλα μαζί τώρα...θα ηρεμήσω κ θα δούμε... Θα το συζητήσω με τη γιατρό..προς το παρόν serpafar ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η lactaki είπε:

Σ ευχαριστω πολύ κοριτσάκι μου είμαι σε μια συγχιση κ τα σκέφτομαι όλα μαζί τώρα...θα ηρεμήσω κ θα δούμε... Θα το συζητήσω με τη γιατρό..προς το παρόν serpafar ??

σε νιωθω απόλυτα γτ τα έζησα όλα τα στάδια κ γω!!κ γω ήπια κλομιφαίνη 2 μηνες σερί!!μετα μου είχε προτείνει ο ντοκ ένα μήνα off κ ξανα κλομιφαίνη για 3 φορά αλλά δν ήθελα με τίποτα κ δν ξαναήπια!!μετα έκανα σπερματεγχυση με ενεσεις λίγες μονάδες κ είχα κάνει 2 ωάρια!!κ τελικά πετυχαμε το μπεμπε με την 1 εξωσωματική!!να σου πω άραξε,φτιάξε έναν καφέ,κάπνισε κ κανενα τσιγάρο αν καπνίζεις κ με ηρεμία δες εσύ τι θες!!οτι βήμα κ να κάνεις πανω απ όλα να έχεις καλή ψυχολογία!!εγω στην σπερματέγχυση πήγα με χάλια ψυχολογία!!γτ τη έκανα σχεδόν με τον ζόρι!!την ήθελε ο άντρας μου πιο πολύ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 43 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Ναι δεν είχες κάνει ορμονικές εξετάσεις?. Νομίζω όμως με τη σπερματεγχυση δεν σου δίνει μεγάλα ποσοστά... Είναι το ίδιο με το να μη κάνεις. 

Τι εννοείς ότι δεν δίνει ποσοστα και είναι σαν να μη κάνει δεν υσχιει αυτό φυσικά και τις δίνει περισσότερες πιθανότητες!!!! @lactaki εύχομαι να μη προλάβεις και σύντομα να μας κάνεις την έκπληξη!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η marillia είπε:

σε νιωθω απόλυτα γτ τα έζησα όλα τα στάδια κ γω!!κ γω ήπια κλομιφαίνη 2 μηνες σερί!!μετα μου είχε προτείνει ο ντοκ ένα μήνα off κ ξανα κλομιφαίνη για 3 φορά αλλά δν ήθελα με τίποτα κ δν ξαναήπια!!μετα έκανα σπερματεγχυση με ενεσεις λίγες μονάδες κ είχα κάνει 2 ωάρια!!κ τελικά πετυχαμε το μπεμπε με την 1 εξωσωματική!!να σου πω άραξε,φτιάξε έναν καφέ,κάπνισε κ κανενα τσιγάρο αν καπνίζεις κ με ηρεμία δες εσύ τι θες!!οτι βήμα κ να κάνεις πανω απ όλα να έχεις καλή ψυχολογία!!εγω στην σπερματέγχυση πήγα με χάλια ψυχολογία!!γτ τη έκανα σχεδόν με τον ζόρι!!την ήθελε ο άντρας μου πιο πολύ!!

Έχεις απόλυτο δίκιο.. είναι η σύγχιση του όταν αδιαθετεις... Θα συζητήσω μαζί της κ βλέπουμε τι θα Μ πει.. υπομονή κ επιμονή.. καφεδάκι πίνω ήδη άραξα κιόλας χαχαα. Όχι δε καπνίζω όμως .λες να τα αρχίσω τώρα με τα ζόρια αυτά??χαχαααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Mamounitsa είπε:

Τι εννοείς ότι δεν δίνει ποσοστα και είναι σαν να μη κάνει δεν υσχιει αυτό φυσικά και τις δίνει περισσότερες πιθανότητες!!!! @lactaki εύχομαι να μη προλάβεις και σύντομα να μας κάνεις την έκπληξη!! 

Σ ευχαριστω κοριτσάκι μου... Νιωθω την ανάγκη να ηρεμήσω για αρχή τίποτα άλλο.. απλά ξέρεις όταν αδιαθετεις η βλέπεις ενδείξεις ότι έρχεται σου έρχονται όλα στο μυαλό μέχρι τα άκρα... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η lactaki είπε:

Έχεις απόλυτο δίκιο.. είναι η σύγχιση του όταν αδιαθετεις... Θα συζητήσω μαζί της κ βλέπουμε τι θα Μ πει.. υπομονή κ επιμονή.. καφεδάκι πίνω ήδη άραξα κιόλας χαχαα. Όχι δε καπνίζω όμως .λες να τα αρχίσω τώρα με τα ζόρια αυτά??χαχαααα

χαχαχαχχα να σου πω!!!αστειεύομαι!!προφανως κ θα κλάψεις κ θα στεναχωρεθείς είναι η επιθυμία για παιδάκι ο κόπος που κάνεις!!κ οι ορμόνες των χαπιών κ αυτα βάζουν το λιθαράκι τους!!το καλό πράγμα αργεί να γίνει πάντα έτσι έλεγα κ στον άντρα μου κ με κοροιδευε!!μην βιαστείς για τίποτα!!αφου δν σας εχουν αποκλείσει κ τις φυσικές επαφές όλα μπορουν να συμβουν!!κ θα δεις θα είσαι εγκυούλα κ μετά όλα θα μπουν στην ακρούλα του εγκεφάλου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Έλα κορίτσι μου.   Εγώ έκανα επέμβαση ενδομητριωσης το Μάρτιο κ από Μάιο προσπαθώ πάλι. Έφτιαξα τις ορμόνες είχα ανεβασμένη προλακτίνη, όλα καλά τώρα.. όλα ελεγμένα από αυτά που είπες...1 χρόνο προσπαθούμε Γενάρη με Μάρτιο αποχή λόγω ενδομητριωσης..εγώ 29 ο άντρας μου 31. Ξέρω δεν είναι μεγάλο το διάστημα αλλά μπαφιασα.. τώρα θα κάνω τρίτη προσπάθεια σερπαφαρ κ βλεπουμε

Δεν είναι πολύ διάστημα, μέσα σε 1 χρόνο βρήκατε πολλά από τα εμπόδια που είχατε και αυτό είναι πολύ σημαντικό! Σου εύχομαι ολόψυχα να είσαι εγκυούλα και τα ρόζ που είδες να είναι η εμφύτευση!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η lactaki είπε:

Σ ευχαριστω κοριτσάκι μου... Νιωθω την ανάγκη να ηρεμήσω για αρχή τίποτα άλλο.. απλά ξέρεις όταν αδιαθετεις η βλέπεις ενδείξεις ότι έρχεται σου έρχονται όλα στο μυαλό μέχρι τα άκρα... 

Κοριτσι μου σου ευχομαι να πανε ολα καλα !!! Να εχεις οσο μπορεις καλη ψυχολογια δεν ειναι ευκολο σιγουρα αλλα ολες μας θα τα καταφερουμε ...αλλες μενουν με την μια.. αλλες θελουμε λιγη προσπαθεια.. αλλες πιο πολυ... ολες μας θα εχουμε το δικο μας θαυμακατι στο ευχομαι μεσα απο την καρδια μου να το εχεις συντομα !!!! ????♥️ 
 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Άντρεα είπε:

Δεν είναι πολύ διάστημα, μέσα σε 1 χρόνο βρήκατε πολλά από τα εμπόδια που είχατε και αυτό είναι πολύ σημαντικό! Σου εύχομαι ολόψυχα να είσαι εγκυούλα και τα ρόζ που είδες να είναι η εμφύτευση!

Ναι ομολογώ πως μέσα σ ένα χρόνο έχουμε κάνει όλες τις εξετάσεις κ ξεμπερδεψα κ με την ενδομητριωση.. μακάρι αλλά όχι δε νομίζω πια πάμε στον επόμενο κύκλο. Καλή επιτυχία κ σε σένα σ ότι κανείς. Με το καλό να φουσκώσεις!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η diana8 είπε:

Κοριτσι μου σου ευχομαι να πανε ολα καλα !!! Να εχεις οσο μπορεις καλη ψυχολογια δεν ειναι ευκολο σιγουρα αλλα ολες μας θα τα καταφερουμε ...αλλες μενουν με την μια.. αλλες θελουμε λιγη προσπαθεια.. αλλες πιο πολυ... ολες μας θα εχουμε το δικο μας θαυμακατι στο ευχομαι μεσα απο την καρδια μου να το εχεις συντομα !!!! ????♥️ 
 

Σ ευχαριστω κοπέλα μου να είσαι καλά!!!!ηρεμααααα... Πραγματικά κ όλα θα γίνουν... Κ σε σένα εύχομαι τα καλύτερα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Ναι ομολογώ πως μέσα σ ένα χρόνο έχουμε κάνει όλες τις εξετάσεις κ ξεμπερδεψα κ με την ενδομητριωση.. μακάρι αλλά όχι δε νομίζω πια πάμε στον επόμενο κύκλο. Καλή επιτυχία κ σε σένα σ ότι κανείς. Με το καλό να φουσκώσεις!!!!

Σ ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 47 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Σ ευχαριστω κοριτσάκι μου... Νιωθω την ανάγκη να ηρεμήσω για αρχή τίποτα άλλο.. απλά ξέρεις όταν αδιαθετεις η βλέπεις ενδείξεις ότι έρχεται σου έρχονται όλα στο μυαλό μέχρι τα άκρα... 

Ναι το ξέρω το ξέρω!!!! Αλλά ένας καινούριο κύκλος ξεκινά δε πρέπει να το βάζουμε κάτω!! Αντε τις πρώτες μέρες μόνο μετά πρέπει να σηκωθούμε και να το παλεύουμε αμερόληπτα!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η lactaki είπε:

Κορτσουδια μου μη περιμένετε απο εμένα . Ξεκινήσανε τα προεόρτια. Η αλήθεια είναι έριξα ένα γερό κλάμα το σουκου γιατί Μ έπιασε το παράπονο κ τώρα είμαι οκ. .μίλησα με τη γιατρό. αύριο θα Μ έχει κατέβει 28αρη.. τουλάχιστον είμαι σταθερή. Αυτό το μήνα λέω να προσπαθήσω πάλι serpafar με ένεση να τελειώνουμε κ έχω σκοπό να της μιλήσω λίγο σχετικά με τη σπερματεγχυση.. Αθήνα δε μπορώ να πάω λόγω δουλειας αλλά μήπως κάνει στο ιατρείο της.. (κοτσάνα??) Το λέω γιατί κ στο νοσοκομείο εδώ που μαστε το είπε ένας γιατρός στη @Σταυρι.. ότι κάνει. Κ αυτός εξαίρετος... Σκέφτομαι να της πω να χαλαρώσω λίγο να μη παίρνω χάπια κτλ να αποτοξινωθω κ να προγραμματίσουμε σ λίγους μήνες κάτι τέτοιο... Ίσως Μ αυτό  τον τρόπο χαλαρώσω κιόλας κ μου έρθει πριν την κάνω.  Τι να πωωω πια.. δε προσπαθώ καιρό αλλά πίστευα μετά την επέμβαση να είναι καλύτερα τα πράγματα.. αυτά τα νεακια μου.. της είπα να Μ γράψει κ ορμονολογικες να κάνω να δω που βρισκομαι.. 

Αχ @lactaki σε σκεφτόμουν.. εγω πάω στόχευε για πιο ψηλά" εξωσωματικη" βεβαια ολα σκεψεις είναι ακομα μέχρι να γίνουν πράξεις εχουμε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Για να δούμε θετικά τεστακια

Wannabeamammy:  (θετικό)

Mamounitsa : (θετικό)

Mocca: (θετικό)

Mt3508 : 04/10

lactaki:  08/10

anna90: 12/10

Bebouli: 13/10

Princess28: 13/10

Maroulita: 13/10

PAPA EVA : 14/10

Σταυρι: 14 /10

Diana8: 16/10

ViKcy: 15/10

mummy5 : 20/10

Άντρεα: 23/10

Titika88: 0/11

liza_pan93 : 0/11

Μαρία 89: /11

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Άντρεα είπε:

Κάποιο κορίτσι που έκανε σπερματέγχυση μήπως μπορεί να μας διαφωτίσει; γιατί ενδιαφέρομαι και εγώ..

Εγώ δεν έχω κάνει αλλά γνωρίζω από μια φίλη που έχει κάνει. 

Είχε δύο βιοχημικές, έκαναν και οι δύο όλες τις εξετάσεις και εκτός από επίκτητη θρομβοφιλια δεν βρέθηκε κάτι άλλο. Προχώρησαν σε σπερματεγχυση, έπαιρνε χάπια για τα ωοθυλάκια, τα παρακολουθούσαν με υπέρηχο και όταν ήρθε η ώρα με μια ένεση τα έσπασαν. Δεν γνωρίζω ποια φάρμακα έπαιρνε. Η σπερματεγχυση ήταν επιτυχής όμως η κύηση ήταν πάλι βιοχημική. Έκανε και λαπαροσκόπηση μετά και όλα ήταν καλά στην μήτρα. Τώρα τα παιδιά επέλεξαν πάλι να κάνουν σπερματεγχυση για να είναι πιο στοχευμένα.

Επίσης μου είπε ότι το σπέρμα ακόμη και αν είναι καλό με κάποιο τρόπο ας πούμε το "ντοπαρουν" για καλύτερες πιθανότητες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 5/10/2019 at 8:53 ΜΜ, ο/η Maroulita? είπε:

Κοριτσια καλησπερα!

Τι παρατηρησα...Μετα την ωορρηξια συνεχιζουν καποια υγρα..διαφανα συνηθως..οχι πολλα κ οχι παντα..μπορει μια φορα τη μερα, μπορει κ ανα 2 μερες..Εχει τυχει ποτε σε καμια; Δεν νομιζω να ειναι κατι ανησυχητικο απλα με παρεξενεψε λιγο..

Maroulitsa σε ευχαριστώ πάρα πάρα πολύ για τον χρόνο και την απάντησή σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 5/10/2019 at 8:18 ΜΜ, ο/η Tokyo είπε:

Γεια σου κορίτσι! καταρχήν η ΑΜΗ δείχνει απόθεμα ωαρίων κ όχι ποιότητα (τίποτα βασικά δε δείχνει ποιότητα :-( ) οπότε αυτό που δείχνει είναι ότι όντως σε σχέση με την ηλικία σου είναι λίγο χαμηλά. Όμως αυτός δεν είναι καθόλου λόγος για να μη μένεις έγκυος (δεν έχω παρακολουθήσει το φόρουμ τελευταία οπότε δεν ξέρω το ιστορικό σου). Δείχνει πχ ότι ενδεχομένως να έχεις θέμα στα 40 ενώ μια άλλη γυναίκα να έχει απόθεμα. Όμως επειδή είσαι μόνο 30 τα ωάρια είναι ακόμα καλής ποιότητας κ αυτό μετράει! Επίσης να σου πω ότι η ΑΜΗ όσο κ αν ακούγεται περίεργο δεν συσχετίζεται με την εμμηνόπαυση... όσες έρευνες έχουν γίνει σχετικά δεν έχουν βγάλει κάποιο αποτέλεσμα γιατί δείχνει ένα ποσοστό και όχι πλήθος. Επίσης δεν γνωρίζεις το ρυθμό μεταβολής! Μπορεί εσύ σε 5 χρόνια να είσαι από 14 σε 12 κ άλλη να είναι από 21 σε 10... Στο λέω γιατί το έχω συζητήσει εκτενώς με το γιατρό μου που είναι κ ειδικός στην υπογονιμότητα. Αν λοιπόν τα υπόλοιπα είναι οκ μην το σκέφτεσαι, απλά μην αναβάλλεις το θέμα παιδί χρονικά. Να ξέρεις κ η FSH ποσότητα δείχνει αλλά κάνει σκαμπανευάσματα από κύκλο σε κύκλο ενώ η ΑΜΗ είναι πιο σταθερή κ αξιόπιστη μέτρηση... τώρα δε θυμάμαι ακριβώς πως αλλά και η οιστραδιόλη κάπως συσχετίζεται με την ΑΜΗ / υψηλή FSH, την αποσυντονίζει δλδ η χαμηλή (για την ηλικία) ΑΜΗ. Μόνη της δλδ δε σημαίνει κάτι. Αυτό τώρα δεν θυμάμαι πως μου το είχε εξηγήσει...

Παρόλα αυτά κ ό,τι και αν λέμε εδώ για να βοηθάμε, είναι απολύτως απαραίτητο να τα δεις με το γιατρό σου και όχι να κάνουμε διαγνώσεις εδώ... Επίσης μια φιλική συμβουλή, αν ο γιατρός σου είναι απλός γυναικολόγος κ δεν έχει σχέση με υπογονιμότητα σκέψου να αναζητήσεις κάποιον που είναι του αντικειμένου. Έχουμε δει πολλές περιπτώσεις που ο γιατρός καθησύχαζε λανθασμένα κάποια κοπέλα γιατί δεν είναι τόσο γνώστης των ειδικότερων αυτών περιπτώσεων...

Ελπίζω να βοήθησα, καλά αποτελέσματα στην προσπάθεια σου! 

Σε ευχαριστώ Τοkyo,με βοήθησες πολύ!Ναι,θα το ψάξω.Να είσαι καλά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 5/10/2019 at 7:56 ΜΜ, ο/η Magaiver είπε:

Ελπίζω να μην είναι ανησυχητικό. Πραγματικά δεν γνωρίζω να σου απαντήσω. Αλλά είσαι 30 χωρίς ορμονικά προβλήματα στο ιστορικό σου οπότε λογικά θα είναι όλα ΟΚ. Τι όρια δίνει το εργαστήριο για την ΑΜΗ;

Θα δω μέσα στην εβδομάδα τον γιατρό.Σε ευχαριστω για το ενδιαφέρον!Είμαι μέσα στα όρια αλλά χαμηλά ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Σταυρι είπε:

Αχ @lactaki σε σκεφτόμουν.. εγω πάω στόχευε για πιο ψηλά" εξωσωματικη" βεβαια ολα σκεψεις είναι ακομα μέχρι να γίνουν πράξεις εχουμε

Καλή επιτυχία!Εύχομαι όλα να πάνε καλά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 ώρες, ο/η lactaki είπε:

Σ ευχαριστω κοπέλα μου να είσαι καλά!!!!ηρεμααααα... Πραγματικά κ όλα θα γίνουν... Κ σε σένα εύχομαι τα καλύτερα!!!!

Καλημερα τι κάνεις? Τελικά σου ήρθε κανονικά περίοδος? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Ετσι ειναι!!! Κι αυτος ο ανθρωπος ησουν εσυ γ μενα!!❤️🫶 Μια κοπελα π δν ξερω καλα καλα κ π μου σταθηκε καλυτερα κ απο φιλη!! 😍 Δε λεω κ ο αντρας μου διπλα μου σε ολα! Βραχος... αλλα ειναι αλλιως οταν ο αλλος το εχει ζησει κ εχει τις ιδιες αγωνιες.. περναει τα ιδια σκαμπανεβασματα, εχει κ τις ορμονες να βαρανε κοκκινο, μπαινει στη θεση σου γτ το ξερει πως ειναι κ σε νιωθει με μια λεξη π θα πεις..  Σε ευχαριστω πααααααρα πολυ!!💞💞💞
    • Ευχαριστω Ραμ μου!!!! 🥰 με το καλο ολα!!! 🙏❤️ Καλη αρχη στη νεα προσπαθεια κ με το καλο να μεγαλωσετε την οικογενεια σας!!!💫
    • Γλυκο μου μισοφεγγαρο!!! 🫶❤️🫶 Σε ευχαριστω για ολες τις ευχες!!! 🥰 Μακαρι ο θεος ν μας αξιωσει να γινουμε γονεις!!! Ελπιζω να πανε ολα καλα σε αυτο το ταξιδι π μολις ξεκινησε μεχρι το τελος!!! 🥹
    • Η αλήθεια είναι ότι και εμένα μου φάνηκε κάπως όμως δεν μου έδωσε περιθώρια ο γιατρός να το επεξεργαστώ! Με κοίταξε μου λέει είναι όλα καθαρά ντύσουν και έλα να τα πούμε! Μας ξεκίνησε με τις έρευνες και μας διάβαζε διαφορα πράγματα που είχε μελετήσει και μας λέγε το θα κάνουμε και πως θα προχωρήσουμε όποτε δεν πρόλαβα να σκεφτώ την παλινδρομη! Ναι δεν υπάρχει λογος για εξωσωματικη για την ωρα! Θα δούμε και τις εξετάσεις και τι θα μου δώσει και μετά αν δεν είναι εδώ ο σύντροφος θα καταψηξουμε σπερμα και θα κάνω σπερματεγχυνση! Μου είπε ότι μπορεί να αργησει να έρθει η περίοδος λόγω ΣΠΩ όχι όμως ότι είναι απόλυτο! Απλά για να μην ανησυχήσω! Ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου🙏
    • Τοκυο μου!!!! ❤️ Σε ευχαριστω κι εσενα για ολα!!! 🥰 Αληθεια αν δεν ησουν εσυ ν τα λεμε με dm κ να μου συστησεις αυτο τον τρομερο γιατρο (γενικα ειχα φτασει σ ενα σημειο π ειχα μπλοκαρει κ με ξεμπλοκαρες..), μπορει ακομα να εχανα χρονο κ να ημασταν στο μηδεν οπως τοσα χρονια π ψαχναμε ψαχναμε κ ακρη δε βγαζαμε!!!  Να εισαι καλα κ να χαιρεσαι την οικογενεια σου!!!😊 Με το καλο ν ερθει κ το 2ο παιδακι σας γερο και καλοτυχο!!!🙏💫🎈 Μακαρι κι εμας τα εμβρυακια μας να ερθουν στην αγκαλια μας καποια μερα!🙏
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...