Μετάβαση σε περιεχόμενο

Θετικά τεστ ωορρηξίας αρκετές μέρες!!


Guest

Recommended Posts

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Paris27 είπε:

Παντού ανωμαλία εγώ , ότι να ναι , ανυπομονώ να με δει ο γιατρός μ 16 τ μηνός ν μπω σ μια σειρά γιατί δεν μπορώ άλλο , έχουν παίξει τ νεύρα μου , ώρες ώρες είμαι μες την παράνοια 

Ωχχχχ σε καταλαβαίνω!!! Κι εγώ αν δεν έρθει στην ώρα την η κυρία θα πάω να με δει την άλλη εβδομάδα ίσως !! Είχες επαφές όλες αυτές τις μέρες έτσι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Bebouli είπε:

Ωχχχχ σε καταλαβαίνω!!! Κι εγώ αν δεν έρθει στην ώρα την η κυρία θα πάω να με δει την άλλη εβδομάδα ίσως !! Είχες επαφές όλες αυτές τις μέρες έτσι?

Όχι δεν είχα, είχα στην «επίσημη ωορρηξία» που ήταν στην μέση του κύκλου μου. Όπως έχω πει , νομίζω , για εμάς είναι πολύ ψυχοφθόρο να κυνηγάμε αυτές τις ημέρες , προσπαθούμε βέβαια αλλά δεν σημαίνει ότι δεν μας έχει επηρεάσει, δυστυχώς. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Paris27 είπε:

Όχι δεν είχα, είχα στην «επίσημη ωορρηξία» που ήταν στην μέση του κύκλου μου. Όπως έχω πει , νομίζω , για εμάς είναι πολύ ψυχοφθόρο να κυνηγάμε αυτές τις ημέρες , προσπαθούμε βέβαια αλλά δεν σημαίνει ότι δεν μας έχει επηρεάσει, δυστυχώς. 

Ωχ τότε πετά τα τεστακια και προσπάθησε να έχεις επαφή οοολο το μήνα μερα παρά μέρα!!! Εμένα με καθυσυχαζουν τα τεστ γιατί ξέρεις πότε να έχεις επαφή βρε παιδί μου με σιγουριά γιατί πάλευα 5 μήνες σε λάθος μέρες και δεν εμένα αλλά αυτό το μήνα τα τεστ με καταμπερδεψαν δεν ήταν σωστά πφφφφ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Bebouli είπε:

Ωχ τότε πετά τα τεστακια και προσπάθησε να έχεις επαφή οοολο το μήνα μερα παρά μέρα!!! Εμένα με καθυσυχαζουν τα τεστ γιατί ξέρεις πότε να έχεις επαφή βρε παιδί μου με σιγουριά γιατί πάλευα 5 μήνες σε λάθος μέρες και δεν εμένα αλλά αυτό το μήνα τα τεστ με καταμπερδεψαν δεν ήταν σωστά πφφφφ

Εγώ δεν θεωρώ πως δεν είναι σωστά γιατί έχουν υψηλά ποσοστά αξιοπιστίας, ίσως κάτι οργανικό ή ορμονικό παίζει , θα δούμε. Με τίποτα όλον τον μήνα , σορρυ κορίτσια αλλά δουλεύουμε κι οι δυο 10 ώρες την ημέρα , δεν μπορωωω ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Paris27 είπε:

Εγώ δεν θεωρώ πως δεν είναι σωστά γιατί έχουν υψηλά ποσοστά αξιοπιστίας, ίσως κάτι οργανικό ή ορμονικό παίζει , θα δούμε. Με τίποτα όλον τον μήνα , σορρυ κορίτσια αλλά δουλεύουμε κι οι δυο 10 ώρες την ημέρα , δεν μπορωωω ?

Μαααα αυτό τον μήνα έκανα εξετάσεις ορμονολογικες και είναι όλες πάρα μα πάρα πολύ καλές τι στο καλό!!! Χαχαχαχχαχαχαχχχα άστα θέλει πρόγραμμα!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ε βασικά ναι θέλει προγράμμα, άστο , ήταν μέρες π άντρας μ ήταν χώμα κι εγώ τον παρακαλούσα σε σημείο π ο καημένος ήταν αλήθεια λυπησουμε ? τραγικό 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Paris27 είπε:

Ε βασικά ναι θέλει προγράμμα, άστο , ήταν μέρες π άντρας μ ήταν χώμα κι εγώ τον παρακαλούσα σε σημείο π ο καημένος ήταν αλήθεια λυπησουμε ? τραγικό 

Χ αχ αχαχχαχααχχαχαχχα ρε ώρες ώρες γελάω να τους κυνηγάμε εμείς που φτάσαμε!!  Κι εγώ τον καημενο τον ελιωσα αυτό τον μήνα χχαχαχα!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Paris27 είπε:

Ναι άσε , τώρα το παίζω σκληρή , τον αφήνω να με κυνηγήσει ?? αύριο έχουμε κι επέτειο , 1 χρόνος έγγαμου βίου  ❤️

Ωωωω να ζήσετε!! Κι εμείς ένα χρόνο παντρεμένοι έχουμε αχ !!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Paris27 είπε:

Αααα τι ωραία έχουμε πολλά κοινά , παίζει να είσαι κ από Θεσσαλονίκη ;; 

Χχααχααχ όχι από Λαμία ειμαι ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 ώρες, ο/η Bebouli είπε:

Καλημέρα κορίτσια!! Σήμερα περιμένω περίοδο κανονικά!! Έκανα τεστ το πρωί και βγήκε αρνητικο!! 

Ειπαμε να ερθει η καθυστερησηηηη και μετα! Βιαστικουλι!!!! Ηρθε τελικα???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η kamia είπε:

Ειπαμε να ερθει η καθυστερησηηηη και μετα! Βιαστικουλι!!!! Ηρθε τελικα???

Χχαχαχα βιαστηκουλι δεν λες τίποτα!! Άφαντη ακόμη η Χρυσή μου!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 ώρες, ο/η Bebouli είπε:

Χχαχαχα βιαστηκουλι δεν λες τίποτα!! Άφαντη ακόμη η Χρυσή μου!! 

Ευχομαι να αργησει να ερθει παρα πολυ και να ειναι εξαιτιας καλης αιτιας!?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 25 λεπτά, ο/η kamia είπε:

Ευχομαι να αργησει να ερθει παρα πολυ και να ειναι εξαιτιας καλης αιτιας!?

Αχ μακάρι!!! Δεν ξανά έκανα άλλο θα κάνω Δευτέρα Τρίτη πάλι αν ακόμα δεν έχει έρθει!! Απλά το τραγικό της υπόθεσης είναι ότι λόγω θετικών τεστ τόσες μέρες δεν ξέρω ποια μερα να υπολογίσω πφφφ...θα δείξει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε μην σε νοιαζουν οι μερες! Οσο δεν ερχεται εισαι σε καλο δρομο! Αντε κανε λιγο υπομονη και περιμενε λιγο ακομη, και ενημερωσε μας για τα ευχαριστα!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συνεχίζω με καθυστέρηση ,αύριο θα κάνω ένα τεστ αλλά αν ειναι αρνητικό δεν ξέρω πως να υπολογίσω τις μέρες με τόσα θετικά τεστ ωορρηξίας!! Τι να πω ρε συ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Bebouli μια από τ ίδια είμαι κορίτσι , κανονικά έπρεπε ν μ έρθει εχθές περίοδος , τεστ δεν κάνω γιατί δεν θέλω ν απογοητευτώ. Συνεχίζω με θετικά τεστ ωορρηξιας στο μεταξύ ? σκέφτομαι μήπως με επηρέασε η κλομιφαινη, εύχομαι όλα για καλό! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αυτά τα ατιμααααα αχ!! Για να δούμε!!! Εμένα αν είναι  αύριο αρνητικο θα μιλησω με τον γιατρό μου μήπως με δει και να μου πει κ τι να κάνω!! Πω πω ρε συ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 53 λεπτά, ο/η Bebouli είπε:

Συνεχίζω με καθυστέρηση ,αύριο θα κάνω ένα τεστ αλλά αν ειναι αρνητικό δεν ξέρω πως να υπολογίσω τις μέρες με τόσα θετικά τεστ ωορρηξίας!! Τι να πω ρε συ!!

Ποτε ηταν η τελευταια περιοδος?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...