Μετάβαση σε περιεχόμενο
  • ×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Απαντήσεις

• Καλημέρα αν κατάλαβα καλά είσαι στις γόνιμες μέρες,λογικά αυτό το ροζ είναι από την ωορρηξία.
    • Όχι αυτό σαν γεύση είναι μια χαρά! Σκόνη είναι που την διαλύεις σε λίγο νεράκι! Εγώ από μπιμπερό της nuk έχω
    • Είχα νοικιάσει νοσοκομειακό θηλαστρο και το αποτέλεσμα ήταν αποκαρδιωτικό και αυτό που φοβόμουν. Έβγαζα όσο έβγαζα πριν τον θηλάσω δηλαδή γύρω στα 10-15 ml. Οπότε δεν ξαναεβγαλα γιατί και η ψυχολογία μου δεν ήταν καλή. @Angie1106 έπαιρνα το τσάι της weleda και δεν είδα κάτι τρομερό άσε που δεν πίνοταν καθόλου,μύριζε η αναπνοή μου και ο ιδρώτας μου. Λες να δοκιμάσω και αυτό? Να πάρω και μπιμπερο της mam η dr browns? 
    • Οχι, δεν την έκανα απ' όσο θυμάμαι. Μας έχουν τρελάνει πάντως.... Ώρες ώρες αγανακτώ με το πόσο ψάχνω τα πράγματα, ενώ βλέπω άλλες όπως η κουνιάδα μου, που δεν έψαξαν τίποτα παραπάνω από τα βασικά, δεν ασχολήθηκαν ποτέ με λεπτομέρειες, δεν μπήκαν σε κανένα φόρουμ και έφεραν στον κόσμο υγιέστατα μωρά.... Εμείς ακόμα τρέχουμε.... Εύχομαι να μη δείξει κάτι η εξέταση σου και να απολαύσεις την εγκυμοσύνη σου!!!  
    • Καλημέρα! Να σου ζήσει το μωράκι σου! Αν όντως δεν έχεις γάλα θα σου πρότεινα να πάρεις το piulatte! Και εγώ της έκανα μεικτή διατροφή γιατί είχε θέμα με το βάρος της και όταν πήγαμε σε αποκλειστικό έπαιρνε με το ζόρι 100 γραμμάρια την εβδομάδα! Μου σύστησε η παιδίατρος την σκόνη αυτή που περιέχει γαιδουράγκαθο και να τρώω πολύ βρώμη και είδα τεράστια διαφορά! Δες το και με την παιδίατρο σου! Πάρε και μια σύμβουλο θηλασμού! Βέβαια εγώ κατέληξα σε αυτό αφού είχα βεβαιωθεί οτι δεν της φτάνει το γάλα μου και αφού την είχα σχεδόν 24 ώρες στο στήθος! Μην δημιουργήσεις κανένα θέμα υπερπαραγωγής! Απλά με αυτά που λες θυμήθηκα τα συνεχόμενα κλάμματα της δικιάς μου επειδή δεν χόρταινε... Μακάρι να είχα και εγώ κάποιον να μου το προτείνει αυτό από τότε!
  • Νέες συζητήσεις

• Προσθήκη...