Μετάβαση σε περιεχόμενο
  • Απαντήσεις

• Δε με αφήνει να κάνω λαικ γαμώτο! Έτσι το σκέφτομαι κι εγώ, αλλά και τη 10η κ τη 12η δεν ήταν τελείως αχνό όπως το δείχνει σε αυτό που μου’στειλες στη φωτό..γι’αυτό με μπερδεύει. Μακάρι να έχουμε όλες καλά νέα!!
    • Παρά πολύ καλά τα λες!!!! Κ καλά κανεις κ είσαι χαλαρή κ άνετη κ έτσι πρέπει...
    • Πήρα κ τον γυναικολόγο μου!! Μου λέει κάνε τεστ ή το απόγευμα ή αύριο το πρωί..όποτε θα δώσω λίγο χρόνο μήπως απλά έχω μια καθυστέρηση κύκλου. Το απόγευμα θα πάρω τεστ κ θα το κάνω το πρωί σε περίπτωση που δε μου έρθει μέχρι το βράδυ..
    • Καλημέρα κορίτσια μουυυ..κι εγώ στην αναμονή είμαι σε δέκα μέρες το πολύ πρέπει να μου έρθει..δεν έχουμε συμπτώματα αυτές τις μέρες είναι σπάνιο να έχει συμπτώματα κάποια γυναίκα και να σχετίζονται όντως με την εγκυμοσύνη γιατί όλα τα συμπτώματα σχεδόν οφείλονται στην ορμόνη χοριακη γονοδοτροπινη πως την λένε η οποία εκτείνεταετα την εμφύτευση όποτε σκεφτηταο αν η εμφύτευση γίνεται 8 με δώδεκα μέρες από την ωορρηξία δεν προλαβαίνουμε να νιώσουμε συμπτώματα ή θα αρχίσουν 3 4 μέρες πριν την περίοδο/καθυστέρηση..επίσης η θερμοκρασία του σώματος μας έτσι κι αλλιώς ανέβαινει μετά την ωορρηξία και πέφτει αφού μας έρχεται περίοδος και αν δεν μας έρθει απλά συνεχίζει να είναι ανεβασμένη..μόνο το αιματακι της εμφύτευσης μπορεί να μας προϊδεάσει αλλιώς είμαστε στο έλεος του χρόνου..εγώ αυτό το μήνα περνάω μια χαρά και δεν το πολύ σκέφτομαι..βόλτες συζητήσεις και εννοείται το σκέφτομαι αλλά όχι με πανικό..με χαρά κι αν δεν έρθει πάμε από την αρχή..μην ξεχνάτε είμαστε τόσο τυχερές που μπορούμε να προσπαθούμε κάθε λίγες μέρες..σας φιλώ να έχετε μια υπέροχη μέρα..<3
    • Καλημέρα κορίτσια!!! Εύχομαι να έχουμε μία ήρεμη ημέρα! @Elenikon Εμένα πάλι μου φαίνεται ότι περνάει λίγο γρήγορα αλλά ίσως είναι επειδή είμαι φορτωμένη με πολλές δουλειές. Μακάρι να έχουμε σύντομα ευχάριστα νέα από όλες σας!!! Ξύπνησα λίγο αδιάθετη σήμερα. Κατα τα άλλα οκ. Εσύ τι κάνεις;
  • Νέες συζητήσεις

• Προσθήκη...