Μετάβαση σε περιεχόμενο
  • Απαντήσεις

• Έτσι υπολογίζουν και στο δικό μου κέντρο. 14 μέρες μετά την ωοληψια στο φρέσκο κύκλο. Που σημαίνει μετά την ΕΤ: 11 μέρες για έμβρυα 3 ημερών και 9 ημέρες για βλαστοκυστες.  @marakipap αν δεν εχεις θεμα με τις σαλπιγγες θεωρώ ότι είναι απειροελάχιστη η πιθανότητα για εξωμήτριο που θα ήταν και το χειρότερο σενάριο.  Η αλήθεια είναι ότι δεν είναι η καλύτερη τιμή για να ξεκινήσεις αλλά υπάρχει ισχυρό ενδεχόμενο να προχωρήσει καλά. Σου το εύχομαι κορίτσι μου!
    • Εγώ είμαι στην 35η εβδομάδα (ΠΗΤ 15/8) οπότε είμαι από τις τελευταίες. Ελπίζω αρχές Αυγούστου να έρθει η μικρή και να μην πάρει όλο τον μήνα. Βέβαια δεν τα έχω όλα έτοιμα οπότε ελπίζω να μην βρεθώ προ εκπλήξεων. 
    • Και εγω το ιδιο ειμαι 37 εβδομαδων, εν αναμονη!!! Ουτε ιχνος πονου!! Κατι ψιλοενοχλησεις που κουνιεται λιγακι και το πρηξιμο στα ποδια!!! Και μενα με πιανει φοβος @Angelina85 και ανυπομονησία και ολα!!! Αλλα ειμαι αισιόδοξη να εισαι και εσυ! ❤️❤️ Σε λιγο θα τα εχουμε και εμεις αγκαλιτσα! 
    • Καλησπέρα σας!!! Σήμερα μπήκα στην 8η εβδομάδα και σαν συμπτώματα εγώ έχω ναυτιες και ζαλάδες. Το μόνο που με ηρεμεί είναι να τρώω και ιδιαίτερα κασέρι. Μιλάμε για πολύ τυρί...χιχι
    • Ααχ κ εγω δεν τις αντεχω ειναι μεγαλη ταλαιπωρια, να μη μπορεις να φας τπτ και οι εμετοι το ιδιο! Ευχομαι οτι θα μας σταματησουν οταν περασει το τριμηνο!!
  • Νέες συζητήσεις

• Προσθήκη...