Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ελπίζουμε να γίνουμε μανούλες το 2020..!!


Guest

Recommended Posts

στις πριν 1 ώρα, ο/η Bebouli είπε:

Για να δούμε θετικά τεστακια

Wannabeamammy:  (θετικό)

Mamounitsa : (θετικό)

Mocca: (θετικό)

Marla8: 03/10

Mt3508 : 04/10

Μαρια89 :06/10

lactaki:  09/10

anna90: 12/10

Bebouli: 13/10

Princess28: 13/10

Maroulita: 13/10

PAPA EVA : 14/10

Σταυρι: 14 /10

Diana8: 16/10

ViKcy: 15/10

mummy5 : 20/10

Άντρεα: 23/10

Titika88: 0/11

liza_pan93 : 0/11

Αδιαθέτησα!!Επιτέλους!!!Θα παω αυριο για τις ορμονικές και θα δούμε το έχουμε να περιμένουμε παρακάτω!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 1/10/2019 at 5:05 ΜΜ, ο/η misofeggaro είπε:

@Χρυσάφωακόμα περιμένεις;; τι λέει ο γιατρός σου; 

Αδιαθέτησα πριν λιγο κορίτσι!!!!Χαρααααα!!!!!!!Εχω μεγαλη περιέργεια και αγωνία να δω τι θα δείξουν αυριο οι εξετάσεις...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Χρυσάφω είπε:

Αδιαθέτησα πριν λιγο κορίτσι!!!!Χαρααααα!!!!!!!Εχω μεγαλη περιέργεια και αγωνία να δω τι θα δείξουν αυριο οι εξετάσεις...

Αντε επιτέλους! Για να δούμε τι θα γίνει από εδώ και πέρα, εύχομαι ειλικρινά να βρεις μια άκρη. Και εγώ χθες Αδιαθετησα και έκανα από τους μικρούς μου κύκλους δλδ 26αρη. Ευτυχώς γιατί θέλω να πάω για παπ υπέρηχο και κολπικό υγρό γιατί πλέον έχω το ελεύθερο από τον λοιμοξιολογο για προσπάθειες. Μακάρι να είναι ο τυχερός μας μήνας. Και βασικά να πάνε όλα καλά μέχρι το τέλος... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η misofeggaro είπε:

Αντε επιτέλους! Για να δούμε τι θα γίνει από εδώ και πέρα, εύχομαι ειλικρινά να βρεις μια άκρη. Και εγώ χθες Αδιαθετησα και έκανα από τους μικρούς μου κύκλους δλδ 26αρη. Ευτυχώς γιατί θέλω να πάω για παπ υπέρηχο και κολπικό υγρό γιατί πλέον έχω το ελεύθερο από τον λοιμοξιολογο για προσπάθειες. Μακάρι να είναι ο τυχερός μας μήνας. Και βασικά να πάνε όλα καλά μέχρι το τέλος... 

Αμήν κοριτσι μου!Ευχομαι να πάνε ΟΛΑ ΚΑΛΑ και να έχουμε καλά αποτελέσματα!Να υπάρχει υγεία πάνω από όλα για να μπορούμε να συνεχίζουμε τις προσπάθειες μας! Πιστεύω και εύχομαι σύντομα να μας ανακοινώσεις ευχάριστα νέα!ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΑΝΕ!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Χρυσάφω είπε:

Αμήν κοριτσι μου!Ευχομαι να πάνε ΟΛΑ ΚΑΛΑ και να έχουμε καλά αποτελέσματα!Να υπάρχει υγεία πάνω από όλα για να μπορούμε να συνεχίζουμε τις προσπάθειες μας! Πιστεύω και εύχομαι σύντομα να μας ανακοινώσεις ευχάριστα νέα!ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΑΝΕ!!!!!!

Εύχομαι να είναι ο τυχερός σας μήνας κορίτσια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η misofeggaro είπε:

Αντε επιτέλους! Για να δούμε τι θα γίνει από εδώ και πέρα, εύχομαι ειλικρινά να βρεις μια άκρη. Και εγώ χθες Αδιαθετησα και έκανα από τους μικρούς μου κύκλους δλδ 26αρη. Ευτυχώς γιατί θέλω να πάω για παπ υπέρηχο και κολπικό υγρό γιατί πλέον έχω το ελεύθερο από τον λοιμοξιολογο για προσπάθειες. Μακάρι να είναι ο τυχερός μας μήνας. Και βασικά να πάνε όλα καλά μέχρι το τέλος... 

Καλά αποτελέσματα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Χρυσάφω Επιτέλους ρε κορίτσι!! Άντε να τις κάνεις κι αυτές!! Εύχομαι να έχεις να μας πεις καλά νέα!!! 

@misofeggaro εύχομαι οοοολοψυχα να είναι ο τυχερός μας μηνας!!! ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Bebouli είπε:

@Χρυσάφω Επιτέλους ρε κορίτσι!! Άντε να τις κάνεις κι αυτές!! Εύχομαι να έχεις να μας πεις καλά νέα!!! 

@misofeggaro εύχομαι οοοολοψυχα να είναι ο τυχερός μας μηνας!!! ??

Ευχαριστώ πολυ πολυ!Θα πάω αυριο πρωι πρωι!Δεν κρατιέμαι να δω τι θα δείξουν οι εξετάσεις..Αγωνιώ να δω που βρίσκομαι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η mummy5 είπε:

Ναι μου το έχει κάνει εμένα, επίτηδες θέλει να δει τη μορφολογία της μήτρας όταν η περίοδος είναι στα ανώτερα της!!! Καλό είναι αυτό θα του λύσει διάφορες απορίες, ενδοκολπικα θα σε εξετάσει, είναι λίγο άβολο αλλά τι να κάνουμε....

Μάλιστα, να ξερω τι να περιμένω...απαπα

Σ' ευχαριστώ πάρα πολύ κορίτσι μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πάντως βρε κορίτσια ,ανεξάρτητα απο τις προσπάθειες για να κάνουμε παιδί ,χρειάζεται να θυμόμαστε να παραμένουμε υγιείς και δυνατές σε κάθε επίπεδο! Το παιδί που θα έρθει χρειάζεται πολύ φροντίδα και μας θέλει δυνατές.Συχνά ξεχνάμε να φροντίσουμε τον εαυτό μας και επικεντρωνόμαστε στα τεστ ωορρηξίας και μετράμε μερες ..ώρες...Να μετράμε χαρές χρειάζεται!!

Μετά από τόσους μήνες αποχής περιόδου ,καταλαβαίνεις πόσο σπουδαία λειτουργία είναι για το σώμα και τον οργανισμό μας η και το μόνο που εύχεσαι είναι να εμφανιστεί για να νιώσεις καλά!Ανεξάρτητα απο το αν θα ακολουθήσει η όχι εγκυμοσύνη ! Να είστε ευγνώμονες κάθε φορά που έρχεται περίοδος και να λέτε Δοξα το Θεό ,την επόμενη φορά!Να την καλοδέχεστε και να την καλο πιάνετε !Είναι άτιμο πράγμα η διακοπή της...Αυτά με λίγα λόγια..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Χρυσάφω είπε:

Πάντως βρε κορίτσια ,ανεξάρτητα απο τις προσπάθειες για να κάνουμε παιδί ,χρειάζεται να θυμόμαστε να παραμένουμε υγιείς και δυνατές σε κάθε επίπεδο! Το παιδί που θα έρθει χρειάζεται πολύ φροντίδα και μας θέλει δυνατές.Συχνά ξεχνάμε να φροντίσουμε τον εαυτό μας και επικεντρωνόμαστε στα τεστ ωορρηξίας και μετράμε μερες ..ώρες...Να μετράμε χαρές χρειάζεται!!

Μετά από τόσους μήνες αποχής περιόδου ,καταλαβαίνεις πόσο σπουδαία λειτουργία είναι για το σώμα και τον οργανισμό μας η και το μόνο που εύχεσαι είναι να εμφανιστεί για να νιώσεις καλά!Ανεξάρτητα απο το αν θα ακολουθήσει η όχι εγκυμοσύνη ! Να είστε ευγνώμονες κάθε φορά που έρχεται περίοδος και να λέτε Δοξα το Θεό ,την επόμενη φορά!Να την καλοδέχεστε και να την καλο πιάνετε !Είναι άτιμο πράγμα η διακοπή της...Αυτά με λίγα λόγια..

Πόσο ωραία το έγραψες αυτό!!!! Πόσο δίκιο έχεις!!!! 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Χρυσάφω είπε:

Πάντως βρε κορίτσια ,ανεξάρτητα απο τις προσπάθειες για να κάνουμε παιδί ,χρειάζεται να θυμόμαστε να παραμένουμε υγιείς και δυνατές σε κάθε επίπεδο! Το παιδί που θα έρθει χρειάζεται πολύ φροντίδα και μας θέλει δυνατές.Συχνά ξεχνάμε να φροντίσουμε τον εαυτό μας και επικεντρωνόμαστε στα τεστ ωορρηξίας και μετράμε μερες ..ώρες...Να μετράμε χαρές χρειάζεται!!

Μετά από τόσους μήνες αποχής περιόδου ,καταλαβαίνεις πόσο σπουδαία λειτουργία είναι για το σώμα και τον οργανισμό μας η και το μόνο που εύχεσαι είναι να εμφανιστεί για να νιώσεις καλά!Ανεξάρτητα απο το αν θα ακολουθήσει η όχι εγκυμοσύνη ! Να είστε ευγνώμονες κάθε φορά που έρχεται περίοδος και να λέτε Δοξα το Θεό ,την επόμενη φορά!Να την καλοδέχεστε και να την καλο πιάνετε !Είναι άτιμο πράγμα η διακοπή της...Αυτά με λίγα λόγια..

Γλυκιά μου, πόσο δίκιο έχεις!!! Φαντάζομαι τι τράβηξες.... Εγώ την περιμένω ακόμα και έχω αρχίσει να νευριάζω νομίζω!!! Να υποθέσω ότι ήρθε σ'εσενα επιτέλους?! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Geo2009 είπε:

Γλυκιά μου, πόσο δίκιο έχεις!!! Φαντάζομαι τι τράβηξες.... Εγώ την περιμένω ακόμα και έχω αρχίσει να νευριάζω νομίζω!!! Να υποθέσω ότι ήρθε σ'εσενα επιτέλους?! 

Ναι!Μετα απο σχεδον 4 μήνες!!!!Πηρα τα primolut 10 μερες και 2 μερες μετα ήρθε επιτέλους!!!Δεν φαντάζεσαι την χαρά μου!Ημουν να σκάσω απο το πρήξιμο και το φούσκωμα..Ήταν πολύ δύσκολα..Πονούσα και όλο πονούσα και τίποτα...Εκανα βλακεία που δεν πήρα τα χάπια νωρίτερα ,αλλα σε εξέταση που είχα κάνει ,μου είχε πει ο γιατρός οτι σε 15μέρες θα ερθει...Και πέρασε έτσι 1,5 μήνας στο τίποτα...

Ευτυχώς τώρα βλέπω οτι προχωράει κανονικά η ροή και ευελπιστώ να κρατήσει μερικές μέρες να  ξεφουσκώσω τουλάχιστον...Οσο για το μετά...Οι αυριανές εξετάσεις θα δείξουν. 

Εσυ;; Ποσες μέρες έχεις καθυστέρηση;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η whatever είπε:

Πόσο ωραία το έγραψες αυτό!!!! Πόσο δίκιο έχεις!!!! 

 

Σε ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου!Είναι η απλή πραγματικότητα!Μέσα στα απλά είναι τα ωραία και συχνά το ξεχνάμε!Να είμαστε γερές και δυνατές για όλα όσα θα έρθουν!!!!Και τα μωράκια θα είναι τυχερά και ευλογημένα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Χρυσάφω είπε:

Ναι!Μετα απο σχεδον 4 μήνες!!!!Πηρα τα primolut 10 μερες και 2 μερες μετα ήρθε επιτέλους!!!Δεν φαντάζεσαι την χαρά μου!Ημουν να σκάσω απο το πρήξιμο και το φούσκωμα..Ήταν πολύ δύσκολα..Πονούσα και όλο πονούσα και τίποτα...Εκανα βλακεία που δεν πήρα τα χάπια νωρίτερα ,αλλα σε εξέταση που είχα κάνει ,μου είχε πει ο γιατρός οτι σε 15μέρες θα ερθει...Και πέρασε έτσι 1,5 μήνας στο τίποτα...

Ευτυχώς τώρα βλέπω οτι προχωράει κανονικά η ροή και ευελπιστώ να κρατήσει μερικές μέρες να  ξεφουσκώσω τουλάχιστον...Οσο για το μετά...Οι αυριανές εξετάσεις θα δείξουν. 

Εσυ;; Ποσες μέρες έχεις καθυστέρηση;;

Δεν έχω καθυστέρηση μωρό μου! Είχα μια παλινδρομη και έκανα απόξεση στις 2/9! Τώρα την περιμένω για να ξεκινήσουμε από το μηδέν! ?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Geo2009 είπε:

Δεν έχω καθυστέρηση μωρό μου! Είχα μια παλινδρομη και έκανα απόξεση στις 2/9! Τώρα την περιμένω για να ξεκινήσουμε από το μηδέν! ?????

Να πανε ολα περίφημα!!!!Εύχομαι να μας ανακοινωσεις σύντομα ευχαριστα νεα!!!!Τα φιλια κ τις ευχες μου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Χρυσάφω είπε:

Να πανε ολα περίφημα!!!!Εύχομαι να μας ανακοινωσεις σύντομα ευχαριστα νεα!!!!Τα φιλια κ τις ευχες μου!!

Μακάρι κοριτσάκι μου! Σ'ευχαριστώ πολύ και ανταποδίδω τις ευχές! ????❤️❤️❤️❤️????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Χρυσάφω είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου!Είναι η απλή πραγματικότητα!Μέσα στα απλά είναι τα ωραία και συχνά το ξεχνάμε!Να είμαστε γερές και δυνατές για όλα όσα θα έρθουν!!!!Και τα μωράκια θα είναι τυχερά και ευλογημένα!

Έχεις απόλυτο δίκιο!!! Ξεχνάμε βασικά πράγματα, φεύγουν οι μέρες μέσα από τα χέρια μας!!! Να είμαστε όλες καλά και οι οικογένειές μας, κ θαύματα γίνονται κάθε μέρα, ας ανοίξουμε τα μάτια μας να τα δούμε!!! Φιλιά σε όλες μας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Χρυσάφω είπε:

Πάντως βρε κορίτσια ,ανεξάρτητα απο τις προσπάθειες για να κάνουμε παιδί ,χρειάζεται να θυμόμαστε να παραμένουμε υγιείς και δυνατές σε κάθε επίπεδο! Το παιδί που θα έρθει χρειάζεται πολύ φροντίδα και μας θέλει δυνατές.Συχνά ξεχνάμε να φροντίσουμε τον εαυτό μας και επικεντρωνόμαστε στα τεστ ωορρηξίας και μετράμε μερες ..ώρες...Να μετράμε χαρές χρειάζεται!!

Μετά από τόσους μήνες αποχής περιόδου ,καταλαβαίνεις πόσο σπουδαία λειτουργία είναι για το σώμα και τον οργανισμό μας η και το μόνο που εύχεσαι είναι να εμφανιστεί για να νιώσεις καλά!Ανεξάρτητα απο το αν θα ακολουθήσει η όχι εγκυμοσύνη ! Να είστε ευγνώμονες κάθε φορά που έρχεται περίοδος και να λέτε Δοξα το Θεό ,την επόμενη φορά!Να την καλοδέχεστε και να την καλο πιάνετε !Είναι άτιμο πράγμα η διακοπή της...Αυτά με λίγα λόγια..

Με συγκινησες ...μπραβο ρε χρυσαφω ...τα καλυτερα ευχομαι απο δω και περα!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 46 λεπτά, ο/η Titika88 είπε:

Με συγκινησες ...μπραβο ρε χρυσαφω ...τα καλυτερα ευχομαι απο δω και περα!!!! 

Κορίτσια μου θέλω τα φώτα σας....Η οιστραδιόλη  είναι 22 με κατώτατο όριο το 25.Ξερετε τι είναι αυτή η ορμόνη;Η AMH είναι 14.4.Ξερετε αν είναι καλή;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Titika88 είπε:

Με συγκινησες ...μπραβο ρε χρυσαφω ...τα καλυτερα ευχομαι απο δω και περα!!!! 

Σε ευχαριστω πολυ καρδιά μου!Και σε εσένα ευχομαι τα καλύτερα!Υγεία να έχουμε ,πίστη και αισιοδοξία και όλα θα γίνουν στην ώρα τους!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η mummy5 είπε:

Έχεις απόλυτο δίκιο!!! Ξεχνάμε βασικά πράγματα, φεύγουν οι μέρες μέσα από τα χέρια μας!!! Να είμαστε όλες καλά και οι οικογένειές μας, κ θαύματα γίνονται κάθε μέρα, ας ανοίξουμε τα μάτια μας να τα δούμε!!! Φιλιά σε όλες μας!!!

Να εισαι καλα κορίτσι μου!Πήγα και έκανα τις εξετάσεις!Απο Δευτέρα τα αποτελέσματα!Να έχετε όλες μια όμορφη μέρα και ενα υπέροχο Σαββατοκύριακο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Χρυσάφω είπε:

Σε ευχαριστω πολυ καρδιά μου!Και σε εσένα ευχομαι τα καλύτερα!Υγεία να έχουμε ,πίστη και αισιοδοξία και όλα θα γίνουν στην ώρα τους!!!

Ακριβως αυτο!!! Να μας ενημερωνεις για εξελιξεις αν θες γιατι αγωνιουμε και εμεις μαζι με σενα!!! Προς το παρων ομως απολαυσε τη περιοδο σου!!!! Γιατι ξερω οτι την χαρηκες! ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Titika88 είπε:

Ακριβως αυτο!!! Να μας ενημερωνεις για εξελιξεις αν θες γιατι αγωνιουμε και εμεις μαζι με σενα!!! Προς το παρων ομως απολαυσε τη περιοδο σου!!!! Γιατι ξερω οτι την χαρηκες! ???

Πραγματικά!!!!Τετοια χαρά .ουτε την φανταζομουν.Θα σας ενημερωσω.Πολλα φιλιά κοριτσι μου!!!????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...